Výsledky závodu: SKOL cup - E3

Datum:
30.06.2013
Místo konání:
Autocamping Pietrowice
Pořadatel:
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
Mapa:
Marysieńka, 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Kozelský Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Rychlý Pavel
Stavitel tratí:
Zavřel Michal
Protokol:
Závod proběhl bez závad za oblačného počasí, nebyl podán žádný protest, nebylo hlášeno žádné zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu, jmenovaná jury neměla důvod k zasedání. Vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo v neděli v 14.30.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HDR     P3    
D10
1.90 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 21:42
2. Papszun Julia 11P0350 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 22:27 + 0:45
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 22:39 + 0:57
4. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 24:44 + 3:02
D10N
3.90 km, 15 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:53
2. Martínková Lenka KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:32 + 1:39
3. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:31 + 7:38
4. Habarová Jana KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:16 + 25:23
D12
2.10 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polewka Aleksandra 14P0003 C UKS Kometa Gliwice 35:34
2. Dammfeld Karolína 48P0251 C Lotna Zdzieszowice 44:36 + 9:02
D14
3.10 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 37:06
2. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 40:12 + 3:06
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:15 + 6:09
4. Mastela Krystyna 11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 75:57 + 38:51
D16
3.40 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 43:24
2. Dzik Justyna 42P0001 C MUKS Gliwice 49:45 + 6:21
3. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 60:31 + 17:07
D18
4.10 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mlotkowska Hanna 42P0008 C MUKS Gliwice 115:05
2. Skorupa Malgorzata 42P0007 C MUKS Gliwice 121:02 + 5:57
D21A
5.70 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6369
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 51:24 6683
2. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:51 + 3:27 6277
3. Moravcová Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 55:57 + 4:33 6147
4. Górska Kinga 27P8900 C UMKS Orkan Ostróda 58:52 + 7:28
5. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:34 + 9:10 5603
6. Kasza Izabela 12P0001 C UKS Reflex Rybnik 61:02 + 9:38
7. Wysocka Malwina 24P8500 C Slask O-Team 66:17 + 14:53
8. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:35 + 18:11 4541
D21B
4.10 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 50:23
2. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 65:26 + 15:03
3. Khulová Petra VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 71:50 + 21:27
4. Balcarová Kateřina CET8252 C TJ Loko Česká Třebová 98:34 + 48:11
D35
4.40 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:03
2. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 40:02 + 1:59
3. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 40:18 + 2:15
4. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:19 + 9:16
5. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 48:14 + 10:11
6. Humlíčková Kateřina ZBM7664 C SK Žabovřesky Brno 50:29 + 12:26
7. Biolik Agnieszka 28P7751 C UNTS Warszawa 52:10 + 14:07
8. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 53:59 + 15:56
9. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:27 + 18:24
10. Papszun Joanna 11P7050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 60:34 + 22:31
11. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 63:30 + 25:27
12. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 73:24 + 35:21
13. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 82:27 + 44:24
MS Jaroszek Bogucka Anna 42P0005 C MUKS Gliwice 80:58 + 42:55
D45
3.90 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 45:45
2. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 58:11 + 12:26
3. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 64:01 + 18:16
4. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 75:55 + 30:10
5. Sýkorová Ivana AOP6451 C Přátelé orientačního běhu Opava 79:40 + 33:55
6. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 84:05 + 38:20
D55
3.30 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 45:53
2. Wysocka Jolanta 44P0001 C Indywidualny klub 46:17 + 0:24
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 56:18 + 10:25
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 63:06 + 17:13
5. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 101:25 + 55:32
H10
1.90 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:30
2. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 16:28 + 0:58
3. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:52 + 1:22
4. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 18:41 + 3:11
5. Biolik Emil 28P0301 C UNTS Warszawa 23:41 + 8:11
H10N
3.90 km, 15 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 18:01
2. Tkáč Karel KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:43 + 1:42
3. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:44 + 10:43
MS Sztefek Jiří KRN0203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:32 + 7:31
H12
2.30 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 23:50
2. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 0:47
3. Hyla Damian 47P0101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 24:41 + 0:51
4. Koleczko Blazej 11P0200 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 30:38 + 6:48
5. Juna Tomáš KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:33 + 7:43
6. Humlíček Tomáš ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno 35:54 + 12:04
7. Juna Michal KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:02 + 13:12
8. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 40:04 + 16:14
9. Martínek Jan KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:24 + 24:34
H14
3.70 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:47
2. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 36:11 + 4:24
3. Byrczek Jan 49P9001 C SP Nr 9 w Gliwicach 51:00 + 19:13
4. Koleczko Bartosz 11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 53:51 + 22:04
5. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:06 + 22:19
6. Tkáč Milan KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 93:30 + 61:43
Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz DISK
Hrouza Jakub KRN0006 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
MS Staníček Jan KRN9808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:54 + 35:07
H16
5.00 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 48:10
2. Jurczyk Maciej 13P0001 C UKS Sparta Czyżowice 56:45 + 8:35
3. Wrotny Mateusz 47P9701 C LUKS Azymek Zdzieszowice 60:20 + 12:10
Jaroszek Jakub 42P0003 C MUKS Gliwice DISK
H21A
7.70 km, 65 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6067
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jasinski Maciej 17P9201 C WKS żląsk Wroclaw 51:06
2. Nycz Petr AOP7701 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:46 + 1:40 6851
3. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 63:43 + 12:37 5755
4. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:19 + 14:13 5595
5. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 68:51 + 17:45 5241
6. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 69:44 + 18:38 5153
7. Dragowski Piotr 24P8200 C Slask O-Team 71:15 + 20:09
8. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:15 + 24:09 4600
9. Jaroszek Radoslaw 42P0004 C MUKS Gliwice 75:37 + 24:31
H21B
6.40 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 48:30
2. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 54:55 + 6:25
3. Volkov Oleksandr 38S8000 C VZA Žilina 57:43 + 9:13
4. Nedopílek David 89C7600 C TJ Švýcárna 75:59 + 27:29
5. Kuchař Jiří 2UC0001 C neregistrovaní - Kuchař 85:21 + 36:51
6. Cieslik Marcin 43P0001 C Klub Biegających LeĽników 88:29 + 39:59
7. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 102:41 + 54:11
8. Smolka Ondřej SOP8608 C OOB TJ Slezan Opava 110:45 + 62:15
Skorupa Piotr 42P0006 C MUKS Gliwice DISK
Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov
H35
5.90 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:37
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 47:21 + 1:44
3. Grote Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 51:49 + 6:12
4. Dzik Miroslaw 42P0002 C MUKS Gliwice 52:09 + 6:32
5. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 53:17 + 7:40
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 54:05 + 8:28
7. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 54:09 + 8:32
8. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 58:03 + 12:26
9. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 58:46 + 13:09
10. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 59:27 + 13:50
11. Kotůlek Jan AOP7801 C Přátelé orientačního běhu Opava 61:16 + 15:39
12. Biolik Grzegorz 28P7601 C UNTS Warszawa 63:57 + 18:20
13. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 76:01 + 30:24
14. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:11 + 36:34
15. Jurczyk Piotr 13P0003 C UKS Sparta Czyżowice 86:52 + 41:15
16. Maciocha Tomasz 51P7801 C ATZ Racibórz 87:17 + 41:40
Koleczko Lukasz 11P7500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
H45
5.20 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 49:27
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 49:52 + 0:25
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 50:49 + 1:22
4. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 50:54 + 1:27
5. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 51:24 + 1:57
6. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 55:53 + 6:26
7. Zdanowicz Jan 14P6801 C UKS Kometa Gliwice 58:29 + 9:02
8. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 65:43 + 16:16
9. Pedowski Wojciech 23P0001 C OK!Sport 66:17 + 16:50
10. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 66:58 + 17:31
11. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 69:01 + 19:34
12. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:44 + 27:17
13. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 101:37 + 52:10
H55
4.00 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 31:06
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 36:02 + 4:56
3. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 39:08 + 8:02
4. Sýkora Jiří AOP5401 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:52 + 13:46
5. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 46:58 + 15:52
6. Szotek Antoni 51P5801 C ATZ Racibórz 47:04 + 15:58
7. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 47:10 + 16:04
8. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 53:11 + 22:05
9. Wysocky Andrzej 44P0002 C Indywidualny klub 53:22 + 22:16
10. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 59:48 + 28:42
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 63:12 + 32:06
H65
3.60 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 57:16
2. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 65:53 + 8:37
3. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 67:05 + 9:49
4. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 73:23 + 16:07
Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice DISK
HDR
3.90 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 18:37
2. Jagoda Majer 47P0804 C LUKS Azymek Zdzieszowice 22:00 + 3:23
3. Dammfeld Adam 48P0801 C Lotna Zdzieszowice 23:15 + 4:38
4. Hyla Natalia 47P0851 C LUKS Azymek Zdzieszowice 24:21 + 5:44
5. Nedopilková Barbora 89C C TJ Švýcárna 27:19 + 8:42
6. Kotůlková Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 27:24 + 8:47
7. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:31 + 9:54
8. Humlíčková Pavla ZBM0451 C SK Žabovřesky Brno 29:26 + 10:49
9. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 29:39 + 11:02
10. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:13 + 11:36
11. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 34:35 + 15:58
12. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 36:15 + 17:38
13. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 40:40 + 22:03
14. Martínková Eva KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:51 + 25:14
MS Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 27:39 + 9:02
P3
3.10 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polewka Tomasz 14P0002 C UKS Kometa Gliwice 26:09
2. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 32:52 + 6:43
3. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 33:39 + 7:30
4. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 42:13 + 16:04
5. Hendrych Vlastimil NNN0001 C Neregistrovaní 43:59 + 17:50
6. Majer Ewa 47P7850 C LUKS Azymek Zdzieszowice 44:03 + 17:54
7. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 45:01 + 18:52
8. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 47:35 + 21:26
9. Doskočilová Anna 2UC0002 C neregistrovaní - Kuchař 52:23 + 26:14
10. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:18 + 28:09
11. Němčanská Jana OOP5352 C TJ Opava 54:53 + 28:44
12. Němčanský Vladimír OOP5200 C TJ Opava 56:12 + 30:03
13. Říhová Pavlína KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:38 + 30:29
14. Czasch Gerhard Nikolas SBR9901 C SKOB Bruntál 59:39 + 33:30
15. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:06 + 34:57
16. Ondrejček Pavel LTU8400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:01 + 35:52
17. Grygerková Jana LOV0002 C lepus.cz 65:58 + 39:49
18. Balcar Vít CET8103 C TJ Loko Česká Třebová 67:24 + 41:15
19. Nedopílková Ludmila 89C C TJ Švýcárna 71:53 + 45:44
20. Stískalová Eva LOV0001 C lepus.cz 81:29 + 55:20
21. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 83:47 + 57:38
22. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 85:54 + 59:45
23. Lanči Václav SBR9615 C SKOB Bruntál 88:58 + 62:49
24. Lanči Filip SBR9801 C SKOB Bruntál 93:00 + 66:51
25. Dammfeld Iwona C 103:31 + 77:22