Výsledky závodu: JWOC Tour - E1

Kategorie: D21C

Datum:
01.07.2013
Místo konání:
Odolov
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1:15 000 (velikost A4), pro ostatní kategorie 1:10 000 (velikost A3),
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Slovák Miroslav
Stavitel tratí:
Panchártek Jan
JURY:
Mezníková Lucie, Kobr Tomáš, Filip Libor
Protokol:
1. etapa JWOC Tour – klasická trať

Datum:                  
Pondělí 1.7.2013
Tech.provedení:         
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:                  
Odolov, u památníku (50°31’36.550”N, 16°5’28.265”E)
Mapa:                   
Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1:15 000 (velikost A4),
pro ostatní kategorie 1:10 000 (velikost A3), mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5 m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal, 
tisk Žaket (ofset)

Funkcionáři:            Ředitel závodu:  Martin Müller
                        Hlavní rozhodčí: Miroslav Slovák	
                        Stavitel tratí:  Jan Panchártek

Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, byl podán protest proti umístění 
kontroly č. 140 v následujícím znění:

"Žádám o ukončení dnešního závodu v kategorii H21E a H20A, H18 
na kontrole předcházející kontrole 140 z důvodů špatně umístěné kontroly. Drahokoupil CHT8501,Fürst LLI9603, Uhlíř LBE9400".

Tento protest nebyl uznán jury ve složení Lucie Mezníková (ZBM), Libor Filip (SRK), Tomáš Kobr (TJN), vklad 210 Kč bude vrácen podavatelům.
Bylo ošetřeno několik drobných zranění. 
      
Závod proběhl za slunečného, ačkoliv lehce chladného počasí.
 
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod absolvovalo 892 závodníků.



Miroslav Slovák                                          Martin Müller
hlavní rozhodčí                                         ředitel závodu
D21C
4.95 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1629
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitková Radka LPU7958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 69:15 1801
2. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH SJH Jindřichův Hradec 78:24 + 9:09 1608
3. Winkler Hanna LPM8051 LPM Lokomotiva Plzen 84:32 + 15:17 1479
4. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 92:10 + 22:55 1318
5. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 95:11 + 25:56 1255
6. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK Reco Spot 111:10 + 41:55 918
7. Khýnová Radka DOB8750 DOB KOB Dobruška 128:41 + 59:26 550
Novikova Kateryna 2800788 SV Lengefeld DISK