Logo

Výsledky závodu: JWOC Tour - E1

Kategorie: H21C

Datum:
01.07.2013
Místo konání:
Odolov
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1:15 000 (velikost A4), pro ostatní kategorie 1:10 000 (velikost A3),
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Slovák Miroslav
Stavitel tratí:
Panchártek Jan
JURY:
Šašinková Lucie, Kobr Tomáš, Filip Libor
Protokol:

1. etapa JWOC Tour – klasická trať

Datum:
Pondělí 1.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Odolov, u památníku (50°31’36.550”N, 16°5’28.265”E)
Mapa:
Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1:15 000 (velikost A4),
pro ostatní kategorie 1:10 000 (velikost A3), mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5 m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal,
tisk Žaket (ofset)

Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Miroslav Slovák
Stavitel tratí: Jan Panchártek

Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, byl podán protest proti umístění
kontroly č. 140 v následujícím znění:

"Žádám o ukončení dnešního závodu v kategorii H21E a H20A, H18
na kontrole předcházející kontrole 140 z důvodů špatně umístěné kontroly. Drahokoupil CHT8501,Fürst LLI9603, Uhlíř LBE9400".

Tento protest nebyl uznán jury ve složení Lucie Mezníková (ZBM), Libor Filip (SRK), Tomáš Kobr (TJN), vklad 210 Kč bude vrácen podavatelům.
Bylo ošetřeno několik drobných zranění.

Závod proběhl za slunečného, ačkoliv lehce chladného počasí.

Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod absolvovalo 892 závodníků.



Miroslav Slovák Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu

H21C 7.84 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2939

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 ASU Magnus Orienteering 80:51 3205
2. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 86:24 + 5:33 3022
3. Ryjáček Jan LPM8004 LPM Lokomotiva Plzen 99:27 + 18:36 2590
4. Parson Ben USA Orienteering USA 111:43 + 30:52
5. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ TURNOV 118:37 + 37:46 1957
6. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 120:53 + 40:02 1882
7. Hostinský Jakub 0320074 JHO Jakub Hostinský 165:10 + 84:19