Výsledky závodu: JWOC Tour - E3

Kategorie: H21B

Datum:
03.07.2013
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Hepner David
Stavitel tratí:
Petržela Jan
JURY:
Kettnerová Lenka, Komárek Arnošt, Kožina Petr
Protokol:

3. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Radvanice

Datum:
Středa 3.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Radvanice – bývalý důl Kateřina (50°34’35.080”N, 16°3’19.036”E)
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal,
Petr Mareček, tisk Žaket (ofset)

Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: David Hepner
Stavitel tratí: Jan Petržela

Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.

Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.

Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 902 závodníků.



David Hepner Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
H21B
5.21 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5429
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolosov Oleg UKR UKR 56:46
2. Klomínský Václav KPY8700 KPY SKOB Sokol Kralupy 60:42 + 3:56 5652
3. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 61:46 + 5:00 5561
4. Fukátko Jan LPU8105 LPU OK Lokomotiva Pardubice 67:26 + 10:40 5074
5. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 69:23 + 12:37 4907
6. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 69:38 + 12:52 4886
7. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:44 + 12:58 4877
8. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 73:58 + 17:12 4514
9. Cupák Jiří VRL7201 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:14 + 18:28 4406
10. Komárek Arnošt TJH7701 TJH Tolar Jindřichův Hradec 75:35 + 18:49 4376
11. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 76:03 + 19:17 4335
12. Andreev Sergey 3580952 Raumar orientering 77:13 + 20:27
13. Gyurcsik Peter 2810796 Naturfreunde Wien 79:20 + 22:34
14. Kopasz Róbert 2770770 ESV Lok Bad Schandau 80:10 + 23:24
15. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-mikron 80:49 + 24:03 3927
16. Suchomel Vít MBM8448 MBM O-mikron 81:58 + 25:12 3828
17. Połomski Mateusz 1440766 SILD team Praha 127:04 + 70:18
Albl Slávek LME7600 LME SK Los Mělník DISK 0