Kategorie: D21A
4. etapa JWOC Tour – krátká trať – Horní Dehtov
Datum:
Čtvrtek 4.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Horní Dehtov, louka východně od obce (50°25’37.382”N, 15°44’26.326”E)
Mapa:
Čertovy skrýše, měřítko 1:10 000, velikost A4, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Jan Langr, Radek Novotný,
Zdeněk Sokolář, Petr Mareček, tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Kubíček Radek
Stavitel tratí: Pavel Kubát
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za zamračeného počasí s občasným problesknutím slunečních paprsků.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 927 závodníků.
Radek Kubíček Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | CHA OK Chrastava | 37:47 | 7541 | ||
2. | Jirčáková Martina | LCE8951 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:24 | + 0:37 | 7421 | |
3. | Janatová Lucie | DKP8154 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 38:46 | + 0:59 | 7350 | |
4. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:28 | + 2:41 | 7020 | |
5. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | UOL SK UP Olomouc | 41:36 | + 3:49 | 6800 | |
6. | Píšová Monika | NPA8151 | NPA SK LOB Nová Paka | 42:43 | + 4:56 | 6583 | |
7. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | PGP SK Praga | 42:45 | + 4:58 | 6577 | |
8. | Rauturier Camille | 3380918 | Söders-Tyresö | 42:46 | + 4:59 | ||
9. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | TUR OOB TJ Turnov | 43:39 | + 5:52 | 6402 | |
10. | Westin Kjersti | PGP9255 | PGP SK Praga | 44:42 | + 6:55 | 6198 | |
11. | Hančová Marie | SNA8255 | SNA TJ START Náchod | 46:12 | + 8:25 | 5907 | |
12. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | NPA SK LOB Nová Paka | 46:59 | + 9:12 | 5755 | |
13. | Šenkýřová Jana | TUR8652 | TUR OOB TJ Turnov | 47:17 | + 9:30 | 5697 | |
14. | Wysocka Malwina | 2080556 | OOB TJ Zlaté Hory | 48:11 | + 10:24 | ||
15. | Peterová Věra | DOB8751 | DOB KOB Dobruška | 51:20 | + 13:33 | 4911 | |
16. | Kašparová Šárka | AOP7251 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 52:40 | + 14:53 | 4652 | |
17. | Jablonovská Lenka | ZBM9063 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 58:17 | + 20:30 | 3562 | |
18. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 58:44 | + 20:57 | 3474 |