Kategorie: H21E
4. etapa JWOC Tour – krátká trať – Horní Dehtov
Datum:
Čtvrtek 4.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Horní Dehtov, louka východně od obce (50°25’37.382”N, 15°44’26.326”E)
Mapa:
Čertovy skrýše, měřítko 1:10 000, velikost A4, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Jan Langr, Radek Novotný,
Zdeněk Sokolář, Petr Mareček, tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Kubíček Radek
Stavitel tratí: Pavel Kubát
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel.
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
Závod proběhl za zamračeného počasí s občasným problesknutím slunečních paprsků.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 927 závodníků.
Radek Kubíček Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Jakub | VLI8800 | VLI Slavia Liberec orienteering | 39:54 | 9587 | ||
2. | Janata Martin | DKP8306 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 41:14 | + 1:20 | 9285 | |
3. | Hradec Pavel | TUR8801 | TUR OOB TJ Turnov | 42:11 | + 2:17 | 9069 | |
4. | Bencúr Juraj | LCE7701 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:25 | + 2:31 | 9017 | |
5. | Grundmann Jan | LPU9410 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 42:57 | + 3:03 | 8896 | |
6. | Klapal Jan | LPU9006 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:06 | + 3:12 | 8862 | |
7. | Podziński Rafał | 1440367 | SILD team Praha | 43:09 | + 3:15 | ||
8. | Mäkinen Tapani | 2550714 | OLC Wienerwald | 43:24 | + 3:30 | ||
9. | Kolín Jan | DKP7701 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 44:17 | + 4:23 | 8594 | |
10. | Pawlak Bartosz | 2911092 | Helsingin Suunnistajat | 44:52 | + 4:58 | ||
11. | Luštický Martin | HOR8700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 45:07 | + 5:13 | 8405 | |
12. | Minakov Alexander | 3650963 | Šumperk | 45:15 | + 5:21 | ||
13. | Procházka David | LPU9113 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 45:16 | + 5:22 | 8371 | |
14. | Charuba Łukasz | 1440366 | SILD team Praha | 45:29 | + 5:35 | ||
14. | Chudzik Dominik | 1440368 | SILD team Praha | 45:29 | + 5:35 | ||
16. | Kobr Tomáš | TJN8901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 45:57 | + 6:03 | 8216 | |
17. | Asmolov Oleksii | 2800780 | SV Lengefeld | 46:30 | + 6:36 | ||
18. | Váňa Martin | TUR8401 | TUR OOB TJ Turnov | 46:46 | + 6:52 | 8031 | |
19. | Masnyy Yury | OMC | OMC Orienta-MosCompass | 47:07 | + 7:13 | ||
20. | Eden Fredrik | LPU9248 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 47:51 | + 7:57 | ||
21. | Bukovac Palo | ZBM8101 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 48:00 | + 8:06 | 7751 | |
22. | Wolf Daniel | TUR9100 | TUR OOB TJ Turnov | 48:44 | + 8:50 | 7585 | |
23. | Salmenoja Samuli | 0270064 | MSP MS Parma | 49:26 | + 9:32 | ||
24. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | CHT OOB SK Chrast | 49:47 | + 9:53 | 7347 | |
25. | François Joly | 3991032 | GB O Squad | 50:11 | + 10:17 | ||
26. | Barcik Robert | 3140861 | Radioklub OK1KYP Praha | 50:29 | + 10:35 | ||
27. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | ABM KOB Moira Brno | 51:02 | + 11:08 | 7064 | |
28. | Bravený Vít | ZBM9102 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 51:07 | + 11:13 | 7045 | |
29. | Mazan Bartłomiej | 2400673 | Nakkilan Wisa | 51:20 | + 11:26 | ||
30. | Fiala Petr | LPU8701 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 51:27 | + 11:33 | 6969 | |
31. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | TUR OOB TJ Turnov | 51:35 | + 11:41 | 6939 | |
32. | Lysell Jesper | 3130860 | SKS | 52:15 | + 12:21 | ||
33. | Novotný Ondřej | ABM9211 | ABM KOB Moira Brno | 53:26 | + 13:32 | 6520 | |
34. | Zelinka Jiří | MBM8740 | MBM O-mikron | 55:36 | + 15:42 | 6029 | |
35. | Vlček Martin | TUR8702 | TUR OOB TJ Turnov | 55:48 | + 15:54 | 5983 | |
36. | Zháňal Jan | ZBM8721 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 57:36 | + 17:42 | 5575 | |
37. | Piłkowski Tadeusz | 2250619 | LOK BERLIN | 59:14 | + 19:20 | ||
38. | Hostaš Petr | TUR9001 | TUR OOB TJ Turnov | 60:25 | + 20:31 | 4937 | |
39. | Burley Mark | 2570718 | TSV Berlin | 62:23 | + 22:29 | ||
40. | Rauturier Benoit | 3380917 | Söders-Tyresö | 64:50 | + 24:56 | ||
41. | Hierweg Karol | 2830800 | Warsaw Heroes | 65:08 | + 25:14 | ||
42. | Krajčovič Martin | 2830799 | Warsaw Heroes | 66:52 | + 26:58 | ||
43. | Konotopetz Damian | 4241068 | Tak určitě | 67:27 | + 27:33 | ||
44. | Kováč Michal | 1240300 | OK 99 Hradec Králové | 70:41 | + 30:47 | ||
Cahel Marek | LCE8803 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Cronin Richard | 2570719 | TSV Berlin | DISK | ||||
Nykodým Miloš | ZBM9005 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 37:12 | + |