Logo

Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: H21C

Datum:
12.07.2013
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Kuban Michal
Stavitel tratí:
Vítek Pavel

H21C 5.80 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5396

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Petr LPU6901 46:50 5472
2. Matyšek Bronislav PLU7823 47:45 + 0:55 5368
3. Fukátko Petr LPU8503 47:55 + 1:05 5349
4. Buzek Martin PGP8401 48:09 + 1:19 5322
5. Otruba Karel PLU7917 50:53 + 4:03 5012
6. Zitka Adam LPU8402 51:06 + 4:16 4987
7. Procházka Jiří ADA7512 53:07 + 6:17 4758
8. Matyšek Radoslav PLU8007 53:09 + 6:19 4754
9. Krtička Jan KON7931 53:31 + 6:41 4713
10. Orany Tomáš SJI7311 54:14 + 7:24 4631
11. Vaněk Petr ZBP7302 55:31 + 8:41 4485
12. Oujeský Tomáš ADA7433 56:00 + 9:10 4430
13. Tejkal Jan ADA8110 57:45 + 10:55 4232
14. Laga Miroslav ZBP7900 58:03 + 11:13 4198
15. Trávníček Jan UOL7501 59:11 + 12:21 4069
16. Frainšic Michal NNN8301 59:49 + 12:59
17. Kokaisl Tomáš LPU7820 60:10 + 13:20 3957
18. Slabý Jan ZHR7900 61:01 + 14:11 3861
19. Valenta Miloslav LPU7712 61:03 + 14:13 3857
20. Koča Jaroslav ZBM8206 61:17 + 14:27 3830
21. Rouš Pavel VBM8102 63:45 + 16:55 3550
22. Žemlička Jan LPU8303 65:16 + 18:26 3378
23. Pekárek Michal RBK9015 66:02 + 19:12 3291
24. Létal Jiří SFM8202 66:08 + 19:18 3279
25. Jevsejenko Alexandr ZBM8110 66:33 + 19:43 3232
26. Nymsa Zdeněk TYN8502 68:24 + 21:34 3022
27. Špičák František CEL5628 68:39 + 21:49 2993
28. Šimša Jaromír MFP7100 69:18 + 22:28 2920
29. Berka Milan RBK9011 70:25 + 23:35 2793
30. Denemarek Ivo BBM7901 70:35 + 23:45 2774
31. Dokoupil Zbyněk VBM8206 71:20 + 24:30 2689
32. Tejkal Pavel ADA8401 72:28 + 25:38
33. Kalousek Tomáš ZAM8901 75:27 + 28:37 2221
34. Zalimas Andrius 22L9999 75:40 + 28:50
35. Dvořák Martin ZBM8425 76:16 + 29:26 2128
36. Janota Vladislav 27S7900 77:25 + 30:35
37. Kutílek Jakub LPU8609 78:57 + 32:07 1823
38. Toušek Filip ZBP7102 79:09 + 32:19 1801
39. Koťátko Aleš SFM8303 79:42 + 32:52 1738
40. Trávniček Petr ADA8402 82:32 + 35:42 1416
41. Mutina Václav BFM9301 83:04 + 36:14 1356
42. Chloupek Tomáš VBM8404 86:20 + 39:30 985
43. Chládek Milan 27C7900 86:31 + 39:41
44. Betlach Michal CET7801 110:01 + 63:11 0
45. Lacina Jaroslav RBK9996 120:46 + 73:56
Pietraszek Martin OOP8100 DISK 0
Bláha Tomáš NNN9102 DISK