Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E1

Datum:
19.07.2013
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Bludiště
Ředitel závodu:
Kovalčík Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Kostka Evžen
JURY:
Fiala Jan, Grepl Ladislav, Rigó Marek
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D35     D45     D55     D60     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H35     H45     H55     H60     H65     HDR     TK     TL    
D10N
1.70 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 21:16
2. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:17 + 2:01
3. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:33 + 4:17
4. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:36 + 16:20
5. Pilná Klára LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice 40:06 + 18:50
D10
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 20:31
2. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 24:19 + 3:48
3. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 55:30 + 34:59
D12
2.30 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:00
2. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 27:02 + 1:02
3. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 28:03 + 2:03
4. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:43 + 2:43
5. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:41 + 3:41
6. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 30:06 + 4:06
7. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 33:56 + 7:56
8. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 53:06 + 27:06
9. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 59:20 + 33:20
D14
2.50 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 29:07
2. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:45 + 0:38
3. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 32:18 + 3:11
4. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 33:12 + 4:05
5. Foltýnová Markéta TRI0050 C TJ TŽ Třinec 33:58 + 4:51
6. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 43:21 + 14:14
7. Bergdahl Julia 12S9951 C Sävedalens AIK 51:45 + 22:38
8. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:32 + 31:25
D16
2.70 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 24:12
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 24:55 + 0:43
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 25:43 + 1:31
4. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:55 + 10:43
5. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 43:15 + 19:03
6. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 49:51 + 25:39
D18
3.00 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 29:29
2. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 38:58 + 9:29
3. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 44:52 + 15:23
Hausenblasová Karolína KAM9650 A SK Kamenice DISK
D21E
3.70 km, 125 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 27:08 9599
2. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 29:33 + 2:25 8861
3. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:10 + 4:02 8367
4. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 4:07 8341
5. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 31:36 + 4:28 8235
6. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 32:27 + 5:19 7975
7. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 33:25 + 6:17 7680
8. Vávrová Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 33:26 + 6:18 7675
9. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 33:37 + 6:29 7619
10. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 34:44 + 7:36 7278
11. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 35:17 + 8:09 7110
12. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 38:29 + 11:21 6133
13. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 39:13 + 12:05 5909
14. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 39:14 + 12:06 5904
15. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 39:27 + 12:19 5837
16. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 44:51 + 17:43 4189
17. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 47:22 + 20:14 3420
18. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 50:15 + 23:07 2540
D21A
3.40 km, 115 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6770
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 30:58 7273
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 33:10 + 2:12 6827
3. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:13 + 5:15 6210
4. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:52 + 5:54 6078
5. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 37:17 + 6:19 5994
6. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 38:36 + 7:38 5728
7. Rozkosna Tatana 97C8100 C No register 40:50 + 9:52
8. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 43:35 + 12:37 4719
9. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 44:47 + 13:49 4476
10. Trojecka Marta 45P8051 C AZS Wat Warszawa 47:18 + 16:20
11. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 48:03 + 17:05 3815
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 48:53 + 17:55 3646
13. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 53:58 + 23:00 2618
14. Puternicka Joanna 21P8751 C Orientop Wroclaw 61:50 + 30:52
15. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 65:53 + 34:55 206
16. Prouzová Jitka DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka 67:18 + 36:20 0
D35
3.20 km, 110 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 31:23
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 34:10 + 2:47
3. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:16 + 2:53
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 34:49 + 3:26
5. Biolik Agnieszka 28P7850 C UNTS Warszawa 35:07 + 3:44
6. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 36:03 + 4:40
7. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 38:06 + 6:43
8. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 39:22 + 7:59
9. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 42:21 + 10:58
10. Szymanska Zuzanna 53P7551 C Team 360 53:57 + 22:34
11. Ženčáková Marie 47C6851 C ASPV OA Šumperk 60:44 + 29:21
12. Nitsch Joanna 28P7351 C UNTS Warszawa 65:57 + 34:34
13. Trykozko Urszula 53P7552 C Team 360 70:51 + 39:28
D45
3.00 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 34:09
2. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 35:20 + 1:11
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:47 + 1:38
4. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 38:09 + 4:00
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 39:01 + 4:52
6. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 39:05 + 4:56
7. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 39:20 + 5:11
8. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 43:02 + 8:53
9. Bergdahl Karin 12S6551 C Sävedalens AIK 43:42 + 9:33
10. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 51:13 + 17:04
11. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 62:37 + 28:28
12. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 94:05 + 59:56
Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering DISK
D55
2.50 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 31:23
2. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 35:29 + 4:06
3. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 37:53 + 6:30
4. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 38:59 + 7:36
5. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 8:31
6. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 10:29
7. Kühnel Radka 49S5551 C Trollhättans SOK 46:09 + 14:46
8. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 46:46 + 15:23
9. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 54:14 + 22:51
D60
2.20 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:39
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 36:05 + 1:26
3. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 36:56 + 2:17
4. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 40:41 + 6:02
H10N
1.70 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 16:11
2. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 23:48 + 7:37
3. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 27:17 + 11:06
4. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 30:26 + 14:15
H10
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 14:47
2. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:44 + 1:57
3. Biolik Emil 28P0300 C UNTS Warszawa 20:18 + 5:31
4. Balogh Michal 43S0300 C ŠK Sandberg Bratislava 22:10 + 7:23
H12
2.30 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 25:35
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 26:15 + 0:40
3. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 30:38 + 5:03
4. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 35:37 + 10:02
5. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 36:37 + 11:02
6. Balogh Matúš 43S0100 C ŠK Sandberg Bratislava 45:16 + 19:41
H14
2.70 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 28:41
2. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:04 + 3:23
3. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 32:43 + 4:02
4. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:54 + 5:13
5. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 34:15 + 5:34
6. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 37:04 + 8:23
7. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 44:54 + 16:13
8. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:05 + 18:24
9. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 48:43 + 20:02
Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín DISK
H16
3.20 km, 110 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 26:20
2. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 29:39 + 3:19
3. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 31:22 + 5:02
4. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 31:26 + 5:06
5. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 32:04 + 5:44
6. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 35:21 + 9:01
7. Novák Pavel AOV9801 C OOB TJ Baník Ostrava 36:37 + 10:17
H18
3.60 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 29:19
2. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 29:46 + 0:27
3. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 30:28 + 1:09
4. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 32:04 + 2:45
5. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 33:34 + 4:15
6. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 35:45 + 6:26
7. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 37:54 + 8:35
8. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 48:55 + 19:36
9. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 53:15 + 23:56
H21E
4.20 km, 150 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9186
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 25:21 9763
2. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 27:24 + 2:03 9067
3. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 28:24 + 3:03 8728
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 28:31 + 3:10 8688
5. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 29:11 + 3:50 8462
6. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 30:14 + 4:53 8105
7. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 30:35 + 5:14 7986
8. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 31:12 + 5:51 7777
9. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 31:56 + 6:35 7528
10. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 32:15 + 6:54 7420
11. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 32:16 + 6:55 7414
12. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 32:53 + 7:32 7205
13. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 34:05 + 8:44 6798
14. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 34:44 + 9:23
15. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 34:48 + 9:27 6554
16. Dutkowski Mikolaj 31P9201 C UKS ARKADY Raszkow 35:19 + 9:58
17. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 36:12 + 10:51 6079
18. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 36:28 + 11:07 5988
19. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 36:52 + 11:31 5852
20. Neumann Josef 33D C USV TU Dresden 36:58 + 11:37
21. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 38:47 + 13:26 5201
22. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 38:48 + 13:27 5196
23. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 40:01 + 14:40 4783
24. GROTE Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 40:21 + 15:00
25. Krasuski Marcin 53P8003 C Team 360 41:47 + 16:26
26. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 42:57 + 17:36 3786
27. Swierczynski Hubert 52P8002 C Hoffmann 61:10 + 35:49
H21A
4.00 km, 140 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7035
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 28:53 7533
2. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 32:04 + 3:11 6812
3. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 32:19 + 3:26 6756
4. Mazan Bartlomiej 17P9201 C WKS Slask Wroclaw 33:34 + 4:41
5. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 33:39 + 4:46 6454
6. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 33:44 + 4:51 6435
7. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 34:06 + 5:13 6352
8. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 34:34 + 5:41 6247
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 35:15 + 6:22 6092
10. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 36:26 + 7:33 5824
11. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 36:51 + 7:58 5730
12. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 38:49 + 9:56
13. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 39:08 + 10:15 5213
14. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 40:18 + 11:25 4949
15. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 40:33 + 11:40 4892
16. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 40:46 + 11:53 4843
17. Zeman Radek NNN8005 C Neregistrovaní 41:52 + 12:59
18. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 42:12 + 13:19 4519
19. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 43:37 + 14:44 4198
20. Hoffmann Marcin 52P8001 C Hoffmann 43:42 + 14:49
21. Valík Ondřej PHK7801 C OK 99 Hradec Králové 44:06 + 15:13 4089
22. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 48:34 + 19:41 3078
23. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 49:52 + 20:59 2784
24. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 51:13 + 22:20 2478
25. Ticháček Jan 44C9001 C Neregistrovaní 52:31 + 23:38
26. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 55:04 + 26:11 1607
27. Haptar Artur 18P C KOS GRYF Szczecin 56:22 + 27:29
28. Peterek Vít 44C9002 C Neregistrovaní 58:53 + 30:00
29. Wieszaczewski Jacek 21P8501 C Orientop Wroclaw 59:01 + 30:08
30. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 99:39 + 70:46 0
H35
3.80 km, 130 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 35:44
2. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 35:45 + 0:01
3. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:27 + 1:43
4. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:32 + 3:48
5. Štolfa Jaromír ZBM7506 C SK Žabovřesky Brno 39:49 + 4:05
6. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 41:18 + 5:34
7. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 44:07 + 8:23
8. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 44:12 + 8:28
9. Nemec Ondrej SOP C OOB TJ Slezan Opava 45:45 + 10:01
10. Biolik Grzegorz 28P7800 C UNTS Warszawa 49:49 + 14:05
11. Furucz Ján 27S7200 C Farmaceut Bratislava 50:54 + 15:10
12. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 51:56 + 16:12
13. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 52:39 + 16:55
14. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:26 + 17:42
15. Ligienza Krzysztof 21P7701 C Orientop Wroclaw 54:16 + 18:32
16. Herman-Izycki Leszek 54P5801 C Izycki 56:18 + 20:34
17. Nitsch Tomasz 28P7105 C UNTS Warszawa 57:08 + 21:24
18. Staszak Artur 28P7001 C UNTS Warszawa 58:04 + 22:20
19. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 58:40 + 22:56
20. Balogh Richard 43S6900 C ŠK Sandberg Bratislava 67:13 + 31:29
21. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 67:52 + 32:08
Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast DISK
H45
3.60 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 30:04
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 32:05 + 2:01
3. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 35:09 + 5:05
4. Ďurčo Peter 17S6101 C Ekonom Banska Bystrica 35:56 + 5:52
5. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 36:10 + 6:06
6. Kööhler Hans 49S6501 C Trollhättans SOK 37:47 + 7:43
7. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 37:51 + 7:47
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 40:16 + 10:12
9. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 42:36 + 12:32
10. Carlsson Christer 12S6501 C Sävedalens AIK 45:14 + 15:10
11. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 49:07 + 19:03
12. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 49:39 + 19:35
13. Trocha Roman 21P C Orientop Wroclaw 53:46 + 23:42
14. Foltýn Jiří TRI6400 C TJ TŽ Třinec 55:48 + 25:44
15. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 55:54 + 25:50
16. Bláha Leoš JHB6207 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:40 + 26:36
17. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 64:15 + 34:11
H55
3.40 km, 115 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 41:00
2. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 44:17 + 3:17
3. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 44:58 + 3:58
4. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:20 + 4:20
5. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 46:55 + 5:55
6. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:11 + 6:11
7. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 47:35 + 6:35
8. Sypula Slawomir 28P5501 C UNTS Warszawa 53:36 + 12:36
9. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 54:09 + 13:09
10. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 54:58 + 13:58
11. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 56:25 + 15:25
H60
3.20 km, 110 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 32:12
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 35:55 + 3:43
3. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 36:42 + 4:30
4. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 40:28 + 8:16
5. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 41:40 + 9:28
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 43:59 + 11:47
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 44:02 + 11:50
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 45:19 + 13:07
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 46:00 + 13:48
10. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 46:18 + 14:06
11. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 47:55 + 15:43
Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc DISK
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H65
2.50 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 38:06
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 39:04 + 0:58
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 66:09 + 28:03
HDR
1.70 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 22:19
2. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 23:08 + 0:49
3. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 24:43 + 2:24
4. Pachmannová Katka SOP0551 C OOB TJ Slezan Opava 25:12 + 2:53
5. Kotulkova Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 27:39 + 5:20
6. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 29:09 + 6:50
7. Baloghová Zora 43S0750 C ŠK Sandberg Bratislava 30:45 + 8:26
8. Dittrich Max SOP C OOB TJ Slezan Opava 32:52 + 10:33
9. Pachmannová Iva SOP0851 C OOB TJ Slezan Opava 35:57 + 13:38
10. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 36:30 + 14:11
11. Pawlas Petr NER C 37:36 + 15:17
12. Komenda Jakub 2JC0700 C BYZMAG 39:07 + 16:48
13. Kundrata Vit JZL C TJ Jižní svahy Zlín 41:58 + 19:39
14. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 45:19 + 23:00
15. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:33 + 23:14
16. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 52:40 + 30:21
17. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:05 + 30:46
18. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:12 + 30:53
19. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 53:50 + 31:31
TK
2.30 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 32:45
2. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 33:03 + 0:18
3. Hudeckova Petra OOP C TJ Opava 33:26 + 0:41
4. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 36:41 + 3:56
5. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 48:47 + 16:02
6. Good Martin SBR C SKOB Bruntál 54:38 + 21:53
7. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 55:10 + 22:25
8. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 58:29 + 25:44
TL
3.60 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 33:57
2. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 42:07 + 8:10
3. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 43:12 + 9:15
4. Minarčík Tomáš 44C7001 C Neregistrovaní 51:03 + 17:06
5. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52:23 + 18:26
6. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 52:24 + 18:27
7. Hyjek Adam 47P6102 C LUKS Azymek Zdzieszowice 59:49 + 25:52
8. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 61:04 + 27:07
9. Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 61:26 + 27:29
10. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62:33 + 28:36
11. Slažanský Martin 2VC9049 C N-Slažanský 66:01 + 32:04
12. Greskova Jana 74C C NER 72:04 + 38:07
13. Polewski Dariusz 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 92:16 + 58:19
14. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 102:23 + 68:26
Urban Svatopluk 89C C TJ Švýcárna DISK
Svobodová Radka AOP9452 A Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK