Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 18:22 | |
2. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 19:52 | + 1:30 |
3. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:26 | + 2:04 |
4. | Pilná Klára | LPU0451 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:48 | + 3:26 |
5. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:48 | + 5:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátilová Johana | PHK0450 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:45 | |
2. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 29:37 | + 1:52 |
3. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 45:47 | + 18:02 |
4. | Pachmannová Bára | SOP0351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 58:31 | + 30:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 19:19 | |
2. | Kochová Anna | SJC0153 | B | Sportcentrum Jičín | 20:43 | + 1:24 |
3. | Kosová Tereza | SRK0151 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 21:17 | + 1:58 |
4. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 22:16 | + 2:57 |
5. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | C | Sportcentrum Jičín | 25:13 | + 5:54 |
6. | Vejražková Róza | SJC0151 | B | Sportcentrum Jičín | 25:26 | + 6:07 |
7. | Hájková Lucie | AOP0350 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:08 | + 15:49 |
8. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | C | OOB SK Chrast | 39:12 | + 19:53 |
9. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 92:35 | + 73:16 |
Ciencialová Daniela | TRI0254 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | JZL0051 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 34:51 | |
2. | Bruková Magda | TRI0054 | B | TJ TŽ Třinec | 40:28 | + 5:37 |
3. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 41:53 | + 7:02 |
4. | Kubíčková Jana | PHK9999 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:34 | + 9:43 |
5. | Čechová Klára | AOP9951 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:14 | + 12:23 |
6. | Müllerová Erika | OTK0050 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:57 | + 34:06 |
Bergdahl Julia | 12S9951 | C | Sävedalens AIK | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 38:19 | |
2. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 42:38 | + 4:19 |
3. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 43:19 | + 5:00 |
4. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 49:04 | + 10:45 |
5. | Zentrichová Daniela | OTK9751 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:19 | + 15:00 |
Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausenblasová Karolína | KAM9650 | A | SK Kamenice | 48:46 | |
2. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 49:36 | + 0:50 |
3. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 51:52 | + 3:06 |
4. | Pěčková Veronika | SKM9651 | B | KOB Směr Kroměříž | 73:46 | + 25:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 46:53 | 9089 | |
2. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 47:19 | + 0:26 | 9008 |
3. | Poklopová Lenka | UOL8951 | R | SK UP Olomouc | 48:48 | + 1:55 | 8729 |
4. | Przyczková Michaela | LPU8499 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 51:06 | + 4:13 | 8298 |
5. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | R | SK Žabovřesky Brno | 51:42 | + 4:49 | 8185 |
6. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 52:26 | + 5:33 | 8048 |
7. | Tesařová Marcela | AOP9450 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:22 | + 7:29 | 7685 |
8. | Machútová Lucie | AOP8851 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:33 | + 7:40 | 7651 |
9. | Vávrová Veronika | ASU8598 | R | Magnus Orienteering | 54:56 | + 8:03 | 7579 |
10. | Hrstková Vladěna | PGP8753 | R | SK Praga | 55:17 | + 8:24 | 7513 |
11. | Tužilová Magdaléna | RBK9452 | A | SK Radioklub Blansko | 56:13 | + 9:20 | 7338 |
12. | Procházková Marie | KAM9554 | A | SK Kamenice | 58:27 | + 11:34 | 6919 |
13. | Bořánková Karolína | KAM9550 | A | SK Kamenice | 58:43 | + 11:50 | 6869 |
14. | Beržinská Soňa | SBK8554 | C | KOB Start Blansko | 59:09 | + 12:16 | 6788 |
15. | Jelínková Zora | PGP8851 | C | SK Praga | 61:11 | + 14:18 | 6406 |
16. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | 71:46 | + 24:53 | 4421 |
17. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 78:45 | + 31:52 | 3111 |
18. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 92:33 | + 45:40 | 522 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Hana | ZPV6777 | R | KOB ZPV Prostějov | 40:27 | 7411 | |
2. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 42:56 | + 2:29 | 7035 |
3. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | B | SK Žabovřesky Brno | 50:40 | + 10:13 | 5863 |
4. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:18 | + 10:51 | 5768 |
5. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 51:46 | + 11:19 | 5697 |
6. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 54:23 | + 13:56 | 5300 |
7. | Rozkosna Tatana | 97C8100 | C | No register | 58:48 | + 18:21 | |
8. | Staroňová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 59:11 | + 18:44 | 4573 |
9. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 59:35 | + 19:08 | 4512 |
10. | Trojecka Marta | 45P8051 | C | AZS Wat Warszawa | 60:01 | + 19:34 | |
11. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 65:56 | + 25:29 | 3550 |
12. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 69:10 | + 28:43 | 3061 |
13. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | KOB Start Blansko | 72:19 | + 31:52 | 2583 |
14. | Skurková Vendula | BFM9353 | C | SKOB Frýdek - Místek | 83:29 | + 43:02 | 891 |
Prouzová Jitka | DKP9152 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 40:40 | |
2. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 46:15 | + 5:35 |
3. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 48:54 | + 8:14 |
4. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 50:10 | + 9:30 |
5. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 50:14 | + 9:34 |
6. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 53:16 | + 12:36 |
7. | Biolik Agnieszka | 28P7850 | C | UNTS Warszawa | 56:20 | + 15:40 |
8. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:50 | + 16:10 |
9. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:31 | + 23:51 |
10. | Szymanska Zuzanna | 53P7551 | C | Team 360 | 69:05 | + 28:25 |
11. | Ženčáková Marie | 47C6851 | C | ASPV OA Šumperk | 76:46 | + 36:06 |
12. | Nitsch Joanna | 28P7351 | C | UNTS Warszawa | 88:31 | + 47:51 |
13. | Trykozko Urszula | 53P7552 | C | Team 360 | 98:12 | + 57:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:07 | |
2. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 41:42 | + 2:35 |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 43:24 | + 4:17 |
4. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:33 | + 6:26 |
5. | Müllerová Zorka | VAM6767 | C | OOB Vamberk | 46:32 | + 7:25 |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 55:41 | + 16:34 |
7. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 55:55 | + 16:48 |
8. | Bergdahl Karin | 12S6551 | C | Sävedalens AIK | 63:57 | + 24:50 |
9. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:44 | + 26:37 |
10. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 69:22 | + 30:15 |
11. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 77:04 | + 37:57 |
Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 44:04 | |
2. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:16 | + 2:12 |
3. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | C | Slask O-Team | 47:06 | + 3:02 |
4. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:15 | + 4:11 |
5. | Jelínková Radana | PGP5851 | C | SK Praga | 50:18 | + 6:14 |
6. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:30 | + 7:26 |
7. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 56:27 | + 12:23 |
8. | Kühnel Radka | 49S5551 | C | Trollhättans SOK | 68:55 | + 24:51 |
9. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 80:38 | + 36:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gavendová Anna | TRI4650 | C | TJ TŽ Třinec | 40:58 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 43:23 | + 2:25 |
3. | Dlasková Anna | DKP5350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:33 | + 4:35 |
4. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:38 | + 6:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 22:45 | |
2. | Krček Jan | AOP0500 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:37 | + 1:52 |
3. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 29:14 | + 6:29 |
4. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | C | OOB SK Chrast | 33:20 | + 10:35 |
5. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 57:19 | + 34:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:13 | |
2. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:39 | + 0:26 |
3. | Biolik Emil | 28P0300 | C | UNTS Warszawa | 31:01 | + 10:48 |
4. | Balogh Michal | 43S0300 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 33:02 | + 12:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 18:50 | |
2. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 23:10 | + 4:20 |
3. | Kundrata Jan | JZL0201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 24:51 | + 6:01 |
4. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 27:04 | + 8:14 |
5. | Balogh Matúš | 43S0100 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 29:28 | + 10:38 |
6. | Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | 33:05 | + 14:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipek Sebastian | TRI0002 | B | TJ TŽ Třinec | 37:38 | |
2. | Chvátil Šimon | PHK9908 | B | OK 99 Hradec Králové | 40:16 | + 2:38 |
3. | Šklíba Michal | SRK9900 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:52 | + 6:14 |
4. | Zentrich Dušan | OTK0002 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:06 | + 6:28 |
5. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:15 | + 14:37 |
6. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 53:37 | + 15:59 |
7. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 58:16 | + 20:38 |
8. | Müller Tomáš | OTK9901 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 67:40 | + 30:02 |
9. | Zobaník Michal | RAD9901 | C | TJ Sokol Radslavice | 69:41 | + 32:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lanc Vojtěch | TRI9807 | A | TJ TŽ Třinec | 39:03 | |
2. | Ptáček Patrik | BBM9800 | B | BETA URSUS Orienteering | 41:10 | + 2:07 |
3. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 43:34 | + 4:31 |
4. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 44:46 | + 5:43 |
5. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 52:37 | + 13:34 |
6. | Novák Pavel | AOV9801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 53:46 | + 14:43 |
Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 42:06 | |
2. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 44:04 | + 1:58 |
3. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 44:05 | + 1:59 |
4. | Skalický Matyáš | KUO9605 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 50:32 | + 8:26 |
5. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 52:34 | + 10:28 |
6. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 55:31 | + 13:25 |
7. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 62:00 | + 19:54 |
8. | Holoubek Jan | BFM9601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 68:58 | + 26:52 |
Glonek Jakub | AOV9602 | A | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 48:53 | 9468 | |
2. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 50:05 | + 1:12 | 9250 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 52:21 | + 3:28 | 8837 |
4. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 52:56 | + 4:03 | 8731 |
5. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:42 | + 5:49 | 8409 |
6. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 55:44 | + 6:51 | 8221 |
7. | Klapal Jan | LPU9006 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 56:06 | + 7:13 | 8154 |
8. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 57:46 | + 8:53 | |
9. | Král Václav | SSU8243 | R | SK Severka Šumperk | 58:13 | + 9:20 | 7768 |
10. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 58:15 | + 9:22 | 7762 |
11. | Dutkowski Mikolaj | 31P9201 | C | UKS ARKADY Raszkow | 59:00 | + 10:07 | |
12. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 60:15 | + 11:22 | 7398 |
13. | Hubáček Michal | LCE9301 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:20 | + 11:27 | 7383 |
14. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 64:26 | + 15:33 | 6636 |
15. | Semík Ondřej | KAM9401 | A | SK Kamenice | 65:29 | + 16:36 | 6445 |
16. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:39 | + 17:46 | 6232 |
17. | Neumann Josef | 33D | C | USV TU Dresden | 68:41 | + 19:48 | |
18. | Krasuski Marcin | 53P8003 | C | Team 360 | 68:50 | + 19:57 | |
19. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 68:57 | + 20:04 | 5813 |
20. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 70:53 | + 22:00 | 5461 |
21. | Zakouřil Vít | TUR9301 | R | OOB TJ Turnov | 74:10 | + 25:17 | 4863 |
22. | GROTE Andreas | 34C6400 | C | OLC SKOG Fribourg | 76:01 | + 27:08 | |
23. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 76:42 | + 27:49 | 4402 |
24. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 78:36 | + 29:43 | 4056 |
25. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 85:27 | + 36:34 | 2808 |
26. | Swierczynski Hubert | 52P8002 | C | Hoffmann | 98:24 | + 49:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 43:26 | 7473 | |
2. | Háj Jakub | TZL8501 | C | SKOB Zlín | 47:27 | + 4:01 | 6863 |
3. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 48:03 | + 4:37 | 6772 |
4. | Skoupý Jan | STE9411 | A | SK SKI-OB Šternberk | 49:11 | + 5:45 | 6600 |
5. | Doležel Ondřej | STE9202 | R | SK SKI-OB Šternberk | 51:10 | + 7:44 | 6298 |
6. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 52:32 | + 9:06 | 6091 |
7. | Mazan Bartlomiej | 17P9201 | C | WKS Slask Wroclaw | 55:07 | + 11:41 | |
8. | Holinka Matouš | ZPV9222 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:25 | + 12:59 | 5501 |
9. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 56:45 | + 13:19 | 5450 |
10. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | C | KOB Dobruška | 57:25 | + 13:59 | 5349 |
11. | Dittrich Petr | HOB7701 | C | SKOB Horní Benešov | 57:53 | + 14:27 | 5278 |
12. | Urban Jan | SBK7537 | C | KOB Start Blansko | 62:54 | + 19:28 | 4516 |
13. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 63:35 | + 20:09 | 4412 |
14. | Hoffmann Marcin | 52P8001 | C | Hoffmann | 64:59 | + 21:33 | |
15. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 65:04 | + 21:38 | 4187 |
16. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 65:05 | + 21:39 | |
17. | Valík Ondřej | PHK7801 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:08 | + 22:42 | 4025 |
18. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 66:46 | + 23:20 | 3929 |
19. | Rohel Marek | AOV9401 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 69:00 | + 25:34 | 3590 |
20. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SKOB Horní Benešov | 70:18 | + 26:52 | 3392 |
21. | Peterek Vít | 44C9002 | C | Neregistrovaní | 74:07 | + 30:41 | |
22. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 78:04 | + 34:38 | 2213 |
23. | Rozkošný Karel | EKP7900 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 80:15 | + 36:49 | 1881 |
24. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:20 | + 38:54 | 1564 |
25. | Sluka Miroslav | SBK7207 | C | KOB Start Blansko | 85:50 | + 42:24 | 1033 |
26. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Žabovřesky Brno | 88:32 | + 45:06 | 623 |
27. | Wieszaczewski Jacek | 21P8501 | C | Orientop Wroclaw | 94:20 | + 50:54 | |
28. | Ticháček Jan | 44C9001 | C | Neregistrovaní | 96:34 | + 53:08 | |
29. | Zeman Radek | NNN8005 | C | Neregistrovaní | 108:33 | + 65:07 | |
30. | Thiemel Jiří | ASU8948 | C | Magnus Orienteering | 115:48 | + 72:22 | 0 |
Haptar Artur | 18P | C | KOS GRYF Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OOB Vamberk | 39:58 | |
2. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 49:13 | + 9:15 |
3. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 51:45 | + 11:47 |
4. | Biolik Grzegorz | 28P7800 | C | UNTS Warszawa | 52:50 | + 12:52 |
5. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:50 | + 13:52 |
6. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 54:19 | + 14:21 |
7. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 54:48 | + 14:50 |
8. | Štolfa Jaromír | ZBM7506 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:02 | + 15:04 |
9. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 55:05 | + 15:07 |
10. | Staszak Artur | 28P7001 | C | UNTS Warszawa | 58:34 | + 18:36 |
11. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:35 | + 21:37 |
12. | Herman-Izycki Leszek | 54P5801 | C | Izycki | 63:25 | + 23:27 |
13. | Nitsch Tomasz | 28P7105 | C | UNTS Warszawa | 65:05 | + 25:07 |
14. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:25 | + 28:27 |
15. | Furucz Ján | 27S7200 | C | Farmaceut Bratislava | 72:25 | + 32:27 |
16. | Ligienza Krzysztof | 21P7701 | C | Orientop Wroclaw | 78:23 | + 38:25 |
17. | Balogh Richard | 43S6900 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 79:11 | + 39:13 |
18. | Nedopílek David | 89C7600 | C | TJ Švýcárna | 81:49 | + 41:51 |
19. | Müller Robert | VAM6900 | C | OOB Vamberk | 84:30 | + 44:32 |
20. | Cienciala Petr | TRI7600 | C | TJ TŽ Třinec | 119:11 | + 79:13 |
Nemec Ondrej | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | ||
Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Manasek Josef | NER | C | VZDAL |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 44:38 | |
2. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 46:37 | + 1:59 |
3. | Ďurčo Peter | 17S6101 | C | Ekonom Banska Bystrica | 46:45 | + 2:07 |
4. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 48:09 | + 3:31 |
5. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:41 | + 4:03 |
6. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 54:13 | + 9:35 |
7. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 54:23 | + 9:45 |
8. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:40 | + 11:02 |
9. | Carlsson Christer | 12S6501 | C | Sävedalens AIK | 55:46 | + 11:08 |
10. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 57:14 | + 12:36 |
11. | Kööhler Hans | 49S6501 | C | Trollhättans SOK | 58:29 | + 13:51 |
12. | Betlach Miroslav | DKP6300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:35 | + 15:57 |
13. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 68:23 | + 23:45 |
14. | Trocha Roman | 21P | C | Orientop Wroclaw | 72:53 | + 28:15 |
15. | Bláha Leoš | JHB6207 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 73:19 | + 28:41 |
16. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 80:59 | + 36:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 45:31 | |
2. | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 45:56 | + 0:25 |
3. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:26 | + 4:55 |
4. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:35 | + 11:04 |
5. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:59 | + 11:28 |
6. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:59 | + 12:28 |
7. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:14 | + 12:43 |
8. | Svobodný Petr | DKP5800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:46 | + 13:15 |
9. | Sypula Slawomir | 28P5501 | C | UNTS Warszawa | 66:47 | + 21:16 |
10. | Doležal Miroslav | PGP5501 | C | SK Praga | 68:57 | + 23:26 |
11. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 73:26 | + 27:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 41:52 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:18 | + 4:26 |
3. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 49:07 | + 7:15 |
4. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 51:36 | + 9:44 |
5. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 51:45 | + 9:53 |
6. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:56 | + 10:04 |
7. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 53:00 | + 11:08 |
8. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 53:06 | + 11:14 |
9. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 54:06 | + 12:14 |
10. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 55:25 | + 13:33 |
11. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:41 | + 13:49 |
12. | Babický Tomáš | DLT5001 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 55:47 | + 13:55 |
13. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 60:01 | + 18:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 48:00 | |
2. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 54:08 | + 6:08 |
3. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 94:42 | + 46:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cienciala Filip | TRI0600 | C | TJ TŽ Třinec | 18:59 | |
2. | Pachmannová Katka | SOP0551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 19:19 | + 0:20 |
3. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:44 | + 3:45 |
4. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 23:48 | + 4:49 |
5. | Blahova Jana | JHB | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25:22 | + 6:23 |
6. | Chodurova Lenka | NER | C | 25:48 | + 6:49 | |
7. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 26:33 | + 7:34 |
8. | Novák Richard | AOV0800 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 26:38 | + 7:39 |
9. | Baloghová Zora | 43S0750 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 28:01 | + 9:02 |
10. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 31:44 | + 12:45 |
11. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:51 | + 14:52 |
12. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:54 | + 14:55 |
13. | Kotulkova Martina | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:57 | + 14:58 |
14. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:15 | + 15:16 |
15. | Komenda Jakub | 2JC0700 | C | BYZMAG | 35:37 | + 16:38 |
16. | Sieber Jakub | 3EC0401 | C | Sieber | 36:08 | + 17:09 |
17. | Pachmannová Iva | SOP0851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:13 | + 17:14 |
18. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:47 | + 17:48 |
19. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 56:22 | + 37:23 |
20. | Kosť Matyáš | KVP | C | Orientační oddíl SKV Praha | 97:18 | + 78:19 |
21. | Kosťová Patricie | KVP | C | Orientační oddíl SKV Praha | 97:19 | + 78:20 |
22. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 97:23 | + 78:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 17:12 | |
2. | Pavlík Marek | ZLH9501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 21:09 | + 3:57 |
3. | Zacalova Barbora | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:14 | + 6:02 |
4. | Hudeckova Petra | OOP | C | TJ Opava | 28:17 | + 11:05 |
5. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 28:21 | + 11:09 |
6. | Hendrych Vlastimil | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 30:12 | + 13:00 |
7. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 30:46 | + 13:34 |
8. | Strnadlova Zdenka | 65C | C | amateri | 35:12 | + 18:00 |
9. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 35:17 | + 18:05 |
10. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 36:28 | + 19:16 |
11. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 37:02 | + 19:50 |
12. | Good Martin | SBR | C | SKOB Bruntál | 47:19 | + 30:07 |
13. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:49 | + 41:37 |
14. | Nedopilkova Ludmila | NER | C | 85:39 | + 68:27 | |
Vellech Aleš | MOV8002 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 39:51 | |
2. | Válka Jan | SOP7811 | C | OOB TJ Slezan Opava | 40:31 | + 0:40 |
3. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 41:21 | + 1:30 |
4. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 41:47 | + 1:56 |
5. | Hudecek Tomas | OOP | C | TJ Opava | 49:44 | + 9:53 |
6. | Horky Jan | UOL | C | SK UP Olomouc | 52:14 | + 12:23 |
7. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:22 | + 12:31 |
8. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 52:59 | + 13:08 |
9. | Přikryl Jan | SSU8945 | C | SK Severka Šumperk | 53:21 | + 13:30 |
10. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:02 | + 14:11 |
11. | Jiráčková Jana | ZBM8661 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:17 | + 14:26 |
12. | Komenda Kamil | 2JC7200 | C | BYZMAG | 56:17 | + 16:26 |
13. | Minarčík Tomáš | 44C7001 | C | Neregistrovaní | 59:10 | + 19:19 |
14. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:41 | + 21:50 |
15. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 62:23 | + 22:32 |
16. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 63:53 | + 24:02 |
17. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 64:19 | + 24:28 |
18. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 70:05 | + 30:14 |
19. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 70:43 | + 30:52 |
20. | Greskova Jana | 74C | C | NER | 76:27 | + 36:36 |
21. | Slažanský Martin | 2VC9049 | C | N-Slažanský | 77:56 | + 38:05 |
22. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 85:03 | + 45:12 |
23. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 94:24 | + 54:33 |
24. | Bantová Martina | OTK7250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 100:52 | + 61:01 |
Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK |