Výsledky závodu: Bohemia - E2

Kategorie: D21A

Datum:
25.07.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Bukovina
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš
JURY:
Janata Martin, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
D21A
4.20 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7760
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rothauer Lucie 122 ASKO HENNDORF 40:47
2. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 43:40 + 2:53 8361
3. Strasser Andrea 122 ASKO HENNDORF 45:41 + 4:54
4. Gathercole Christine 122 ASKO HENNDORF 45:52 + 5:05
5. Tomas Amber 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB 47:57 + 7:10
6. Vozdová Aneta KSU9394 KSU Klub vytrvalostních sportů 48:35 + 7:48 7555
7. Tikhonova Zoya 593 OMEGA MOSCOW 49:13 + 8:26
8. Procházková Klára LPU9451 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 8:59 7361
9. Čepová Daniela PHK8951 PHK OK 99 Hradec Králové 50:01 + 9:14 7320
10. Kolomnina Ekaterina 598 O-LEN MOSCOW 50:05 + 9:18
11. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:01 + 11:14 6992
12. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 52:30 + 11:43 6913
13. Janů Hana KSU9393 KSU Klub vytrvalostních sportů 53:17 + 12:30 6785
14. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 53:39 + 12:52 6724
15. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 53:50 + 13:03 6694
16. Jebavá Lucie VRL9254 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:48 + 14:01 6536
17. Flašarová Kristýna PGP9054 PGP SK Praga 54:58 + 14:11 6509
18. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 55:44 + 14:57 6383
19. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 56:26 + 15:39 6268
20. Kjersti Westin PGP9255 PGP SK Praga 60:46 + 19:59 5558
21. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 62:20 + 21:33 5301
22. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 63:04 + 22:17 5181
23. Kuberková Lucie LPM9451 LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:27 + 24:40 4790
24. Koppová Ingrid SLP7960 SLP OOB Slavia Praha 67:35 + 26:48 4440
25. Nehasilová Zuzana LDC7150 LDC KOB Děčín 67:52 + 27:05 4394
26. Limpach Jessica 151 ASUB ORIENTATION 74:42 + 33:55
27. Timmusk Ade 251 HIIUMAA OK 77:30 + 36:43
28. Romanovska Stina 251 HIIUMAA OK 78:45 + 37:58
29. Berger Marlies 121 NATURFREUNDE LINZ 80:55 + 40:08