Výsledky závodu: Bohemia - E2

Kategorie: H21B

Datum:
25.07.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Bukovina
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš
JURY:
Janata Martin, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
H21B
5.50 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6027
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Larsson Daniel 709 VANERSBORGS SK 51:36
2. Bauer Lukáš DLI DLI Dukla Liberec 54:05 + 2:29
3. Panovec Jan VIC8931 VIC OB Vizovice 54:12 + 2:36 6219
4. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 56:30 + 4:54 5971
5. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:16 + 5:40 5889
6. Bína Martin MLA9102 MLA MLOK Mariánské Lázně 59:46 + 8:10 5620
7. Obermüller Markus 121 NATURFREUNDE LINZ 60:30 + 8:54
8. Obermüller Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 61:15 + 9:39
9. Grünberger Dominik 121 NATURFREUNDE LINZ 61:22 + 9:46
10. Veselý Marek CHA8201 CHA OK Chrastava 62:34 + 10:58 5318
11. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 63:03 + 11:27 5266
12. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 63:19 + 11:43 5238
13. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 64:37 + 13:01 5098
14. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 65:02 + 13:26 5053
15. Nemec Andrej 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 67:08 + 15:32
16. Kalina Miroslav EKP8211 EKP VŠTJ Ekonom Praha 71:00 + 19:24 4410
17. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 71:14 + 19:38 4385
18. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 71:26 + 19:50 4364
19. Badura Václav SKV8101 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 72:40 + 21:04 4231
20. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 73:11 + 21:35 4175
21. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 75:24 + 23:48 3937
22. Fejk Zbyněk SJC7501 SJC Sportcentrum Jičín 76:03 + 24:27 3867
23. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 77:40 + 26:04 3693
24. Tanav Valter 253 MYRAKARUD 77:51 + 26:15
25. Komárek Arnošt TJH7701 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 82:27 + 30:51 3178
26. Pavlík Bronislav LIT8201 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 83:29 + 31:53 3066
27. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 84:53 + 33:17
28. Tesař Daniel VPM8203 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 89:02 + 37:26 2469
29. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 91:20 + 39:44 2221
30. Kolomnin Dmitriy 598 O-LEN MOSCOW 95:06 + 43:30
31. Levi Pagaime 571 ORI-ESTARREJA 104:46 + 53:10