Výsledky závodu: Advanta cup - E3

Kategorie: H21B

Datum:
11.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Třetí etapa proběhla dle harmonogramu za polojasného počasí 26°C. K závodu se přihlásilo 508 závodníků, cílem proběhlo 501 závodníků. Lékař v cíli ošetřil několik drobných zranění, jedno podvrtnuté koleno (závodník odeslán do nemocnice Náchod) a jeden kotník. Nebyl podán protest, hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
H21B
4.50 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5559
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 42:45 5600
2. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 42:54 + 0:09 5581
3. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 43:33 + 0:48 5497
4. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 44:09 + 1:24 5419
5. Kovács Boldizsár 18H9100 C 44:22 + 1:37
6. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 44:25 + 1:40 5385
7. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:42 + 1:57 5348
8. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 44:53 + 2:08 5325
9. Remeš Petr SHK9999 C TJ Slavia Hradec Králové 45:16 + 2:31
10. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 45:23 + 2:38 5260
11. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:48 + 3:03 5206
12. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 45:55 + 3:10 5191
13. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 46:33 + 3:48 5109
14. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 47:42 + 4:57 4961
15. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 49:23 + 6:38 4744
16. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 7:11 4673
17. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 51:36 + 8:51 4458
18. Jašek Otakar ZBM9422 C SK Žabovřesky Brno 53:48 + 11:03 4174
19. Kalousek Tomáš ZAM8901 C OB T.J. Sokol Žamberk 55:50 + 13:05 3911
20. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 56:30 + 13:45 3825
21. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:38 + 13:53 3808
22. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:49 + 14:04 3784
23. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 59:05 + 16:20 3492
24. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 60:55 + 18:10 3255
25. Dvořák Ladislav C 64:15 + 21:30
26. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 64:44 + 21:59 2762
27. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 68:50 + 26:05 2233
Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Dlouhý Josef 97C9100 C DISK
Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín DISK 0
Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha DISK 0