Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Datum:
17.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
ISSOM, 1 : 5000
Ředitel závodu:
Špicar Petr
Hlavní rozhodčí:
Mrázek Jan
Stavitel tratí:
Žaloudek Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 11:14
2. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč TTR 12:19 + 1:05
3. Martanová Lea VLI0555 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 13:56 + 2:42
4. Poborská Eliška EKP0350 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 14:31 + 3:17
D10F
1.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Pavla MFP0551 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 9:55
2. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SLA - SKOB Slaný 10:57 + 1:02
3. Štefanová Markéta STH0550 STH STH - SK Studenec 11:49 + 1:54
4. Šemberová Anděla SJC0451 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 13:23 + 3:28
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec 15:22 + 5:27
D12
1.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 8:22
2. Kosová Tereza SRK0151 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 9:22 + 1:00
3. Martanová Elin VLI0252 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 9:25 + 1:03
4. Vejražková Róza SJC0151 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 11:39 + 3:17
5. Tumová Adela SJC0154 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 13:41 + 5:19
6. Šimšová Barbora MFP0150 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 14:21 + 5:59
7. Kastnerová Jessica DOR0250 DOR DOR - OK Dobříš 19:08 + 10:46
8. Bejvlová Karolína LME0250 LME LME - SK Los Mělník 19:37 + 11:15
9. Šimonová Klára SJC0155 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 20:40 + 12:18
10. Kubíčková Iva ZAM0151 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 26:21 + 17:59
11. Kuchařová Rozálie SJC0251 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 27:19 + 18:57
D14
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jezdinská Natálie STH9954 STH STH - SK Studenec 12:58
2. Vojtíšková Viktorie LPU0051 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 14:10 + 1:12
3. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 15:35 + 2:37
4. Dubská Veronika SJC9952 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 22:33 + 9:35
5. Zahradníková Denisa SJC0053 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 25:08 + 12:10
Ash Kristina OCB0051 OCB OCB - OC České Budějovice DISK
D16
1.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 14:07
2. Jansová Doubravka ZAM9751 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 15:05 + 0:58
3. Zábranská Kristýna SLA9852 SLA SLA - SKOB Slaný 26:43 + 12:36
Zábranský Luboš SLA7400 SLA SLA - SKOB Slaný 28:29 + 14:22
D18
1.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladíková Gábina STH9551 STH STH - SK Studenec 44:16
D21A
1.40 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8756
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR TUR TUR - OOB TJ Turnov 15:35
2. Kolínová Kristýna DKP8450 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 15:52 + 0:17 8874
3. Heczková Bohdana VLI7750 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 15:59 + 0:24 8810
4. Hermanová Zuzana LPU8752 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:23 + 0:48 8593
5. Hrstková Vladěna PGP8753 PGP PGP - SK Praga 16:48 + 1:13 8366
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 17:10 + 1:35 8166
7. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 17:24 + 1:49 8039
8. Janatová Lucie DKP8154 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 17:38 + 2:03 7912
9. Karochová Simona DKP8853 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 18:06 + 2:31 7658
9. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP PGP - SK Praga 18:06 + 2:31 7658
11. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA CHA - OK Chrastava 18:51 + 3:16 7250
12. Plochová Dominika DKP8651 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 20:03 + 4:28 6596
13. Setínková Eva DKP8759 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 20:32 + 4:57 6333
14. Píšová Monika NPA8151 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 21:08 + 5:33 6007
14. Kochová Nikola TUR9358 TUR TUR - OOB TJ Turnov 21:08 + 5:33 6007
16. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 21:25 + 5:50 5852
17. Knoblochová Kamila VRL8353 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:18 + 6:43 5372
18. Záveská Anna DOB8851 DOB DOB - KOB Dobruška 23:07 + 7:32 4927
19. Kopáčková Iva CHT8851 CHT CHT - OOB SK Chrast 24:03 + 8:28 4419
20. Ducháčková Kateřina STH9356 STH STH - SK Studenec 24:09 + 8:34 4364
21. Matějková Hana TBM8954 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 24:37 + 9:02 4110
22. Choutková Magdalena SOB8851 SOB SOB - SOBSA 28:02 + 12:27 2250
23. Chmelíková Tereza NER NER 36:03 + 20:28
D21B
1.40 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pokorná Kristýna EKP8351 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 21:43 4842
2. Kvapilová Lenka TUV8151 TUV TUV - SOK TJ Turnov 23:15 + 1:32 4532
3. Havlíčková Nikola JIL9352 JIL JIL - OK Jilemnice 23:31 + 1:48 4478
4. Myslivečková Zuzana NER NER 23:59 + 2:16
5. Uhrová Zuzana VSP8050 VSP VSP - USK Praha 24:00 + 2:17 4380
6. Pekárková Monika RBK9252 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 26:05 + 4:22 3959
7. Puchernová Zuzana TAP8453 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 27:12 + 5:29 3733
8. Gavendová Hana 2XC8400 2XC CZ - Neregistrovaní - Haven Te 28:20 + 6:37
9. Csakvaryová Lenka SBK8383 SBK SBK - KOB Start Blansko 34:11 + 12:28 2321
10. Vobořilová Markéta SJC8854 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 35:03 + 13:20
11. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC CHC - K.O.B. Choceň 35:41 + 13:58 2018
12. Zamrzlová Eva NER 64C CZ - Ekonom Praha Outdoor 36:23 + 14:40
13. Zemanová Lenka KTA8851 KTA KTA - SK Kotnov Tábor 39:18 + 17:35 1287
14. Brzáková Kristýna VLI8650 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 56:39 + 34:56 0
Podlipná Veronika NPA8152 NPA NPA - SK LOB Nová Paka DISK 0
Ječná Tereza 11C8650 11C CZ - Atleti v akci DISK
D35
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 16:34
2. Kučerová Marie VSP7551 VSP VSP - USK Praha 16:43 + 0:09
3. Vojtíšková Erika LPU7651 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:38 + 1:04
4. Malá Věra JIL7752 JIL JIL - OK Jilemnice 18:09 + 1:35
5. Zlámalová Zdena SJC7253 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 18:47 + 2:13
6. Ševčíková Pavla TBM7355 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 19:04 + 2:30
7. Čivrná Karolína VRL7355 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:17 + 2:43
8. Mrskočová Dana LPU7356 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 19:26 + 2:52
9. Šimšová Jana MFP7651 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 21:28 + 4:54
10. Krpatová Zuzana LPU7558 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 22:43 + 6:09
11. Šimková Markéta LME7755 LME LME - SK Los Mělník 23:57 + 7:23
12. Pipková Táňa LPU7156 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 25:41 + 9:07
13. Krejčiříková Nikol BBM7850 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 25:44 + 9:10
14. Šedivá Petra STH7751 STH STH - SK Studenec 27:16 + 10:42
15. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 30:48 + 14:14
16. Bejvlová Martina LME7350 LME LME - SK Los Mělník 35:44 + 19:10
17. Vyhnálková Eva MFP75 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 37:24 + 20:50
18. Zemková Helena SLA7450 SLA SLA - SKOB Slaný 45:03 + 28:29
19. Janderová Markéta DVP7751 DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov 49:15 + 32:41
Martanová Daniela VLI7452 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Weberová Zuzana PHK6961 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
D40
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forstová Lenka MFP6850 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 18:23
2. Hudečková Helena KTA6951 KTA KTA - SK Kotnov Tábor 21:17 + 2:54
3. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč TTR 25:24 + 7:01
4. Kalenská Kateřina STH7351 STH STH - SK Studenec 26:52 + 8:29
5. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy 28:20 + 9:57
6. Hančová Alice VRL7052 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:29 + 15:06
7. Votočková Jaroslava JIL7255 JIL JIL - OK Jilemnice 34:15 + 15:52
8. Zobaníková Vladimíra RAD6850 RAD RAD - TJ Sokol Radslavice 35:11 + 16:48
D45
1.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 SJI SJI - OK Jihlava 18:55
2. Kosová Michaela SRK6752 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 19:46 + 0:51
3. Bochenková Jana EKP6150 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 21:01 + 2:06
4. Kavková Dana SCP6150 SCP SCP - OK Sparta Praha 22:41 + 3:46
5. Procházková Miluše DCE5450 DCE DCE - KOB Dobřichovice 22:53 + 3:58
6. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:07 + 7:12
7. Kašparová Irena SLA6852 SLA SLA - SKOB Slaný 27:44 + 8:49
8. Mrázová Pavla DCE5550 DCE DCE - KOB Dobřichovice 27:49 + 8:54
9. Klašková Kateřina DKP6750 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 27:53 + 8:58
10. Peřinková Irena BBM6550 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 32:44 + 13:49
11. Kulová Jana VAM6550 VAM VAM - OOB Vamberk 34:53 + 15:58
12. Pičmanová Jana JIL6352 JIL JIL - OK Jilemnice 48:12 + 29:17
D50
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajčová Věra TZL5856 TZL TZL - SKOB Zlín 17:12
2. Jansová Alena CHT5852 CHT CHT - OOB SK Chrast 19:44 + 2:32
3. Nožičková Libuše LPU5751 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 20:48 + 3:36
4. Gabrielová Šárka ONO5950 ONO ONO - SKOB Ostrov 23:25 + 6:13
5. Zemanová Alena KTA6351 KTA KTA - SK Kotnov Tábor 26:50 + 9:38
6. Kábrtová Iva PEN6350 PEN PEN - OK RECO Sport 27:32 + 10:20
D55
1.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 14:26
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlov SKV 15:11 + 0:45
3. Mrázková Ivana DKP5650 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 15:35 + 1:09
4. Konopáčová Jana TUR5650 TUR TUR - OOB TJ Turnov 16:02 + 1:36
5. Doležalová Vlasta PGP5550 PGP PGP - SK Praga 16:03 + 1:37
6. Opavová Stanislava MLA5451 MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně 18:06 + 3:40
7. Štrossová Jiřina DCE5650 DCE DCE - KOB Dobřichovice 18:52 + 4:26
8. Novotná Jiřina LPU5654 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 21:06 + 6:40
9. Dudová Hana DKP5752 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 21:27 + 7:01
10. Pokorná Eva TCB5751 TCB TCB - SK Technik České Budějov 22:41 + 8:15
11. Mrštíková Hana LPU5552 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 10:28
12. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP SCP - OK Sparta Praha 38:02 + 23:36
D60
1.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 VSP VSP - USK Praha 15:19
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL JIL - OK Jilemnice 16:47 + 1:28
3. Křížová Zdenka PZR5051 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza 17:22 + 2:03
4. Procházková Helena TBM5351 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 18:36 + 3:17
5. Oudin Marie Reine COC COC CO - Colmar 26:01 + 10:42
D65
1.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP SCP - OK Sparta Praha 18:39
2. Suchánková Libuše SOP4851 SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava 20:01 + 1:22
3. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 22:04 + 3:25
4. Kohoutová Jitřenka UVP4850 UVP UVP - Slovan Praha 22:31 + 3:52
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 23:43 + 5:04
6. Urbancová Marcela EZL4656 EZL EZL - PEV Zlín 24:58 + 6:19
7. Boučková Ludmila OCB4351 OCB OCB - OC České Budějovice 38:16 + 19:37
8. Hudečková Alena KTA4351 KTA KTA - SK Kotnov Tábor 73:06 + 54:27
H10
1.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 8:31
2. Kolář Šimon HOR0400 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 9:27 + 0:56
3. Tkáč Matěj TJN0401 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 9:54 + 1:23
4. Šimša Martin MFP0300 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 11:31 + 3:00
5. Sedlak Michal OKI OKI OKI Sport 11:49 + 3:18
6. Krpata Michal LPU0403 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 13:40 + 5:09
7. Bejvl Marek LME0400 LME LME - SK Los Mělník 24:28 + 15:57
8. Nápravník Jiří LME0401 LME LME - SK Los Mělník 34:30 + 25:59
H10F
1.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Jakub KVS0310 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 11:24
2. Hasman Jakub VPM0501 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 12:30 + 1:06
3. Dejnožka Martin TJN0600 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 15:34 + 4:10
4. Votoček Michal JIL0601 JIL JIL - OK Jilemnice 18:00 + 6:36
5. Tesař Zdeněk SJC0401 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 20:21 + 8:57
6. Mencl Josef VSP0602 VSP VSP - USK Praha 20:57 + 9:33
Čivrný Jan VRL0501 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H12
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Martin DKP0100 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 13:14
2. Štefan Vít STH0202 STH STH - SK Studenec 14:41 + 1:27
3. Hasman Marek VPM0201 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 15:42 + 2:28
4. Tuma Matěj SJC0202 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 15:45 + 2:31
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč TTR 17:39 + 4:25
6. Pipek Ondřej LPU0203 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 19:50 + 6:36
7. Zalaba Tomáš SJC0101 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 19:52 + 6:38
8. Břeň Daniel SJC0102 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 24:17 + 11:03
9. Zobaník Radek RAD0201 RAD RAD - TJ Sokol Radslavice 28:25 + 15:11
10. Mrskoč Marek LPU0205 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 30:06 + 16:52
H14
1.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hajný Vojtěch JIL9902 JIL JIL - OK Jilemnice 19:29
2. Zobaník Michal RAD9901 RAD RAD - TJ Sokol Radslavice 20:56 + 1:27
3. Urbanec Hugo EZL9915 EZL EZL - PEV Zlín 25:51 + 6:22
4. Semiginovský Šimon SJC0005 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 27:57 + 8:28
5. Dubský Vojtěch SJC0006 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 29:58 + 10:29
6. Tryzna Matěj VRL0004 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:04 + 10:35
H16
1.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 KAM KAM - SK Kamenice 21:39
2. Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA CHA - OK Chrastava 22:02 + 0:23
3. Břeň Lukáš SJC9805 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 23:01 + 1:22
4. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 24:10 + 2:31
5. Peřinka Šimon BBM9700 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 25:09 + 3:30
6. Švestka Vít KVS9700 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 27:11 + 5:32
7. Ash Adam OCB9701 OCB OCB - OC České Budějovice 31:14 + 9:35
H18
1.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aster Tomáš SLA9602 SLA SLA - SKOB Slaný 15:48
2. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 36:39 + 20:51
3. Dušek Martin ZAM9602 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 38:24 + 22:36
4. Bouček Jakub OCB9501 OCB OCB - OC České Budějovice 45:36 + 29:48
H21A
1.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9232
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škoda Jakub VLI8800 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 16:18 9381
2. Janata Martin DKP8306 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 16:33 + 0:15 9241
3. Losman Petr PHK7901 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:52 + 0:34 9065
4. Janda Martin DOB8002 DOB DOB - KOB Dobruška 17:07 + 0:49 8926
5. Žemlík Pavel TZL7135 TZL TZL - SKOB Zlín 17:39 + 1:21 8628
6. Kořínek Jindřich TUR8406 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:44 + 1:26 8582
7. Kamenický Jakub PHK9104 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 17:56 + 1:38 8470
8. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Lu LCE 18:05 + 1:47 8387
9. Kučera Jan VSP7302 VSP VSP - USK Praha 18:13 + 1:55 8313
10. Novák Jiří NPA7502 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 18:15 + 1:57 8294
11. Grundman Vojtěch CHC8801 CHC CHC - K.O.B. Choceň 18:23 + 2:05 8220
12. Martan Jiří VLI7300 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 18:41 + 2:23 8052
13. Jansa Jiří CHT8402 CHT CHT - OOB SK Chrast 18:48 + 2:30 7987
14. Kolín Jan DKP7701 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 18:55 + 2:37 7922
15. Kadavý Petr CHA7800 CHA CHA - OK Chrastava 19:11 + 2:53 7774
16. Pospíšil Vítek SCP6800 SCP SCP - OK Sparta Praha 19:12 + 2:54 7765
17. Kovář Miroslav SCP8103 SCP SCP - OK Sparta Praha 19:48 + 3:30 7430
18. Mazal Zdeněk VBM8103 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 19:54 + 3:36 7374
19. Váňa Martin TUR8401 TUR TUR - OOB TJ Turnov 19:55 + 3:37 7365
20. Klaška Pavel DKP9301 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 20:44 + 4:26 6910
21. Janovský Tomáš PGP6401 PGP PGP - SK Praga 20:49 + 4:31 6864
22. Pachner Pavel VLI7503 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 20:51 + 4:33 6845
23. Novák Zdeněk NPA7701 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 20:58 + 4:40 6780
24. Kafka Miloš LPU8608 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 21:06 + 4:48 6706
25. Fiala Petr LPU8701 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 21:43 + 5:25 6362
26. Semrád Ladislav CHC9701 CHC CHC - K.O.B. Choceň 21:59 + 5:41 6213
26. Sháněl Jan CHC9402 CHC CHC - K.O.B. Choceň 21:59 + 5:41 6213
28. Pátek Michal CHC8603 CHC CHC - K.O.B. Choceň 22:07 + 5:49 6139
29. Šístek Daniel SCP7507 SCP SCP - OK Sparta Praha 22:29 + 6:11 5935
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 22:44 + 6:26 5796
31. Pucherna Jan TAP7701 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 22:50 + 6:32 5740
32. Zelenka Tomáš PHK9001 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 23:02 + 6:44 5628
33. Fiala Jan BBM7205 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 23:05 + 6:47 5600
34. Schröter Pavel CHA7203 CHA CHA - OK Chrastava 23:41 + 7:23 5266
35. Lepšík Petr BOR8202 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 23:52 + 7:34 5164
36. Bejr Zdeněk NPA8401 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 24:05 + 7:47 5043
37. Anděl Robert VPM8001 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 24:40 + 8:22 4718
38. Pešek Ondřej CHC8502 CHC CHC - K.O.B. Choceň 25:00 + 8:42 4532
39. Klaška Pavel DKP6500 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 25:04 + 8:46 4495
40. Sedlák Radek SNA7501 SNA SNA - TJ START Náchod 25:42 + 9:24 4142
41. Pátek Richard ZBM7609 ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno 25:47 + 9:29 4096
42. Schulhof Jan TUR8900 TUR TUR - OOB TJ Turnov 25:57 + 9:39 4003
43. Horák Jan NPA8902 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 26:22 + 10:04 3771
44. Kasal Vít SBK7540 SBK SBK - KOB Start Blansko 28:11 + 11:53 2758
45. Wagner Libor DKP8511 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 29:27 + 13:09 2053
46. Potůček Michal PHK7903 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 30:45 + 14:27 1328
47. Nývlt Petr SNA8004 SNA SNA - TJ START Náchod 31:50 + 15:32 724
48. Veselý Ondřej PHK8505 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 35:17 + 18:59 0
49. Svoboda Jakub 64C8700 64C CZ - Ekonom Praha Outdoor 37:04 + 20:46
50. Matějka Zbyněk NER NER 47:18 + 31:00
Valík Ondřej PHK7801 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21B
1.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4572
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havlíček Lukáš JIL9003 JIL JIL - OK Jilemnice 16:52 4836
2. Srb Tomáš BOR8801 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 17:14 + 0:22 4742
3. Andrej Patras HBB8201 HBB 19:03 + 2:11
4. Drobník Lukáš SCP8500 SCP SCP - OK Sparta Praha 19:32 + 2:40
5. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlov SKV 19:37 + 2:45 4134
6. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC CHC - K.O.B. Choceň 20:31 + 3:39 3904
7. Joxeba Agirre HBB7902 HBB 20:58 + 4:06
8. Kučera Jiří 26C8700 26C CZ - Sobotka 21:36 + 4:44
9. Urbaník Robert VLI7002 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 23:31 + 6:39 3137
10. Filičko Marek LPU7102 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 7:01 3044
11. Vaněk Petr ZBP7302 ZBP ZBP - OOB SK Zbraslav 24:32 + 7:40 2878
12. Forst Libor MFP6301 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 24:59 + 8:07 2763
13. Šimša Jaromír MFP7100 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 25:00 + 8:08 2759
14. Kašpar Ludvík ZAK7200 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy 25:16 + 8:24 2690
15. Havlůj František DKP8308 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 26:27 + 9:35 2388
16. Pitra Martin CHT9204 CHT CHT - OOB SK Chrast 28:35 + 11:43 1843
17. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 29:04 + 12:12 1720
18. Zeman Jaroslav DOB8844 DOB DOB - KOB Dobruška 31:17 + 14:25 1154
19. Beránek Petr 2XC8100 2XC CZ - Neregistrovaní - Haven Te 31:19 + 14:27
20. Hlaváč Ondra NER NER 32:16 + 15:24
H35
1.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 16:41
2. Pecka Jan EKP6800 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 17:39 + 0:58
3. Votoček Tomáš JIL7041 JIL JIL - OK Jilemnice 20:04 + 3:23
4. Kvapil Petr TUV7402 TUV TUV - SOK TJ Turnov 22:12 + 5:31
5. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 22:13 + 5:32
6. Poborský Petr EKP7500 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 26:28 + 9:47
7. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles 27:04 + 10:23
8. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB SOB - SOBSA 28:06 + 11:25
9. Zlesák Ondřej JIL7601 JIL JIL - OK Jilemnice 50:59 + 34:18
H40
1.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlak Kristian OKI OKI OKI Sport 18:37
2. Urbanec Vít EZL7010 EZL EZL - PEV Zlín 19:37 + 1:00
3. Hasman Jan VPM6901 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 19:46 + 1:09
4. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec 20:10 + 1:33
5. Jandera Tomáš DVP7304 DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov 20:57 + 2:20
6. Švestka Vítězslav KVS7301 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 23:08 + 4:31
7. Mencl Miloslav VSP6505 VSP VSP - USK Praha 24:00 + 5:23
8. Kalousek Jiří DKP6901 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 25:06 + 6:29
9. Kolář Viktor HOR7300 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 25:54 + 7:17
10. Meier Milan VLI7301 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 26:20 + 7:43
11. Bejvl Jakub LME7100 LME LME - SK Los Mělník 27:39 + 9:02
12. Kolář Tomáš SLA7103 SLA SLA - SKOB Slaný 28:03 + 9:26
13. Chvátil Jiří PHK7200 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 28:22 + 9:45
H45
1.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan PEN6600 PEN PEN - OK RECO Sport 17:30
2. Kos Michal SRK6802 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 25:03 + 7:33
3. Ježek Ladislav VLI4900 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 27:30 + 10:00
4. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 16:23
5. Tryzna Pavel VRL6801 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:00 + 17:30
6. Aster Vladimír SLA6500 SLA SLA - SKOB Slaný 35:25 + 17:55
7. Nápravník Jiří LME6301 LME LME - SK Los Mělník 49:24 + 31:54
Hostaš Zdeněk VAM6403 VAM VAM - OOB Vamberk DISK
H50
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 12:49
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč TTR 17:46 + 4:57
3. Kavka Jiří SCP5900 SCP SCP - OK Sparta Praha 19:08 + 6:19
4. Zeman Jaroslav CHT5901 CHT CHT - OOB SK Chrast 19:33 + 6:44
5. Krajča Pavel TZL5705 TZL TZL - SKOB Zlín 20:39 + 7:50
6. Vykysalý Miroslav PHK5902 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 20:53 + 8:04
7. Malý Evžen JIL6102 JIL JIL - OK Jilemnice 21:38 + 8:49
8. Havlíček Libor JIL6103 JIL JIL - OK Jilemnice 21:41 + 8:52
9. Novotný Miroslav LPU5905 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 22:06 + 9:17
10. Vydra Pavel PEN6200 PEN PEN - OK RECO Sport 22:20 + 9:31
11. Petr Josef VLI6300 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 22:32 + 9:43
12. Šimek Miroslav LME6300 LME LME - SK Los Mělník 24:38 + 11:49
13. Čivrný Pavel VRL6306 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:06 + 31:17
H55
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 VSP VSP - USK Praha 14:24
2. Bochenek Milan EKP5601 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 16:35 + 2:11
3. Konopáč Jiří TUR5803 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:53 + 3:29
4. Nožička Miroslav LPU5405 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 18:03 + 3:39
5. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE DCE - KOB Dobřichovice 21:00 + 6:36
6. Hrstka Vladislav JHB5702 JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:05 + 6:41
7. Adrián Petr EKP5600 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 22:10 + 7:46
8. Doležal Miroslav PGP5501 PGP PGP - SK Praga 23:03 + 8:39
9. Borák Stanislav EKP5212 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 23:34 + 9:10
10. Junek Petr STH5501 STH STH - SK Studenec 27:04 + 12:40
H60
1.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 TJP TJP - TJ Sokol Troja 15:48
2. Erlebach Josef JIL5201 JIL JIL - OK Jilemnice 16:47 + 0:59
3. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 26:51 + 11:03
4. Oudin Bernard COC COC CO - Colmar 27:34 + 11:46
5. Ptáček Ladislav BBM5300 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 27:36 + 11:48
6. Škoda Přemek VLI5301 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 28:18 + 12:30
7. Mrštík Václav LPU5002 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 14:32
8. Procházka Jan TBM4907 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 32:31 + 16:43
Farář Václav LPU5201 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 SCP SCP - OK Sparta Praha 18:33
2. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV TUV - SOK TJ Turnov 19:08 + 0:35
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL JIL - OK Jilemnice 19:17 + 0:44
4. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP SCP - OK Sparta Praha 20:11 + 1:38
5. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 23:42 + 5:09
6. Čepelka Petr LPU4701 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 25:04 + 6:31
7. Fišák Jan MLA4401 MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně 25:12 + 6:39
8. Fejk Zbyněk HOR4801 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 26:59 + 8:26
9. Kříž Pavel PZR4800 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza 27:38 + 9:05
10. Rakovec Miloš SCP4500 SCP SCP - OK Sparta Praha 27:49 + 9:16
11. Paul Josef DCE4401 DCE DCE - KOB Dobřichovice 31:33 + 13:00
12. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 40:09 + 21:36
Nosál Stanislav LBE4600 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun DISK
Pokorný Karel TCB4701 TCB TCB - SK Technik České Budějov DISK
H70
1.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 UVP UVP - Slovan Praha 17:02
2. Zábranský Emil SLA4200 SLA SLA - SKOB Slaný 19:03 + 2:01
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec 19:23 + 2:21
4. Dohnal Josef VSP4300 VSP VSP - USK Praha 24:50 + 7:48
5. Hlavatý Karel SJP4200 SJP SJP - KČT Slavoj Praha 32:24 + 15:22
6. Bouček Václav OCB4101 OCB OCB - OC České Budějovice 35:22 + 18:20
7. Vykysalý František PHK3002 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 37:28 + 20:26
8. Sedlář Vladimír AOP4201 AOP AOP - Přátelé orientačního běh 42:37 + 25:35
HDR
1.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Jan STH0500 STH STH - SK Studenec 10:52
2. Jíra Filip ROZ0500 ROZ ROZ - OK Roztoky 11:30 + 0:38
3. Nešporová Terezie TTR0851 OOB Třebíč TTR 12:26 + 1:34
4. Mrskočová Markéta LPU0553 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 13:14 + 2:22
5. Vařeková Anna TUV0651 TUV TUV - SOK TJ Turnov 13:44 + 2:52
6. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč TTR 14:27 + 3:35
7. Ševčík Daniel TBM0508 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 15:59 + 5:07
8. Žemlík Leonard TZL1301 TZL TZL - SKOB Zlín 17:04 + 6:12
9. Meier David VSP0606 VSP VSP - USK Praha 17:42 + 6:50
10. Zimová Veronika DCE0650 DCE DCE - KOB Dobřichovice 18:41 + 7:49
11. Pipková Karolína NER NER 19:49 + 8:57
12. Uhlířová Marie LBE0950 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun 19:57 + 9:05
13. Žemlík Eduard TZL0901 TZL TZL - SKOB Zlín 20:57 + 10:05
14. Šedivý Josef STH0802 STH STH - SK Studenec 21:34 + 10:42
15. Hyxa Jan NER NER 22:13 + 11:21
16. Janatová Violka DKP0950 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 23:40 + 12:48
17. Ševčíková Magdalena NER NER 24:11 + 13:19
18. Kvapilová Kristýna TUV0999 TUV TUV - SOK TJ Turnov 24:49 + 13:57
19. Votočková Amélie JIL JIL JIL - OK Jilemnice 25:20 + 14:28
20. Heczková Anna NER NER 25:24 + 14:32
21. Urbanec Bruno EZL EZL EZL - PEV Zlín 25:40 + 14:48
22. Kučerová Kateřina VSP0950 VSP VSP - USK Praha 26:39 + 15:47
23. Kučera Jakub VSP0900 VSP VSP - USK Praha 26:45 + 15:53
24. Čivrná Eliška VRL0851 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:16 + 18:24
25. Zobaník Tomáš NER NER 31:10 + 20:18
P
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hyxová Radka NER NER 10:24
2. Švestka Jiří KVS6802 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 13:16 + 2:52
3. Tkáč Jan TJN TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 13:52 + 3:28
4. Dejnožková Blanka TJN7651 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 15:03 + 4:39
5. Drobník Michal SJC8709 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 15:26 + 5:02
6. Štrossová Veronika DCE8250 DCE DCE - KOB Dobřichovice 15:36 + 5:12
7. Skochová Jitka NER NER 15:46 + 5:22
8. Zítková Michaela TUV8551 TUV TUV - SOK TJ Turnov 15:49 + 5:25
9. Sedlak Eva OKI OKI OKI Sport 18:44 + 8:20
10. Jílková Radka ZBP7751 ZBP ZBP - OOB SK Zbraslav 22:18 + 11:54
11. Ševčík Robert TBM7010 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 22:31 + 12:07
12. Kučerová Bára DOR7851 DOR DOR - OK Dobříš 22:55 + 12:31
13. Švestková Jana KVS7051 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 24:03 + 13:39
14. Klašková Josefina DKP9651 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 24:24 + 14:00
15. Arnold Jindřich HOR4701 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 26:25 + 16:01
16. Veselá Kateřina NNN9250 NNN CZ - Neregistrovaní 26:49 + 16:25
17. Pekárek Michal RBK9015 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 26:51 + 16:27
18. Kovářová Milena TJH5351 TJ OK Tolar Jind TJH 35:20 + 24:56
19. Novotná Barbora NER NER 39:03 + 28:39
20. Kalošová Terka NER NER 45:13 + 34:49
T
1.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oma Jakub TUR8002 TUR TUR - OOB TJ Turnov 12:23
2. Hladík František STH9203 STH STH - SK Studenec 14:53 + 2:30
3. Kovář Jaroslav TJH8901 TJ OK Tolar Jind TJH 15:43 + 3:20
4. Drobníková Markéta TAP8463 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 20:03 + 7:40
5. Rückerová Šárka HOR0050 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 21:01 + 8:38
6. Menclová Silvie VSP7050 VSP VSP - USK Praha 24:13 + 11:50
7. Trýzna Aleš STH STH STH - SK Studenec 24:44 + 12:21
8. Uhlíř Patrik LBE7000 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun 24:55 + 12:32
9. Rücker Petr HOR6500 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 28:20 + 15:57
10. Rücker Jan HOR0201 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 28:49 + 16:26
11. Viková Vendula STH8951 STH STH - SK Studenec 28:50 + 16:27
12. Kovářová Lenka TJH8652 TJ OK Tolar Jind TJH 29:43 + 17:20
13. Nymsa Zdeněk TYN8502 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 29:55 + 17:32
14. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE DCE - KOB Dobřichovice 30:31 + 18:08
15. Procházková Soňa LPU LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 31:36 + 19:13
16. Píša Pavel NNN7101 NNN CZ - Neregistrovaní 32:10 + 19:47
17. Ledvina Tomáš 66C6300 66C CZ - Amateri 32:57 + 20:34
18. Neckař Jan NER NER 35:02 + 22:39
19. Jirásková Dora NER NER 43:10 + 30:47
20. Vrátil Tomáš NER NER 46:21 + 33:58
21. Ledvinová Jana 66C6350 66C CZ - Amateri 46:27 + 34:04
22. Rennét Jiří NER NER 46:46 + 34:23
23. Matoušek Daniel NER NER 48:22 + 35:59
24. Vinopal Vilém NER NER 56:49 + 44:26
25. Karlachová Jana 66C6850 66C CZ - Amateri 64:09 + 51:46