Výsledky závodu: Magnus cup - E4

Kategorie: H21A

Datum:
18.08.2013
Místo konání:
Nová Ves
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Hluchý vrch, Železná tlama
Ředitel závodu:
Aleš David
Hlavní rozhodčí:
Kolář Rudolf
Stavitel tratí:
Horvát Petr, Aleš David, Khýn Vítězslav
JURY:
Jirka Michal, Grepl Ladislav, Hadač Miroslav
H21A
9.80 km, 240 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8343
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 86:40 9086
2. Franko David ASU9347 A Magnus Orienteering 87:31 + 0:51 7876
3. Bukovác Maroš 48SXXX2 C 88:06 + 1:26
4. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 90:38 + 3:58 7356
5. Minář Marek ASU9444 A Magnus Orienteering 91:11 + 4:31
6. Mušínský Tomáš ASU9348 B Magnus Orienteering 92:13 + 5:33 6504
7. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 92:14 + 5:34
8. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 92:23 + 5:43
9. Piják Ondrej 39S8204 C 93:22 + 6:42
10. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 94:08 + 7:28 7967
11. Sklenář Martin SBR9501 B SKOB Bruntál 94:57 + 8:17 6402
12. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 95:37 + 8:57
13. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 95:54 + 9:14
14. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 96:59 + 10:19 7390
15. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 97:03 + 10:23 6243
16. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 97:25 + 10:45 6694
17. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 99:12 + 12:32
18. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 99:49 + 13:09 7134
19. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 100:21 + 13:41
20. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 100:50 + 14:10 6138
21. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 103:59 + 17:19 6836
22. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 104:13 + 17:33 6038
23. Papuga Miroslav 25S9002 C ATU Kosice 104:20 + 17:40
24. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 106:25 + 19:45
25. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 110:17 + 23:37 6604
26. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 111:00 + 24:20 4700
27. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 124:11 + 37:31 5541
28. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 125:52 + 39:12 5468
29. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 126:44 + 40:04
30. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 137:05 + 50:25 3434
Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0