Výsledky závodu: Pěkné prázdniny - E1

Kategorie: D21A

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel
Stavitel tratí:
Omová Jana
Protokol:
Hodnocení závodu: Závod proběhl bez závad. V závodě nebyl podán žádný protest. V cílovém prostoru bylo lékařem ošetřeno pět drobných poranění. Podvrknutý kotník, naražení krkem na větev, bodné poranění plosky chodidla, jedna závodnice – alergička byla odvezena osobním automobilem do nemocnice po poštípání vosami, k další byla přivolána rychlá záchranná služba ze stejného důvodu.
D21A
2.90 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7630
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 32:04 7673
2. Čermáková Kristýna PGP9154 SK Praga 32:16 + 0:12 7626
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 32:25 + 0:21 7591
4. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 32:53 + 0:49 7480
5. Teplá Karolína SHK9251 TJ Slavia Hradec Králové 33:35 + 1:31 7315
6. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 34:58 + 2:54 6987
7. Šediváková Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 3:06 6940
8. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 3:08 6932
9. Horčičková Eva UOL7051 SK UP Olomouc 35:24 + 3:20 6885
10. Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice 35:34 + 3:30 6845
11. Jaunsproge Mara 33D8750 USV TU Dresden 35:59 + 3:55
12. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 36:26 + 4:22 6640
13. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 36:28 + 4:24 6632
14. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 36:29 + 4:25 6628
15. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 36:39 + 4:35 6589
16. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 36:46 + 4:42 6561
17. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 36:54 + 4:50 6530
18. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 37:23 + 5:19 6416
19. Dokoupilová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 37:30 + 5:26 6388
20. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 37:39 + 5:35 6352
21. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 38:10 + 6:06 6230
22. Horová Magda VSP5450 USK Praha 38:17 + 6:13 6203
23. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 38:38 + 6:34 6120
24. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 39:03 + 6:59 6021
25. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 39:09 + 7:05 5998
26. Čermáková Magdalena UOL9155 SK UP Olomouc 39:27 + 7:23 5927
27. Palashevska Maryna 13U9051 OK Slavutich 39:51 + 7:47
28. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:23 + 8:19 5706
29. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 40:30 + 8:26 5678
30. Kamererová Klára KAM9154 SK Kamenice 41:59 + 9:55 5327
31. Jiráčková Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 42:11 + 10:07 5280
32. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:15 + 10:11 5264
33. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 42:20 + 10:16 5244
34. Voráčková Lenka OSN8555 SK OS Nové Město n. M. 42:23 + 10:19 5233
34. Kettnerová Dana SHK8950 TJ Slavia Hradec Králové 42:23 + 10:19 5233
36. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 42:24 + 10:20 5229
37. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:41 + 11:37 4925
38. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 43:43 + 11:39 4917
39. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 44:33 + 12:29 4720
40. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 44:38 + 12:34 4700
41. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Chemopetrol Litvínov 44:39 + 12:35 4696
42. Macková Lucia KAM9151 SK Kamenice 44:43 + 12:39 4681
43. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 44:44 + 12:40 4677
44. Schütznerová Lucie SNA8551 TJ START Náchod 44:54 + 12:50 4637
45. Straková Andrea KAM9152 SK Kamenice 45:26 + 13:22 4511
46. Bialožytová Tereza ZBM9050 SK Žabovřesky Brno 46:22 + 14:18 4290
47. Fólová Martina TJN8853 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:28 + 14:24 4266
48. Žabková Marie ZBM8753 SK Žabovřesky Brno 48:10 + 16:06 3864
49. Engelhardt Katja 33D8450 USV TU Dresden 48:21 + 16:17
50. Richter Silke 33D8050 USV TU Dresden 55:29 + 23:25
51. Šámalová Ludmila PGP9252 SK Praga 55:40 + 23:36 2090