Výsledky závodu: Pěkné prázdniny - E1

Kategorie: H21B

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel
Stavitel tratí:
Omová Jana
Protokol:
Hodnocení závodu: Závod proběhl bez závad. V závodě nebyl podán žádný protest. V cílovém prostoru bylo lékařem ošetřeno pět drobných poranění. Podvrknutý kotník, naražení krkem na větev, bodné poranění plosky chodidla, jedna závodnice – alergička byla odvezena osobním automobilem do nemocnice po poštípání vosami, k další byla přivolána rychlá záchranná služba ze stejného důvodu.
H21B
3.00 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7053
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 28:41 7344
2. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 29:54 + 1:13 7057
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 31:10 + 2:29 6758
4. Chmelař Lukáš SHK9102 TJ Slavia Hradec Králové 31:22 + 2:41
5. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 31:30 + 2:49 6680
6. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 31:45 + 3:04 6621
7. Stevens George 15G9100 nebstone 32:02 + 3:21
8. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 32:05 + 3:24 6542
9. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 33:27 + 4:46 6220
10. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 33:37 + 4:56 6181
11. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 33:44 + 5:03 6153
12. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 33:50 + 5:09 6130
13. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 6:12 5882
14. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 35:07 + 6:26 5827
15. Binar Robert UOL7500 SK UP Olomouc 35:13 + 6:32 5803
16. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 35:31 + 6:50 5733
17. Voráček Michal PGP8009 SK Praga 35:42 + 7:01 5690
18. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 36:09 + 7:28 5583
19. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 36:15 + 7:34 5560
20. Procházka Tomáš SCP8200 OK Sparta Praha 36:36 + 7:55 5477
21. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 36:52 + 8:11 5415
22. Trimakas Gediminas 23L8500 G-Sport 37:13 + 8:32
23. Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:33 + 8:52 5253
24. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:38 + 8:57 5234
25. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:33 + 9:52 5018
26. Klimeš Ondřej TEP9200 Tempo Praha 38:56 + 10:15
27. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 39:16 + 10:35 4849
28. Zaoral Pedros TJN7904 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:56 + 11:15 4692
29. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 39:59 + 11:18 4680
30. Procházka Vít KPY8000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:36 + 11:55 4534
31. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport 41:27 + 12:46
32. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 41:30 + 12:49 4322
33. Jahn Petr VIC8400 OB Vizovice 42:15 + 13:34 4145
34. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 42:19 + 13:38 4130
35. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 43:40 + 14:59 3811
36. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 43:51 + 15:10 3768
37. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:20 + 15:39 3654
38. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 44:59 + 16:18 3501
39. Frontela Angel 12E7500 FRONTELA OK 45:27 + 16:46
40. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 48:44 + 20:03 2617
41. Tejero Alberto 12E8500 FRONTELA OK 51:25 + 22:44
42. Vondra Vítězslav EKP7901 VŠTJ Ekonom Praha 54:12 + 25:31 1328
43. Velasco David 12E7600 FRONTELA OK 64:46 + 36:05
Wallner Jozef 39S6800 KOBRA Bratislava DISK