Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny - E2

Kategorie: H21C

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich
Hlavní rozhodčí:
Omová Jana
Stavitel tratí:
Wolf Daniel, Horák Patrik
Protokol:
Hodnocení závodu:
Závod proběhl bez závad. V závodě nebyl podán žádný protest.

V cílovém prostoru bylo lékařem ošetřeno pět drobných poranění. Podvrknutý kotník, naražení krkem na větev, bodné poranění plosky chodidla, jedna závodnice – alergička byla odvezena osobním automobilem do nemocnice po poštípání vosami, k další byla přivolána rychlá záchranná služba ze stejného důvodu.

H21C 2.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5835

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 18:41 6113
2. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 19:35 + 0:54 5845
3. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 20:34 + 1:53 5552
4. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 21:59 + 3:18 5131
5. Weisbauer Vojtěch LPU9101 OK Lokomotiva Pardubice 23:29 + 4:48 4685
6. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 23:40 + 4:59 4630
7. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 24:22 + 5:41 4422
8. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 25:02 + 6:21 4224
9. Trávníček Jan UOL7501 SK UP Olomouc 25:27 + 6:46 4100
10. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 26:06 + 7:25 3907
11. Krnáč Peter 52S7701 TJ Mladosť Zvolen 28:31 + 9:50
12. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 10:58 2851
13. Pešík Marek TJN8301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:41 + 11:00 2841
14. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 12:47 2310
15. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:46 + 13:05 2221
16. Hríbik Miroslav 51S8501 ŠK Hadveo Banská Bystrica 32:45 + 14:04
17. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 33:32 + 14:51 1695
18. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 36:56 + 18:15 684
19. Pešík Michal TJN7701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:03 + 19:22 352
20. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 39:06 + 20:25 40
21. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 46:40 + 27:59 0
22. Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka 62:02 + 43:21 0