Výsledky závodu: West Cup - E1, Oblastní žebříček

Datum:
30.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander
Stavitel tratí:
Freyová Andrea
Protokol:
Závod proběhl v pořádku.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     HD10L     HDR     P3     P5    
D10
2.20 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:11
2. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 28:27 + 2:16
3. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 30:00 + 3:49
4. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:28 + 5:17
5. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 33:38 + 7:27
6. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 34:27 + 8:16
7. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 35:02 + 8:51
8. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 36:06 + 9:55
9. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 40:53 + 14:42
10. Kovářová Lucie MAS KČT Aš 43:52 + 17:41
11. Petříková Adéla MAS0351 KČT Aš 43:55 + 17:44
12. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek 48:07 + 21:56
13. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 48:54 + 22:43
14. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 61:02 + 34:51
15. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 61:46 + 35:35
16. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 67:02 + 40:51
Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně DISK
D12
2.40 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 37:23
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 37:27 + 0:04
3. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 40:01 + 2:38
4. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 40:19 + 2:56
5. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 43:41 + 6:18
6. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 47:53 + 10:30
7. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:42 + 15:19
8. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 65:41 + 28:18
9. Štěpánka Slívová LKKxx12 95:46 + 58:23
10. Karolína Pavlasová LKKxxx5 113:49 + 76:26
Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek DISK
D14
2.60 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 33:49
2. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 34:01 + 0:12
3. Narci Lehner 34D OLG Regensburg 36:31 + 2:42
4. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 42:00 + 8:11
5. Lokajíčková Klára VPM0052 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:21 + 13:32
6. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 71:21 + 37:32
7. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 72:02 + 38:13
8. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 72:14 + 38:25
9. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 76:19 + 42:30
Daniela Arnoštová LKKxxx1 DISK
Patricie Kleinová LKKxx10 DISK
D16
3.30 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 43:35
2. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:29 + 0:54
3. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:31 + 8:56
4. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 54:20 + 10:45
5. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:32 + 11:57
6. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 56:21 + 12:46
7. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 57:02 + 13:27
8. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:24 + 19:49
9. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 92:19 + 48:44
10. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 102:51 + 59:16
D18
3.90 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 39:17
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 44:34 + 5:17
3. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 48:03 + 8:46
4. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 50:30 + 11:13
D21
4.10 km, 210 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7911
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Victoria Stevens 12U9150 Orienteering USA 37:45
2. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 39:42 + 1:57 8048
3. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 40:42 + 2:57 7852
4. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 40:49 + 3:04 7829
5. Lenka Mechlová SHK9051 TJ Slavia Hradec Králové 43:03 + 5:18 7392
6. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 43:39 + 5:54 7275
7. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 46:44 + 8:59 6671
8. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 51:47 + 14:02 5682
9. Kovářová Jitka MAS7350 KČT Aš 55:46 + 18:01 4902
10. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 55:48 + 18:03 4895
11. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 61:31 + 23:46 3776
12. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 63:58 + 26:13 3296
13. Uhlíková Tereza TUR9151 OOB TJ Turnov 64:13 + 26:28 3247
14. Forstereviczová Jana DOR7660 OK Dobříš 65:38 + 27:53
15. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 69:05 + 31:20 2294
16. Weinlichová Hana BSO8250 KOB Baník Sokolov 86:18 + 48:33 0
Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk DISK 0
D35
3.90 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:54
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 45:04 + 1:10
3. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 46:11 + 2:17
4. Dvořáčková Jana TTR7852 OOB Třebíč 51:58 + 8:04
5. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 53:18 + 9:24
6. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 54:57 + 11:03
7. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:08 + 11:14
8. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 55:34 + 11:40
9. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 56:12 + 12:18
10. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 57:13 + 13:19
11. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 57:45 + 13:51
12. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 59:11 + 15:17
13. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 60:24 + 16:30
14. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 62:41 + 18:47
15. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 65:22 + 21:28
16. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 67:40 + 23:46
17. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 70:04 + 26:10
18. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 73:20 + 29:26
19. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 86:37 + 42:43
20. Davidová Jana LKK 89:36 + 45:42
21. Mikešová Simona VPM7453 KOS Slavia VŠ Plzeň 97:52 + 53:58
22. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 107:36 + 63:42
Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno DISK
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DISK
Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D45
3.10 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 40:57
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 43:41 + 2:44
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 45:56 + 4:59
4. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 49:54 + 8:57
5. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 50:12 + 9:15
6. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 50:36 + 9:39
7. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 51:11 + 10:14
8. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 53:29 + 12:32
9. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 59:01 + 18:04
10. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 60:31 + 19:34
11. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 65:44 + 24:47
12. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 67:47 + 26:50
13. Kuncová Dana MLA6851 MLOK Mariánské Lázně 71:18 + 30:21
14. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 78:36 + 37:39
15. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 79:47 + 38:50
16. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 93:01 + 52:04
D55
2.60 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 30:41
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 39:20 + 8:39
3. Sue Stevens 12U6050 Orienteering USA 42:12 + 11:31
4. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 43:26 + 12:45
5. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 46:19 + 15:38
6. Nyklová Helena LKV5151 Klub vodáků Karlovy Vary 65:11 + 34:30
7. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 84:30 + 53:49
D65
2.30 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 47:57
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 53:33 + 5:36
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:50 + 14:53
4. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:09 + 23:12
H10
2.20 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 18:55
2. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 29:23 + 10:28
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 30:25 + 11:30
4. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 32:17 + 13:22
5. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 35:27 + 16:32
6. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 36:14 + 17:19
7. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:02 + 18:07
8. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 37:57 + 19:02
9. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 47:00 + 28:05
10. Hájek Tobiáš DOR0402 OK Dobříš 47:21 + 28:26
11. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 49:56 + 31:01
Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš DISK
H12
2.60 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 37:58
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:49 + 9:51
3. Benedikt Lehner 34D0100 OLG Regensburg 48:11 + 10:13
4. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 52:36 + 14:38
5. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:01 + 16:03
6. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 54:31 + 16:33
7. Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš 56:03 + 18:05
8. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:05 + 18:07
9. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 57:36 + 19:38
10. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 60:00 + 22:02
11. Kovář Ondřej MAS0200 KČT Aš 61:09 + 23:11
12. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 63:03 + 25:05
13. Hamet Petr DOR0202 OK Dobříš 66:18 + 28:20
14. Mezera Ondřej DOR0101 OK Dobříš 67:29 + 29:31
15. Kryštof Zatloukal LKKxxx6 78:28 + 40:30
16. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 89:38 + 51:40
17. Dudla Maxmilián DOR0200 OK Dobříš 90:25 + 52:27
David Klein LKKxxx2 DISK
Martin Krejčí LKKxxx7 DISK
H14
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 42:17
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:11 + 1:54
3. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 69:00 + 26:43
4. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 70:00 + 27:43
5. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 81:42 + 39:25
6. Štěpo Matěj DOR0001 OK Dobříš 84:06 + 41:49
7. Tomáš Bayer LKKxx13 88:41 + 46:24
8. Jiří Praveček LKKxxx4 96:45 + 54:28
9. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 117:10 + 74:53
Pavel Horák LKKxx11 DISK
David Štefanov LKKxxx3 DISK
Michal Kos LKKxxx8 DISK
H16
3.90 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 33:27
2. Guirin Lehner 34D OLG Regensburg 39:34 + 6:07
3. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:48 + 10:21
4. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 52:46 + 19:19
5. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 70:33 + 37:06
6. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 108:04 + 74:37
H18
4.80 km, 255 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 41:38
2. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:52 + 5:14
3. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 47:49 + 6:11
4. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 49:10 + 7:32
5. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 49:54 + 8:16
6. Burda Matěj LDC9602 KOB Děčín 51:02 + 9:24
7. Korbinian Lehner 34D9400 OLG Regensburg 53:39 + 12:01
8. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 54:06 + 12:28
9. Štros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 64:06 + 22:28
10. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 65:16 + 23:38
11. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 80:00 + 38:22
H21
5.10 km, 285 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8345
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 40:40 8954
2. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 44:52 + 4:12 8155
3. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 46:05 + 5:25 7923
4. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 46:56 + 6:16 7762
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:17 + 6:37 7695
6. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 47:44 + 7:04 7609
7. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 48:34 + 7:54 7451
8. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:24 + 9:44 7102
9. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 51:37 + 10:57 6871
10. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 51:52 + 11:12 6823
11. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 54:33 + 13:53 6313
12. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 54:41 + 14:01 6287
13. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 57:39 + 16:59 5723
14. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 58:09 + 17:29 5628
15. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 58:49 + 18:09 5501
16. Bína Martin MLA9102 MLOK Mariánské Lázně 59:39 + 18:59 5342
17. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 60:07 + 19:27 5254
18. Vakant 62:01 + 21:21
19. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 63:18 + 22:38 4648
20. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 64:47 + 24:07 4366
21. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 66:06 + 25:26 4115
22. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 67:54 + 27:14 3773
23. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:12 + 41:32 1053
24. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 84:09 + 43:29 682
25. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 84:13 + 43:33 669
26. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 86:33 + 45:53 225
27. Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov 130:06 + 89:26 0
Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Michal Tošner LKKxxx9 DISK
H35
4.80 km, 255 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 44:35
2. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:27 + 0:52
3. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 46:08 + 1:33
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 47:21 + 2:46
5. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:38 + 5:03
6. Kovář Vladimír MAS7200 KČT Aš 50:51 + 6:16
7. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 52:54 + 8:19
8. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:06 + 10:31
9. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:59 + 11:24
10. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 56:29 + 11:54
11. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 57:17 + 12:42
12. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 57:46 + 13:11
13. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 58:03 + 13:28
14. Černý Jan LKK 58:28 + 13:53
15. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 61:47 + 17:12
16. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 62:20 + 17:45
17. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 70:47 + 26:12
18. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:40 + 27:05
19. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 72:06 + 27:31
20. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 72:49 + 28:14
21. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 73:46 + 29:11
22. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 75:50 + 31:15
23. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:51 + 32:16
24. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 79:55 + 35:20
25. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Plzeň 80:37 + 36:02
26. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 83:15 + 38:40
27. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 88:53 + 44:18
28. Ruud van Gorp 17N7500 HOC '93 92:50 + 48:15
29. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 96:34 + 51:59
30. BAŠEK David MLA7049 MLOK Mariánské Lázně 96:48 + 52:13
31. Koprnický Kamil VPM6602 KOS Slavia VŠ Plzeň 99:28 + 54:53
32. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 107:37 + 63:02
33. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 108:43 + 64:08
34. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 123:13 + 78:38
H45
3.90 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 42:06
2. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:03 + 24:57
H55
3.60 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 38:26
2. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 42:23 + 3:57
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 42:49 + 4:23
4. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 43:26 + 5:00
5. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 45:46 + 7:20
6. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 49:10 + 10:44
7. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 50:05 + 11:39
8. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 52:31 + 14:05
9. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 53:39 + 15:13
10. Vonášek Jiří LPM5401 OK Lokomotiva Plzeň 53:47 + 15:21
11. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 55:16 + 16:50
12. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 57:19 + 18:53
13. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 57:30 + 19:04
14. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 58:59 + 20:33
15. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Henndorf Orienteering 59:54 + 21:28
16. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 60:01 + 21:35
17. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 60:29 + 22:03
18. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 62:35 + 24:09
19. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 68:18 + 29:52
20. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 68:52 + 30:26
21. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 69:00 + 30:34
22. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 74:20 + 35:54
23. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 75:31 + 37:05
HD10L
3.40 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:17
2. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 36:24 + 1:07
3. Dvořáček Jakub TTR0302 OOB Třebíč 39:08 + 3:51
4. Štěpo Ondřej DOR0408 OK Dobříš 41:13 + 5:56
5. Kašpar Adam LPM0402 OK Lokomotiva Plzeň 42:05 + 6:48
6. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 42:18 + 7:01
7. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:08 + 8:51
8. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:53 + 12:36
9. Nykl Petr MFP VŠSK MFF UK Praha 49:23 + 14:06
10. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 53:03 + 17:46
11. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:02 + 19:45
12. Děbnár Josef NEJ0600 TJ Jiskra Nejdek 57:42 + 22:25
13. Dudla Teodor DOR0401 OK Dobříš 64:22 + 29:05
14. Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš 67:36 + 32:19
15. Děbnárová Jana NEJ0355 TJ Jiskra Nejdek 69:37 + 34:20
16. Květoslava Bicencová NHL0150 69:53 + 34:36
17. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 78:39 + 43:22
18. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 84:56 + 49:39
19. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 86:13 + 50:56
20. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 95:38 + 60:21
21. Dvořáček Tomáš TTR0503 OOB Třebíč 137:32 + 102:15
Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš DISK
Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš DISK
Huk Michael ONO SKOB Ostrov DISK
HDR
2.30 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 45:24
2. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 51:31 + 6:07
3. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 53:02 + 7:38
4. Kristýna M. Bořutová NHL0650 54:11 + 8:47
5. Síma Holíková NEJ0550 TJ Jiskra Nejdek 56:43 + 11:19
6. Hrdý Jíra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 58:34 + 13:10
7. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 61:05 + 15:41
8. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 61:24 + 16:00
9. Verča Hrdá NEJ0851 TJ Jiskra Nejdek 62:23 + 16:59
10. Petra Holíková NEJ0650 TJ Jiskra Nejdek 62:28 + 17:04
11. Vyskočil Jan NEJ0602 TJ Jiskra Nejdek 62:29 + 17:05
12. Ulrike und Severin Lehner 34D0900 OLG Regensburg 63:09 + 17:45
13. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 64:09 + 18:45
14. Martin Matoušek MFP VŠSK MFF UK Praha 65:26 + 20:02
15. Helena Káňová NHL0751 67:53 + 22:29
16. Barbora Káňová NHL0750 68:01 + 22:37
17. Kateřina Potužníková NHL0450 69:25 + 24:01
18. Majda Vyskočilová NEJ0950 TJ Jiskra Nejdek 69:44 + 24:20
19. Mariana Fejksová NHL0752 69:50 + 24:26
20. Richard Gregor BSO0900 KOB Baník Sokolov 72:36 + 27:12
21. Magdalena Potužníková NHL0850 77:59 + 32:35
22. Barbora Pejšová NHL0851 79:18 + 33:54
23. Tomáš Pichlík NHL0500 85:05 + 39:41
24. Dvořáčková Jana TTR0751 OOB Třebíč 95:32 + 50:08
25. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 123:22 + 77:58
Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš DISK
Karla Zusková NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek DISK
Zusková Justýna NEJ0850 TJ Jiskra Nejdek DISK
Matyáš Muchka NHL0600 DISK
Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš DISK
Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš DISK
P3
3.10 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:21
2. Šmejkal Ondřej MLA MLOK Mariánské Lázně 47:24 + 2:03
3. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 67:59 + 22:38
4. Miluše Lokajíčková LKK 74:23 + 29:02
5. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:37 + 30:16
6. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 75:54 + 30:33
7. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 77:26 + 32:05
8. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 87:10 + 41:49
9. Řehořková Alžběta MLA MLOK Mariánské Lázně 87:36 + 42:15
10. Kaválek Daniel DOR7402 OK Dobříš 93:48 + 48:27
11. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 98:40 + 53:19
12. Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 99:01 + 53:40
13. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 116:16 + 70:55
Stephen Fluegel 12U5500 Orienteering USA DISK
Dudlová Iva DOR7250 OK Dobříš DISK
Řehořek Jaroš MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
P5
5.00 km, 290 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 127:52
2. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 131:43 + 3:51
3. Hájek Filip DOR7500 OK Dobříš 136:52 + 9:00
Donna Fluegel 12U5450 Orienteering USA DISK
Dudla Michal DOR7403 OK Dobříš DISK