Výsledky závodu: West Cup - E2, Oblastní žebříček

Datum:
31.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander
Hlavní rozhodčí:
Freyová Andrea
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     HD10L     HDR     P3     P5    
D10
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 22:38
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:02 + 1:24
3. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 24:39 + 2:01
4. Kovářová Lucie MAS KČT Aš 27:30 + 4:52
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 27:53 + 5:15
6. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:00 + 8:22
7. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 32:18 + 9:40
8. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 33:07 + 10:29
9. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 34:21 + 11:43
10. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 35:56 + 13:18
11. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 36:38 + 14:00
12. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 53:15 + 30:37
13. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 59:13 + 36:35
14. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 69:07 + 46:29
15. Petříková Adéla MAS0351 KČT Aš 73:39 + 51:01
Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek DISK
D12
2.20 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 30:21
2. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 30:23 + 0:02
3. Trpáková Daniela SCH0151 TJ Skalka Cheb 34:15 + 3:54
4. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 38:12 + 7:51
5. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 38:22 + 8:01
6. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 42:27 + 12:06
7. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 45:39 + 15:18
8. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 45:44 + 15:23
9. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:48 + 35:27
Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering DISK
D14
2.60 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 32:09
2. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 33:22 + 1:13
3. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 37:43 + 5:34
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 38:00 + 5:51
5. Lokajíčková Klára VPM0052 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:45 + 11:36
6. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:07 + 23:58
7. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 65:56 + 33:47
8. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 69:10 + 37:01
9. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 72:29 + 40:20
D16
4.40 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 53:15
2. Markéta Lubinová LKKxx16 63:30 + 10:15
3. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:26 + 16:11
4. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 71:19 + 18:04
5. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 72:26 + 19:11
6. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 98:33 + 45:18
7. Papežová Kateřina SCH9853 TJ Skalka Cheb 111:26 + 58:11
Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš DISK
Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš DISK
Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Bára Müllerová LKKxx14 DISK
D18
5.80 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 59:34
2. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 65:22 + 5:48
3. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 70:35 + 11:01
4. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 71:17 + 11:43
5. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 93:35 + 34:01
6. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 95:40 + 36:06
D21
8.40 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7578
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 83:07 8477
2. Victoria Stevens 12U9150 Orienteering USA 87:33 + 4:26
3. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 96:10 + 13:03 7428
4. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 103:36 + 20:29 6831
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 104:04 + 20:57 6793
6. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 106:11 + 23:04 6623
7. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 106:44 + 23:37 6579
8. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 119:25 + 36:18 5560
9. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 132:07 + 49:00 4539
10. Forstereviczová Jana DOR7660 OK Dobříš 135:59 + 52:52
11. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 143:35 + 60:28 3618
12. Kateřina Gragorová BSO8151 KOB Baník Sokolov 143:47 + 60:40 3601
13. Kovářová Jitka MAS7350 KČT Aš 147:24 + 64:17 3311
14. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 184:13 + 101:06 352
Weinlichová Hana BSO8250 KOB Baník Sokolov DISK 0
D35
5.80 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 75:20
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 81:03 + 5:43
3. Dvořáčková Jana TTR7852 OOB Třebíč 82:40 + 7:20
4. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:55 + 7:35
5. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 83:36 + 8:16
6. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 84:01 + 8:41
7. Iva Semíková KAM6850 SK Kamenice 85:12 + 9:52
8. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 85:55 + 10:35
9. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 86:39 + 11:19
10. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 87:56 + 12:36
11. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 91:55 + 16:35
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 92:22 + 17:02
13. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 93:42 + 18:22
14. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 95:51 + 20:31
15. Nováková Eva KAM7251 SK Kamenice 97:50 + 22:30
16. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 99:24 + 24:04
17. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 101:59 + 26:39
18. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 105:10 + 29:50
19. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 105:34 + 30:14
20. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 106:46 + 31:26
21. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 107:23 + 32:03
22. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 107:36 + 32:16
23. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 108:07 + 32:47
24. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 110:41 + 35:21
25. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 116:35 + 41:15
26. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 117:03 + 41:43
27. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 148:35 + 73:15
28. Bernardová Martina DOR7751 OK Dobříš 178:18 + 102:58
Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně DISK
D45
4.70 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 58:41
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 71:18 + 12:37
3. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 72:13 + 13:32
4. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 73:39 + 14:58
5. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 74:21 + 15:40
6. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 77:00 + 18:19
7. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 82:56 + 24:15
8. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 86:55 + 28:14
9. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 90:35 + 31:54
10. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 101:26 + 42:45
11. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 102:41 + 44:00
12. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 107:27 + 48:46
13. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 110:36 + 51:55
14. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 117:10 + 58:29
15. Kuncová Dana MLA6851 MLOK Mariánské Lázně 121:19 + 62:38
16. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 123:55 + 65:14
17. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 210:45 + 152:04
Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov DISK
D55
3.30 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 36:30
2. Sue Stevens 12U6050 Orienteering USA 50:03 + 13:33
3. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 54:31 + 18:01
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 58:36 + 22:06
5. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 63:34 + 27:04
6. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 80:47 + 44:17
D65
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 55:17
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 65:59 + 10:42
3. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 78:28 + 23:11
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
H10
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 17:38
2. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 23:36 + 5:58
3. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:07 + 6:29
4. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 24:29 + 6:51
5. Trpák Jan SCH0301 TJ Skalka Cheb 31:03 + 13:25
6. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 36:48 + 19:10
7. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 40:57 + 23:19
8. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 42:00 + 24:22
9. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 46:14 + 28:36
10. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 48:42 + 31:04
11. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 49:19 + 31:41
12. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 50:34 + 32:56
13. Hájek Tobiáš DOR0402 OK Dobříš 61:33 + 43:55
14. Vendelberger Tomáš MAS0300 KČT Aš 62:12 + 44:34
H12
2.60 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 29:20
2. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 35:13 + 5:53
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:55 + 6:35
4. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:25 + 14:05
5. Kovář Ondřej MAS0200 KČT Aš 53:46 + 24:26
6. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 59:39 + 30:19
7. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 66:25 + 37:05
8. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 67:49 + 38:29
9. Mezera Ondřej DOR0101 OK Dobříš 73:54 + 44:34
10. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 76:56 + 47:36
11. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 80:59 + 51:39
12. Dudla Maxmilián DOR0200 OK Dobříš 83:16 + 53:56
13. Hamet Petr DOR0202 OK Dobříš 87:19 + 57:59
Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš DISK
Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H14
4.40 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:04
2. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 91:51 + 39:47
3. Štěpo Matěj DOR0001 OK Dobříš 105:00 + 52:56
4. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 110:52 + 58:48
5. Papež Josef SCH9902 TJ Skalka Cheb 141:22 + 89:18
6. Holub Jakub NEJ TJ Jiskra Nejdek 152:17 + 100:13
7. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 175:36 + 123:32
Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov DISK
Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec DISK
H16
6.00 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 61:59
2. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:06 + 17:07
3. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 87:04 + 25:05
4. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 101:30 + 39:31
5. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 108:02 + 46:03
6. Kryštof Husák LKKxx15 108:31 + 46:32
7. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 125:50 + 63:51
Tomáš Kotraba LKKxx17 DISK
H18
9.50 km, 270 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 67:46
2. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:15 + 11:29
3. Burda Matěj LDC9602 KOB Děčín 82:07 + 14:21
4. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 93:29 + 25:43
5. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 98:57 + 31:11
6. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 100:20 + 32:34
7. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 102:05 + 34:19
8. Štros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 112:58 + 45:12
9. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 126:51 + 59:05
10. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 131:39 + 63:53
H21
10.90 km, 280 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7900
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 95:00 8218
2. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 98:21 + 3:21 7951
3. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 103:37 + 8:37 7530
4. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 107:39 + 12:39 7208
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 109:31 + 14:31 7059
6. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 118:50 + 23:50 6316
7. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 119:08 + 24:08 6292
8. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 119:29 + 24:29 6264
9. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 122:28 + 27:28 6026
10. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 125:58 + 30:58 5746
11. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 127:44 + 32:44 5605
12. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 129:25 + 34:25 5471
13. Bína Martin MLA9102 MLOK Mariánské Lázně 136:45 + 41:45 4886
14. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 136:59 + 41:59 4867
15. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 145:43 + 50:43 4170
16. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 154:10 + 59:10 3496
17. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 157:24 + 62:24 3238
18. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 182:19 + 87:19 1249
19. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 204:19 + 109:19 0
20. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 205:52 + 110:52 0
Zámečník David KAM7500 SK Kamenice DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec DISK 0
Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně DISK 0
Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně DISK 0
Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec DISK 0
Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK 0
H35
9.50 km, 270 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:36
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 82:03 + 0:27
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 82:33 + 0:57
4. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 88:41 + 7:05
5. Luboš Semík KAM6201 SK Kamenice 95:55 + 14:19
6. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 98:56 + 17:20
7. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 99:20 + 17:44
8. Kovář Vladimír MAS7200 KČT Aš 100:39 + 19:03
9. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:22 + 19:46
10. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 101:26 + 19:50
11. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 104:14 + 22:38
12. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 107:25 + 25:49
13. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 128:24 + 46:48
14. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 128:53 + 47:17
15. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 132:26 + 50:50
16. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 134:22 + 52:46
17. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 134:30 + 52:54
18. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 135:22 + 53:46
19. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 138:18 + 56:42
20. Ruud van Gorp 17N7500 HOC '93 138:40 + 57:04
21. Novák Ondřej KAM7300 SK Kamenice 139:58 + 58:22
22. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 141:58 + 60:22
23. Pavel Horák NEJ TJ Jiskra Nejdek 144:44 + 63:08
24. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 149:48 + 68:12
25. Koprnický Kamil VPM6602 KOS Slavia VŠ Plzeň 151:24 + 69:48
26. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 162:11 + 80:35
27. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 171:49 + 90:13
28. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 175:37 + 94:01
29. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Plzeň 179:43 + 98:07
30. BAŠEK David MLA7049 MLOK Mariánské Lázně 184:47 + 103:11
31. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 189:51 + 108:15
32. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 198:36 + 117:00
Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš DISK
Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava DISK
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně DISK
Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov DISK
Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H45
6.90 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 95:00
2. Vlach Miroslav SCH6101 TJ Skalka Cheb 119:14 + 24:14
3. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 122:39 + 27:39
4. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 142:37 + 47:37
5. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 151:55 + 56:55
H55
4.70 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 52:17
2. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 56:28 + 4:11
3. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 59:12 + 6:55
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 60:39 + 8:22
5. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 62:52 + 10:35
6. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 69:30 + 17:13
7. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 70:59 + 18:42
8. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 73:02 + 20:45
9. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 76:16 + 23:59
10. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 77:13 + 24:56
11. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 79:18 + 27:01
12. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 81:27 + 29:10
13. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 81:50 + 29:33
14. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 84:40 + 32:23
15. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 89:47 + 37:30
16. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 90:58 + 38:41
17. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 92:48 + 40:31
18. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 106:57 + 54:40
19. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 126:41 + 74:24
20. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 128:38 + 76:21
21. Schejbal Ladislav SCH5301 TJ Skalka Cheb 152:21 + 100:04
Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava DISK
Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Henndorf Orienteering DISK
Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering DISK
HD10L
3.60 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:32
2. Heczková Anna VLI Slavia Liberec orienteering 41:36 + 4:04
3. Heczko Erik VLI Slavia Liberec orienteering 44:58 + 7:26
4. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:35 + 11:03
5. Kašpar Adam LPM0402 OK Lokomotiva Plzeň 51:11 + 13:39
6. Dudla Teodor DOR0401 OK Dobříš 52:49 + 15:17
7. Květoslava Bicencová NHL0150 53:54 + 16:22
8. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:08 + 18:36
9. Nykl Petr MFP VŠSK MFF UK Praha 60:41 + 23:09
10. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 61:04 + 23:32
11. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 67:45 + 30:13
12. Dvořáček Jakub TTR0302 OOB Třebíč 68:02 + 30:30
13. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 81:29 + 43:57
14. Dvořáček Tomáš TTR0503 OOB Třebíč 81:34 + 44:02
15. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 89:43 + 52:11
16. Děbnár Josef NEJ0600 TJ Jiskra Nejdek 90:58 + 53:26
17. Děbnárová Jana NEJ0355 TJ Jiskra Nejdek 103:33 + 66:01
18. Novák Jáchym KAM0502 SK Kamenice 115:52 + 78:20
19. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 143:58 + 106:26
20. Bernard Vilém DOR OK Dobříš 150:56 + 113:24
Tobiáš Košina NER DISK
Štěpo Ondřej DOR0408 OK Dobříš DISK
Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš DISK
Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš DISK
Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš DISK
Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš DISK
Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně DISK
Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov DISK
Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Huk Michael ONO SKOB Ostrov DISK
Vlašimská Bára NER DISK
Zelenková Nikola NER DISK
HDR
2.10 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 34:29
2. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 38:15 + 3:46
3. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:41 + 5:12
4. Bernard Robin DOR0600 OK Dobříš 41:02 + 6:33
5. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 41:48 + 7:19
6. Karla Zusková NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 42:13 + 7:44
7. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 43:34 + 9:05
8. Magdalena Potužníková NHL0850 44:05 + 9:36
9. Hendrich Aleš MLA MLOK Mariánské Lázně 46:29 + 12:00
10. Hrdý Jíra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 47:46 + 13:17
11. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 48:04 + 13:35
12. Hájková Aneta DOR OK Dobříš 48:26 + 13:57
13. Majda Vyskočilová NEJ0950 TJ Jiskra Nejdek 48:37 + 14:08
14. Síma Holíková NEJ0550 TJ Jiskra Nejdek 49:11 + 14:42
15. Martin Matoušek MFP VŠSK MFF UK Praha 49:21 + 14:52
16. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 50:23 + 15:54
17. Kateřina Potužníková NHL0450 50:38 + 16:09
18. Matyáš Muchka NHL0600 50:39 + 16:10
19. Verča Hrdá NEJ0851 TJ Jiskra Nejdek 50:47 + 16:18
20. Zusková Justýna NEJ0850 TJ Jiskra Nejdek 51:46 + 17:17
21. Petra Holíková NEJ0650 TJ Jiskra Nejdek 53:08 + 18:39
22. Kristýna M. Bořutová NHL0650 53:23 + 18:54
23. Jakub Louda NHL0601 53:29 + 19:00
24. Helena Káňová NHL0751 53:33 + 19:04
25. Barbora Káňová NHL0750 53:37 + 19:08
26. Mála Matýsek MAS0800 KČT Aš 55:30 + 21:01
27. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 55:58 + 21:29
28. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 57:27 + 22:58
29. M. a J. Fruhaufovi ONO SKOB Ostrov 59:02 + 24:33
30. Dvořáčková Jana TTR0751 OOB Třebíč 67:28 + 32:59
31. Ševčík Vít ONO1101 SKOB Ostrov 68:24 + 33:55
32. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 68:31 + 34:02
33. Polák Tomáš NER 69:57 + 35:28
34. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 72:07 + 37:38
35. Terezie Šimonková NHL0451 74:38 + 40:09
36. Tomáš Pichlík NHL0500 75:06 + 40:37
37. Barbora Šimonková NHL0753 75:15 + 40:46
38. Vyskočil Jan NEJ0602 TJ Jiskra Nejdek 78:55 + 44:26
39. Lepšíci NEJ TJ Jiskra Nejdek 85:32 + 51:03
40. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 90:43 + 56:14
41. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 101:59 + 67:30
42. Richard Gregor BSO0900 KOB Baník Sokolov 102:00 + 67:31
43. František Bohuslav LPM OK Lokomotiva Plzeň -658:58 +
JitečekMartin NER DISK
P3
2.90 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 61:22
2. Šmejkal Ondřej MLA MLOK Mariánské Lázně 61:46 + 0:24
3. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 71:46 + 10:24
4. Mikešová Simona VPM7453 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:14 + 15:52
5. Miluše Lokajíčková LKK 81:25 + 20:03
6. Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 82:56 + 21:34
7. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 85:02 + 23:40
8. Dudlová Iva DOR7250 OK Dobříš 88:54 + 27:32
9. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 89:22 + 28:00
10. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:43 + 30:21
11. HukováSárka ONO SKOB Ostrov 116:54 + 55:32
12. Anna Glöcknerová KUL9903 KOB Ústí nad Labem 129:27 + 68:05
13. Koldinská Veronika NER 153:23 + 92:01
14. Bernard Zdeněk DOR7400 OK Dobříš 229:52 + 168:30
Král Luděk 2MC4900 Dedecek a Babicka DISK
Jagerová Marcela 2MC5350 Dedecek a Babicka DISK
Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš DISK
Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš DISK
Řehořková Alžběta MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
Šiková Renata VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Václavíková Monika VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Brendlerová Tereza NER DISK
P5
5.00 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Jaroš MLA MLOK Mariánské Lázně 61:09
2. Veronika Grešlová NEJ TJ Jiskra Nejdek 81:01 + 19:52
3. Dudla Michal DOR7403 OK Dobříš 84:27 + 23:18
4. Hájek Filip DOR7500 OK Dobříš 110:44 + 49:35
5. Michal Glöckner KUL7000 KOB Ústí nad Labem 123:15 + 62:06
6. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 125:18 + 64:09
7. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 132:03 + 70:54
8. Pech Jirka LPM9999 OK Lokomotiva Plzeň 137:45 + 76:36
Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Pavel Prautsch VPM7102 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Ondřej Lhotka NEJ TJ Jiskra Nejdek DISK
Pechová Iva LPMxxxx OK Lokomotiva Plzeň DISK
Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Hedvika Kubů KUL6700 KOB Ústí nad Labem DISK