Výsledky závodu: West cup - E3, Oblastní žebříček

Datum:
01.09.2013
Místo konání:
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander
Hlavní rozhodčí:
Zieba Jaroslav
Stavitel tratí:
Mareš Alexander
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     HD10L     HDR     P3     P5    
D10
1.90 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:11
2. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 18:42 + 1:31
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:00 + 2:49
4. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 20:27 + 3:16
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 20:39 + 3:28
6. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 22:08 + 4:57
7. Kovářová Lucie MAS KČT Aš 22:13 + 5:02
8. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 22:29 + 5:18
9. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 23:04 + 5:53
10. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek 24:35 + 7:24
11. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 28:06 + 10:55
12. Petříková Adéla MAS0351 KČT Aš 28:44 + 11:33
13. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 34:37 + 17:26
14. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 39:04 + 21:53
15. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 45:02 + 27:51
16. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 57:11 + 40:00
Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně DISK
D12
2.30 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 25:21
2. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 25:28 + 0:07
3. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 25:49 + 0:28
4. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 28:44 + 3:23
5. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 29:52 + 4:31
6. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:54 + 5:33
7. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 32:12 + 6:51
8. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:35 + 7:14
9. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 42:05 + 16:44
D14
2.70 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 35:48
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 38:28 + 2:40
3. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 38:55 + 3:07
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 40:21 + 4:33
5. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 45:34 + 9:46
6. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 53:24 + 17:36
7. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:13 + 30:25
8. Lokajíčková Klára VPM0052 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:42 + 34:54
9. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 81:10 + 45:22
D16
3.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 38:09
2. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:54 + 2:45
3. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:45 + 7:36
4. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 47:13 + 9:04
5. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 49:07 + 10:58
6. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:35 + 12:26
7. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:51 + 13:42
8. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 61:21 + 23:12
9. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 80:18 + 42:09
10. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 89:46 + 51:37
D18
6.70 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 62:19
2. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 69:27 + 7:08
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 70:29 + 8:10
4. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 73:48 + 11:29
5. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 77:50 + 15:31
6. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 79:22 + 17:03
D21
7.50 km, 235 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7659
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Victoria Stevens 12U9150 Orienteering USA 63:59
2. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 65:37 + 1:38 7958
3. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 68:47 + 4:48 7603
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 70:28 + 6:29 7414
5. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 78:58 + 14:59 6461
6. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 82:47 + 18:48 6033
7. Kovářová Jitka MAS7350 KČT Aš 91:55 + 27:56 5008
8. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 94:19 + 30:20 4739
9. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 96:10 + 32:11 4531
10. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 98:54 + 34:55 4225
11. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 104:39 + 40:40 3580
12. Forstereviczová Jana DOR7660 OK Dobříš 125:09 + 61:10
Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Weinlichová Hana BSO8250 KOB Baník Sokolov DISK 0
D35
6.90 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:23
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 81:25 + 3:02
3. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:23 + 4:00
4. Dvořáčková Jana TTR7852 OOB Třebíč 83:24 + 5:01
5. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:41 + 6:18
6. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 85:34 + 7:11
7. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 91:02 + 12:39
8. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 95:08 + 16:45
9. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 95:33 + 17:10
10. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 98:06 + 19:43
11. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 100:15 + 21:52
12. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 103:16 + 24:53
13. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 104:43 + 26:20
14. Iva Semíková KAM6850 SK Kamenice 106:10 + 27:47
15. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 107:34 + 29:11
16. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 110:28 + 32:05
17. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 112:14 + 33:51
18. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 112:21 + 33:58
19. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 113:48 + 35:25
20. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 114:11 + 35:48
21. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 114:46 + 36:23
22. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 115:18 + 36:55
23. Nováková Eva KAM7251 SK Kamenice 119:13 + 40:50
24. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 119:43 + 41:20
25. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 120:23 + 42:00
26. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 127:19 + 48:56
27. Bernardová Martina DOR7751 OK Dobříš 148:10 + 69:47
Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč DISK
Davidová Jana LKK DISK
Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov DISK
Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně DISK
D45
4.40 km, 145 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 47:24
2. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 48:24 + 1:00
3. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 51:54 + 4:30
4. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 55:58 + 8:34
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 56:07 + 8:43
6. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 57:04 + 9:40
7. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 58:33 + 11:09
8. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 58:55 + 11:31
9. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 60:15 + 12:51
10. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 62:20 + 14:56
11. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 64:02 + 16:38
12. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 67:40 + 20:16
13. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 68:08 + 20:44
14. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 83:34 + 36:10
15. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 86:07 + 38:43
16. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 89:11 + 41:47
17. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 116:31 + 69:07
D55
3.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 44:52
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 50:39 + 5:47
3. Sue Stevens 12U6050 Orienteering USA 52:13 + 7:21
4. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 57:53 + 13:01
5. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 67:31 + 22:39
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 74:52 + 30:00
7. Nyklová Helena LKV5151 Klub vodáků Karlovy Vary 84:29 + 39:37
D65
2.80 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 47:24
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 52:51 + 5:27
3. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:01 + 8:37
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:14 + 8:50
H10
1.90 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 16:06
2. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:09 + 1:03
3. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 19:00 + 2:54
4. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 19:17 + 3:11
5. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 22:41 + 6:35
6. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 23:58 + 7:52
7. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 25:14 + 9:08
8. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 25:23 + 9:17
9. Hájek Tobiáš DOR0402 OK Dobříš 28:14 + 12:08
10. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 28:23 + 12:17
11. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 33:12 + 17:06
12. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 39:27 + 23:21
13. Vendelberger Tomáš MAS0300 KČT Aš 45:27 + 29:21
H12
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 26:38
2. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 28:59 + 2:21
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:16 + 7:38
4. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 35:37 + 8:59
5. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:18 + 9:40
6. Kovář Ondřej MAS0200 KČT Aš 39:18 + 12:40
7. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 42:52 + 16:14
8. Dudla Maxmilián DOR0200 OK Dobříš 43:03 + 16:25
9. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 43:58 + 17:20
10. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:14 + 18:36
11. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 47:18 + 20:40
12. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 48:53 + 22:15
13. Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš 55:16 + 28:38
14. Mezera Ondřej DOR0101 OK Dobříš 63:42 + 37:04
15. Křiklava Jakub KVL0100 67:14 + 40:36
16. Hamet Petr DOR0202 OK Dobříš 69:46 + 43:08
H14
3.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:44
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 40:25 + 3:41
3. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 51:03 + 14:19
4. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 54:10 + 17:26
5. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 55:45 + 19:01
6. Štěpo Matěj DOR0001 OK Dobříš 64:26 + 27:42
7. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 75:59 + 39:15
8. Holub Jakub NEJ TJ Jiskra Nejdek 111:11 + 74:27
H16
4.40 km, 145 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 32:07
2. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:01 + 6:54
3. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 41:39 + 9:32
4. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 46:39 + 14:32
5. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 52:59 + 20:52
6. Kryštof Husák LKKxx15 67:10 + 35:03
7. Tomáš Kotraba LKKxx17 71:02 + 38:55
8. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 95:24 + 63:17
H18
7.50 km, 235 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 54:20
2. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 59:59 + 5:39
3. Tomáš Řehořek LKKxx18 65:39 + 11:19
4. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:29 + 13:09
5. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 68:11 + 13:51
6. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 68:23 + 14:03
7. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 68:35 + 14:15
8. Burda Matěj LDC9602 KOB Děčín 69:15 + 14:55
9. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 87:14 + 32:54
10. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 117:15 + 62:55
Štros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H21
10.20 km, 335 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7993
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 73:12 8299
2. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:12 + 1:00 8194
3. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 80:56 + 7:44 7487
4. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 81:59 + 8:47 7377
5. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 83:18 + 10:06 7239
6. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 83:42 + 10:30 7197
7. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 88:42 + 15:30 6672
8. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 94:05 + 20:53 6106
9. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:50 + 21:38 6028
10. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 96:00 + 22:48 5905
11. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 97:28 + 24:16 5751
12. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 98:42 + 25:30 5622
13. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 99:39 + 26:27 5522
14. Jiskra Martin SKV TJ Slovan Karlovy Vary 100:15 + 27:03
15. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 103:01 + 29:49 5168
16. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 106:17 + 33:05 4825
17. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 107:00 + 33:48 4750
18. Michal Tošner LKKxxx9 110:17 + 37:05
19. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 111:49 + 38:37 4244
20. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 115:46 + 42:34 3829
21. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 118:35 + 45:23 3534
22. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 120:30 + 47:18 3332
23. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 129:06 + 55:54 2429
24. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 130:35 + 57:23 2273
25. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 137:48 + 64:36 1516
26. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 143:39 + 70:27 901
Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov DISK 0
Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně DISK 0
H35
7.60 km, 230 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 60:24
2. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:16 + 1:52
3. Kovář Vladimír MAS7200 KČT Aš 64:19 + 3:55
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 65:00 + 4:36
5. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 65:19 + 4:55
6. Luboš Semík KAM6201 SK Kamenice 66:54 + 6:30
7. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 69:25 + 9:01
8. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 70:35 + 10:11
9. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 70:54 + 10:30
10. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:17 + 10:53
11. Černý Jan LKK 71:32 + 11:08
12. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 74:23 + 13:59
13. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:48 + 14:24
14. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 75:04 + 14:40
15. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 82:00 + 21:36
16. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 84:18 + 23:54
17. Koprnický Kamil VPM6602 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:54 + 24:30
18. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 86:15 + 25:51
19. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 87:53 + 27:29
20. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 89:43 + 29:19
21. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 90:11 + 29:47
22. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:38 + 31:14
23. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 92:37 + 32:13
24. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 93:51 + 33:27
25. Novák Ondřej KAM7300 SK Kamenice 96:46 + 36:22
26. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 97:01 + 36:37
27. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:40 + 41:16
28. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 102:45 + 42:21
29. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 108:49 + 48:25
30. BAŠEK David MLA7049 MLOK Mariánské Lázně 110:04 + 49:40
31. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 126:57 + 66:33
32. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 138:49 + 78:25
33. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 142:01 + 81:37
Ruud van Gorp 17N7500 HOC '93 DISK
Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Soukup David SKV7601 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H45
6.90 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 77:04
2. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 92:12 + 15:08
3. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 110:07 + 33:03
4. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 121:42 + 44:38
Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H55
4.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 37:08
2. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 40:29 + 3:21
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 42:24 + 5:16
4. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 44:30 + 7:22
5. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 45:27 + 8:19
6. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 46:12 + 9:04
7. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 46:14 + 9:06
8. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 47:30 + 10:22
9. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 49:34 + 12:26
10. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 50:53 + 13:45
11. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 51:19 + 14:11
12. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 52:39 + 15:31
13. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Henndorf Orienteering 52:59 + 15:51
14. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 54:03 + 16:55
15. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 55:44 + 18:36
16. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 56:01 + 18:53
17. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 56:37 + 19:29
18. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 57:54 + 20:46
19. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 63:00 + 25:52
20. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 70:54 + 33:46
21. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 71:49 + 34:41
22. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 72:54 + 35:46
23. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 92:40 + 55:32
Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek DISK
HD10L
3.60 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jakub TTR0302 OOB Třebíč 30:30
2. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:26 + 5:56
3. Heczková Anna VLI Slavia Liberec orienteering 36:57 + 6:27
4. Heczko Erik VLI Slavia Liberec orienteering 40:09 + 9:39
5. Česáková Eliška KVL0450 40:13 + 9:43
6. Nykl Petr MFP VŠSK MFF UK Praha 40:30 + 10:00
7. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:52 + 12:22
8. Dudla Teodor DOR0401 OK Dobříš 44:28 + 13:58
9. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:30 + 14:00
10. Kašpar Adam LPM0402 OK Lokomotiva Plzeň 45:00 + 14:30
11. Dvořáček Tomáš TTR0503 OOB Třebíč 45:37 + 15:07
12. Novák Jáchym KAM0502 SK Kamenice 48:57 + 18:27
13. Štěpo Ondřej DOR0408 OK Dobříš 53:00 + 22:30
14. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 53:22 + 22:52
15. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 55:02 + 24:32
16. Děbnárová Jana NEJ0355 TJ Jiskra Nejdek 57:22 + 26:52
17. Česáková Ivana KVL 59:49 + 29:19
18. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:26 + 29:56
19. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 61:43 + 31:13
20. Šedá Kateřina KVL 65:33 + 35:03
21. Děbnár Josef NEJ0600 TJ Jiskra Nejdek 65:37 + 35:07
22. Křiklavová Magdalena KVL0650 65:38 + 35:08
23. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 67:10 + 36:40
24. Nováková Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 68:43 + 38:13
25. Křiklava Adam KVL0400 69:32 + 39:02
26. Květoslava Bicencová NHL0150 71:44 + 41:14
27. Bernard Vilém DOR OK Dobříš 76:58 + 46:28
28. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 79:26 + 48:56
29. Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš 82:26 + 51:56
30. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 83:39 + 53:09
31. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 113:16 + 82:46
32. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 128:35 + 98:05
Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně DISK
Nováková Eliška SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš DISK
Tobiáš Košina NER DISK
HDR
2.30 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magdalena Potužníková NHL0850 31:46
2. Helena Káňová NHL0751 32:15 + 0:29
3. Barbora Káňová NHL0750 32:16 + 0:30
4. Matyáš Muchka NHL0600 32:22 + 0:36
5. Kateřina Potužníková NHL0450 32:30 + 0:44
6. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 33:46 + 2:00
7. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 35:08 + 3:22
8. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 37:16 + 5:30
9. Terezie Šimonková NHL0451 37:34 + 5:48
10. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:02 + 6:16
11. Hendrich Aleš MLA MLOK Mariánské Lázně 40:25 + 8:39
12. Kristýna M. Bořutová NHL0650 43:11 + 11:25
13. Bernard Robin DOR0600 OK Dobříš 43:35 + 11:49
14. Zusková Justýna NEJ0850 TJ Jiskra Nejdek 45:40 + 13:54
15. Petra Holíková NEJ0650 TJ Jiskra Nejdek 46:38 + 14:52
16. Karla Zusková NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 48:44 + 16:58
17. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 50:04 + 18:18
18. Bauer David NER 50:07 + 18:21
19. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 51:20 + 19:34
20. Hájková Aneta DOR OK Dobříš 51:32 + 19:46
21. Martin Matoušek MFP VŠSK MFF UK Praha 53:25 + 21:39
22. Polák Tomáš NER 54:09 + 22:23
23. Mála Matýsek MAS0800 KČT Aš 54:38 + 22:52
24. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 55:59 + 24:13
24. Ševčík Vít ONO1101 SKOB Ostrov 55:59 + 24:13
26. Lišková Anna KVL0851 57:19 + 25:33
27. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 60:10 + 28:24
28. Vyskočil Jan NEJ0602 TJ Jiskra Nejdek 61:15 + 29:29
29. Majda Vyskočilová NEJ0950 TJ Jiskra Nejdek 62:07 + 30:21
30. Jakub Louda NHL0601 64:48 + 33:02
31. Tomáš Pichlík NHL0500 65:20 + 33:34
32. Vlašimská Bára NER 65:48 + 34:02
33. Barbora Pejšová NHL0851 67:19 + 35:33
34. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 68:07 + 36:21
35. Síma Holíková NEJ0550 TJ Jiskra Nejdek 70:38 + 38:52
36. Šedá Michaela KVL0751 73:14 + 41:28
37. Mašková Lucie KVL0750 73:31 + 41:45
38. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 74:47 + 43:01
39. Richard Gregor BSO0900 KOB Baník Sokolov 76:58 + 45:12
40. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 77:56 + 46:10
41. Dvořáčková Jana TTR0751 OOB Třebíč 79:30 + 47:44
42. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 95:20 + 63:34
43. Barbora Šimonková NHL0753 103:28 + 71:42
44. František Bohuslav LPM OK Lokomotiva Plzeň 105:48 + 74:02
45. Ritterová Lída KVL0850 117:29 + 85:43
Česáková ALice KVL0800 DISK
P3
3.00 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmejkal Ondřej MLA MLOK Mariánské Lázně 37:46
2. Mikešová Simona VPM7453 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:20 + 4:34
3. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 50:05 + 12:19
4. Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 53:49 + 16:03
5. Křiklavová Petra KVL8050 55:12 + 17:26
6. Šiková Renata VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 58:28 + 20:42
7. Miluše Lokajíčková LKK 63:40 + 25:54
8. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 65:10 + 27:24
9. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 67:30 + 29:44
10. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:00 + 30:14
11. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 69:51 + 32:05
12. Hedvika Kubů KUL6700 KOB Ústí nad Labem 75:23 + 37:37
13. Václavíková Monika VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 79:52 + 42:06
14. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 81:35 + 43:49
15. Dajka Aneta ONO SKOB Ostrov 82:05 + 44:19
16. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 83:01 + 45:15
17. Dudlová Iva DOR7250 OK Dobříš 84:53 + 47:07
18. Fluege Stephen 103:25 + 65:39
19. Anna Glöcknerová KUL9903 KOB Ústí nad Labem 105:45 + 67:59
Hedvika Kubů KUL7300 KOB Ústí nad Labem DISK
P5
5.30 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudla Michal DOR7403 OK Dobříš 56:13
2. Veronika Grešlová NEJ TJ Jiskra Nejdek 63:05 + 6:52
3. Pavel Prautsch VPM7102 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:00 + 9:47
4. Ondřej Lhotka NEJ TJ Jiskra Nejdek 69:04 + 12:51
5. Michal Glöckner KUL7000 KOB Ústí nad Labem 71:29 + 15:16
6. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 75:25 + 19:12
7. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 78:25 + 22:12
8. Fluegel 114:08 + 57:55
9. Pech Jirka LPM9999 OK Lokomotiva Plzeň 119:16 + 63:03
10. Pechová Iva LPMxxxx OK Lokomotiva Plzeň 123:35 + 67:22
Hájek Filip DOR7500 OK Dobříš DISK