Výsledky závodu: Sprint cup, Žebříček A

Kategorie: D21E

Datum:
07.09.2013
Místo konání:
Rychnov nad Kněžnou, zimní stadion
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Rychnov n. Kn., 1:4 000, E 2 m, stav léto 2013, ISSOM 2007, autor Jan Fátor
Ředitel závodu:
Potštejnský Jan
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich
Stavitel tratí:
Potštejnský Jan, Klícha Martin
JURY:
Kolínová Kristýna, Mrázek Jan, Panchártek Jan
Protokol:
Během závodu byl přerušen start kategorie H21C, z důvodu nedostatečného počtu map. Chybějící mapy byly cca. po 15 ti minutách doplněny. Startování kategorie H21C pokračovalo v nalosovaném pořadí a minutovém intervalu ze startovní SI jednotky.
Během závodu ani po jeho skončení nebyl podán protest.
Závodu se zúčastnilo celkem 691 závodníků.
D21E
2.30 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9707
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duchová Iveta LPU8654 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:49 10333
2. Kabáthová Eva ZBM8966 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:53 + 0:04 10289
3. Zvěrinová Martina LPU8357 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:56 + 0:07 10257
4. Gregorová Kamila CTB8151 CTB CTB - SK OB Chotěbor 16:12 + 0:23 10084
5. ©afka Broľková Dana SJC8156 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 16:25 + 0:36 9944
6. Omová Michaela TUR8153 TUR TUR - OOB TJ Turnov 16:32 + 0:43 9868
7. Knapová Jana LPU9053 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 0:45 9847
7. Fenclová Marta LPU7667 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 0:45 9847
9. Hermanová Zuzana LPU8752 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:58 + 1:09 9588
10. Krafková Lucie TUR8650 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:03 + 1:14 9534
11. Svobodná ©árka DKP8850 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:11 + 1:22 9447
12. Kolínová Kristýna DKP8450 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:16 + 1:27 9393
13. Hlavová Jindra ZBM8989 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 17:23 + 1:34 9318
14. Rufferová Iva TUR8354 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:32 + 1:43 9221
15. Przyczková Michaela LPU8499 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 1:46 9188
16. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR TUR - OOB TJ Turnov 17:37 + 1:48 9167
17. Karochová Simona DKP8853 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:45 + 1:56 9080
17. Dlouhá Marie DKP8756 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 17:45 + 1:56 9080
19. Broľková Radka SJC8456 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 17:49 + 2:00 9037
20. Hepnerová Martina SHK8152 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 17:56 + 2:07 8961
21. Koąárková Iva AOP8152 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 18:02 + 2:13 8897
22. Jakobová Adélka UOL9052 UOL UOL - SK UP Olomouc 18:13 + 2:24 8778
23. Teplá Karolína SHK9251 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 18:16 + 2:27 8745
24. Doleľalová Monika KAM8851 KAM KAM - SK Kamenice 18:19 + 2:30 8713
25. Hlavová Hana ZBM8888 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 18:31 + 2:42 8584
26. Kazdová Lenka SJC8484 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 18:47 + 2:58 8411
27. Machútová Lucie AOP8851 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 18:58 + 3:09 8292
28. Jiriątová Zuzana DKP8254 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 19:01 + 3:12 8260
29. Mádlová Věra ZBM8951 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 19:11 + 3:22 8152
29. Mechlová Lenka SHK9051 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 19:11 + 3:22 8152
Hrstková Vladěna PGP8753 PGP PGP - SK Praga DISK 0