Výsledky závodu: Sprint cup, Žebříček A

Kategorie: H21E

Datum:
07.09.2013
Místo konání:
Rychnov nad Kněžnou, zimní stadion
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Rychnov n. Kn., 1:4 000, E 2 m, stav léto 2013, ISSOM 2007, autor Jan Fátor
Ředitel závodu:
Potštejnský Jan
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich
Stavitel tratí:
Potštejnský Jan, Klícha Martin
JURY:
Kolínová Kristýna, Mrázek Jan, Panchártek Jan
Protokol:
Během závodu byl přerušen start kategorie H21C, z důvodu nedostatečného počtu map. Chybějící mapy byly cca. po 15 ti minutách doplněny. Startování kategorie H21C pokračovalo v nalosovaném pořadí a minutovém intervalu ze startovní SI jednotky.
Během závodu ani po jeho skončení nebyl podán protest.
Závodu se zúčastnilo celkem 691 závodníků.
H21E
2.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9824
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SSU SSU - SK Severka ©umperk 13:48 10695
2. Procházka Jan PGP8407 PGP PGP - SK Praga 14:12 + 0:24 10401
3. ©edivý Jan PGP8409 PGP PGP - SK Praga 14:33 + 0:45 10144
4. Mrázek Jan SJC8102 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 14:41 + 0:53 10046
5. Chromý Adam ZBM8841 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 14:43 + 0:55 10022
6. Nykodým Miloą ZBM9005 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 15:01 + 1:13 9802
7. Kamenický Jakub PHK9104 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:11 + 1:23 9679
8. Poklop Martin SSU8802 SSU SSU - SK Severka ©umperk 15:14 + 1:26 9643
9. Sysel Ctibor PGP8700 PGP PGP - SK Praga 15:26 + 1:38 9496
10. Kubát Pavel PHK9101 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 15:30 + 1:42 9447
11. Udrľal Tomáą LPU8002 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15:38 + 1:50 9349
12. Wolf Daniel TUR9100 TUR TUR - OOB TJ Turnov 15:43 + 1:55 9288
13. Ondrácek Radim EKP7414 EKP EKP - V©TJ Ekonom Praha 15:44 + 1:56 9275
14. Henych Martin SJC8601 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 15:46 + 1:58 9251
15. Flaąar Jan PGP8610 PGP PGP - SK Praga 15:50 + 2:02 9202
16. Valenta Jirí LCE9201 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 15:51 + 2:03 9190
17. Hovorka Lukáą LPU9001 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:06 + 2:18 9006
18. Slezák Zdeněk LCE8902 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 16:11 + 2:23 8945
19. Navrátil Boris AOP9202 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 16:13 + 2:25 8921
20. Janata Martin DKP8306 DKP DKP - Oddíl OB Kotlárka 16:15 + 2:27 8896
21. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM ABM - KOB Moira Brno 16:17 + 2:29 8872
22. Kamenický Matěj LPU9036 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:19 + 2:31 8847
23. Holas Ondrej TUR8501 TUR TUR - OOB TJ Turnov 16:25 + 2:37 8774
24. Korínek Tomáą BOR9007 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 16:26 + 2:38 8761
24. Bravený Vít ZBM9102 ZBM ZBM - SK ®abovresky Brno 16:26 + 2:38 8761
24. Klusácek Matěj TTR8901 TTR TTR - OOB Trebíc 16:26 + 2:38 8761
27. Zbranek Roman ASU8808 ASU ASU - Magnus Orienteering 16:30 + 2:42 8713
28. Panchártek Jan PHK8802 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 16:31 + 2:43 8700
29. Zvěrina Petr LPU8208 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 16:32 + 2:44 8688
30. Makovský Jakub TAP8511 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 16:46 + 2:58 8517
31. Klapal Jan LPU9006 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 17:09 + 3:21 8235
32. Král Václav SSU8243 SSU SSU - SK Severka ©umperk 17:15 + 3:27 8162
33. Henek Vladan VBM8002 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 17:21 + 3:33 8088
34. Práąil Marek TTR7301 TTR TTR - OOB Trebíc 17:31 + 3:43 7966
35. Koąárek Pavel AOP7102 AOP AOP - Prátelé orientacního běh 17:44 + 3:56 7807
36. Kazda Ondrej SJC8202 SJC SJC - Sportcentrum Jicín 17:56 + 4:08 7660
37. Horyna Roman LCE7602 LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice 18:33 + 4:45 7207
38. Luątický Martin HOR8700 HOR HOR - TJ Jiskra Horice 18:42 + 4:54 7097
Noľka Radek LPU9005 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Procházka David LPU9113 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK 0