Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.09.2013
Místo konání:
Pořadatel:
LEN - SKI Klub Lenora
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D12     D14     D18     D21     D35     D45     D55     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.70 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 25:18
2. Zemanová Andrea LEN0450 SKI Klub Lenora 27:32 + 2:14
D12
2.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 38:34
2. Pěstová Eliška LEN0251 SKI Klub Lenora 47:54 + 9:20
3. Horáková Barbora LEN0150 SKI Klub Lenora 52:06 + 13:32
D14
2.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 28:45
2. Chvalová Mirka VPK9951 57:38 + 28:53
D18
2.20 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Aneta LEN9551 SKI Klub Lenora 30:07
2. Konečná Eliška KCK9662 KOB Český Krumlov 65:41 + 35:34
D21
3.90 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2822
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 37:15 3157
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 42:04 + 4:49 2835
3. Maunová Martina LEN8051 SKI Klub Lenora 46:23 + 9:08
4. Soudková Šárka TCB8451 SK Technik České Budějovice 47:28 + 10:13 2475
5. Soudková Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 57:26 + 20:11 1809
6. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 84:57 + 47:42 0
D35
3.10 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 33:56
2. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 34:08 + 0:12
3. Pešlová Martina LEN6751 SKI Klub Lenora 35:25 + 1:29
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 37:22 + 3:26
5. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 45:37 + 11:41
6. Pavlásková Kamila VPK7551 47:28 + 13:32
7. Hudečková Jana VPK6751 48:24 + 14:28
8. Purkrábková Soňa SMB7853 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:41 + 15:45
9. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 50:26 + 16:30
D45
2.90 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 42:53
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 46:00 + 3:07
3. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 47:15 + 4:22
4. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 52:43 + 9:50
D55
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 51:22
DF
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 27:22
2. Šandová Lucie LEN0651 SKI Klub Lenora 35:14 + 7:52
3. Purkrábková Lucie SMB0451 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 38:44 + 11:22
4. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 49:12 + 21:50
H10
1.70 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 19:16
2. Kolařík Mikuláš KRE0400 OOB TJ Sokol Křemže 25:12 + 5:56
H12
2.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 31:49
2. Pavlásek Šimon VPK0201 33:53 + 2:04
H14
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konečný Matěj KCK9907 KOB Český Krumlov 28:26
2. Petzi Mario LEN0000 SKI Klub Lenora 32:40 + 4:14
3. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 54:14 + 25:48
H16
2.20 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 56:04
2. Novák David VPK9801 57:55 + 1:51
3. Horák Petr LEN9800 SKI Klub Lenora 80:29 + 24:25
4. Klement Dominik VPK9802 80:37 + 24:33
H18
3.10 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 45:22
H21
4.40 km, 135 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3749
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 37:11 3874
2. Zimmermann Pavel KRE6401 OOB TJ Sokol Křemže 38:41 + 1:30 3728
3. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 39:33 + 2:22 3643
4. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 45:26 + 8:15 3070
5. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 46:32 + 9:21 2963
6. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 48:25 + 11:14 2779
7. Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže 52:35 + 15:24 2373
8. Bláha Petr PVD8901 OOB TJ Sokol Pražák 57:29 + 20:18 1896
9. Chrapan Filip LEN9001 SKI Klub Lenora 62:18 + 25:07
10. Braun Jan VPK9201 75:09 + 37:58
H35
3.90 km, 135 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 37:17
2. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 39:26 + 2:09
3. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 43:10 + 5:53
4. Pavlásek Zbyněk VPK7001 47:44 + 10:27
5. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 57:13 + 19:56
6. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 58:01 + 20:44
7. Kopp Petr LLI6702 TJ Loko Liberec 58:23 + 21:06
Horák Petr LEN7301 SKI Klub Lenora DISK
H45
3.10 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 32:00
2. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 33:32 + 1:32
3. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 38:58 + 6:58
4. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 39:36 + 7:36
5. Chrapan Antonín LEN6501 SKI Klub Lenora 44:53 + 12:53
6. Štětka Petr CBE6801 53:37 + 21:37
7. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 93:15 + 61:15
H55
2.90 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 42:27
2. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 49:14 + 6:47
3. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 56:56 + 14:29
4. Moravec Miloš KRE5301 OOB TJ Sokol Křemže 57:08 + 14:41
H65
2.20 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 41:41
2. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 42:06 + 0:25
3. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 46:10 + 4:29
HDR
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlásková Anežka VPK0451 34:31
2. Hudečková Lucie VPK0651 34:48 + 0:17
3. Purkrábek Lukáš SMB0901 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 65:56 + 31:25
4. Blažková Amalie OPI0451 Orientační sporty Písek 68:07 + 33:36
5. Míka Ondřej LEN1001 SKI Klub Lenora 74:14 + 39:43
6. Štětková Andrea CBE0451 75:53 + 41:22
7. Štětka Ondřej CBE0401 78:49 + 44:18
8. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 89:13 + 54:42
HF
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory DISK
P
2.30 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filová Pavla LEN9251 SKI Klub Lenora 53:19
2. Filová Lucie LEN9001 SKI Klub Lenora 53:22 + 0:03
3. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 54:01 + 0:42
4. Jelenová Natálie KRE0056 OOB TJ Sokol Křemže 60:49 + 7:30
5. Moravcová Šárka KRE0055 OOB TJ Sokol Křemže 60:54 + 7:35