Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.09.2013
Místo konání:
Brno, letiště AK Medlánky
Pořadatel:
UBM - MENISKOS Brno
MBM - O-mikron
Mapa:
Mniší potok
Ředitel závodu:
Humlíček René
Hlavní rozhodčí:
Zelinka Jiří
Stavitel tratí:
Humlíček René
JURY:
Adámek Libor, Kheil Radim, Toman Ondřej
Protokol:
Kód závodu : 130907162 Název závodu : Oblastní žebříček Zařazení do soutěží: Ranking Datum konání : 07.09.2013 Místo konání : Letiště Brno - Medlánky Pořadatel : UBM - Meniskos Brno, MBM - O-mikron Použitá mapa : Mniší potok, Malá Baba (1:10000, E=5m, stav 8/2013, hl. kartograf Jiří Zelinka) Ředitel závodu : René Humlíček R3 Hlavní rozhodčí : Jiří Zelinka R3 Stavitel trati : René Humlíček R3 JURY : Libor Adámek, Radim Kheil, Ondřej Toman Protokol : Závod proběhl za teplého slunečného počasí, cílem prošlo 300 závodníků. V průběhu závodu nebyl nikdo zraněn. Nebyl podán žádný protest, závod proběhl v souladu s pravidly OB. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácalová Soňa ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno 25:55
2. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 26:01 + 0:06
3. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 27:29 + 1:34
4. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 35:34 + 9:39
5. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 40:59 + 15:04
6. Mulíčková Markéta ABM0362 C KOB Moira Brno 45:25 + 19:30
7. Chroustová Michaela VBM0451 C VSK Mendelu Brno 58:39 + 32:44
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 62:33 + 36:38
D12
2.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno 23:51
2. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 32:54 + 9:03
3. Králová Lucie ABM0159 C KOB Moira Brno 42:48 + 18:57
4. Nováková Tereza Anna TBM0260 C KOS TJ Tesla Brno 54:59 + 31:08
5. Kyslingerová Marie ABM C KOB Moira Brno 63:22 + 39:31
Bastlová Pavla ABM0166 C KOB Moira Brno DISK
D14
3.20 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 C KOS TJ Tesla Brno 28:36
2. Krejčířová Lucie ABM0052 C KOB Moira Brno 40:26 + 11:50
3. Baštařová Anna ZBM0059 C SK Žabovřesky Brno 47:49 + 19:13
4. Syrovátková Andrea ABM0059 C KOB Moira Brno 51:14 + 22:38
5. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 55:54 + 27:18
Matoušková Julie ZBM0058 C SK Žabovřesky Brno VZDAL
Ševčíková Kateřina BBM9950 C BETA URSUS Orienteering VZDAL
D16
3.70 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Silvie TBM9762 C KOS TJ Tesla Brno 53:32
2. Syrovátková Vladimíra ABM9751 C KOB Moira Brno 55:06 + 1:34
D21C
6.20 km, 230 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6472
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 54:34 6888
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 58:31 + 3:57 6450
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 61:52 + 7:18 6078
4. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 64:14 + 9:40
5. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:17 + 12:43 5477
6. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:07 + 13:33 5384
7. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 70:25 + 15:51 5129
8. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 72:13 + 17:39 4929
9. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 73:18 + 18:44 4809
10. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 74:17 + 19:43 4700
11. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:36 + 20:02 4665
12. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:16 + 20:42 4591
13. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 79:24 + 24:50 4132
14. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 81:55 + 27:21 3853
15. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 92:05 + 37:31 2725
D21D
4.20 km, 150 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 80:54
2. Tesařová Eva 3UC9200 C ner7/9 98:48 + 17:54
D35
4.30 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 46:02
2. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 50:28 + 4:26
3. Schwabová Kateřina TBM7371 B KOS TJ Tesla Brno 50:44 + 4:42
4. Švejcarova Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:24 + 7:22
5. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 54:59 + 8:57
6. Čechová Marcela TBM7375 C KOS TJ Tesla Brno 62:22 + 16:20
7. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 65:52 + 19:50
8. Střelická Jana 3UC C ner7/9 66:16 + 20:14
9. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 67:22 + 21:20
10. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 67:58 + 21:56
11. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 78:15 + 32:13
12. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 90:31 + 44:29
13. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 103:51 + 57:49
14. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 117:35 + 71:33
Suchá Helena YBM6664 C Klub turistů a lyžařů Brno DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
3.80 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 42:33
2. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 48:32 + 5:59
3. Eklová Ilona LBM6759 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:08 + 6:35
4. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 50:48 + 8:15
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 52:56 + 10:23
6. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 53:57 + 11:24
7. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 65:02 + 22:29
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 70:07 + 27:34
9. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 74:25 + 31:52
10. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:28 + 39:55
D55
3.10 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 44:13
2. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 44:15 + 0:02
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 65:39 + 21:26
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 67:42 + 23:29
5. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:30 + 29:17
H10
2.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 20:29
2. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 21:41 + 1:12
3. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 24:34 + 4:05
4. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 25:43 + 5:14
5. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 25:50 + 5:21
6. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 35:47 + 15:18
7. Šnyrch Azíz ABM0405 C KOB Moira Brno 45:12 + 24:43
8. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 49:08 + 28:39
9. Urbánek Tomáš ZBM C SK Žabovřesky Brno 51:38 + 31:09
10. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 52:18 + 31:49
11. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 63:08 + 42:39
Jirgl Pavel TBM0301 C KOS TJ Tesla Brno VZDAL
MS Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 52:33 + 32:04
H12
2.60 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 C KOS TJ Tesla Brno 24:03
2. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 24:11 + 0:08
3. Nešpor Jan TTR0101 C OOB Třebíč 25:46 + 1:43
4. Coufal Jáchym ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno 27:12 + 3:09
5. Pelánek Ondřej TBM0107 C KOS TJ Tesla Brno 30:52 + 6:49
6. Adámek Filip ABM0101 C KOB Moira Brno 38:50 + 14:47
7. Soška Petr ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno 40:33 + 16:30
8. Svoboda Marek ZBM0103 C SK Žabovřesky Brno 42:59 + 18:56
9. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 43:11 + 19:08
10. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 52:41 + 28:38
H14
3.50 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS TJ Tesla Brno 35:27
2. Florián Vojtěch ABM9901 C KOB Moira Brno 35:47 + 0:20
3. Komenda Jan ZBM9902 C SK Žabovřesky Brno 39:53 + 4:26
4. Šnyrch Tomáš ABM9919 C KOB Moira Brno 40:22 + 4:55
5. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 43:58 + 8:31
6. Jirgl Karel TBM9902 C KOS TJ Tesla Brno 48:16 + 12:49
7. Vyskočil Pavel RBK0001 C SK Radioklub Blansko 78:38 + 43:11
8. Král Jan ABM9904 C KOB Moira Brno 120:46 + 85:19
Říčný Vojta ZBM9903 C SK Žabovřesky Brno VZDAL
H16
5.10 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 C KOS TJ Tesla Brno 42:00
2. Drozd Michal BBM9701 C BETA URSUS Orienteering 54:35 + 12:35
3. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 62:45 + 20:45
4. Soška Marek ZBM9807 C SK Žabovřesky Brno 70:59 + 28:59
Ševčík Jakub BBM9803 C BETA URSUS Orienteering VZDAL
H21C
8.90 km, 330 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6666
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 68:12 6954
2. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 72:39 + 4:27 6538
3. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 73:00 + 4:48 6505
4. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 77:12 + 9:00 6113
5. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 92:22 + 24:10 4694
6. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 93:22 + 25:10 4601
7. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 96:31 + 28:19 4306
8. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 98:16 + 30:04 4143
9. Klimánek Martin ABM7703 C KOB Moira Brno 99:11 + 30:59 4057
10. Kasal Vít SBK7540 A KOB Start Blansko 102:01 + 33:49 3792
11. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 105:31 + 37:19 3465
12. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 111:22 + 43:10 2918
13. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 115:52 + 47:40 2497
14. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 120:39 + 52:27 2050
15. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 138:49 + 70:37 351
Němec Ondřej 3UC C ner7/9 DISK
Podhrázský Zbyšek MBM8242 C O-mikron DISK 0
Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka VZDAL 0
Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno VZDAL 0
H21D
5.10 km, 150 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 53:56 1843
2. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 57:33 + 3:37 1735
3. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 61:53 + 7:57 1605
4. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 65:41 + 11:45 1492
5. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:26 + 12:30 1469
6. Kavan Tomáš TBM8603 B KOS TJ Tesla Brno 67:03 + 13:07 1451
7. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 73:59 + 20:03 1244
8. Benc Radek TAP8199 C KOB TRETRA Praha 81:43 + 27:47
9. Stejskal Roman TAP8399 C KOB TRETRA Praha 104:45 + 50:49
10. Kroupa Václav TTR8003 C OOB Třebíč 113:58 + 60:02
H35
6.90 km, 260 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strejček Petr TBM7228 A KOS TJ Tesla Brno 60:56
2. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:20 + 5:24
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 67:17 + 6:21
4. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 69:16 + 8:20
5. Brlica Pavel TBM6517 C KOS TJ Tesla Brno 70:46 + 9:50
6. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 71:04 + 10:08
7. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 72:07 + 11:11
8. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 75:39 + 14:43
9. Soutor Tomáš ABM7209 C KOB Moira Brno 75:55 + 14:59
10. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 77:52 + 16:56
11. Štolfa Jaromír ZBM7506 C SK Žabovřesky Brno 79:34 + 18:38
12. Doseděl Petr ZBM7604 C SK Žabovřesky Brno 80:02 + 19:06
13. Klaška Jan 3UC C ner7/9 84:54 + 23:58
14. Pavel Zelený 3UC7301 C ner7/9 88:24 + 27:28
15. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 88:26 + 27:30
16. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 89:02 + 28:06
17. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 92:05 + 31:09
18. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 94:12 + 33:16
19. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 97:57 + 37:01
20. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 99:16 + 38:20
21. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 104:49 + 43:53
22. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 113:02 + 52:06
23. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 126:15 + 65:19
H45
5.10 km, 200 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 50:37
2. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 53:34 + 2:57
3. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 54:06 + 3:29
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 55:30 + 4:53
5. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 60:23 + 9:46
6. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 60:30 + 9:53
7. Auermüller Vít 3UC0003 C ner7/9 62:06 + 11:29
8. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 63:12 + 12:35
9. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:28 + 13:51
10. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 66:19 + 15:42
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 72:07 + 21:30
12. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 73:42 + 23:05
Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering VZDAL
H55
3.60 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 45:01
2. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 48:37 + 3:36
3. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 50:03 + 5:02
4. Durmon Petr TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno 51:28 + 6:27
5. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 53:20 + 8:19
6. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 54:06 + 9:05
6. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 54:06 + 9:05
8. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:44 + 10:43
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 60:06 + 15:05
10. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 61:05 + 16:04
H65
3.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauman Václav LBM3026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:59
HDR
2.50 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 34:10
2. Bednářová Anna 3UC C ner7/9 35:13 + 1:03
3. Račanský Jiří 3UC C ner7/9 35:14 + 1:04
4. Mudrák Daniel 3UC C ner7/9 35:17 + 1:07
5. Chmelík Albert ABM1001 C KOB Moira Brno 35:45 + 1:35
6. Doušková Kateřina 73C0650 C xxx 35:47 + 1:37
7. Mikšík Michael RAD0501 C TJ Sokol Radslavice 36:12 + 2:02
8. Doušek Tomáš TBM C KOS TJ Tesla Brno 36:16 + 2:06
9. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 37:04 + 2:54
10. Dočkal Jan 3UC C ner7/9 37:17 + 3:07
11. Dušková Tereza 3UC C ner7/9 37:20 + 3:10
12. Strýček Jan ADA C OOB TJ Spartak Adamov 38:09 + 3:59
13. Nešporová Terezie TTR C OOB Třebíč 38:39 + 4:29
14. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 38:47 + 4:37
15. Ševčík Filip 3UC C ner7/9 39:05 + 4:55
16. Dosedla Viktor 3UC C ner7/9 39:32 + 5:22
17. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 41:04 + 6:54
18. Králová Jolana 3UC5004 C ner7/9 41:05 + 6:55
19. Dušková Aneta 3UC C ner7/9 42:08 + 7:58
20. Najserovi 3UC C ner7/9 42:24 + 8:14
21. Bláhovi 3UC C ner7/9 42:47 + 8:37
22. Hradil Milan 3UC C ner7/9 42:59 + 8:49
23. Bendíková Veronika ABM0656 C KOB Moira Brno 43:48 + 9:38
24. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 44:25 + 10:15
25. Nádeníčková Anna ABM1066 C KOB Moira Brno 44:33 + 10:23
26. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 45:35 + 11:25
27. Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 46:05 + 11:55
28. Nešpor Jiří TTR C OOB Třebíč 46:49 + 12:39
29. Prášil Štěpán 3UC0006 C ner7/9 47:23 + 13:13
30. Pospíšil Jan PBM0601 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:41 + 14:31
31. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 49:21 + 15:11
32. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 49:46 + 15:36
33. Pospíšil Martin PBM0801 C TJ Spartak 1. Brněnská 49:49 + 15:39
34. Doseděl Luboš ZBM0804 C SK Žabovřesky Brno 50:21 + 16:11
35. Smutný Jakub ABM0502 C KOB Moira Brno 51:18 + 17:08
36. Račanský Matěj 3UC C ner7/9 53:01 + 18:51
37. Musilová Anna 1DC0950 C Musilovi 54:10 + 20:00
38. Štěpánek Jan TBM0605 C KOS TJ Tesla Brno 54:54 + 20:44
39. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 54:57 + 20:47
40. Beneš Josef 3UC C ner7/9 55:15 + 21:05
41. Bednář Antonín 3UC C ner7/9 56:12 + 22:02
42. Novák Alex TBM0806 C KOS TJ Tesla Brno 56:35 + 22:25
43. Vavro Kristian 3UC C ner7/9 59:03 + 24:53
44. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:20 + 25:10
45. Eliášek Patrik LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:24 + 25:14
46. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:14 + 26:04
47. Broschová Alžběta RBK C SK Radioklub Blansko 60:44 + 26:34
48. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 61:35 + 27:25
49. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 63:17 + 29:07
50. Nimrichterová Natália ZBM0551 C SK Žabovřesky Brno 63:28 + 29:18
51. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 65:33 + 31:23
52. Střelická Alena 3UC C ner7/9 65:38 + 31:28
53. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 68:00 + 33:50
54. Šlajs Tomáš 3UC C ner7/9 68:04 + 33:54
55. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 69:01 + 34:51
56. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 69:15 + 35:05
57. Jelínek Vojtěch 3UC C ner7/9 69:26 + 35:16
58. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 70:02 + 35:52
59. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 71:20 + 37:10
60. Šicha Matěj 3UC C ner7/9 71:29 + 37:19
61. Ševčík Šimon 3UC C ner7/9 71:30 + 37:20
62. Rybková Adéla 3UC C ner7/9 72:29 + 38:19
63. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 76:31 + 42:21
64. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 76:32 + 42:22
65. Kotulán Rudolf 3UC C ner7/9 78:17 + 44:07
66. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 79:07 + 44:57
67. Klimánek Vojtěch 3UC C ner7/9 80:24 + 46:14
68. Jachnická Lucie 3UC C ner7/9 80:28 + 46:18
69. Chloupková Kristýna VBM1151 C VSK Mendelu Brno 81:54 + 47:44
70. Kroupová Hana TTR0853 C OOB Třebíč 85:31 + 51:21
71. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 85:41 + 51:31
72. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 85:52 + 51:42
73. Kurečková Aneta ABM1067 C KOB Moira Brno 86:10 + 52:00
74. Divišová Veronika 3UC C ner7/9 97:24 + 63:14
75. Benc Štěpán TAP0999 C KOB TRETRA Praha 113:01 + 78:51
76. Vyskočilová Karla RBK0451 C SK Radioklub Blansko 125:25 + 91:15
77. Podhrázský Tomáš MBM C O-mikron 140:53 + 106:43
Strýčková Barbora ADA C OOB TJ Spartak Adamov DISK
Coufalová Tea 3UC C ner7/9 DISK
Kozák Vojtěch TBM C KOS TJ Tesla Brno DISK
Štěpánek Ondřej TBM C KOS TJ Tesla Brno DISK
Buberník Miroslav 3UC C ner7/9 DISK
Král Jiří ABM C KOB Moira Brno DISK
Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Anderlová Marie ABM C KOB Moira Brno VZDAL
Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno VZDAL
Šeďová Kateřina ABM0451 C KOB Moira Brno VZDAL
Komenda Jakub 2JC0700 C BYZMAG VZDAL
MS Anděl Ladislav 3UC C ner7/9 0:00 +
MS Dočkal Borek 3UC C ner7/9 0:00 +
P
2.90 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Luděk 3UC0001 C ner7/9 23:24
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 25:10 + 1:46
3. Šimek Petr 3UC C ner7/9 26:13 + 2:49
4. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 27:03 + 3:39
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 27:38 + 4:14
6. Valdhans Jan 3UC C ner7/9 27:42 + 4:18
7. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 28:13 + 4:49
8. Mikšík Pavel RAD6501 C TJ Sokol Radslavice 28:41 + 5:17
9. Musil Radek 1DC7600 C Musilovi 28:55 + 5:31
10. Sedlák Leo 42C7400 C Autocont 30:33 + 7:09
11. Cidlík Zdeněk 3UC C ner7/9 30:36 + 7:12
12. Dosedla Pavel 3UC C ner7/9 30:47 + 7:23
13. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 31:32 + 8:08
14. Blatný Tomáš ABM9412 C KOB Moira Brno 31:51 + 8:27
15. Toufar Jiří 3UC C ner7/9 31:54 + 8:30
16. Karásek Antonín 3UC0005 C ner7/9 31:55 + 8:31
17. Šarlej Marek 3UC C ner7/9 35:04 + 11:40
18. Otrusina David ABM C KOB Moira Brno 36:11 + 12:47
19. Pulec Matěj VBM0001 C VSK Mendelu Brno 37:10 + 13:46
20. Valdhans Jakub 3UC C ner7/9 37:22 + 13:58
21. Zábranský Ondřej 3UC0002 C ner7/9 38:05 + 14:41
22. Pintera Jan VBM9306 C VSK Mendelu Brno 38:09 + 14:45
23. Strýčková Monika ADA C OOB TJ Spartak Adamov 39:13 + 15:49
24. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:26 + 16:02
25. Blatný Jan ABM0008 C KOB Moira Brno 39:33 + 16:09
26. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 39:37 + 16:13
27. Pulec Vojtěch VBM8902 C VSK Mendelu Brno 42:46 + 19:22
28. Zaoralová Eliška 3UC C ner7/9 47:09 + 23:45
29. Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno 47:57 + 24:33
30. Pellantová Jitka 3UC C ner7/9 50:46 + 27:22
31. Blatný Martin ABM6804 C KOB Moira Brno 50:49 + 27:25
32. Nováková Lucie TBM7357 C KOS TJ Tesla Brno 52:29 + 29:05
33. Valdhans František 3UC C ner7/9 56:35 + 33:11
34. Tachovská Kamila 3UC C ner7/9 57:09 + 33:45
35. Otrusinová Olga ABM C KOB Moira Brno 62:34 + 39:10
36. Auermüllerová Lenka 3UC0053 C ner7/9 62:43 + 39:19
37. Vitásková Marcela 3UC C ner7/9 89:58 + 66:34
38. Stejskal Ondřej 3UC C ner7/9 93:13 + 69:49
39. Palasová Lucie 3UC C ner7/9 103:42 + 80:18
40. Palas Šimon 3UC C ner7/9 103:52 + 80:28
Novák Aleš TBM6908 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Martínková Romana 3UC5005 C ner7/9 VZDAL
Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG VZDAL
MS Urbánek Petr 3UC C ner7/9 0:00 +