Class: H21E
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 84:56 | 10478 | ||
2. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 84:58 | + 0:02 | 10474 | |
3. | Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | 85:45 | + 0:49 | 10378 | |
4. | Chromý Adam | ZBM8841 | SK Žabovřesky Brno | 88:45 | + 3:49 | 10010 | |
5. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 90:29 | + 5:33 | 9798 | |
6. | Hájek Daniel | ZBM8919 | SK Žabovřesky Brno | 90:46 | + 5:50 | 9763 | |
7. | Hradec Pavel | TUR8801 | OOB TJ Turnov | 91:16 | + 6:20 | 9702 | |
8. | Jedlička Michal | SHK7309 | TJ Slavia Hradec Králové | 93:21 | + 8:25 | 9446 | |
9. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:22 | + 8:26 | 9444 | |
10. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 94:05 | + 9:09 | 9357 | |
11. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 94:55 | + 9:59 | 9254 | |
12. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:04 | + 10:08 | 9236 | |
13. | Kamenický Jakub | PHK9104 | OK 99 Hradec Králové | 95:10 | + 10:14 | 9224 | |
14. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 95:47 | + 10:51 | 9148 | |
15. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 96:08 | + 11:12 | 9105 | |
16. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 96:18 | + 11:22 | 9085 | |
17. | Hanslian David | LCE7835 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 96:23 | + 11:27 | 9075 | |
18. | Navrátil Boris | AOP9202 | Přátelé orientačního běhu Opava | 96:37 | + 11:41 | 9046 | |
19. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | TJ Slavia Hradec Králové | 96:44 | + 11:48 | 9032 | |
20. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:11 | + 13:15 | 8854 | |
21. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 98:23 | + 13:27 | 8830 | |
22. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | OK Jiskra Nový Bor | 98:46 | + 13:50 | 8783 | |
23. | Kolařík Tomáš | BOR7809 | OK Jiskra Nový Bor | 99:09 | + 14:13 | 8736 | |
24. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 99:11 | + 14:15 | 8732 | |
25. | Henych Martin | SJC8601 | Sportcentrum Jičín | 100:56 | + 16:00 | ||
26. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 100:58 | + 16:02 | 8513 | |
27. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 101:10 | + 16:14 | 8488 | |
28. | Košárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 101:21 | + 16:25 | 8466 | |
29. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 102:05 | + 17:09 | 8376 | |
30. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:38 | + 17:42 | 8309 | |
31. | Klapal Jan | LPU9006 | OK Lokomotiva Pardubice | 103:55 | + 18:59 | 8151 | |
32. | Janek Leibiger | 18D0002 | Post SV Dresden | 105:46 | + 20:50 | ||
33. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 108:49 | + 23:53 | 7551 | |
34. | Valenta Jiří | LCE9201 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 110:10 | + 25:14 | 7386 | |
35. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | KOB Moira Brno | 110:13 | + 25:17 | 7379 | |
36. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 110:41 | + 25:45 | 7322 | |
37. | Hrobař Štěpán | ASU9106 | Magnus Orienteering | 110:46 | + 25:50 | 7312 | |
38. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 112:55 | + 27:59 | 7049 | |
39. | Kraemer Andrei | 18D0006 | Post SV Dresden | 114:56 | + 30:00 | ||
40. | Vlček Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 115:10 | + 30:14 | 6773 | |
41. | Zbranek Roman | ASU8808 | Magnus Orienteering | 120:01 | + 35:05 | 6178 | |
42. | Freddy Burghardt | 18D0001 | Post SV Dresden | 124:53 | + 39:57 | ||
Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Sebastian Hörnig | 18D0004 | Post SV Dresden | DISK | ||||
Urban Hynek | 46C6800 | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | DISK |