Event results: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

Date:
2013/09/14
Place:
Šemanovice
Organiser:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Used map:
ŠEMANOVICE (1:10 000, E = 5 m), rozměr A3
Director:
Rambová Kamila
Referee:
Procházka Zdenko
Course setter:
Plochová Dominika
Protocol:
Závod proběhl bez závad
Classes:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     P     T    
D10C
1.50 km, 100 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 17:47
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 18:09 + 0:22
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:01 + 1:14
4. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 19:53 + 2:06
5. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 22:06 + 4:19
6. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:26 + 4:39
7. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 25:31 + 7:44
8. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:37 + 7:50
9. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 29:20 + 11:33
10. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 31:56 + 14:09
11. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 32:52 + 15:05
12. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 34:27 + 16:40
13. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:46 + 16:59
14. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 35:51 + 18:04
15. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 35:58 + 18:11
16. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 36:36 + 18:49
17. Otrubová Anna PLU0577 TJ Sokol Plumlov 37:45 + 19:58
18. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 37:55 + 20:08
19. Němečková Kateřina PLU0350 TJ Sokol Plumlov 39:34 + 21:47
20. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 40:56 + 23:09
21. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 41:39 + 23:52
Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha DISK
Vondrasová Marta FSP5800 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D12C
2.10 km, 110 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 26:52
2. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 29:05 + 2:13
3. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 29:30 + 2:38
4. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 29:37 + 2:45
5. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 30:09 + 3:17
6. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 30:32 + 3:40
7. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 30:33 + 3:41
8. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 33:18 + 6:26
9. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 33:22 + 6:30
10. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 33:34 + 6:42
11. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:20 + 7:28
12. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 35:24 + 8:32
13. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 47:18 + 20:26
14. Patzeltová Emma BOR0251 OK Jiskra Nový Bor 48:47 + 21:55
15. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 49:46 + 22:54
16. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:37 + 23:45
17. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 51:10 + 24:18
18. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 52:47 + 25:55
19. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 58:42 + 31:50
D14B
2.80 km, 130 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 27:53
2. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 28:58 + 1:05
3. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 30:34 + 2:41
4. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 30:40 + 2:47
5. Vyhnálková Marie MFP0151 VŠSK MFF UK Praha 30:43 + 2:50
6. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 31:10 + 3:17
7. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 32:18 + 4:25
8. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 32:20 + 4:27
9. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 32:23 + 4:30
10. Zrníková Adéla OSN0099 SK OS Nové Město n. M. 32:36 + 4:43
11. Kubecová Kateřina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 32:41 + 4:48
12. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:07 + 5:14
13. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:09 + 5:16
14. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 33:48 + 5:55
15. Šrenkelová Ilona LPU9955 OK Lokomotiva Pardubice 34:05 + 6:12
16. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 34:12 + 6:19
17. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 34:17 + 6:24
17. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 34:17 + 6:24
19. Sieglová Eliška MFP9950 VŠSK MFF UK Praha 34:21 + 6:28
20. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 34:39 + 6:46
21. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 35:32 + 7:39
22. Šrámková Hana MFP0051 VŠSK MFF UK Praha 35:56 + 8:03
23. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 36:04 + 8:11
24. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 36:20 + 8:27
25. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:32 + 8:39
26. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 36:40 + 8:47
27. Sokolářová Šárka TUV9951 SOK TJ Turnov 37:01 + 9:08
28. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 37:33 + 9:40
29. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 38:03 + 10:10
30. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 38:07 + 10:14
31. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 39:09 + 11:16
32. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 40:25 + 12:32
33. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 40:29 + 12:36
34. Thořová Markéta TUV9952 SOK TJ Turnov 40:49 + 12:56
35. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 41:11 + 13:18
36. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 42:27 + 14:34
37. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:22 + 15:29
38. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 43:56 + 16:03
39. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 45:33 + 17:40
40. Karlberg Trine 54S0004 Tullinge SK 48:27 + 20:34
40. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:27 + 20:34
42. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 48:40 + 20:47
43. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 49:29 + 21:36
44. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 49:55 + 22:02
45. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 53:05 + 25:12
46. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 56:31 + 28:38
47. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 56:55 + 29:02
48. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 57:07 + 29:14
49. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 61:29 + 33:36
50. Brožová Zuzana LPU0053 OK Lokomotiva Pardubice 63:18 + 35:25
51. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:36 + 38:43
52. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:07 + 42:14
53. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 73:49 + 45:56
Lokajíčková Klára VPM0052 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec DISK
D16A
4.20 km, 260 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 50:34
2. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 55:14 + 4:40
3. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:32 + 4:58
4. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 58:37 + 8:03
5. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 58:51 + 8:17
6. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 60:01 + 9:27
7. Vyhnálková Barbora MFP9850 VŠSK MFF UK Praha 60:19 + 9:45
8. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 61:51 + 11:17
9. Hudská Ludmila TUR9851 OOB TJ Turnov 64:52 + 14:18
10. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 64:53 + 14:19
11. Veljačiková Hana SCP9750 OK Sparta Praha 64:54 + 14:20
12. Fukalová Hana AOV9850 OOB TJ Baník Ostrava 64:58 + 14:24
13. Odehnalová Tereza ABM9757 KOB Moira Brno 65:09 + 14:35
14. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 65:34 + 15:00
15. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:23 + 16:49
16. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 68:04 + 17:30
17. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 68:14 + 17:40
18. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 71:37 + 21:03
19. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 72:03 + 21:29
20. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 72:08 + 21:34
21. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 72:30 + 21:56
22. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 73:08 + 22:34
23. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 75:31 + 24:57
24. Červená Adéla SHK9755 TJ Slavia Hradec Králové 79:05 + 28:31
25. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 80:27 + 29:53
26. Vývodová Jana MOV9852 SKOB Ostrava 87:31 + 36:57
27. Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering 116:44 + 66:10
Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D16B
3.60 km, 230 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 53:07
2. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 53:43 + 0:36
3. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 57:55 + 4:48
4. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 61:51 + 8:44
5. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 61:58 + 8:51
6. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 66:52 + 13:45
7. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 66:55 + 13:48
8. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 73:23 + 20:16
9. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 75:05 + 21:58
10. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:13 + 25:06
11. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 79:41 + 26:34
12. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 80:12 + 27:05
13. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 81:38 + 28:31
14. Krausová Hana LLI9853 TJ Loko Liberec 86:18 + 33:11
15. Poláková Kateřina TAP9854 KOB TRETRA Praha 99:40 + 46:33
D18A
5.10 km, 300 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 54:54
2. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:55 + 3:01
2. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 57:55 + 3:01
4. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 59:17 + 4:23
5. Hiršová Gabriela VBM9651 VSK Mendelu Brno 59:59 + 5:05
6. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 62:45 + 7:51
7. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 63:52 + 8:58
8. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 64:04 + 9:10
9. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 64:59 + 10:05
10. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 66:29 + 11:35
11. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 67:27 + 12:33
12. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 68:12 + 13:18
13. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 68:58 + 14:04
14. Petrasová Zuzana VAM9653 OOB Vamberk 69:06 + 14:12
15. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 70:06 + 15:12
16. Koderičová Tereza LTU9651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:59 + 19:05
17. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 76:08 + 21:14
18. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 77:39 + 22:45
19. Pavlů Kateřina PGP9554 SK Praga 78:07 + 23:13
20. Otrusinová Jana ABM9560 KOB Moira Brno 86:22 + 31:28
Machačová Michaela PHK9656 OK 99 Hradec Králové DISK
D18B
4.00 km, 240 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vališová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 58:04
2. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 74:25 + 16:21
3. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 83:13 + 25:09
4. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 88:38 + 30:34
5. Hejnalová Eva KAM9651 SK Kamenice 93:48 + 35:44
Kubičková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec DISK
D20A
5.70 km, 310 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8246
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 60:09 8902
2. Horčičková Vendula UOL9353 SK UP Olomouc 61:01 + 0:52 8779
3. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 62:42 + 2:33 8539
4. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 64:17 + 4:08 8313
5. Tužilová Magdaléna RBK9452 SK Radioklub Blansko 64:35 + 4:26 8270
6. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 65:14 + 5:05 8177
7. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:18 + 9:09 7597
8. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 70:06 + 9:57 7483
9. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 70:33 + 10:24 7419
10. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 70:40 + 10:31 7402
11. Kosová Štěpánka TRI9458 TJ TŽ Třinec 71:02 + 10:53 7350
12. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 71:28 + 11:19 7288
13. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 72:10 + 12:01 7188
14. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 72:53 + 12:44 7086
15. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 73:09 + 13:00 7048
16. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 75:35 + 15:26 6701
17. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 76:53 + 16:44 6516
18. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 77:41 + 17:32 6402
19. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 79:10 + 19:01 6190
20. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 79:59 + 19:50 6074
21. Hnilicová Šárka KSU9493 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:16 + 20:07 6033
22. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 83:46 + 23:37 5534
23. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 84:03 + 23:54 5494
24. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 88:15 + 28:06 4895
25. Mrázová Pavla KAM9350 SK Kamenice 97:13 + 37:04 3616
D20B
4.90 km, 270 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 3174
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 77:47 3638
2. Jančová Jana VRB9450 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 87:18 + 9:31 3260
3. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 88:55 + 11:08 3196
4. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 90:58 + 13:11 3114
5. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 92:17 + 14:30 3062
Teplá Barbora SJI9351 OK Jihlava DISK 0
D21E
7.40 km, 445 m, 17 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9707
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 69:28 10469
2. Šafka Brožková Dana SJC8156 Sportcentrum Jičín 70:32 + 1:04 10314
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 72:06 + 2:38 10086
4. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 73:22 + 3:54 9901
5. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 74:41 + 5:13 9710
6. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 76:27 + 6:59 9453
7. Duchová Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 77:25 + 7:57 9312
8. Brožková Radka SJC8456 Sportcentrum Jičín 78:34 + 9:06 9145
9. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 78:44 + 9:16 9120
10. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 79:32 + 10:04 9004
11. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 81:35 + 12:07 8705
12. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 81:49 + 12:21 8672
13. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 82:02 + 12:34 8640
13. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 82:02 + 12:34 8640
15. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 82:11 + 12:43 8618
16. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 83:17 + 13:49 8458
17. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 85:08 + 15:40 8189
18. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 85:23 + 15:55 8152
19. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 89:28 + 20:00 7558
20. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 90:20 + 20:52 7432
21. Hrstková Vladěna PGP8753 SK Praga 91:13 + 21:45 7303
22. Kilarská Marcela VSP7151 USK Praha 92:26 + 22:58 7126
23. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 94:14 + 24:46 6864
24. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 102:06 + 32:38 5720
25. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 102:55 + 33:27 5601
26. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 106:58 + 37:30 5011
D21A
6.60 km, 350 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8199
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 81:47 8777
2. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 82:39 + 0:52 8686
3. Mechlová Lenka SHK9051 TJ Slavia Hradec Králové 83:21 + 1:34 8612
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 83:57 + 2:10 8549
5. Vávrová Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 85:40 + 3:53 8368
6. Králová Michaela CTB7959 SK OB Chotěboř 87:11 + 5:24 8209
6. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 87:11 + 5:24 8209
8. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:28 + 5:41 8179
9. Teplá Karolína SHK9251 TJ Slavia Hradec Králové 88:02 + 6:15 8119
10. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 88:52 + 7:05 8032
11. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 89:07 + 7:20 8005
12. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 89:33 + 7:46 7960
13. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 89:50 + 8:03 7930
14. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 90:38 + 8:51 7846
15. Čermáková Magdalena UOL9155 SK UP Olomouc 91:54 + 10:07 7712
16. Horová Magda VSP5450 USK Praha 93:27 + 11:40 7549
17. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:32 + 11:45 7541
18. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 94:28 + 12:41 7442
19. Gabrovská Lucie TAP8854 KOB TRETRA Praha 94:59 + 13:12 7388
20. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:02 + 13:15 7383
21. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 97:17 + 15:30 7146
22. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 99:20 + 17:33 6930
23. Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice 99:22 + 17:35 6927
24. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 99:37 + 17:50 6900
25. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 101:26 + 19:39 6709
26. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 101:31 + 19:44 6701
27. Petráčková Klára LPU9261 OK Lokomotiva Pardubice 102:04 + 20:17 6643
28. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 102:24 + 20:37 6608
29. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 103:17 + 21:30 6515
30. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 103:25 + 21:38 6501
31. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 108:12 + 26:25 5997
32. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 113:38 + 31:51 5426
33. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 115:43 + 33:56 5206
34. Špicarová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 118:24 + 36:37 4924
35. Stehlíková Jana TZL8658 SKOB Zlín 118:35 + 36:48 4905
36. Adamová Eva VBM8772 VSK Mendelu Brno 118:41 + 36:54 4894
37. Jiráčková Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 122:14 + 40:27 4521
38. Bialožytová Tereza ZBM9050 SK Žabovřesky Brno 126:20 + 44:33 4089
39. Wurzelová Hana OSN8972 SK OS Nové Město n. M. 135:33 + 53:46 3120
40. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 149:30 + 67:43 1652
Schütznerová Lucie SNA8551 TJ START Náchod DISK 0
Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov DISK 0
Matějková Hana TBM8954 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Hubáčková Pavla LCE9252 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21B
4.90 km, 270 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 6761
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 66:49 7290
2. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 68:23 + 1:34 7124
3. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 68:46 + 1:57 7084
4. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 71:40 + 4:51 6778
5. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 71:46 + 4:57 6768
6. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 74:28 + 7:39 6483
7. Sedláčková Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 74:38 + 7:49 6466
8. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 74:48 + 7:59 6448
9. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 75:12 + 8:23 6406
10. Mezníková Lucie ZBM9150 SK Žabovřesky Brno 76:06 + 9:17 6311
11. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 77:15 + 10:26 6190
12. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 78:02 + 11:13 6107
13. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 78:12 + 11:23 6090
14. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 79:15 + 12:26 5979
15. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 80:16 + 13:27 5872
16. Staňková Lucie DOB8756 KOB Dobruška 82:22 + 15:33 5650
17. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 84:02 + 17:13 5475
18. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 85:08 + 18:19 5359
19. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 85:17 + 18:28 5343
20. Grunmanová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:43 + 18:54 5297
21. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 86:16 + 19:27 5239
22. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 87:12 + 20:23 5141
23. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 87:40 + 20:51 5092
24. Sedláčková Martina TUR7959 OOB TJ Turnov 90:41 + 23:52 4774
25. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 91:23 + 24:34 4700
26. Horová Klára PGP8455 SK Praga 91:57 + 25:08 4640
27. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:44 + 25:55 4558
28. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 94:14 + 27:25 4399
29. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 95:05 + 28:16 4310
30. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 98:07 + 31:18 3990
31. Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 99:57 + 33:08 3797
32. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 106:11 + 39:22 3140
33. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 107:37 + 40:48 2989
34. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 116:40 + 49:51 2035
Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D21C
3.60 km, 140 m, 11 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 4402
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Stulíková Barbora SHK8552 TJ Slavia Hradec Králové 51:27 5225
2. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 61:10 + 9:43 4449
3. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 62:44 + 11:17 4324
4. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 71:07 + 19:40 3655
5. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 71:35 + 20:08 3618
6. Winkler Hanna LPM8051 OK Lokomotiva Plzeň 75:42 + 24:15 3289
7. Chaloupková Marie SLP8151 OOB Slavia Praha 78:01 + 26:34 3104
8. Melichárková Kristýna TZL8888 SKOB Zlín 84:46 + 33:19
9. Rudolfová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 85:17 + 33:50 2524
10. Palupčíková Nikola LCE9151 OOB TJ Slovan Luhačovice 85:44 + 34:17 2488
11. Seidlová Barbora EKP7955 VŠTJ Ekonom Praha 90:45 + 39:18 2088
12. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orienteering 91:49 + 40:22 2002
13. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 92:52 + 41:25 1919
14. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 93:13 + 41:46 1891
15. Šebková Jana SCP9250 OK Sparta Praha 105:09 + 53:42 938
D35B
4.20 km, 275 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 53:35
2. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:29 + 6:54
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 63:18 + 9:43
4. Valášková Šárka KAM6951 SK Kamenice 63:56 + 10:21
5. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 65:44 + 12:09
6. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 67:43 + 14:08
7. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 68:38 + 15:03
8. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 69:05 + 15:30
9. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 70:18 + 16:43
10. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 71:35 + 18:00
11. Gajdová Magdalena KAM7450 SK Kamenice 72:51 + 19:16
12. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 73:50 + 20:15
13. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 73:55 + 20:20
14. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 74:31 + 20:56
15. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 76:06 + 22:31
16. Mrázková Jana TUR7850 OOB TJ Turnov 79:46 + 26:11
17. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 79:56 + 26:21
18. Škáchová Petra SLP7051 OOB Slavia Praha 85:28 + 31:53
19. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 88:53 + 35:18
20. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:23 + 37:48
21. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 104:03 + 50:28
22. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 108:14 + 54:39
23. Žemlová Eva KAM7550 SK Kamenice 117:42 + 64:07
24. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 118:09 + 64:34
Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník DISK
D40B
4.10 km, 245 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 56:13
2. Kamenická Lenka OSN6955 SK OS Nové Město n. M. 56:34 + 0:21
3. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 57:25 + 1:12
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 57:54 + 1:41
5. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:21 + 4:08
6. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 61:13 + 5:00
6. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 61:13 + 5:00
8. Teplá Hana SHK6561 TJ Slavia Hradec Králové 61:47 + 5:34
9. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 62:06 + 5:53
10. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 62:55 + 6:42
11. Švadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 64:05 + 7:52
12. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 64:06 + 7:53
13. Kováříková Erika KAM7252 SK Kamenice 64:15 + 8:02
14. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 8:57
15. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 65:46 + 9:33
16. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 65:52 + 9:39
17. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 67:52 + 11:39
18. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 69:09 + 12:56
19. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 69:12 + 12:59
20. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 69:36 + 13:23
21. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 69:45 + 13:32
22. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 70:21 + 14:08
23. Sieglová Dáša MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 73:52 + 17:39
24. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:09 + 17:56
25. Paroulková Iva LLI7151 TJ Loko Liberec 74:37 + 18:24
26. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 76:25 + 20:12
27. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 76:46 + 20:33
28. Šafková Petra KAM6650 SK Kamenice 77:22 + 21:09
29. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:42 + 23:29
30. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 80:18 + 24:05
31. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 80:40 + 24:27
32. Šrámková Iva MFP7251 VŠSK MFF UK Praha 80:44 + 24:31
33. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 85:45 + 29:32
34. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 88:19 + 32:06
35. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:31 + 34:18
36. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:18 + 35:05
37. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:49 + 35:36
38. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 93:37 + 37:24
39. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 93:54 + 37:41
40. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 94:32 + 38:19
41. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:30 + 47:17
42. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 105:08 + 48:55
43. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 109:33 + 53:20
D45B
3.70 km, 235 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 48:55
2. Karlberg Lina 54S0001 Tullinge SK 48:58 + 0:03
3. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 55:50 + 6:55
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 56:14 + 7:19
5. Němečková Jarmila OKP6650 SK OK 24 Praha 56:49 + 7:54
6. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 58:27 + 9:32
7. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 61:20 + 12:25
8. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 62:36 + 13:41
9. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 62:58 + 14:03
9. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 62:58 + 14:03
11. Marešová Pavlína BOR6651 OK Jiskra Nový Bor 63:37 + 14:42
12. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 63:52 + 14:57
13. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 64:04 + 15:09
14. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:04 + 16:09
15. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 67:53 + 18:58
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 67:55 + 19:00
17. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:58 + 19:03
18. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 70:11 + 21:16
19. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 72:50 + 23:55
20. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 73:15 + 24:20
21. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 75:01 + 26:06
22. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 75:02 + 26:07
23. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 75:54 + 26:59
24. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 76:52 + 27:57
25. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 78:00 + 29:05
26. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 78:29 + 29:34
27. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 78:45 + 29:50
28. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 80:21 + 31:26
29. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 81:21 + 32:26
30. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 82:12 + 33:17
31. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 86:15 + 37:20
32. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 86:39 + 37:44
33. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 97:00 + 48:05
34. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 103:27 + 54:32
35. Šebková Helena SCP6750 OK Sparta Praha 107:41 + 58:46
D50B
3.60 km, 140 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kraemer Karin 18D5000 Post SV Dresden 54:45
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 57:25 + 2:40
3. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 59:44 + 4:59
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 63:58 + 9:13
5. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 65:04 + 10:19
6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 65:32 + 10:47
7. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:40 + 10:55
8. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 67:28 + 12:43
9. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 68:35 + 13:50
10. Kohlová Alena KPY6051 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:46 + 16:01
11. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 71:08 + 16:23
11. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 71:08 + 16:23
13. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 74:48 + 20:03
14. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 76:18 + 21:33
15. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 78:39 + 23:54
16. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:58 + 25:13
17. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 86:50 + 32:05
18. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:19 + 32:34
19. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:54 + 37:09
20. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 93:54 + 39:09
21. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 96:00 + 41:15
22. Syslová Drahomíra PGP5650 SK Praga 101:22 + 46:37
23. Vilimovská Miroslava DOK5750 OK Doksy 103:02 + 48:17
24. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 111:42 + 56:57
25. Kapounová Jitka DOK6050 OK Doksy 112:59 + 58:14
D55B
3.20 km, 175 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 44:12
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:07 + 2:55
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 54:58 + 10:46
4. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 55:11 + 10:59
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 55:48 + 11:36
6. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 56:01 + 11:49
7. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 57:30 + 13:18
8. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:33 + 13:21
9. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 57:40 + 13:28
10. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 58:37 + 14:25
11. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 59:39 + 15:27
12. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 64:08 + 19:56
13. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 65:16 + 21:04
14. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 72:30 + 28:18
15. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 73:49 + 29:37
16. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 74:14 + 30:02
17. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 80:59 + 36:47
18. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 85:14 + 41:02
19. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 91:28 + 47:16
D60B
2.80 km, 150 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 46:15
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 50:50 + 4:35
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:30 + 5:15
4. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 54:58 + 8:43
5. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 55:49 + 9:34
6. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 56:26 + 10:11
7. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 61:24 + 15:09
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 68:38 + 22:23
9. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 75:25 + 29:10
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 79:06 + 32:51
11. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 81:14 + 34:59
D65B
2.50 km, 115 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kari Timenes 23N0002 Imas IL 34:53
2. Gavendová Anna TRI4650 TJ TŽ Třinec 54:59 + 20:06
3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 55:31 + 20:38
4. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 56:15 + 21:22
5. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 56:33 + 21:40
6. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 62:12 + 27:19
7. Knoblochová Věra VRL4851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:10 + 29:17
8. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 64:43 + 29:50
9. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 67:49 + 32:56
10. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 70:51 + 35:58
11. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 72:28 + 37:35
12. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 82:10 + 47:17
13. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 86:21 + 51:28
H10C
1.50 km, 100 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 14:53
2. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 16:43 + 1:50
3. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:08 + 2:15
4. Šrámek Jaromír MFP0303 VŠSK MFF UK Praha 17:22 + 2:29
5. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 17:53 + 3:00
6. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 17:55 + 3:02
7. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 18:09 + 3:16
8. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 18:31 + 3:38
9. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 18:36 + 3:43
10. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 19:22 + 4:29
11. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 19:23 + 4:30
12. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 19:43 + 4:50
13. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 20:02 + 5:09
14. Gajda Martin VSP0404 USK Praha 20:10 + 5:17
15. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 20:40 + 5:47
16. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 21:12 + 6:19
17. Baldrián Tomáš VSP0405 USK Praha 24:14 + 9:21
18. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 24:19 + 9:26
19. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 25:15 + 10:22
20. Kovářík Tomáš KAM0300 SK Kamenice 26:08 + 11:15
21. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 26:32 + 11:39
22. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 28:52 + 13:59
23. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 28:59 + 14:06
24. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:19 + 14:26
25. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 30:31 + 15:38
26. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 34:43 + 19:50
27. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 36:09 + 21:16
28. Král Adam CTB0501 SK OB Chotěboř 38:10 + 23:17
29. Višňa Johan DKP0401 Oddíl OB Kotlářka 44:04 + 29:11
30. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 46:22 + 31:29
31. Nápravník Jiří PGP SK Praga 50:37 + 35:44
32. Zrník Tomáš OSN0606 SK OS Nové Město n. M. 58:57 + 44:04
H12C
2.60 km, 150 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mareček Šimon CHT0202 OOB SK Chrast 28:00
2. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 29:41 + 1:41
3. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 29:43 + 1:43
4. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 30:32 + 2:32
5. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 30:35 + 2:35
6. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 30:50 + 2:50
7. Paroulek Lukáš LLI0201 TJ Loko Liberec 33:03 + 5:03
8. Nechanický Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 36:42 + 8:42
9. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:14 + 11:14
10. Siegl Matyáš MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 40:33 + 12:33
11. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 40:45 + 12:45
12. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 43:07 + 15:07
13. Valášek Václav KAM0100 SK Kamenice 43:22 + 15:22
14. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 17:14
15. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 45:23 + 17:23
16. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 47:02 + 19:02
17. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 48:01 + 20:01
18. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:32 + 21:32
19. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 64:24 + 36:24
20. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 68:16 + 40:16
21. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:20 + 53:20
22. Pavlík Ondřej LIT0101 KOB Chemopetrol Litvínov 92:57 + 64:57
Vébr Tomáš HAV0200 SKOB Baník Havířov DISK
H14B
3.70 km, 215 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 41:49
2. Škvor Ota KAM9900 SK Kamenice 43:46 + 1:57
3. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 2:45
4. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 45:39 + 3:50
5. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 45:52 + 4:03
6. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 47:12 + 5:23
7. Ullrich Jakub BOR9900 OK Jiskra Nový Bor 48:49 + 7:00
8. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:24 + 7:35
8. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 49:24 + 7:35
10. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 49:56 + 8:07
11. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 50:06 + 8:17
12. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 51:05 + 9:16
13. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 51:09 + 9:20
14. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:22 + 9:33
15. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:41 + 10:52
16. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:19 + 11:30
17. Thoř Tomáš TUV9903 SOK TJ Turnov 53:57 + 12:08
18. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:50 + 17:01
19. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 59:43 + 17:54
20. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 62:00 + 20:11
21. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 62:43 + 20:54
22. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 62:46 + 20:57
23. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 64:50 + 23:01
24. Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 64:57 + 23:08
25. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 67:41 + 25:52
26. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 69:01 + 27:12
27. Aschermann Martin VSP0001 USK Praha 69:31 + 27:42
28. Višňa Matěj DKP9904 Oddíl OB Kotlářka 72:55 + 31:06
29. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 77:23 + 35:34
30. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 78:06 + 36:17
31. Němeček Kryštof JPV9919 Oddíl OS SK Prostějov 99:33 + 57:44
Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov DISK
Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové DISK
Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Najman Matouš DKP9800 Oddíl OB Kotlářka 164:00 + 122:11
H16A
5.70 km, 325 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:54
2. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 53:38 + 3:44
3. Bendák Jan LTU9801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:22 + 6:28
4. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 56:58 + 7:04
5. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 57:08 + 7:14
6. Hirš Otakar VBM9801 VSK Mendelu Brno 58:00 + 8:06
7. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 59:04 + 9:10
8. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 59:09 + 9:15
9. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 59:17 + 9:23
10. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 59:28 + 9:34
11. Gebrt Jan SHK9801 TJ Slavia Hradec Králové 60:09 + 10:15
12. Růžička Adam PHK9704 OK 99 Hradec Králové 60:16 + 10:22
13. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 60:47 + 10:53
14. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 60:49 + 10:55
15. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:16 + 11:22
16. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 62:32 + 12:38
17. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 63:06 + 13:12
18. Ježek Ondřej SLA9701 SKOB Slaný 63:08 + 13:14
19. Valášek Jiří KAM9700 SK Kamenice 64:13 + 14:19
20. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 64:56 + 15:02
21. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 65:37 + 15:43
22. Mielec Jaromír AOV9701 OOB TJ Baník Ostrava 65:51 + 15:57
23. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 68:07 + 18:13
24. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 68:50 + 18:56
25. Sedláček Ondřej HLV9732 KČT - OB Holešov 69:30 + 19:36
26. Kočí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 71:26 + 21:32
27. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:49 + 24:55
28. Lanc Vojtěch TRI9807 TJ TŽ Třinec 75:58 + 26:04
29. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 76:31 + 26:37
30. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:54 + 34:00
Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering DISK
Netuka Vojtěch SHK9701 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor DISK
H16B
4.00 km, 240 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 44:47
2. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:50 + 2:03
3. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:36 + 3:49
4. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 49:44 + 4:57
5. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 49:58 + 5:11
6. Werner Michal PGP9705 SK Praga 51:03 + 6:16
7. Zacha Jiří SJI9703 OK Jihlava 51:17 + 6:30
8. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:47 + 8:00
9. Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor 54:42 + 9:55
10. Pek Daniel SHK9803 TJ Slavia Hradec Králové 55:05 + 10:18
11. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 56:48 + 12:01
12. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 58:39 + 13:52
13. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 59:49 + 15:02
14. Ondřejček Jiří ODV9800 TJ Aero Odolena Voda 61:03 + 16:16
15. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 61:49 + 17:02
16. Novák Aleš ODV9805 TJ Aero Odolena Voda 61:50 + 17:03
17. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:03 + 18:16
18. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 63:57 + 19:10
19. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 67:00 + 22:13
20. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 70:51 + 26:04
21. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:01 + 31:14
22. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 91:26 + 46:39
23. Pelikán Lukáš MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 101:29 + 56:42
Čermák Adam PGP9701 SK Praga DISK
H18A
7.10 km, 425 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 61:21
2. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 62:23 + 1:02
2. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 62:23 + 1:02
4. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 62:26 + 1:05
5. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 63:43 + 2:22
6. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:07 + 2:46
7. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 64:31 + 3:10
8. Matuš Vojtěch VRB9606 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 67:00 + 5:39
9. Waněk Adam VRL9501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:33 + 6:12
10. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 68:53 + 7:32
11. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 70:15 + 8:54
12. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 70:53 + 9:32
13. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:18 + 9:57
14. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:04 + 10:43
15. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 74:31 + 13:10
16. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 75:57 + 14:36
17. Glonek Jakub AOV9602 OOB TJ Baník Ostrava 77:10 + 15:49
18. Kamenický Jeroným OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 80:59 + 19:38
19. Záděra Pavel BBM9500 BETA URSUS Orienteering 83:08 + 21:47
20. Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering 83:32 + 22:11
21. Málek Jan PZR9505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:47 + 26:26
22. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 90:24 + 29:03
23. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 92:25 + 31:04
24. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 96:24 + 35:03
25. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 97:22 + 36:01
26. Boskovský Vojtěch DOK9601 OK Doksy 100:40 + 39:19
Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň DISK
Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Horáček Petr PHK9602 OK 99 Hradec Králové DISK
H18B
5.80 km, 320 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Burda Matěj LDC9602 KOB Děčín 64:10
2. Aster Tomáš SLA9602 SKOB Slaný 68:39 + 4:29
3. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 69:07 + 4:57
4. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 69:49 + 5:39
5. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:20 + 7:10
6. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:44 + 8:34
7. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 76:26 + 12:16
8. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 76:46 + 12:36
9. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 84:04 + 19:54
10. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:56 + 21:46
11. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 86:14 + 22:04
12. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:56 + 25:46
H20A
8.40 km, 455 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9028
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 68:32 9634
2. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:47 + 0:15 9600
3. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 69:41 + 1:09 9475
4. Hadač Filip AOP9301 Přátelé orientačního běhu Opava 70:00 + 1:28 9431
5. Klusáček Jan TTR9301 OOB Třebíč 71:16 + 2:44 9255
6. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 76:08 + 7:36 8580
7. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 76:32 + 8:00 8525
8. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 76:49 + 8:17 8486
9. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 77:00 + 8:28 8460
10. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 78:47 + 10:15 8213
11. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 80:46 + 12:14 7938
12. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 81:06 + 12:34 7892
13. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 82:07 + 13:35 7751
13. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:07 + 13:35 7751
15. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:47 + 16:15 7381
16. Schuster Marek AOP9303 Přátelé orientačního běhu Opava 85:33 + 17:01 7274
17. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 86:13 + 17:41 7182
18. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 86:14 + 17:42 7180
19. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 87:14 + 18:42 7041
20. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 87:50 + 19:18 6958
21. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 88:12 + 19:40 6907
22. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 88:25 + 19:53 6877
23. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 88:32 + 20:00 6861
24. Dvořáček Radek ASU9445 Magnus Orienteering 89:37 + 21:05 6710
25. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 92:01 + 23:29 6377
26. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 93:35 + 25:03 6160
27. Láznička Jan TZL9405 SKOB Zlín 97:45 + 29:13 5582
28. Rossmanith Vojta AOP9302 Přátelé orientačního běhu Opava 98:17 + 29:45 5508
29. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 98:18 + 29:46 5506
30. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 99:13 + 30:41 5379
31. Šincl Jiří ASU9446 Magnus Orienteering 100:27 + 31:55 5208
32. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 104:32 + 36:00 4642
33. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 105:19 + 36:47 4533
34. Kamenický Ondřej PHK9401 OK 99 Hradec Králové 106:00 + 37:28 4438
35. Karlberg Tintin 54S0003 Tullinge SK 120:21 + 51:49
36. Uhlíř Marek LBE9400 TJ Lokomotiva Beroun 121:53 + 53:21 2235
Kamenický Tobiáš OSN9339 SK OS Nové Město n. M. DISK 0
H20B
6.80 km, 385 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 4700
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice 76:08 5686
2. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 93:22 + 17:14 4718
3. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 96:30 + 20:22 4542
4. Zacha Ondřej SJI9304 OK Jihlava 98:07 + 21:59 4451
5. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 102:45 + 26:37 4191
H21E
10.50 km, 615 m, 26 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9852
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 84:56 10478
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 84:58 + 0:02 10474
3. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 85:45 + 0:49 10378
4. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 88:45 + 3:49 10010
5. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 90:29 + 5:33 9798
6. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 90:46 + 5:50 9763
7. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 91:16 + 6:20 9702
8. Jedlička Michal SHK7309 TJ Slavia Hradec Králové 93:21 + 8:25 9446
9. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 93:22 + 8:26 9444
10. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 94:05 + 9:09 9357
11. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 94:55 + 9:59 9254
12. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 95:04 + 10:08 9236
13. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 95:10 + 10:14 9224
14. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:47 + 10:51 9148
15. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 96:08 + 11:12 9105
16. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 96:18 + 11:22 9085
17. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 96:23 + 11:27 9075
18. Navrátil Boris AOP9202 Přátelé orientačního běhu Opava 96:37 + 11:41 9046
19. Šmehlík Eduard SHK8702 TJ Slavia Hradec Králové 96:44 + 11:48 9032
20. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 98:11 + 13:15 8854
21. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 98:23 + 13:27 8830
22. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 98:46 + 13:50 8783
23. Kolařík Tomáš BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 99:09 + 14:13 8736
24. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 99:11 + 14:15 8732
25. Henych Martin SJC8601 Sportcentrum Jičín 100:56 + 16:00 8517
26. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 100:58 + 16:02 8513
27. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 101:10 + 16:14 8488
28. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 101:21 + 16:25 8466
29. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 102:05 + 17:09 8376
30. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 102:38 + 17:42 8309
31. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 103:55 + 18:59 8151
32. Janek Leibiger 18D0002 Post SV Dresden 105:46 + 20:50
33. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 108:49 + 23:53 7551
34. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 110:10 + 25:14 7386
35. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 110:13 + 25:17 7379
36. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 110:41 + 25:45 7322
37. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 110:46 + 25:50 7312
38. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 112:55 + 27:59 7049
39. Kraemer Andrei 18D0006 Post SV Dresden 114:56 + 30:00
40. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 115:10 + 30:14 6773
41. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 120:01 + 35:05 6178
42. Freddy Burghardt 18D0001 Post SV Dresden 124:53 + 39:57
Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov DISK 0
Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín DISK 0
Sebastian Hörnig 18D0004 Post SV Dresden DISK
Urban Hynek 46C6800 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech DISK
H21A
8.40 km, 480 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8732
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:29 9524
2. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 68:32 + 2:03 9247
3. Klusáček Matěj TTR8901 OOB Třebíč 70:23 + 3:54 8997
4. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 70:24 + 3:55 8995
5. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 72:29 + 6:00 8713
6. Kovář Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 72:41 + 6:12 8686
7. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 72:46 + 6:17 8675
8. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 72:48 + 6:19 8670
9. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 72:49 + 6:20 8668
10. Přibyl Broněk TZL8603 SKOB Zlín 72:54 + 6:25 8657
11. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 73:35 + 7:06 8564
12. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 73:47 + 7:18 8537
13. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 73:49 + 7:20 8533
14. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 73:50 + 7:21 8530
15. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 73:51 + 7:22 8528
16. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 74:03 + 7:34 8501
17. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 75:19 + 8:50 8330
18. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 75:26 + 8:57 8314
19. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 76:31 + 10:02 8168
20. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 76:35 + 10:06 8159
21. Pospíšil Vítek SCP6800 OK Sparta Praha 76:47 + 10:18 8132
22. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 77:07 + 10:38 8087
23. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 77:17 + 10:48 8064
24. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 77:24 + 10:55 8048
25. Janeček Olda 12A8200 Naturfreunde Wien 77:26 + 10:57
26. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 77:37 + 11:08 8019
27. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 77:43 + 11:14 8005
28. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 77:46 + 11:17 7999
29. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 78:02 + 11:33 7963
30. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 78:10 + 11:41 7945
31. Jirásek Michal SHK8901 TJ Slavia Hradec Králové 78:18 + 11:49 7927
32. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 78:20 + 11:51 7922
33. Melecký Martin AOP9001 Přátelé orientačního běhu Opava 78:36 + 12:07 7886
34. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 78:43 + 12:14 7870
35. Roman Paclík SHK7801 TJ Slavia Hradec Králové 78:52 + 12:23 7850
36. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 79:16 + 12:47 7796
37. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 79:39 + 13:10 7744
38. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:52 + 13:23 7715
39. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 80:01 + 13:32 7694
40. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 80:08 + 13:39 7679
41. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 81:06 + 14:37 7548
42. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 81:14 + 14:45 7530
43. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 81:32 + 15:03 7489
44. Navrátil Tomáš ASU8817 Magnus Orienteering 81:54 + 15:25 7440
45. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 82:00 + 15:31 7426
46. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 83:01 + 16:32 7289
47. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 83:11 + 16:42 7266
48. Piltaver Jaka LCE8500 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:12 + 16:43 7264
49. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:26 + 16:57 7233
50. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 83:41 + 17:12 7199
51. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 83:51 + 17:22 7176
52. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 83:52 + 17:23 7174
53. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 84:09 + 17:40 7136
54. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 84:35 + 18:06 7077
55. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 84:36 + 18:07 7075
56. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 84:38 + 18:09 7070
57. Šabatka Zdeněk SHK8902 TJ Slavia Hradec Králové 84:52 + 18:23 7039
58. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 86:04 + 19:35 6877
59. Klech Richard VRB7201 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 86:18 + 19:49 6845
60. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 86:38 + 20:09 6800
61. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 86:41 + 20:12 6793
62. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 87:43 + 21:14 6654
63. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 87:57 + 21:28 6622
64. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 88:14 + 21:45 6584
65. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 88:52 + 22:23 6498
66. Khýn Vítězslav DOB8304 KOB Dobruška 89:01 + 22:32 6478
67. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 89:51 + 23:22 6365
68. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 91:02 + 24:33 6205
69. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 91:45 + 25:16 6108
70. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 95:34 + 29:05 5592
71. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 97:37 + 31:08 5315
72. Péter Illés 26H0001 Szolnoki Honvéd 112:35 + 46:06
Komanec Václav SHK8406 TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H21B
6.90 km, 405 m, 19 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 7758
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 65:46 8474
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 68:13 + 2:27 8177
3. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 69:30 + 3:44 8021
4. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 69:58 + 4:12 7965
5. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 70:33 + 4:47 7894
6. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 73:42 + 7:56 7512
7. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 73:51 + 8:05 7494
8. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 74:10 + 8:24 7456
9. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 74:31 + 8:45 7413
10. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 74:56 + 9:10 7363
11. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 75:12 + 9:26 7330
12. Nývlt Martin SNA8206 TJ START Náchod 75:24 + 9:38 7306
13. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 75:33 + 9:47 7288
14. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 76:12 + 10:26 7209
15. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 76:33 + 10:47 7167
16. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 77:04 + 11:18 7104
17. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 77:32 + 11:46 7048
18. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 77:39 + 11:53 7033
19. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 77:46 + 12:00 7019
20. Hadač Miroslav AOP6501 Přátelé orientačního běhu Opava 77:51 + 12:05 7009
21. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 77:52 + 12:06 7007
22. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 79:11 + 13:25 6848
23. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 79:17 + 13:31 6835
24. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 79:46 + 14:00 6777
25. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 80:11 + 14:25 6726
26. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 80:38 + 14:52 6672
27. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 80:49 + 15:03 6650
28. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 81:22 + 15:36 6583
29. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 81:57 + 16:11 6512
30. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:28 + 16:42 6449
31. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 82:59 + 17:13 6387
32. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 83:00 + 17:14 6385
33. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 83:20 + 17:34 6344
34. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 83:30 + 17:44 6324
35. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 83:42 + 17:56 6300
35. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:42 + 17:56 6300
37. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 83:44 + 17:58 6296
38. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 83:46 + 18:00 6292
39. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 83:59 + 18:13 6266
40. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 84:32 + 18:46 6199
41. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 84:45 + 18:59 6173
42. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 85:31 + 19:45 6080
43. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 85:36 + 19:50 6070
44. Nývlt Petr SNA8004 TJ START Náchod 86:51 + 21:05 5918
45. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 87:14 + 21:28 5872
46. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 87:24 + 21:38 5851
47. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 87:49 + 22:03 5801
48. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 87:56 + 22:10 5787
49. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 88:27 + 22:41 5724
50. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 89:20 + 23:34 5617
51. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 89:31 + 23:45 5595
52. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 90:06 + 24:20 5524
53. Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:11 + 24:25 5514
54. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 90:18 + 24:32 5500
55. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 91:36 + 25:50 5342
56. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 91:45 + 25:59 5324
57. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 93:31 + 27:45 5110
58. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 93:55 + 28:09 5061
59. Procházka Tomáš SCP8200 OK Sparta Praha 95:13 + 29:27 4904
60. Koldinský Jan KPY8506 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:04 + 34:18 4316
61. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 102:13 + 36:27 4055
62. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 103:27 + 37:41 3906
63. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 104:26 + 38:40 3786
64. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 106:57 + 41:11 3481
65. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 107:03 + 41:17 3469
Weiner Jakub SHK7911 TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný DISK 0
Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno DISK 0
Šrubař Michal MBM8606 O-mikron DISK 0
H21C
5.70 km, 315 m, 14 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 5802
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 66:13 6222
2. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 67:08 + 0:55 6138
3. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 67:38 + 1:25 6092
4. Šafka Daniel KAM9105 SK Kamenice 68:19 + 2:06 6029
5. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 69:31 + 3:18 5919
6. Otruba Marek PLU7417 TJ Sokol Plumlov 70:39 + 4:26 5815
7. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 73:33 + 7:20 5549
8. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 74:04 + 7:51 5501
9. Kohl Ondřej KPY8600 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:54 + 8:41 5425
10. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 80:02 + 13:49 4954
11. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 80:26 + 14:13 4917
12. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 82:53 + 16:40 4692
13. Matějka Zbyněk NNN0011 Neregistrovaní 83:02 + 16:49
14. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 88:07 + 21:54 4212
15. Komárek Arnošt TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 101:38 + 35:25 2971
16. Izák Petr LME7800 SK Los Mělník 122:24 + 56:11 1065
17. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 126:41 + 60:28 672
Sedlák Radek SNA7501 TJ START Náchod DISK 0
Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast DISK 0
Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering DISK 0
H35B
7.40 km, 460 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 76:12
2. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:04 + 0:52
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 81:13 + 5:01
4. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 82:22 + 6:10
5. Král Aleš CTB7801 SK OB Chotěboř 88:03 + 11:51
6. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 88:30 + 12:18
7. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 94:34 + 18:22
8. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 99:33 + 23:21
9. Žemla Tomáš KAM7105 SK Kamenice 119:27 + 43:15
10. Veselý Martin ZBM7502 SK Žabovřesky Brno 131:11 + 54:59
11. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 131:46 + 55:34
12. Müller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 149:02 + 72:50
Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor DISK
H40B
6.90 km, 430 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 65:58
2. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 68:46 + 2:48
3. Kovářík Tomáš KAM6901 SK Kamenice 70:36 + 4:38
4. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 71:21 + 5:23
5. Zrník Tomáš OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 71:31 + 5:33
6. Jens Leibiger 18D0003 Post SV Dresden 72:00 + 6:02
7. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 72:26 + 6:28
8. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 73:58 + 8:00
9. Mareček Petr CHT6901 OOB SK Chrast 74:31 + 8:33
10. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 75:46 + 9:48
11. Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 76:41 + 10:43
12. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:07 + 13:09
13. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:31 + 13:33
14. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 80:47 + 14:49
15. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 83:21 + 17:23
16. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 84:14 + 18:16
17. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 84:39 + 18:41
18. Myslivec Tomáš SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 85:10 + 19:12
19. Vébr Radek HAV7103 SKOB Baník Havířov 86:29 + 20:31
20. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 86:50 + 20:52
21. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 88:38 + 22:40
22. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 90:44 + 24:46
23. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:46 + 28:48
24. Tereschenkov Valery 13R6900 OSMOL 95:55 + 29:57
25. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 97:10 + 31:12
26. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 97:16 + 31:18
27. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 100:04 + 34:06
28. Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 100:33 + 34:35
29. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 100:43 + 34:45
30. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 102:02 + 36:04
31. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 104:00 + 38:02
32. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 109:23 + 43:25
33. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 111:40 + 45:42
34. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 118:39 + 52:41
35. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 122:58 + 57:00
36. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 127:54 + 61:56
37. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 128:43 + 62:45
38. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 135:14 + 69:16
39. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 137:03 + 71:05
40. Šrámek Petr MFP6905 VŠSK MFF UK Praha 148:43 + 82:45
H45B
6.60 km, 395 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 73:02
2. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 77:22 + 4:20
3. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 79:00 + 5:58
4. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 80:21 + 7:19
5. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 82:55 + 9:53
6. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 84:15 + 11:13
7. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 85:48 + 12:46
8. Valášek Petr KAM6600 SK Kamenice 87:43 + 14:41
9. Uher Petr VSP5001 USK Praha 88:15 + 15:13
10. Zimmermann Pavel KRE6401 OOB TJ Sokol Křemže 89:37 + 16:35
11. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 90:47 + 17:45
12. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 91:24 + 18:22
13. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 92:41 + 19:39
14. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 94:26 + 21:24
15. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 97:33 + 24:31
16. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 98:32 + 25:30
17. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 99:09 + 26:07
18. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 100:45 + 27:43
19. Višňa Petr DKP6602 Oddíl OB Kotlářka 100:50 + 27:48
20. Parkán Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 101:20 + 28:18
21. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:14 + 29:12
22. Semík Jan VSP6507 USK Praha 104:45 + 31:43
23. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 106:02 + 33:00
24. Šebek Martin SCP6700 OK Sparta Praha 109:03 + 36:01
25. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 109:57 + 36:55
26. Berggren Kent 54S0002 Tullinge SK 111:02 + 38:00
27. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 115:10 + 42:08
28. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 116:38 + 43:36
29. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 118:02 + 45:00
30. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 119:17 + 46:15
31. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 123:16 + 50:14
32. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 123:57 + 50:55
33. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 129:19 + 56:17
34. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 130:36 + 57:34
35. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 132:18 + 59:16
36. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 149:28 + 76:26
Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové DISK
Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor DISK
Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50B
5.80 km, 325 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 62:10
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 62:51 + 0:41
3. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 64:59 + 2:49
4. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 66:52 + 4:42
5. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 68:21 + 6:11
6. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 70:32 + 8:22
7. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 71:13 + 9:03
8. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 71:29 + 9:19
9. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 74:36 + 12:26
10. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 75:01 + 12:51
11. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 77:21 + 15:11
12. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 78:46 + 16:36
13. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 81:38 + 19:28
14. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 85:18 + 23:08
15. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 87:48 + 25:38
16. Kamenický Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 88:14 + 26:04
17. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 88:27 + 26:17
18. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:24 + 30:14
19. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:02 + 33:52
20. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:42 + 34:32
21. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 98:07 + 35:57
22. Wurzel Břetislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 99:14 + 37:04
23. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 100:44 + 38:34
24. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 102:29 + 40:19
25. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 104:00 + 41:50
26. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 110:05 + 47:55
27. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 112:00 + 49:50
28. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 112:29 + 50:19
29. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 113:16 + 51:06
30. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 113:18 + 51:08
31. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 119:53 + 57:43
32. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 124:16 + 62:06
33. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 131:37 + 69:27
34. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 134:02 + 71:52
35. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 134:06 + 71:56
Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Peteráč Zdeněk NNN Neregistrovaní DISK
H55B
5.00 km, 255 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 51:53
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 60:43 + 8:50
3. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 61:10 + 9:17
4. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 63:47 + 11:54
5. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 65:05 + 13:12
6. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 67:28 + 15:35
7. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 67:52 + 15:59
8. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 70:33 + 18:40
9. Kraemer Werner 18D0005 Post SV Dresden 71:46 + 19:53
10. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 72:50 + 20:57
11. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 75:24 + 23:31
12. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 75:39 + 23:46
13. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 76:25 + 24:32
14. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 76:59 + 25:06
15. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 77:13 + 25:20
16. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 84:29 + 32:36
17. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 84:45 + 32:52
18. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 84:52 + 32:59
19. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:53 + 33:00
20. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 86:52 + 34:59
21. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 91:46 + 39:53
22. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 94:09 + 42:16
23. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 96:33 + 44:40
24. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 97:13 + 45:20
25. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 97:42 + 45:49
26. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 105:59 + 54:06
27. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 132:06 + 80:13
28. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 137:35 + 85:42
Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava DISK
H60B
3.70 km, 250 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 46:50
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 47:26 + 0:36
3. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 49:23 + 2:33
4. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:35 + 6:45
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 54:26 + 7:36
6. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 54:31 + 7:41
7. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 55:32 + 8:42
8. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 57:31 + 10:41
9. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 58:33 + 11:43
10. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 60:00 + 13:10
11. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:08 + 15:18
11. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 62:08 + 15:18
13. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 62:13 + 15:23
14. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:10 + 20:20
15. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 67:24 + 20:34
16. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:41 + 20:51
17. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 67:57 + 21:07
18. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 70:43 + 23:53
19. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:00 + 25:10
20. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:06 + 25:16
21. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 72:35 + 25:45
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 72:43 + 25:53
23. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 79:35 + 32:45
24. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:43 + 32:53
25. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 121:40 + 74:50
H65B
3.30 km, 105 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 45:08
2. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 46:12 + 1:04
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:52 + 4:44
4. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 50:26 + 5:18
5. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 50:38 + 5:30
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 51:22 + 6:14
7. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:25 + 8:17
8. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 56:33 + 11:25
9. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 58:02 + 12:54
10. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 58:06 + 12:58
11. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 59:22 + 14:14
12. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 60:43 + 15:35
13. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 63:04 + 17:56
14. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 67:04 + 21:56
15. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 68:52 + 23:44
16. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 70:09 + 25:01
17. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 72:54 + 27:46
18. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 73:01 + 27:53
19. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 74:31 + 29:23
20. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 75:46 + 30:38
21. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:36 + 33:28
22. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 79:54 + 34:46
23. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 83:53 + 38:45
24. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 107:01 + 61:53
25. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 133:35 + 88:27
H70B
2.80 km, 150 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Laugen Jan Petter 23N0001 Imas IL 40:18
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 46:51 + 6:33
3. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:19 + 16:01
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 60:30 + 20:12
5. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 65:08 + 24:50
6. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 83:36 + 43:18
7. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 98:28 + 58:10
Šerák Zdeněk MKP4200 SK Meteor Kačerov Praha DISK
H75B
2.50 km, 115 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 40:27
2. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 45:37 + 5:10
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 49:12 + 8:45
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 58:33 + 18:06
5. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 66:47 + 26:20
6. Kalivoda Viktor KNC3300 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 73:44 + 33:17
7. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 78:47 + 38:20
8. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 83:36 + 43:09
9. Kalivoda Vladimír KNC3800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 90:20 + 49:53
Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové DISK
Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha DISK
P
2.20 km, 145 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cruse Katrin 32:48
2. Smrček Petr KSU7401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:30 + 2:42
3. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 36:14 + 3:26
4. Smrčková Věra KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:18 + 4:30
5. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:36 + 4:48
6. Němečková Věra PLU7777 TJ Sokol Plumlov 38:38 + 5:50
6. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:38 + 5:50
8. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 39:46 + 6:58
9. Dovrtělová Gabriela TZL8599 SKOB Zlín 40:05 + 7:17
10. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 41:23 + 8:35
11. Kučera Teo DOR OK Dobříš 45:50 + 13:02
12. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 46:06 + 13:18
13. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 46:58 + 14:10
14. Růžková Romana SCP8250 OK Sparta Praha 49:45 + 16:57
15. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 51:49 + 19:01
16. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 52:26 + 19:38
17. Vývoda Zdeněk MOV6702 SKOB Ostrava 53:52 + 21:04
18. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 53:57 + 21:09
19. Gottliebová Petra KPY8752 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:22 + 21:34
20. Vébrová Šárka HAV7050 SKOB Baník Havířov 54:55 + 22:07
21. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 55:02 + 22:14
22. Lucie Novotná NNN Neregistrovaní 61:39 + 28:51
23. Karoch Petr DKP Oddíl OB Kotlářka 69:05 + 36:17
24. Vývodová Zuzana MOV6952 SKOB Ostrava 77:29 + 44:41
25. Buková Zděnka ROU70 SKOB Roudnice nad Labem 89:04 + 56:16
26. Bradáč Václav LLI0600 TJ Loko Liberec 90:10 + 57:22
Poláková Olga, Polák Michal LME7351 SK Los Mělník DISK
T
4.70 km, 265 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 59:55
2. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 74:35 + 14:40
3. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:17 + 17:22
4. Tihonová Martina t PHK8651 OK 99 Hradec Králové 88:26 + 28:31
5. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 92:59 + 33:04
6. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 99:03 + 39:08
7. Škácha Michal NNN0012 Neregistrovaní 105:20 + 45:25
8. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 106:49 + 46:54
9. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 107:11 + 47:16
10. Zlesák Ondřej NNN7601 Neregistrovaní 107:48 + 47:53
11. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 110:27 + 50:32
12. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 112:03 + 52:08
13. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 114:47 + 54:52
14. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 117:21 + 57:26
15. Vyhnálková Eva MFP75xx VŠSK MFF UK Praha 120:59 + 61:04
16. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 126:07 + 66:12
17. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 128:41 + 68:46
18. Balasz Nagy 26H Szolnoki Honvéd 129:26 + 69:31
19. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 133:59 + 74:04
20. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 146:59 + 87:04
21. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 147:23 + 87:28
Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Brzáková Kristýna LLI TJ Loko Liberec DISK
Iveta Čermáková ROU7152 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Melichárková Karolina TZL9191 SKOB Zlín DISK