Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA

Kategorie: H21A

Datum:
22.09.2013
Místo konání:
Rejvíz – areál Orlí vrch
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Aleš David
Hlavní rozhodčí:
Strachota Jaroslav
Stavitel tratí:
Navrátil Tomáš, Hrobař Štěpán
JURY:
Kořínek Jindřich, Hadač Miroslav, Janata Martin
H21A
13.80 km, 655 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9830
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 81:56 11203
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 85:54 + 3:58 10699
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 87:09 + 5:13 10539
4. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 87:59 + 6:03 10433
5. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 88:33 + 6:37 10361
6. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 91:33 + 9:37 9980
7. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 92:57 + 11:01 9802
8. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 93:02 + 11:06 9791
9. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 93:14 + 11:18 9766
10. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:33 + 12:37 9598
11. Gösswein Csaba 17HXX14 C Hungarian Team 96:06 + 14:10
11. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 96:06 + 14:10 9401
13. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 96:11 + 14:15 9390
14. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 96:41 + 14:45 9327
15. Krajčík Michal 25S8704 C ATU Kosice 96:47 + 14:51
16. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 97:47 + 15:51 9187
17. Navrátil Boris AOP9202 E Přátelé orientačního běhu Opava 98:21 + 16:25 9115
18. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 98:27 + 16:31 9102
19. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 99:21 + 17:25 8988
20. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 99:43 + 17:47 8941
21. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 102:19 + 20:23 8610
22. Kamenický Jakub PHK9104 R OK 99 Hradec Králové 102:57 + 21:01 8530
23. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 103:37 + 21:41 8445
24. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 104:34 + 22:38 8324
25. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 104:37 + 22:41 8318
26. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 104:57 + 23:01 8275
27. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 105:39 + 23:43 8186
28. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 107:00 + 25:04 8014
29. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 110:10 + 28:14 7612
30. Liszka Krisztián 17HXX11 C Hungarian Team 113:51 + 31:55
31. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 122:46 + 40:50 6009
32. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 141:22 + 59:26 3642