Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
Praha - Spořilov, ul. Hrabákova
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Pošepňák
Ředitel závodu:
Attl Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Attl Vladimír
Stavitel tratí:
Kondrát Martin

D21L 3.20 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8598

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 15:35 8743
2. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 15:53 + 0:18 8580
3. Svobodná Šárka DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka 16:04 + 0:29 8480
4. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 16:15 + 0:40 8381
5. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 17:13 + 1:38 7857
6. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 17:14 + 1:39 7848
7. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 17:22 + 1:47 7775
8. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 17:31 + 1:56 7694
9. Kazdová Lenka SJC8484 R Sportcentrum Jičín 17:34 + 1:59 7667
10. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 17:51 + 2:16 7513
11. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 18:13 + 2:38 7314
12. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 18:35 + 3:00 7115
13. Sieglová Eliška MFP9950 B VŠSK MFF UK Praha 18:54 + 3:19 6943
14. Křivancová Zdeňka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 18:57 + 3:22 6916
15. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 3:29 6853
16. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 19:11 + 3:36 6790
17. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 19:28 + 3:53 6636
18. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 19:37 + 4:02 6555
19. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 19:50 + 4:15 6437
20. Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav 20:10 + 4:35 6256
21. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 20:16 + 4:41 6202
22. Škáchová Petra SLP7051 C OOB Slavia Praha 20:36 + 5:01 6021
23. Mikulášová Helena PGP9353 B SK Praga 20:42 + 5:07 5967
24. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 21:26 + 5:51 5569
25. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 21:39 + 6:04 5452
26. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:47 + 6:12 5379
27. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 22:05 + 6:30 5217
28. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 22:44 + 7:09 4864
29. Pračková Zita MFP7850 C VŠSK MFF UK Praha 23:29 + 7:54 4457
30. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 23:43 + 8:08 4331
30. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 23:43 + 8:08 4331
32. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 23:57 + 8:22 4204
33. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 24:23 + 8:48 3969
34. Kluková Zuzana MFP9151 C VŠSK MFF UK Praha 24:47 + 9:12 3752
35. Kudrnáčová Lucie KAM8850 C SK Kamenice 25:35 + 10:00 3318
36. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 25:48 + 10:13 3201
37. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:51 + 10:16 3173
38. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:52 + 10:17 3164
39. Petrvalská Olívia LME9150 C SK Los Mělník 26:10 + 10:35 3002
40. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 42:43 + 27:08 0
Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň DISK 0
Pavlíková Romana FSP8950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0