Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2013
Místo konání:
Liberec, Lidové sady, zahrada u budovy PKO
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Hohenhabsburg (výřez Žulák), 1:10000, e=5m, stav 2013, ISOM2000, A4 autoři J. Daněk, M+O. Horáčkovi, L. Bednařík, mapa nebude upravena vodovzdorně
Ředitel závodu:
Bednařík Libor
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel
Stavitel tratí:
Heczko Robert, Ježek Ladislav
JURY:
Kadavý Zdeněk, Vokurka Jan, Sedláčková Martina
Protokol:
Kód závodu: ORIS ID 2205 Datum: 12.10.2013 Druh závodu: Závod jednotlivců na krátké trati Pořadatel: Slavia Liberec orienteering Oblast: Ještědská oblast Členové jury: CHA 4901 Kadavý Zdeněk, TJN 7501 Vokurka Jan, TUR 7959 Sedláčková Martina Závěr závodu: Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
1.51 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 20:05
2. Kopecká Tamara TJN0352 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 34:56 + 14:51
3. Kándlová Ema DCE0351 DCE KOB Dobřichovice 37:57 + 17:52
D10L
2.74 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:47
2. Podrábská Alžběta VLI0451 VLI Slavia Liberec orienteering 21:26 + 0:39
3. Hájková Tereza TUV0558 TUV SOK TJ Turnov 21:48 + 1:01
4. Matyášová Kristýna CHA0555 CHA OK Chrastava 21:55 + 1:08
5. Průšková Tereza STB0499 STB TJ Stadion Nový Bor 24:03 + 3:16
6. Mellanová Judita TUV0559 TUV SOK TJ Turnov 27:58 + 7:11
7. Hošmánková Markéta BOR0350 BOR OK Jiskra Nový Bor 28:01 + 7:14
8. Štveráková Eliška CHA0553 CHA OK Chrastava 32:36 + 11:49
9. Jakoubková Anna STB0498 STB TJ Stadion Nový Bor 32:59 + 12:12
10. Říhová Eliška CHA0351 CHA OK Chrastava 33:51 + 13:04
11. Tomanicová Sofie CHA0450 CHA OK Chrastava 36:52 + 16:05
12. Mrkvičková Veronika NNN0038 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40:56 + 20:09
13. Folprechtová Julie VSP0653 VSP USK Praha 45:15 + 24:28
14. Vlková Adéla STB0650 STB TJ Stadion Nový Bor 56:23 + 35:36
Šimonová Majda NNN0027 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
D12
1.89 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Magdalena TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 23:22
2. Mašínová Anna TJN0152 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 23:25 + 0:03
3. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 24:03 + 0:41
4. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 25:22 + 2:00
5. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 25:45 + 2:23
6. Bejvlová Karolína LME0250 LME SK Los Mělník 26:31 + 3:09
7. Jeřábková Andrea CHA0253 CHA OK Chrastava 27:26 + 4:04
8. Jeřábková Nina BOR0151 BOR OK Jiskra Nový Bor 27:57 + 4:35
9. Dolejší Kateřina STB0199 STB TJ Stadion Nový Bor 28:04 + 4:42
10. Šklíbová Míša TJN0153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:57 + 6:35
11. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:54 + 9:32
12. Růžičková Vendula CHA0252 CHA OK Chrastava 42:18 + 18:56
13. Podrábská Marie VLI0251 VLI Slavia Liberec orienteering 46:42 + 23:20
14. Lišková Adélka CHA0254 CHA OK Chrastava 46:57 + 23:35
15. Hornychová Karolína TJN0254 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 47:41 + 24:19
16. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:41 + 25:19
17. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 52:53 + 29:31
Vodrážková Markéta VLI0351 VLI Slavia Liberec orienteering 38:31 + 15:09
D14
2.13 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:34
2. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 21:58 + 0:24
3. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:52 + 1:18
4. Sokolářová Šárka TUV9951 TUV SOK TJ Turnov 25:10 + 3:36
5. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:41 + 5:07
6. Rychlá Kateřina TUR0050 TUR OOB TJ Turnov 26:53 + 5:19
7. Lejsková Barbora TJN0051 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 28:47 + 7:13
8. Labská Karolína LLI9952 LLI TJ Loko Liberec 34:48 + 13:14
9. Jeřábková Ema BOR9957 BOR OK Jiskra Nový Bor 35:28 + 13:54
10. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ Turnov 38:32 + 16:58
11. Macháčková Barbora FYD0051 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 45:29 + 23:55
D16
2.28 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 30:14
2. Fürstová Anna LLI9854 LLI TJ Loko Liberec 31:28 + 1:14
3. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 32:00 + 1:46
4. Westin Emilie 19N9750 19N Porsgrunn OL 32:28 + 2:14
5. Šikolová Tereza TJN9850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:49 + 5:35
6. Nejezchlebová Martina TUR9951 TUR OOB TJ Turnov 47:05 + 16:51
D18
2.80 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 42:51
D20
2.77 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lejsková Martina TJN9451 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 47:00
2. Würzová Anna FYD9451 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 60:39 + 13:39
D21K
2.79 km, 150 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3967
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lankašová Barbora CHA8050 CHA OK Chrastava 40:58 4071
2. Kvapilová Lenka TUV8151 TUV SOK TJ Turnov 41:53 + 0:55 3984
3. Nejezchlebová Barbora TUR9755 TUR OOB TJ Turnov 43:22 + 2:24 3844
4. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 46:46 + 5:48 3524
5. Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 48:22 + 7:24 3373
6. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 49:55 + 8:57 3227
7. Tučková Monika BOR7650 BOR OK Jiskra Nový Bor 51:19 + 10:21 3095
8. Jirků Martina TUR8750 TUR OOB TJ Turnov 53:56 + 12:58 2848
9. Švábková Anna TUR9352 TUR OOB TJ Turnov 58:57 + 17:59 2375
10. Pološčuková Lucie SMB9051 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 69:03 + 28:05 1422
11. Peterková Viktorie LLI7551 LLI TJ Loko Liberec 71:51 + 30:53 1158
Kučerková Romana STB8196 STB TJ Stadion Nový Bor DISK 0
D21L
3.44 km, 200 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7563
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 37:07 7907
2. Spurná Martina PGP8556 PGP SK Praga 39:44 + 2:37 7398
3. Pavlovcová Petra TUR9353 TUR OOB TJ Turnov 39:47 + 2:40 7388
4. Staňová Karolína BOR9853 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:40 + 4:33 7022
5. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 42:55 + 5:48 6778
6. Nováková Lucie BOR9854 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:57 + 5:50 6772
7. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 47:29 + 10:22 5890
8. Švábková Lenka NNN0041 TUR OOB TJ Turnov 49:21 + 12:14
9. Šákrová Michaela BOR8850 BOR OK Jiskra Nový Bor 50:20 + 13:13 5336
10. Kameníková Andrea BOR9751 BOR OK Jiskra Nový Bor 50:26 + 13:19 5316
11. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 50:38 + 13:31 5278
12. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:36 + 16:29 4701
13. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:38 + 17:31 4500
14. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 56:14 + 19:07 4188
15. Králová Michaela CTB7959 CTB SK OB Chotěboř 57:17 + 20:10 3984
16. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 62:04 + 24:57 3054
17. Sedláčková Martina TUR7959 TUR OOB TJ Turnov 62:58 + 25:51 2879
18. Vokurková Marta TJN7950 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65:25 + 28:18 2402
D35
2.77 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Olga BOR7152 BOR OK Jiskra Nový Bor 36:59
2. Zakouřilová Helena VSP7453 VSP USK Praha 38:20 + 1:21
3. Zabořilová Romana JEN7457 JEN OB Jenišovice 39:28 + 2:29
4. Dolejší Lenka STB7499 STB TJ Stadion Nový Bor 41:02 + 4:03
5. Folprechtová Kateřina VSP7460 VSP USK Praha 42:40 + 5:41
6. Kameníková Kateřina BOR7758 BOR OK Jiskra Nový Bor 50:13 + 13:14
7. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 53:25 + 16:26
8. Janoušková Iveta BOR7457 BOR OK Jiskra Nový Bor 67:52 + 30:53
D40
2.77 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 39:30
2. Pařízková Věrka TJN7151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40:01 + 0:31
3. Nováková Eva KAM7251 KAM SK Kamenice 42:45 + 3:15
4. Gorčicová Ivana CHA6550 CHA OK Chrastava 44:47 + 5:17
5. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 46:05 + 6:35
6. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 49:23 + 9:53
7. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 53:26 + 13:56
8. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 54:01 + 14:31
9. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 54:34 + 15:04
10. Westin Lenka 19N7350 19N Porsgrunn OL 55:00 + 15:30
11. Picková Helena TJN6952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 55:16 + 15:46
12. Riby Kateřina LTP7252 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:44 + 20:14
13. Žihlová Lucie LLI6952 LLI TJ Loko Liberec 60:52 + 21:22
14. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 63:40 + 24:10
15. Hájková Magdalena TUV7351 TUV SOK TJ Turnov 66:45 + 27:15
16. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 76:03 + 36:33
D45
2.38 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 STB TJ Stadion Nový Bor 32:37
2. Vlčková Jindra LDC6451 LDC KOB Děčín 34:09 + 1:32
3. Marešová Pavlína BOR6651 BOR OK Jiskra Nový Bor 35:10 + 2:33
4. Kuncová Jiřina TJN5752 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:44 + 4:07
5. Švábková Šárka TUR6552 TUR OOB TJ Turnov 38:57 + 6:20
6. Koucká Ivana EKP6850 EKP VŠTJ Ekonom Praha 42:07 + 9:30
7. Pávková Jana BOR6550 BOR OK Jiskra Nový Bor 45:13 + 12:36
8. Pološčuková Monika SMB6551 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:36 + 17:59
Slezáčková Věra KAS6550 KAS KOB Kamenický Šenov DISK
D50
2.38 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 BOR OK Jiskra Nový Bor 35:19
2. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 41:56 + 6:37
3. Jedličková Zdena BOR6299 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:10 + 6:51
4. Večeřová Ivana TJN6052 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:06 + 8:47
5. Kubátová Ivana BOR6152 BOR OK Jiskra Nový Bor 62:31 + 27:12
D55
1.88 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 31:48
2. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 32:34 + 0:46
3. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 36:43 + 4:55
4. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 39:19 + 7:31
5. Šaffková Zuzana CHA5150 CHA OK Chrastava 40:54 + 9:06
6. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 42:25 + 10:37
7. Lukavcová Lenka TJN5452 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:47 + 12:59
8. Matoušková Marie LJN5550 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 51:39 + 19:51
9. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK Jiskra Nový Bor 55:52 + 24:04
10. Lusková Olga CHA5650 CHA OK Chrastava 55:54 + 24:06
11. Franckeová Libuše NNN0041 NNN Neregistrovaní 56:36 + 24:48
12. Kadečková Jana JEN5651 JEN OB Jenišovice 69:18 + 37:30
Klímová Jitka KAS5451 KAS KOB Kamenický Šenov DISK
Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice DISK
D60
1.88 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Jana TUR5150 TUR OOB TJ Turnov 40:50
2. Richtrová Jaroslava JEN5251 JEN OB Jenišovice 48:06 + 7:16
3. Vokálová Pavla CHA4951 CHA OK Chrastava 52:00 + 11:10
4. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 82:30 + 41:40
D65
1.57 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 37:03
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 44:12 + 7:09
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 44:41 + 7:38
4. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR OK Jiskra Nový Bor 45:04 + 8:01
H10
1.51 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 15:39
2. Novotný Jaromír VLI0300 VLI Slavia Liberec orienteering 18:21 + 2:42
3. Mellan Jonáš TUV0308 TUV SOK TJ Turnov 18:46 + 3:07
4. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 18:56 + 3:17
5. Socha Ondřej BOR0302 BOR OK Jiskra Nový Bor 20:08 + 4:29
6. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 20:14 + 4:35
7. Staňa Ondřej BOR0301 BOR OK Jiskra Nový Bor 22:34 + 6:55
8. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 24:24 + 8:45
9. Henzl Pavel CHA0302 CHA OK Chrastava 28:16 + 12:37
10. Zakouřil Matyáš VSP0400 VSP USK Praha 31:28 + 15:49
11. Danko Štěpán CHA0301 CHA OK Chrastava 33:19 + 17:40
12. Ekert Tomáš NNN0026 VLI Slavia Liberec orienteering 36:25 + 20:46
13. Pavlík Matěj LIT0401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 37:14 + 21:35
14. Šašek Martin SOB0501 SOB SOBSA 38:40 + 23:01
15. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 40:04 + 24:25
16. Hejna Viktor VSP0408 VSP USK Praha 41:58 + 26:19
17. Bejvl Marek LME0400 LME SK Los Mělník 54:57 + 39:18
18. Hejna Igor VSP0407 VSP USK Praha 59:29 + 43:50
Zabořil Ondřej JEN0401 JEN OB Jenišovice DISK
Hallman Marek TUV0204 TUV SOK TJ Turnov 80:23 + 64:44
H10L
2.74 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašek Matěj STB0401 STB TJ Stadion Nový Bor 19:29
2. Heřmánek Petr TUR0500 TUR OOB TJ Turnov 21:35 + 2:06
3. Husák Ondřej SLA0600 SLA SKOB Slaný 22:47 + 3:18
4. Janoušek Slávek BOR0400 BOR OK Jiskra Nový Bor 22:53 + 3:24
5. Clark Arthur LTP0401 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:06 + 5:37
6. Nejezchleb Vojtěch TUR0501 TUR OOB TJ Turnov 25:22 + 5:53
7. Kučera Filip CHA0501 CHA OK Chrastava 25:40 + 6:11
8. Kuc David SCP0600 SCP OK Sparta Praha 26:12 + 6:43
9. Trojan Tomáš TUV1301 TUV SOK TJ Turnov 26:39 + 7:10
10. Rokos Marek TJN0500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 27:25 + 7:56
11. Mairich Filip TJN1001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:04 + 9:35
12. Mencl Josef VSP0602 VSP USK Praha 29:39 + 10:10
13. Janoušek Albert CHA0400 CHA OK Chrastava 30:41 + 11:12
14. Král Adam CTB0501 CTB SK OB Chotěboř 31:43 + 12:14
15. Rubáček Jan NNN0029 VLI Slavia Liberec orienteering 32:43 + 13:14
16. Zoubek Viktor NNN1153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:00 + 13:31
17. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 34:46 + 15:17
18. Kuc Radim SCP0400 SCP OK Sparta Praha 36:00 + 16:31
19. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 40:14 + 20:45
20. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:01 + 28:32
Rind Matyáš LLI0400 LLI TJ Loko Liberec DISK
Rubáček Matouš NNN0030 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Procházka Lukáš STB0200 STB TJ Stadion Nový Bor 23:03 + 3:34
H12
1.89 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 19:56
2. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 21:17 + 1:21
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 21:59 + 2:03
4. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 22:43 + 2:47
5. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:56 + 3:00
6. Hájek Kryštof TUV0203 TUV SOK TJ Turnov 28:58 + 9:02
7. Jirman Filip TUV0212 TUV SOK TJ Turnov 29:22 + 9:26
8. Vávra Pavel BOR0101 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:37 + 9:41
9. Krupka Štěpán CHA0201 CHA OK Chrastava 31:10 + 11:14
10. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 31:20 + 11:24
11. Rokos Michal TJN0107 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:35 + 13:39
12. Zabořil Vojta JEN0101 JEN OB Jenišovice 39:09 + 19:13
13. Clark Oskar William LTP0103 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:30 + 21:34
14. Matyáš Vojtěch CHA0202 CHA OK Chrastava 45:13 + 25:17
15. Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:34 + 26:38
16. Husák Zdeněk SLA0201 SLA SKOB Slaný 46:41 + 26:45
17. Rajn Filip CHA0102 CHA OK Chrastava 49:33 + 29:37
18. Brand Adam CHA0200 CHA OK Chrastava 57:42 + 37:46
19. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 61:50 + 41:54
20. Šašek Adam SOB0200 SOB SOBSA 77:35 + 57:39
Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 32:02 + 12:06
Václavů Jan TJN0005 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40:27 + 20:31
Vodrážka Matěj VLI0101 VLI Slavia Liberec orienteering 38:31 + 18:35
H14
2.28 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ullrich Jakub BOR9900 BOR OK Jiskra Nový Bor 17:32
2. Pavlovec Dan BOR0001 BOR OK Jiskra Nový Bor 20:07 + 2:35
3. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ Turnov 20:35 + 3:03
4. Mareš Vít BOR0000 BOR OK Jiskra Nový Bor 22:26 + 4:54
5. Němeček Josef TJN0002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 25:30 + 7:58
6. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 26:59 + 9:27
7. Karatsiolis Kryštof TUR9901 TUR OOB TJ Turnov 28:27 + 10:55
8. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:05 + 11:33
9. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 30:39 + 13:07
10. Drobník Michal TUR9903 TUR OOB TJ Turnov 34:20 + 16:48
11. Marek Jakub LLI9900 LLI TJ Loko Liberec 38:39 + 21:07
H16
2.80 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Filip TJN9801 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 31:54
2. Birnbaum Adam BOR9802 BOR OK Jiskra Nový Bor 33:29 + 1:35
3. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK Jiskra Nový Bor 38:01 + 6:07
4. Procházka Daniel LLI9703 LLI TJ Loko Liberec 39:07 + 7:13
5. Koucký Martin EKP9700 EKP VŠTJ Ekonom Praha 50:56 + 19:02
6. Císař Radim TJN9803 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:37 + 21:43
H18
3.30 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posselt Martin TJN9501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 45:31
2. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 52:44 + 7:13
3. Labský Jan LLI9602 LLI TJ Loko Liberec 61:38 + 16:07
H20
3.62 km, 190 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pustai David TJN9301 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:44
H21K
3.54 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3493
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Picek Štěpán TJN9601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 37:34 3751
2. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:28 + 3:54 3416
3. Kunc Radovan TJN5549 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 42:39 + 5:05 3314
4. Gorčica Pavel CHA6200 CHA OK Chrastava 43:06 + 5:32 3275
5. Henych Tomáš VLI9002 VLI Slavia Liberec orienteering 43:49 + 6:15
6. Srb Tomáš BOR8801 BOR OK Jiskra Nový Bor 44:49 + 7:15 3127
7. Janeček Mirek TJN9804 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 45:38 + 8:04 3057
8. Kučerka David LIT8202 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 45:39 + 8:05 3055
9. Šmaus Ivan TJN6249 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:43 + 11:09 2791
10. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ Turnov 54:11 + 16:37 2321
11. Kašpar Ludvík ZAK7200 ZAK SK Netopýr Zákupy 55:09 + 17:35 2237
12. Borovička Milan FSP6104 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:44 + 24:10 1670
13. Pavlík Bronislav LIT8201 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 64:03 + 26:29 1471
14. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 64:13 + 26:39 1457
15. Hulha Lukáš LTP9405 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:13 + 31:39 1026
16. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 82:00 + 44:26 0
H21L
4.63 km, 220 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8726
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 37:21 8871
2. Oma Jakub TUR8002 TUR OOB TJ Turnov 38:03 + 0:42 8711
3. Baier Martin TUR7603 TUR OOB TJ Turnov 38:33 + 1:12 8596
4. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 40:08 + 2:47 8232
5. Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov 40:39 + 3:18 8113
6. Semík Ondřej KAM9401 KAM SK Kamenice 41:13 + 3:52 7983
7. Kořínek Tomáš BOR9007 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:32 + 5:11 7681
8. Schröter Pavel CHA7203 CHA OK Chrastava 44:13 + 6:52 7294
9. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 46:19 + 8:58 6812
10. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 46:32 + 9:11 6762
11. Rufferová Iva TUR8354 TUR OOB TJ Turnov 47:20 + 9:59 6578
12. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 49:18 + 11:57 6126
13. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 50:22 + 13:01 5881
14. Matějů Luboš PGP7601 PGP SK Praga 50:23 + 13:02 5877
15. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 50:30 + 13:09 5851
16. Khel Richard SCP7500 SCP OK Sparta Praha 51:25 + 14:04 5640
17. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 53:24 + 16:03 5184
18. Král Aleš CTB7801 CTB SK OB Chotěboř 55:24 + 18:03 4725
19. Štryncl Pavel NNN9009 NNN Neregistrovaní 57:18 + 19:57
20. Vokurka Jan TJN7501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 62:21 + 25:00 3128
21. Francke Michal TJN8600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65:36 + 28:15 2382
22. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 66:38 + 29:17 2144
23. Eiselt Jan LTP8801 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:05 + 34:44 892
24. Moravec Jan TUR9000 TUR OOB TJ Turnov 75:58 + 38:37 0
H35
3.62 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hons Miši SMR7700 SMR SK SNS Smržovka 39:03
2. Folprecht Eduard TUV7304 TUV SOK TJ Turnov 45:23 + 6:20
3. Zakouřil Václav VSP7401 VSP USK Praha 45:24 + 6:21
4. Kvapil Petr TUV7402 TUV SOK TJ Turnov 49:40 + 10:37
5. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 55:53 + 16:50
6. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:55 + 17:52
7. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 63:56 + 24:53
8. Pecka Vlastimil TJN7502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 70:52 + 31:49
9. Novák Ondřej KAM7300 KAM SK Kamenice 74:15 + 35:12
Hájek Jan TUV7301 TUV SOK TJ Turnov DISK
Heřmánek Michal TUR7702 TUR OOB TJ Turnov DISK
H40
3.62 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 42:48
2. Mrkvička Jiří TJN7101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:19 + 1:31
3. Sucharda Jiří BOR5802 BOR OK Jiskra Nový Bor 44:27 + 1:39
4. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 44:30 + 1:42
5. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 46:35 + 3:47
6. Svoboda Jan BOR7200 BOR OK Jiskra Nový Bor 48:27 + 5:39
7. Průcha Miloslav BOR5800 BOR OK Jiskra Nový Bor 49:30 + 6:42
8. Dikoš Pavel BOR6003 BOR OK Jiskra Nový Bor 50:24 + 7:36
9. Průšek Petr STB7000 STB TJ Stadion Nový Bor 52:20 + 9:32
10. Bejvl Jakub LME7100 LME SK Los Mělník 52:37 + 9:49
11. Eichler Petr KAS6900 KAS KOB Kamenický Šenov 56:52 + 14:04
12. Šašek Luděk SOB6901 SOB SOBSA 61:49 + 19:01
13. Gebouský Petr NNN1113 NNN Neregistrovaní 66:17 + 23:29
14. Švábek Karel TUR6501 TUR OOB TJ Turnov 67:41 + 24:53
Mencl Miloslav VSP6505 VSP USK Praha DISK
Flossmann Petr NNN0032 NNN Neregistrovaní DISK
H45
3.30 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:42
2. Bruner Luboš LTP6501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:24 + 8:42
3. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 48:14 + 10:32
4. Picek Jan TJN6500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 49:20 + 11:38
5. Pavel Petr LTP6806 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:38 + 12:56
6. Vlček Petr LDC6401 LDC KOB Děčín 53:57 + 16:15
7. Žucha Jiří TJN6603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 54:10 + 16:28
8. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:53 + 24:11
9. Doškář Boris BOR6400 BOR OK Jiskra Nový Bor 62:33 + 24:51
10. Posselt Martin TJN6802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 66:05 + 28:23
11. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 70:00 + 32:18
12. Kavalek Miroslav CHA6300 CHA OK Chrastava 83:15 + 45:33
H50
3.30 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Westin Kjeil 19N6300 19N Porsgrunn OL 39:53
2. Hoidekr Pavel LLI5901 LLI TJ Loko Liberec 52:24 + 12:31
3. Šubrt Pavel SMB6301 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:51 + 18:58
4. Ullrich Petr BOR6300 BOR OK Jiskra Nový Bor 68:52 + 28:59
5. Hulha Karel LTP6001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:02 + 47:09
Vitebský Mirek TJN5001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
H55
2.56 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 31:25
2. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 32:35 + 1:10
3. Janata Petr TJN5603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:33 + 4:08
4. Pávek Miloš BOR5801 BOR OK Jiskra Nový Bor 38:17 + 6:52
5. Provazník Jiří TUR5102 TUR OOB TJ Turnov 39:23 + 7:58
6. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40:08 + 8:43
7. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:55 + 14:30
8. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 46:46 + 15:21
9. Böhm Karel TJN5101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 50:49 + 19:24
10. Francke Karel NNN0040 NNN Neregistrovaní 54:08 + 22:43
H60
2.56 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 37:37
2. Lukavec Míla TJN4901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 37:51 + 0:14
3. Šikola Alexej LJN5301 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 45:30 + 7:53
4. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 46:05 + 8:28
5. Vokál Jiří CHA5001 CHA OK Chrastava 46:06 + 8:29
6. Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava 48:22 + 10:45
7. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 49:54 + 12:17
8. Lusk Karel CHA5002 CHA OK Chrastava 62:35 + 24:58
9. Jedlička Miroslav JEN5301 JEN OB Jenišovice 66:11 + 28:34
10. Našinec Jiří STB5003 STB TJ Stadion Nový Bor 69:40 + 32:03
Kadečka Jiří JEN5002 JEN OB Jenišovice DISK
H65
2.22 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 41:21
2. Smetana Radim CHA4700 CHA OK Chrastava 43:06 + 1:45
3. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 50:44 + 9:23
4. Kraus Jan LLI4501 LLI TJ Loko Liberec 54:22 + 13:01
H70
2.22 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:49
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:06 + 0:17
3. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ Turnov 42:22 + 0:33
4. Beránek Miroslav BOR3900 BOR OK Jiskra Nový Bor 45:08 + 3:19
5. Petrželka Pavel TJN3800 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 45:55 + 4:06
6. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 50:17 + 8:28
7. Venuš Jaroslav BOR3800 BOR OK Jiskra Nový Bor 53:24 + 11:35
8. Folprecht Eduard TUR4301 TUR OOB TJ Turnov 54:07 + 12:18
9. Mašek Pavel BOR3602 BOR OK Jiskra Nový Bor 58:11 + 16:22
10. Hlavatý Karel SJP4200 SJP KČT Slavoj Praha 58:58 + 17:09
11. Picek Jan TJN4000 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 61:18 + 19:29
HDR
2.74 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schroterová Adéla CHA0551 CHA OK Chrastava 16:03
2. Houdová Veronika CHA0552 CHA OK Chrastava 17:04 + 1:01
3. Klust Jan CHA0702 CHA OK Chrastava 18:13 + 2:10
4. Nebusová Norika NNN0015 NNN Neregistrovaní 20:13 + 4:10
5. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra Nový Bor 20:47 + 4:44
6. Dolejší Jan STB0601 STB TJ Stadion Nový Bor 20:49 + 4:46
7. Heczková Anna VLI VLI Slavia Liberec orienteering 20:59 + 4:56
7. Heczko Erik VLI VLI Slavia Liberec orienteering 20:59 + 4:56
9. Kučera Radek CHA0700 CHA OK Chrastava 21:00 + 4:57
10. Svatošová Bára NNN0018 NNN Neregistrovaní 21:47 + 5:44
11. Hušková Veronika NNN0016 NNN Neregistrovaní 22:29 + 6:26
12. Riby Philip LTP0702 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:58 + 6:55
13. Štemberová Bára TJN0650 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 23:28 + 7:25
13. Habán Eduard VLI0800 VLI Slavia Liberec orienteering 23:28 + 7:25
15. Štveráková Zuzana CHA0750 CHA OK Chrastava 23:30 + 7:27
16. Habán Oliver VLI0600 VLI Slavia Liberec orienteering 23:56 + 7:53
17. Přinda Jan VLI0803 VLI Slavia Liberec orienteering 23:59 + 7:56
18. Šebelka Matěj VLI VLI Slavia Liberec orienteering 24:24 + 8:21
19. Lusk Zdeněk CHA0600 CHA OK Chrastava 24:38 + 8:35
20. Vřešťál František TUR0906 TUR OOB TJ Turnov 25:14 + 9:11
21. Mašková Lucie STB0751 STB TJ Stadion Nový Bor 25:16 + 9:13
22. Řezáčová Lucie NNR0034 NNN Neregistrovaní 25:20 + 9:17
23. Hušková Zuzana NNN0017 NNN Neregistrovaní 26:22 + 10:19
24. Pavlova Lenka TJN0850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 27:11 + 11:08
25. Sochová Anna BOR0550 BOR OK Jiskra Nový Bor 28:22 + 12:19
26. Langer Lukáš LJN0800 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 28:49 + 12:46
27. Riedelová Adéla BOR1096 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:18 + 13:15
28. Thumová Marie BOR1098 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:23 + 13:20
29. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 29:29 + 13:26
30. Rejholcová Tereza BOR0751 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:43 + 13:40
31. Sluková Jindřiška STB0551 STB TJ Stadion Nový Bor 30:13 + 14:10
32. Flossmannová Lucie NNN0033 NNN Neregistrovaní 30:20 + 14:17
33. Kándl Matěj DCE0500 DCE KOB Dobřichovice 30:22 + 14:19
34. Meier David VSP0606 VSP USK Praha 30:53 + 14:50
35. Kvapilová Kristýna TUV0999 TUV SOK TJ Turnov 30:55 + 14:52
36. Vávra Tomáš BOR1040 BOR OK Jiskra Nový Bor 31:30 + 15:27
37. Bartoš Ondřej BOR1041 BOR OK Jiskra Nový Bor 32:06 + 16:03
38. Vávra Jan BOR1045 BOR OK Jiskra Nový Bor 32:14 + 16:11
39. Hallmanová Lada TUV1351 TUV SOK TJ Turnov 32:18 + 16:15
40. Jiroutek Jakub NNN0013 NNN Neregistrovaní 32:25 + 16:22
41. Vařeková Anna TUV0651 TUV SOK TJ Turnov 32:45 + 16:42
41. Mareček Ondřej VLI0700 VLI Slavia Liberec orienteering 32:45 + 16:42
43. Řezáčová Daniela NNN0035 NNN Neregistrovaní 32:54 + 16:51
44. Zabořilová Anna JEN0951 JEN OB Jenišovice 33:38 + 17:35
44. Houda Hugo NNN0019 NNN Neregistrovaní 33:38 + 17:35
46. Nebusová Bety NNN0014 NNN Neregistrovaní 34:01 + 17:58
47. Ort Haštal BOR1043 BOR OK Jiskra Nový Bor 34:30 + 18:27
48. Thuma Aleš BOR1044 BOR OK Jiskra Nový Bor 34:31 + 18:28
49. Kyslíková Magda BOR1099 BOR OK Jiskra Nový Bor 34:32 + 18:29
50. Hejnová Barbora VSP0851 VSP USK Praha 34:34 + 18:31
51. Nejedlová Karolína NNN0008 NNN Neregistrovaní 35:47 + 19:44
52. Přinda Vojtěch VLI1000 VLI Slavia Liberec orienteering 36:00 + 19:57
53. Šťastná Soňa CHA0550 CHA OK Chrastava 36:35 + 20:32
54. Štembera Vítek TJN0801 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:54 + 20:51
55. Zakouřilová Klára VSP0850 VSP USK Praha 37:06 + 21:03
56. Göttlich Vít BOR0800 BOR OK Jiskra Nový Bor 37:27 + 21:24
57. Jeřábková Tereza CHA0752 CHA OK Chrastava 37:30 + 21:27
58. Svoboda Matěj BOR0600 BOR OK Jiskra Nový Bor 38:19 + 22:16
59. Klustová Tereza CHA0751 CHA OK Chrastava 41:48 + 25:45
60. Folprecht Lukáš NNN0047 TUV SOK TJ Turnov 41:59 + 25:56
61. Brandová Anna Marie CHA0651 CHA OK Chrastava 42:15 + 26:12
62. Danková Alice CHA0650 CHA OK Chrastava 44:55 + 28:52
63. Vacková Denisa NNN0026 NNN Neregistrovaní 46:52 + 30:49
64. Houda Lukáš CHA0800 CHA OK Chrastava 48:08 + 32:05
65. Močárková Amálie CHA0556 CHA OK Chrastava 48:10 + 32:07
66. Hrdlička Jan NNN0011 NNN Neregistrovaní 49:24 + 33:21
67. Rafaj Mikuláš NNN0010 NNN Neregistrovaní 49:36 + 33:33
68. Kučerka Radek STB1101 STB TJ Stadion Nový Bor 51:51 + 35:48
69. Honsová Andrea SMR0399 SMR SK SNS Smržovka 54:07 + 38:04
70. Pavlík Tobiáš LIT1111 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 66:10 + 50:07
Pecka Matěj TJN0901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
Kredba Filip BOR1042 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Jirásek Richard NNN0002 NNN Neregistrovaní DISK
P2
2.14 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erert Vladimir NNN0033 NNN Neregistrovaní 25:58
2. Nebusová Babeta NNN0020 NNN Neregistrovaní 26:32 + 0:34
3. Zítková Michaela TUV8551 TUV SOK TJ Turnov 27:35 + 1:37
4. Úlehlová Ivana BOR5150 BOR OK Jiskra Nový Bor 31:44 + 5:46
5. Berka Miroslav NNN0046 NNN Neregistrovaní 31:50 + 5:52
6. Rajn Aleš NNN0044 NNN Neregistrovaní 31:52 + 5:54
7. Ježek Josef TUV6701 TUV SOK TJ Turnov 32:31 + 6:33
8. Dolejší Miloš STB6701 STB TJ Stadion Nový Bor 32:50 + 6:52
9. Pfeuffer Elias TJN0099 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 34:08 + 8:10
10. Svatošová Jana NNN0021 NNN Neregistrovaní 34:14 + 8:16
11. Tomanicová Petra CHA7651 CHA OK Chrastava 35:48 + 9:50
12. Berková Monika NNN0045 NNN Neregistrovaní 35:50 + 9:52
13. Melicharová Barbora LLI7252 LLI TJ Loko Liberec 36:01 + 10:03
14. Semerádová Lenka NNN1151 NNN Neregistrovaní 36:07 + 10:09
15. Dejnožková Blanka TJN7651 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 37:12 + 11:14
16. Nejedlo Matouš NNN0005 NNN Neregistrovaní 37:49 + 11:51
17. Švarc Tomáš NNN0024 NNN Neregistrovaní 38:55 + 12:57
18. Rindová Kateřina LLI7450 LLI TJ Loko Liberec 39:05 + 13:07
19. Šebelková Štěpánka VLI VLI Slavia Liberec orienteering 41:18 + 15:20
20. Matyášová Jana CHA7652 CHA OK Chrastava 42:53 + 16:55
21. Rubáčková Kateřina NNN0029 NNN Neregistrovaní 43:31 + 17:33
22. Hejtmánková Věrka NNN0025 NNN Neregistrovaní 44:27 + 18:29
23. Vitebská Lenka TJN5051 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:37 + 18:39
24. Řehoř Jiří NNN0004 NNN Neregistrovaní 44:42 + 18:44
25. Švarcová Lenka NNN0023 NNN Neregistrovaní 45:22 + 19:24
26. Matyáš Libor CHA7603 CHA OK Chrastava 49:48 + 23:50
27. Pacltová Jitka NNN0031 NNN Neregistrovaní 54:07 + 28:09
28. Fólová Hana TJN6353 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 55:18 + 29:20
29. Benháková Dagmar NNN1152 NNN Neregistrovaní 58:20 + 32:22
30. Kučerová Lucie CHA7950 CHA OK Chrastava 58:48 + 32:50
30. Hornychová Helena TJN5052 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 58:48 + 32:50
32. Kopecká Mirka TJN5050 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 59:26 + 33:28
33. Nejedlová Magdaléna NNN0006 NNN Neregistrovaní 70:26 + 44:28
34. Nejedlová Jasefina NNN0007 NNN Neregistrovaní 70:30 + 44:32
Švorcová Lenka CHA7550 CHA OK Chrastava DISK
Steinbauerová Helena NNN0003 NNN Neregistrovaní DISK
P4
3.04 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Marek NNN0043 NNN Neregistrovaní 34:25
2. Fólová Martina TJN8853 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 38:39 + 4:14
3. Husáková Petra NNN0030 SLA SKOB Slaný 42:15 + 7:50
4. Tišerová Ivana NNN009 NNN Neregistrovaní 42:22 + 7:57
5. Rolná Jana SMR2051 SMR SK SNS Smržovka 42:48 + 8:23
6. Francke Pavla NNN0001 NNN Neregistrovaní 43:32 + 9:07
7. Pešík Michal TJN7701 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 43:38 + 9:13
8. Menclová Silvie VSP7050 VSP USK Praha 44:47 + 10:22
9. Gavendová Hana SMR2052 SMR SK SNS Smržovka 47:04 + 12:39
10. Peteráč Zdeněk NNN1112 NNN Neregistrovaní 48:33 + 14:08
11. Tomanica Vojtěch CHA7601 CHA OK Chrastava 52:17 + 17:52
12. Zabořil Michal JEN7101 JEN OB Jenišovice 53:44 + 19:19
13. Hanajová Katka SMR2053 SMR SK SNS Smržovka 54:30 + 20:05
14. Paclt Jiří NNN0032 NNN Neregistrovaní 55:00 + 20:35
15. Švarc Jiří NNN0022 NNN Neregistrovaní 55:56 + 21:31
16. Kopalová Markéta NNN8888 NNN Neregistrovaní 56:05 + 21:40
17. Štverák Jan CHA7301 CHA OK Chrastava 59:11 + 24:46
18. Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 59:14 + 24:49
19. Hrobař Petr NNN0012 NNN Neregistrovaní 60:00 + 25:35
20. Novotná Jana NNN0038 NNN Neregistrovaní 62:22 + 27:57
21. Rind Pavel LLI7400 LLI TJ Loko Liberec 62:33 + 28:08
22. Mokrý Pavel NNN0033 NNN Neregistrovaní 63:52 + 29:27
23. Karel Jaroslav NNN8787 NNN Neregistrovaní 65:36 + 31:11
24. Hejna Vladimír VSP7404 VSP USK Praha 70:36 + 36:11
25. Danko Tomáš CHA7200 CHA OK Chrastava 75:24 + 40:59
26. Novák Jiří NNN0035 NNN Neregistrovaní 76:38 + 42:13
27. Kadečka Adam JEN9601 JEN OB Jenišovice 78:33 + 44:08
28. Semerád Martin NNN1111 NNN Neregistrovaní 84:43 + 50:18
29. Drahoňovský Radek NNN0034 NNN Neregistrovaní 89:05 + 54:40
30. Nejedlo Tomáš NNN0039 NNN Neregistrovaní 89:33 + 55:08
Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec DISK
Spejchal Petr BOR7512 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Bartoš Jiří NNN0036 NNN Neregistrovaní DISK
Vykuka Lukáš NNN8900 NNN Neregistrovaní DISK