Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2013
Místo konání:
Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Bludiště 2013, 1:10 000
Ředitel závodu:
Holas Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Borunský Tomáš
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     P1     P2    
D10N
2.30 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:12
2. Pachmanova Bara SOP C OOB TJ Slezan Opava 27:08 + 0:56
3. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:10 + 2:58
4. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:17 + 4:05
5. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 30:58 + 4:46
6. Martínková Lenka KRN0555 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:34 + 15:22
7. Kotůlková Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 53:06 + 26:54
D10C
2.00 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 33:43
2. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:01 + 3:18
3. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:01 + 9:18
D12C
2.60 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:42
2. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 36:31 + 7:49
3. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 46:57 + 18:15
4. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 47:03 + 18:21
5. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 50:13 + 21:31
6. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 58:15 + 29:33
7. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:06 + 36:24
D14C
3.90 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 42:11
2. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 42:56 + 0:45
3. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 46:08 + 3:57
D16C
4.70 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 64:38
2. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 65:56 + 1:18
3. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 68:10 + 3:32
4. Malíková Natálie MOV9853 C SKOB Ostrava 70:44 + 6:06
5. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 75:02 + 10:24
Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
D18C
5.30 km, 260 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 53:28
2. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 53:34 + 0:06
3. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 55:57 + 2:29
4. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 62:02 + 8:34
5. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Baník Havířov 72:42 + 19:14
6. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 78:56 + 25:28
D21C
6.60 km, 320 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7571
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 55:34 8296
2. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 64:01 + 8:27 7255
3. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:46 + 9:12 7162
4. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:36 + 10:02 7060
5. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 65:40 + 10:06 7051
6. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:38 + 11:04 6932
7. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:32 + 11:58 6821
8. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 71:02 + 15:28 6390
9. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 71:08 + 15:34 6378
10. Moravcová Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 72:49 + 17:15 6171
11. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 73:20 + 17:46 6107
12. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 74:08 + 18:34 6008
13. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 76:32 + 20:58 5713
14. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 83:46 + 28:12 4821
15. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 84:19 + 28:45 4754
16. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 85:44 + 30:10 4579
17. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 97:36 + 42:02 3117
18. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:21 + 43:47 2901
19. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 105:43 + 50:09 2117
20. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 128:37 + 73:03 0
D35C
5.10 km, 260 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 56:16
2. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:24 + 3:08
3. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Baník Havířov 61:17 + 5:01
4. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 61:58 + 5:42
5. Kozlíková Veronika KRN7753 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:59 + 6:43
6. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:11 + 8:55
7. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 69:08 + 12:52
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 72:17 + 16:01
9. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 72:32 + 16:16
10. Proboszová Zuzana HAV7250 C SKOB Baník Havířov 73:24 + 17:08
11. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 76:33 + 20:17
12. Strakošová Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 77:24 + 21:08
13. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 80:16 + 24:00
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 83:49 + 27:33
15. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 84:16 + 28:00
16. Bogucka-Jaroszek Anna P06 C MUKS GLIWICE 87:16 + 31:00
17. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 87:45 + 31:29
D45C
4.40 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 53:42
2. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 60:12 + 6:30
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 61:28 + 7:46
4. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:28 + 8:46
5. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 72:03 + 18:21
6. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 72:26 + 18:44
7. Žaloudíková Marie KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:18 + 24:36
8. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 82:24 + 28:42
9. Schusterová Martina AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opava 84:21 + 30:39
10. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 89:48 + 36:06
D55C
3.70 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 53:38
2. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 58:36 + 4:58
3. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 62:10 + 8:32
Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava DISK
H10N
2.30 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosarek Petr NNN C Neregistrovaní 26:02
2. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 26:06 + 0:04
3. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:21 + 2:19
4. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:34 + 6:32
5. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 35:44 + 9:42
6. Salich Jonas AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 52:54 + 26:52
7. Vojáček Jan BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek 77:57 + 51:55
8. Mrazek Jakub NNN C Neregistrovaní 113:00 + 86:58
MS Sztefek Jiří KRN0203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:40 + 9:38
H10C
2.30 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35:31
2. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 54:45 + 19:14
3. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 55:05 + 19:34
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 63:55 + 28:24
H12C
3.00 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:17
2. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 33:38 + 4:21
3. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 52:45 + 23:28
4. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 72:09 + 42:52
5. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 79:44 + 50:27
6. Vojáček Tomáš BFM0201 C SKOB Frýdek - Místek 86:30 + 57:13
7. Martínek Jan KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:12 + 57:55
8. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 94:38 + 65:21
9. Kulaša Filip KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 115:50 + 86:33
Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
MS Novak Evzen NNN C Neregistrovaní 31:00 + 1:43
H14C
5.00 km, 250 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 47:52
2. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 48:44 + 0:52
3. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 58:53 + 11:01
4. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:23 + 11:31
5. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 59:41 + 11:49
6. Kubíček David MOV0003 B SKOB Ostrava 75:43 + 27:51
7. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 83:17 + 35:25
8. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 87:11 + 39:19
9. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 90:02 + 42:10
10. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Baník Havířov 91:04 + 43:12
11. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 91:06 + 43:14
12. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:44 + 43:52
13. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 97:04 + 49:12
H16C
6.10 km, 310 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 58:17
2. Jaroszek Jakub P06 C MUKS GLIWICE 59:37 + 1:20
3. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 69:40 + 11:23
4. Bernatík Lukáš SFM9801 B OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 71:31 + 13:14
5. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 76:20 + 18:03
H18C
7.20 km, 360 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 71:25
2. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 97:07 + 25:42
H21C
8.90 km, 470 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8551
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Navrátil Boris AOP9202 E Přátelé orientačního běhu Opava 58:19 9151
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:34 + 6:15 8299
3. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:16 + 6:57 8203
4. Rossmanith Vojta AOP9302 A Přátelé orientačního běhu Opava 67:16 + 8:57 7931
5. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 68:36 + 10:17 7749
6. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 68:47 + 10:28 7724
7. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 69:10 + 10:51 7672
8. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 69:18 + 10:59 7653
9. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 74:34 + 16:15 6935
10. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 76:06 + 17:47 6726
10. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 76:06 + 17:47 6726
12. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 80:03 + 21:44 6188
13. Mielec Jaromír AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava 80:16 + 21:57 6158
14. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:32 + 28:13 5304
15. Pospíšil Petr SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava 91:03 + 32:44 4688
16. Lecián Martin OOP0001 C TJ Opava 91:49 + 33:30
17. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 92:58 + 34:39 4427
18. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 97:51 + 39:32 3761
19. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 97:53 + 39:34 3756
20. Peterek Vít NNN9941 C Neregistrovaní 98:58 + 40:39
21. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 101:34 + 43:15 3254
22. Zeman Radek NNN8005 C Neregistrovaní 102:13 + 43:54
23. Jarnot Michal SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava 104:47 + 46:28 2815
24. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 107:36 + 49:17 2431
25. Ticháček Jan NNN9942 C Neregistrovaní 113:20 + 55:01
26. Šidík Petr NNN9244 C Neregistrovaní 118:47 + 60:28
27. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 121:33 + 63:14 529
28. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 125:03 + 66:44
29. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 129:10 + 70:51 0
H35C
6.90 km, 330 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 59:11
2. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 68:09 + 8:58
3. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 70:19 + 11:08
4. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 71:04 + 11:53
5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 71:24 + 12:13
6. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 74:26 + 15:15
7. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 75:27 + 16:16
8. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 75:36 + 16:25
9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 78:52 + 19:41
10. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 83:58 + 24:47
11. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 84:35 + 25:24
12. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 96:34 + 37:23
13. Niezgoda Przemyslaw 63P5502 C 98:17 + 39:06
14. Kumstát Jan NNN7701 C Neregistrovaní 101:53 + 42:42
15. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 102:17 + 43:06
16. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 107:46 + 48:35
17. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 108:28 + 49:17
18. Lewandowski Piotr 63P5503 C 110:32 + 51:21
H45C
6.10 km, 290 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 58:36
2. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62:02 + 3:26
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 62:24 + 3:48
4. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 65:51 + 7:15
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 67:03 + 8:27
6. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 67:36 + 9:00
7. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 68:31 + 9:55
8. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 68:38 + 10:02
9. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 68:40 + 10:04
10. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 68:49 + 10:13
11. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 69:09 + 10:33
12. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 69:52 + 11:16
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 70:45 + 12:09
14. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:48 + 13:12
15. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 74:50 + 16:14
16. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 75:56 + 17:20
17. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:34 + 18:58
18. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 80:22 + 21:46
19. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 97:23 + 38:47
Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava DISK
H55C
5.50 km, 260 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrajer Jan NNN C Neregistrovaní 60:32
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:56 + 2:24
3. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 66:45 + 6:13
4. Pavelek Luděk AOP5801 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:20 + 6:48
5. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 68:26 + 7:54
6. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 69:02 + 8:30
7. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 70:06 + 9:34
8. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 72:52 + 12:20
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 74:57 + 14:25
10. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 78:56 + 18:24
11. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 82:19 + 21:47
12. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 82:48 + 22:16
13. Szotek Antoni 63P5501 C 84:46 + 24:14
14. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 90:57 + 30:25
15. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 92:19 + 31:47
16. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 99:24 + 38:52
H65C
4.30 km, 210 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 53:21
2. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 56:01 + 2:40
3. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 61:22 + 8:01
4. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 72:05 + 18:44
5. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 80:45 + 27:24
6. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 81:04 + 27:43
7. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 82:50 + 29:29
8. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 90:05 + 36:44
9. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 99:36 + 46:15
P1
3.30 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 33:31
2. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 39:12 + 5:41
3. Baco Tomas SOP C OOB TJ Slezan Opava 39:37 + 6:06
4. Gallo Marek AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 40:52 + 7:21
5. Binčíková Dana OOP6650 C TJ Opava 42:32 + 9:01
6. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 43:16 + 9:45
7. Hendrych Vlastimil NNN C Neregistrovaní 44:00 + 10:29
8. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 45:47 + 12:16
9. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 47:23 + 13:52
10. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 51:05 + 17:34
11. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 51:11 + 17:40
12. ZALOUDIK JIRI KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:15 + 20:44
13. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 56:55 + 23:24
14. Šrajerová Marie NNN9999 C Neregistrovaní 62:41 + 29:10
15. Kolářová Adéla NNN0066 C Neregistrovaní 64:40 + 31:09
16. Pavelková Ema AOP0051 C Přátelé orientačního běhu Opava 64:51 + 31:20
17. Hulová Petra NNN0081 C Neregistrovaní 65:32 + 32:01
18. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 67:02 + 33:31
19. Ticháčková Monika NNN C Neregistrovaní 71:59 + 38:28
20. Pannová Vendula NNN8080 C Neregistrovaní 72:14 + 38:43
21. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 74:12 + 40:41
22. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 86:40 + 53:09
23. Šarmanová Jarka MOV0051 C SKOB Ostrava 87:06 + 53:35
24. Haluzikova Barbora NNN C Neregistrovaní 90:09 + 56:38
P2
4.90 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 49:48
2. Pavlačka František ODR8600 C SKOB Odry 56:42 + 6:54
3. Kotas Pavel HAV C SKOB Baník Havířov 58:42 + 8:54
4. Minarčík Tomáš 44C7001 C Neregistrovaní 59:35 + 9:47
5. Šarmanová Iveta MOV C SKOB Ostrava 63:17 + 13:29
6. Fichna Jakub SOP9149 C OOB TJ Slezan Opava 68:52 + 19:04
7. Czasch Jan NNN0021 C Neregistrovaní 71:29 + 21:41
8. Šafář Viktor MOV C SKOB Ostrava 75:15 + 25:27
9. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 76:04 + 26:16
10. Oherová Petra ODR9050 C SKOB Odry 81:05 + 31:17
11. Klar Vít MOV C SKOB Ostrava 81:46 + 31:58
12. Stiskalova Eva KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 82:27 + 32:39
13. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 85:05 + 35:17
14. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 85:42 + 35:54
15. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 96:18 + 46:30
16. Němčanská Jana OOP5352 C TJ Opava 97:46 + 47:58
17. Němčanský Vladimír OOP5200 C TJ Opava 98:23 + 48:35
18. Staníček Jan KRN9808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:11 + 49:23
19. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 101:22 + 51:34
20. Vlachova Marcela NNN C Neregistrovaní 125:39 + 75:51
21. Kolar Vladimir NNN C Neregistrovaní 134:26 + 84:38