Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
19.10.2013
Místo konání:
Horní Bezděkov
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Brdce
Ředitel závodu:
Šimková Markéta
Hlavní rozhodčí:
Hýbl Lukáš
Stavitel tratí:
Šimková Markéta

H21L 6.50 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9070

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 39:05 9928
2. Semík Ondřej KAM9401 R SK Kamenice 44:53 + 5:48 8709
3. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 6:28 8569
4. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 46:40 + 7:35 8335
5. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 49:04 + 9:59 7830
6. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 49:09 + 10:04 7813
7. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 49:34 + 10:29 7725
8. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 49:49 + 10:44 7673
9. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 51:51 + 12:46 7245
10. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 51:55 + 12:50 7231
11. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 52:00 + 12:55 7214
12. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:16 + 14:11 6948
13. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 53:29 + 14:24 6902
14. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 53:49 + 14:44 6832
15. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 54:38 + 15:33 6661
16. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 55:02 + 15:57 6577
17. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 56:47 + 17:42 6209
18. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 56:54 + 17:49 6184
19. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 56:59 + 17:54 6167
20. Král Aleš CTB7801 C SK OB Chotěboř 57:36 + 18:31 6037
21. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 57:58 + 18:53 5960
22. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 58:34 + 19:29 5834
23. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 58:40 + 19:35 5813
24. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 59:22 + 20:17 5666
25. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 60:09 + 21:04 5502
26. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 60:43 + 21:38 5382
27. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 61:07 + 22:02 5298
28. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 61:20 + 22:15 5253
29. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 61:29 + 22:24 5221
30. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 61:38 + 22:33 5190
31. Šedivý Ondřej EKP8300 C VŠTJ Ekonom Praha 62:11 + 23:06 5074
32. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 62:21 + 23:16 5039
33. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 62:59 + 23:54 4906
34. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 63:11 + 24:06 4864
35. Aster Tomáš SLA9602 A SKOB Slaný 63:39 + 24:34 4766
36. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 64:31 + 25:26 4584
37. Klaška Pavel DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka 64:43 + 25:38 4542
38. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 65:21 + 26:16 4409
39. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 66:28 + 27:23 4174
40. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 67:42 + 28:37 3915
41. Brázdil Petr ODV9700 A TJ Aero Odolena Voda 68:27 + 29:22 3758
42. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 68:41 + 29:36 3709
43. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 69:18 + 30:13 3579
44. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 69:20 + 30:15 3572
45. Pračka Tomáš MFP7302 C VŠSK MFF UK Praha 69:28 + 30:23 3544
46. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 70:30 + 31:25 3327
47. Bitter Aleš KNC8803 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 70:40 + 31:35 3292
48. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 70:47 + 31:42 3267
49. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:49 + 32:44 3050
50. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 74:05 + 35:00 2574
51. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 77:12 + 38:07 1919
52. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 77:57 + 38:52 1761
53. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 78:13 + 39:08 1705
54. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 78:57 + 39:52 1551
55. Kapal Tomáš KAM9402 B SK Kamenice 79:41 + 40:36 1397
56. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 80:03 + 40:58 1320
57. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 82:33 + 43:28 795
58. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 83:08 + 44:03 672
59. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 84:46 + 45:41 329
60. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 89:30 + 50:25 0
61. Dvořák Richard SLA8199 C SKOB Slaný 90:45 + 51:40
62. Valtr Pavel MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha 103:07 + 64:02 0
63. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB TRETRA Praha 113:31 + 74:26 0
64. Čechmánek Radek OKP9101 C SK OK 24 Praha 115:47 + 76:42 0
65. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 120:41 + 81:36 0
Maška Marek MKP8800 C SK Meteor Kačerov Praha DISK 0
Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný DISK 0
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha DISK 0
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK 0
Procházka Jan PGP8206 C SK Praga DISK 0
Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha DISK 0