Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
19.10.2013
Místo konání:
VYSOČINA ARENA Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Ochoza 1 : 10.000
Ředitel závodu:
Hrušková Zdeňka
Hlavní rozhodčí:
Nechanická Daniela
Stavitel tratí:
Kamenický Matěj, Kamenický Tobiáš, Kamenický Radan
Protokol:
Závod proběhl dle časového harmonogramu za slunečného počasí, bez protestů.

H21C 12.50 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7884

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 74:00 7989
2. Rajnošek Matěj BZR8801 C Bratrstvo Ždárských vrchů 75:01 + 1:01 7882
3. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 76:00 + 2:00 7779
4. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 76:04 + 2:04 7772
5. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 76:10 + 2:10 7761
6. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 80:02 + 6:02 7355
7. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 80:30 + 6:30 7306
8. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 80:38 + 6:38 7292
9. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 82:39 + 8:39 7080
10. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 83:22 + 9:22 7004
11. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 83:36 + 9:36 6980
12. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 83:44 + 9:44 6966
13. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 83:59 + 9:59 6940
14. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 84:03 + 10:03 6933
15. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 92:17 + 18:17 6067
16. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 94:22 + 20:22 5848
17. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 95:44 + 21:44 5705
18. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 98:28 + 24:28 5417
19. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 98:48 + 24:48 5382
20. Novák Libor OKP9100 C SK OK 24 Praha 101:13 + 27:13 5128
21. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 103:49 + 29:49 4855
22. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 105:06 + 31:06 4720
23. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 105:39 + 31:39 4662
24. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 107:17 + 33:17 4490
25. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 112:21 + 38:21 3958
26. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 117:35 + 43:35 3408
27. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 120:07 + 46:07 3141
Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast DISK 0