Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.10.2013
Místo konání:
Česká Lípa – Svárov, tělocvična místní školy
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JEO - Ještědská oblast
Mapa:
Rasova Hůrka 1:10 000, e 5m, stav léto 2013, A4, autoři: P.Karvánek, M.Karvánek, J.Lamač
Ředitel závodu:
Pavlovcová Petra
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Matouš
Stavitel tratí:
Štičková Anna, Fürst Matouš
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteering 20:47
2. Bednaříková Emma VLI0359 VLI Slavia Liberec orienteering 20:51 + 0:04
3. Podrábská Alžběta VLI0451 VLI Slavia Liberec orienteering 22:59 + 2:12
4. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 26:45 + 5:58
5. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 31:30 + 10:43
6. Nedomlelová Lucka 74C0004 74C NER 35:36 + 14:49
7. Horáková Kateřina LDC0351 LDC KOB Děčín 36:37 + 15:50
8. Mrkvičková Veronika TJN1060 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:37 + 20:50
9. Kopecká Tamara TJN0352 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 43:49 + 23:02
D10L
1.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 CHA OK Chrastava 18:18
2. Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:21 + 1:03
3. Marková Hana LLI0450 LLI TJ Loko Liberec 24:50 + 6:32
4. Tomanicová Sofie CHA0450 CHA OK Chrastava 25:05 + 6:47
5. Hájková Tereza TUV0558 TUV SOK TJ Turnov 31:16 + 12:58
6. Zaňková Natálie TJN1061 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:45 + 15:27
D12
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 STB TJ Stadion Nový Bor 16:07
2. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteering 16:15 + 0:08
3. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 17:11 + 1:04
4. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 18:18 + 2:11
5. Šklíbová Míša TJN0153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 19:04 + 2:57
6. Podrábská Marie VLI0251 VLI Slavia Liberec orienteering 21:22 + 5:15
7. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:32 + 5:25
8. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 23:46 + 7:39
Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov DISK
Hornychová Karolína TJN0254 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
D14
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 17:08
2. Janoušková Lucie BOR9954 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:09 + 1:01
3. Sokolářová Šárka TUV9951 TUV SOK TJ Turnov 18:30 + 1:22
4. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ Turnov 19:58 + 2:50
5. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:49 + 3:41
6. Lejsková Bára TJN0051 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 22:33 + 5:25
7. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 22:46 + 5:38
8. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 22:54 + 5:46
9. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:35 + 10:27
10. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:18 + 24:10
Bednaříková Adéla VLI0059 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
D16
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürstová Anna LLI9854 LLI TJ Loko Liberec 32:22
2. Žuchová Daniela TJN9750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:32 + 1:10
D21K
3.30 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3111
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tučková Monika BOR7650 BOR OK Jiskra Nový Bor 32:27 3262
2. Hyxová Radka VLI7755 VLI Slavia Liberec orienteering 34:21 + 1:54 3088
3. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 35:30 + 3:03 2983
4. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 37:24 + 4:57 2810
5. Vlčková Klára LDC9250 LDC KOB Děčín 40:04 + 7:37 2567
6. Hlavatá Andrea CHA8753 CHA OK Chrastava 40:16 + 7:49 2548
7. Rudolfová Jana SJC7752 SJC Sportcentrum Jičín 46:25 + 13:58 1987
8. Kučerková Romana STB8196 STB TJ Stadion Nový Bor 66:54 + 34:27 119
9. Bednaříková Daniela VLI7759 VLI Slavia Liberec orienteering 67:59 + 35:32 20
D21L
4.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7106
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 34:58 7206
2. Valešová Jana PHK9154 PHK OK 99 Hradec Králové 35:41 + 0:43 7063
3. Neradová Alena LIT8551 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 35:46 + 0:48 7046
4. Krafková Ita BOR8156 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:08 + 7:10 5770
5. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 44:08 + 9:10 5370
6. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 47:51 + 12:53 4625
7. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 48:32 + 13:34 4488
8. Rickmeyer Tina 33D0001 33D USV TU Dresden 51:30 + 16:32
9. Posseltová Tereza TJN9252 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 52:00 + 17:02 3793
10. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 52:12 + 17:14 3753
11. Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 52:30 + 17:32 3693
12. Setinková Eva DKP8759 DKP Kotlářka Praha 52:32 + 17:34 3687
13. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 61:06 + 26:08 1970
14. Čechová Jana FSP8353 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 67:53 + 32:55 611
D35
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 27:48
2. Koutná Olga BOR5150 BOR OK Jiskra Nový Bor 28:04 + 0:16
3. Podrábská Marie VLI7451 VLI Slavia Liberec orienteering 31:27 + 3:39
4. Dolejší Lenka STB7499 STB TJ Stadion Nový Bor 34:44 + 6:56
5. Kameníková Kateřina BOR7758 BOR OK Jiskra Nový Bor 35:41 + 7:53
6. Jeřábková Tereza BOR7563 BOR OK Jiskra Nový Bor 38:29 + 10:41
7. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 41:04 + 13:16
8. Janoušková Iveta BOR7457 BOR OK Jiskra Nový Bor 45:48 + 18:00
D40
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 25:08
2. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 25:44 + 0:36
3. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 25:55 + 0:47
4. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 29:40 + 4:32
5. Posseltová Romana TJN7050 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 30:04 + 4:56
6. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 33:14 + 8:06
7. Picková Helena TJN6952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:11 + 11:03
8. Riby Kateřina LTP7252 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:08 + 16:00
D45
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švábková Šárka TUR6552 TUR OOB TJ Turnov 29:02
2. Pávková Jana BOR6550 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:05 + 0:03
3. Vlčková Jindra LDC6451 LDC KOB Děčín 30:36 + 1:34
4. Pološčuková Monika SMB6551 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:59 + 4:57
5. Slezáčková Věra KAS6550 KAS KOB Kamenický Šenov 39:47 + 10:45
D50
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 BOR OK Jiskra Nový Bor 24:00
2. Jedličková Zdena BOR6250 BOR OK Jiskra Nový Bor 30:23 + 6:23
3. Večeřová Ivana TJN6052 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:37 + 9:37
4. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 35:18 + 11:18
5. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 37:28 + 13:28
6. Kubátová Ivana BOR6152 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:20 + 18:20
D55
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 27:54
2. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 31:38 + 3:44
3. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 32:32 + 4:38
4. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK Jiskra Nový Bor 34:02 + 6:08
5. Matoušková Marie LJN5550 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 48:10 + 20:16
D60
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 36:28
2. Bednaříková Olga Marie VLI5151 VLI Slavia Liberec orienteering 38:53 + 2:25
D65
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 LDC KOB Děčín 23:52
2. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 26:42 + 2:50
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 27:14 + 3:22
4. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR OK Jiskra Nový Bor 31:59 + 8:07
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 36:56 + 13:04
6. Folprechtová Marie TUR4250 TUR OOB TJ Turnov 37:57 + 14:05
H10
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 12:58
2. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 13:09 + 0:11
3. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 13:57 + 0:59
4. Husák Martin CHA0300 CHA OK Chrastava 16:05 + 3:07
5. Staňa Ondřej BOR0301 BOR OK Jiskra Nový Bor 19:44 + 6:46
6. Socha Ondřej BOR0302 BOR OK Jiskra Nový Bor 20:52 + 7:54
7. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 21:56 + 8:58
8. Danko Štěpán CHA0301 CHA OK Chrastava 22:12 + 9:14
9. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 22:39 + 9:41
10. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 28:10 + 15:12
11. Pavlík Matěj LIT0401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 39:20 + 26:22
H10L
1.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušek Slávek BOR0400 BOR OK Jiskra Nový Bor 17:19
2. Šašek ml. Jan LTP0301 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:54 + 0:35
3. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 18:05 + 0:46
4. Mauser Tomáš STB0300 STB TJ Stadion Nový Bor 22:07 + 4:48
5. Clark Arthur LTP0401 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:33 + 6:14
6. Rokos Marek TJN0500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 24:17 + 6:58
7. Kašpar Štěpán ZAK0401 ZAK SK Netopýr Zákupy 25:33 + 8:14
8. Mairich Filip 74C0003 74C NER 28:19 + 11:00
9. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 30:16 + 12:57
10. Procházka Lukáš STB0200 STB TJ Stadion Nový Bor 33:49 + 16:30
11. Bednařík Vilém VLI0509 VLI Slavia Liberec orienteering 40:30 + 23:11
12. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 43:35 + 26:16
H12
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zátka Josef NER 74C NER 16:56
2. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 17:17 + 0:21
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 18:34 + 1:38
4. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:19 + 2:23
5. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 19:48 + 2:52
6. Hájek Kryštof TUV0203 TUV SOK TJ Turnov 21:31 + 4:35
7. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 22:21 + 5:25
8. Růta Matyáš TJN0102 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 22:38 + 5:42
9. Clark Oskar William LTP0103 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:44 + 6:48
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 CHA OK Chrastava 25:57 + 9:01
11. Rokos Michal TJN0107 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 28:39 + 11:43
12. Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:23 + 17:27
13. Adamec Lukáš TJN0108 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:07 + 18:11
14. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 38:33 + 21:37
15. Bek Jiří CHA0103 CHA OK Chrastava 38:56 + 22:00
16. Zátka Jan NER 74C NER 65:36 + 48:40
H14
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ullrich Jakub BOR9900 BOR OK Jiskra Nový Bor 17:35
2. Pavlovec Dan BOR0001 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:50 + 1:15
3. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 22:51 + 5:16
4. Karatsiolis Kryštof TUR9901 TUR OOB TJ Turnov 23:51 + 6:16
5. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ Turnov 23:55 + 6:20
6. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 25:48 + 8:13
7. Kubec Jan BOR0004 BOR OK Jiskra Nový Bor 26:00 + 8:25
8. Marek Jakub LLI9900 LLI TJ Loko Liberec 26:31 + 8:56
9. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 28:40 + 11:05
10. Bek Ondřej CHA9904 CHA OK Chrastava 28:44 + 11:09
11. Drobník Michal TUR9903 TUR OOB TJ Turnov 32:37 + 15:02
H16
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK Jiskra Nový Bor 34:41
2. Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA OK Chrastava 35:44 + 1:03
H18
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:44
H21K
4.20 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4254
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Honzík Tomáš VLI7000 VLI Slavia Liberec orienteering 32:28 4446
2. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 32:54 + 0:26 4392
3. Průcha Pavel BOR9304 BOR OK Jiskra Nový Bor 36:37 + 4:09 3927
4. Večeřa Martin TJN9105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 37:28 + 5:00 3820
5. Kubíček Zdeněk. TUR7202 TUR OOB TJ Turnov 38:53 + 6:25 3643
6. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 40:25 + 7:57 3451
7. Hulha Lukáš LTP9405 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:41 + 11:13 3042
8. Urbaník Robert VLI7002 VLI Slavia Liberec orienteering 45:12 + 12:44 2853
9. Klusáček Radim BOR7710 BOR OK Jiskra Nový Bor 47:56 + 15:28 2511
10. Kašpar Ludvík ZAK7200 ZAK SK Netopýr Zákupy 52:30 + 20:02 1939
11. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 80:06 + 47:38 0
Beránek Petr BOR6701 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK 0
H21L
6.20 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7766
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 TUR OOB TJ Turnov 35:48 8336
2. Kolařík Tomáš BOR7809 BOR OK Jiskra Nový Bor 37:05 + 1:17 8078
3. Nehasil David BOR7713 BOR OK Jiskra Nový Bor 43:01 + 7:13 6885
4. Kazda Jakub NER SJC Sportcentrum Jičín 45:04 + 9:16
5. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 45:35 + 9:47 6369
6. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 47:59 + 12:11 5886
7. Čech Jan FSP7900 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:17 + 12:29 5826
8. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 48:39 + 12:51 5752
9. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteering 48:48 + 13:00 5722
10. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 48:51 + 13:03 5712
11. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteering 49:00 + 13:12 5682
12. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 49:25 + 13:37 5598
13. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 51:59 + 16:11 5082
14. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 52:20 + 16:32 5012
15. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:04 + 17:16 4865
16. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteering 53:33 + 17:45 4767
17. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 54:27 + 18:39 4587
18. Pávek Petr BOR9008 BOR OK Jiskra Nový Bor 55:02 + 19:14 4469
19. Štryncl Pavel 74C0001 74C NER 57:13 + 21:25
20. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 57:17 + 21:29 4017
21. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 57:54 + 22:06 3893
22. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 61:15 + 25:27 3220
23. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 61:51 + 26:03 3099
24. Eiselt Jan LTP8801 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:00 + 28:12 2667
25. Lepšík Petr BOR8202 BOR OK Jiskra Nový Bor 66:10 + 30:22 2231
26. Němec Jan CHA8606 CHA OK Chrastava 69:33 + 33:45 1551
H35
4.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 30:33
2. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:54 + 6:21
3. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:53 + 9:20
4. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:08 + 13:35
5. Spejchal Petr BOR7512 BOR OK Jiskra Nový Bor 63:50 + 33:17
Švábek Karel TUR6501 TUR OOB TJ Turnov DISK
H40
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI7001 VLI Slavia Liberec orienteering 27:14
2. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 28:11 + 0:57
3. Žejdlík Michal LTP7001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:10 + 2:56
4. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 33:25 + 6:11
5. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 33:29 + 6:15
6. Horák Martin LDC7100 LDC KOB Děčín 33:55 + 6:41
7. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 34:27 + 7:13
8. Mrkvička Jiří TJN7101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:20 + 9:06
9. Jeřábek Petr BOR7105 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:54 + 15:40
10. Eichler Petr KAS6900 KAS KOB Kamenický Šenov 43:06 + 15:52
11. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 48:10 + 20:56
12. Bednařík Aleš VLI7309 VLI Slavia Liberec orienteering 51:37 + 24:23
13. Hájek Jan TUV7301 TUV SOK TJ Turnov 51:43 + 24:29
14. Rulc Zdeněk LJN7201 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 71:15 + 44:01
H45
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:23
2. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 27:29 + 0:06
3. Pavel Petr LTP6806 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:02 + 6:39
4. Bruner Luboš LTP6501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:10 + 6:47
5. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 34:54 + 7:31
6. Müller Rico 33D0002 33D USV TU Dresden 36:40 + 9:17
7. Picek Jan TJN6500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:53 + 9:30
8. Posselt Martin TJN6802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:56 + 9:33
9. Žucha Jiří TJN6603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 37:12 + 9:49
10. Vlček Petr LDC6401 LDC KOB Děčín 37:51 + 10:28
11. Ježek Ladislav VLI4900 VLI Slavia Liberec orienteering 39:25 + 12:02
12. Kavalek Miroslav CHA6300 CHA OK Chrastava 49:55 + 22:32
13. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:14 + 22:51
Švarc Jiří TUR6204 TUR OOB TJ Turnov DISK
H50
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejsek Martin NER NER 29:38
2. Pavlovec Petr BOR6303 BOR OK Jiskra Nový Bor 33:06 + 3:28
3. Šubrt Pavel SMB6301 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:12 + 3:34
4. Ullrich Petr BOR6300 BOR OK Jiskra Nový Bor 33:14 + 3:36
5. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 37:18 + 7:40
6. Kořínek Zdeněk PEN6201 PEN OK RECO Sport 39:08 + 9:30
7. Hulha Karel LTP6001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:49 + 21:11
8. Vitebský Mirek NER NER 61:02 + 31:24
H55
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 BOR OK Jiskra Nový Bor 22:47
2. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 24:24 + 1:37
3. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 25:37 + 2:50
4. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 29:03 + 6:16
5. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:39 + 6:52
6. Pávek Miloš BOR5801 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:52 + 7:05
7. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 31:08 + 8:21
H60
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 22:22
2. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 24:50 + 2:28
3. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 25:22 + 3:00
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 LDC KOB Děčín 26:56 + 4:34
5. Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava 27:59 + 5:37
6. Jedlička Miroslav JEN5301 JEN OB Jenišovice 29:42 + 7:20
7. Bednařík Libor VLI5200 VLI Slavia Liberec orienteering 32:04 + 9:42
8. Ender Volker 11D5001 11D HSG TURBINE ZITTAU 35:29 + 13:07
H65
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 24:29
2. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 25:14 + 0:45
3. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 31:31 + 7:02
4. Matoušek Luboš LJN4700 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 50:30 + 26:01
H70
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 BOR OK Jiskra Nový Bor 22:14
2. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 25:49 + 3:35
3. Petrželka Pavel TJN3800 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 28:13 + 5:59
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:23 + 7:09
5. Folprecht Eduard TUR4301 TUR OOB TJ Turnov 30:01 + 7:47
6. Beránek Miroslav BOR3900 BOR OK Jiskra Nový Bor 31:08 + 8:54
7. Picek Jan TJN4000 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 38:20 + 16:06
8. Mašek Pavel BOR3602 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:37 + 19:23
HDR
1.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Nella KAS KOB Kamenický Šenov 14:56
2. Sochová Anna BOR0550 BOR OK Jiskra Nový Bor 16:13 + 1:17
3. Dolejší Jan STB0601 STB TJ Stadion Nový Bor 17:46 + 2:50
4. Klust Jan CHA0702 CHA OK Chrastava 18:36 + 3:40
5. Sork Dominik 74C NER 19:20 + 4:24
6. Riby Philip LTP0702 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:31 + 4:35
7. Balcarová Mája LLI LLI TJ Loko Liberec 20:49 + 5:53
8. Pazourek Tomáš PEN OK RECO Sport 22:21 + 7:25
9. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra Nový Bor 27:25 + 12:29
10. Danková Alice CHA0650 CHA OK Chrastava 29:46 + 14:50
11. Šujanová Rozárka 74C NER 29:48 + 14:52
12. Anděl Robin VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 29:58 + 15:02
13. Šujanová Beranika 74C NER 30:04 + 15:08
14. Doucha Tomáš SNA0801 SNA TJ START Náchod 31:05 + 16:09
15. Göttlich Vít BOR0800 BOR OK Jiskra Nový Bor 33:59 + 19:03
16. Ulllrichová Tereza BOR OK Jiskra Nový Bor 36:48 + 21:52
17. Koutná Alice 74C NER 37:43 + 22:47
18. Zaňka Albert TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 38:34 + 23:38
19. Míková Sofie 74C NER 38:35 + 23:39
20. Podrábský Ctibor VLI0700 VLI Slavia Liberec orienteering 40:25 + 25:29
21. Sedláková Eliška 74C NER 41:12 + 26:16
22. Řehoř Hynek TJN0700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 46:22 + 31:26
23. Kučerka Radek STB1101 STB TJ Stadion Nový Bor 51:02 + 36:06
24. Nehasil František BOR OK Jiskra Nový Bor 62:16 + 47:20
25. Zdich Dominik 74C NER 67:39 + 52:43
26. Erben Vojta 74C NER 78:50 + 63:54
Šašek Jakub LTP0801 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Váchovi NER 74C NER DISK
P2
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sychra Zdeněk 74C NER 26:19
2. Šašek Jan LTP7308 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:12 + 1:53
3. Balcarová Alena LLI7150 LLI TJ Loko Liberec 28:33 + 2:14
4. VitebskáLenka TJN5061 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:33 + 3:14
5. Švorcová Lenka CHA7550 CHA OK Chrastava 30:01 + 3:42
6. Jirsa Martin 74C NER 30:05 + 3:46
7. Švarcová Lenka TUR6457 TUR OOB TJ Turnov 30:48 + 4:29
8. Matyáš Libor CHA7603 CHA OK Chrastava 31:23 + 5:04
9. Hornychová Helena TJN5060 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 31:31 + 5:12
10. Dejnožková Blanka TJN7651 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:13 + 6:54
11. Matyášová Jana CHA7652 CHA OK Chrastava 35:09 + 8:50
12. Zátková Jana 74C NER 39:20 + 13:01
12. Horáková Jana 74C0002 74C NER 39:20 + 13:01
14. Tomanicová Petra CHA7651 CHA OK Chrastava 45:05 + 18:46
15. Dolejší Miloš STB6701 STB TJ Stadion Nový Bor 50:11 + 23:52
16. Hlubuček David 74C NER 51:33 + 25:14
17. Pavlovcová Dana BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 52:29 + 26:10
18. Edelmannová Jana NER 74C NER 53:00 + 26:41
Koutný ml. Stanislav 74C NER DISK
P4
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karvánek Petr BOR OK Jiskra Nový Bor 22:05
2. Táborský Ondřej TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 26:35 + 4:30
3. Drahoňovský Radek 74C NER 28:24 + 6:19
4. Janusová Karolína 74C NER 29:39 + 7:34
5. Beneš Michal 74C NER 30:18 + 8:13
6. Krömer Michael 11D6700 11D HSG TURBINE ZITTAU 31:04 + 8:59
7. Marková Jana LLI7152 LLI TJ Loko Liberec 35:35 + 13:30
8. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 37:25 + 15:20
9. Pološčuková Lucie SMB9051 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:19 + 17:14
10. Berková Květa TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40:09 + 18:04
11. Lejsková Pavlína TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:07 + 19:02
12. Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 41:29 + 19:24
13. Tomanica Vojtěch CHA7601 CHA OK Chrastava 42:18 + 20:13
14. Krömer Ines 11D6600 11D HSG TURBINE ZITTAU 43:28 + 21:23
15. Mrňavý Jaroslav 74C NER 44:34 + 22:29
16. Zátka Jan 74C NER 45:05 + 23:00
17. Pološčuková Michaela SMB9151 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:11 + 25:06
18. Hladík Vojtěch 74C NER 51:31 + 29:26
19. Danko Tomáš CHA7200 CHA OK Chrastava 54:29 + 32:24
20. Špinková Markéta 74C NER 58:43 + 36:38
21. Dušek Petr 74C NER 65:26 + 43:21
22. Balatková Tereza 74C NER 75:27 + 53:22
23. Balatková Bára 74C NER 76:44 + 54:39
24. Hladík Vladimír 74C NER 83:17 + 61:12
Koutný Stanislav 74C NER DISK