Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
28.10.2013
Místo konání:
Okrouhlá, kulturní dům
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Melkov
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav
Stavitel tratí:
Navrátil Václav

H21L 9.10 km, 390 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8842

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 55:33 8965
2. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 56:34 + 1:01 8805
3. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 56:54 + 1:21 8753
4. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 57:32 + 1:59 8654
5. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 58:58 + 3:25 8429
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 59:20 + 3:47 8371
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:36 + 5:03 8172
8. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:19 + 5:46 8060
9. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 62:04 + 6:31 7942
10. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 62:09 + 6:36 7929
11. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:28 + 6:55 7879
12. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 63:37 + 8:04 7699
13. Ráb Martin RBK8307 C SK Radioklub Blansko 65:23 + 9:50 7422
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 65:46 + 10:13 7361
15. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 66:14 + 10:41 7288
16. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 66:23 + 10:50 7265
17. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 67:56 + 12:23 7021
18. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 68:37 + 13:04 6914
19. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 69:20 + 13:47 6802
20. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 70:23 + 14:50 6637
21. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 72:12 + 16:39 6352
22. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 72:49 + 17:16 6255
23. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 74:43 + 19:10 5957
24. Sáňka Ondřej 96C8400 C Přátele OB 74:51 + 19:18
25. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 76:01 + 20:28 5753
26. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 76:18 + 20:45 5708
27. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:41 + 23:08 5334
28. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 79:04 + 23:31 5274
29. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 79:40 + 24:07 5180
30. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 80:36 + 25:03 5033
31. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 80:50 + 25:17 4997
32. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 82:05 + 26:32 4800
33. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 82:50 + 27:17 4683
34. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 84:29 + 28:56 4424
35. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 84:37 + 29:04 4403
36. Klimánek Martin ABM7703 C KOB Moira Brno 86:42 + 31:09 4076
37. Buřt Vladimír C 87:53 + 32:20
38. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 88:24 + 32:51 3809
39. Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace 101:30 + 45:57
40. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 103:03 + 47:30 1509
41. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 116:16 + 60:43 0
42. Neckař Jan 5706 C 123:01 + 67:28