Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | C | KOB Moira Brno | 17:05 | |
2. | Tesařová Tereza | KSU0393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:13 | + 4:08 |
3. | Poloučková Hana | ABM0350 | C | KOB Moira Brno | 22:01 | + 4:56 |
4. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 22:25 | + 5:20 |
5. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:48 | + 7:43 |
6. | Čelechovská Radka | UBM0451 | C | UBM orienteering Brno | 26:42 | + 9:37 |
7. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:01 | + 10:56 |
8. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:25 | + 11:20 |
9. | Hlupá Petra | KSU0363 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:39 | + 11:34 |
10. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ Sokol Plumlov | 31:09 | + 14:04 |
11. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 34:44 | + 17:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:54 | |
2. | Hajduková Jana | KSU0197 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:18 | + 0:24 |
3. | Mulíčková Zuzana | ABM0157 | C | KOB Moira Brno | 29:23 | + 1:29 |
4. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 31:00 | + 3:06 |
5. | Skoupá Vendula | STE0152 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:11 | + 4:17 |
6. | Poloučková Petra | ABM0155 | B | KOB Moira Brno | 33:06 | + 5:12 |
7. | Bastlová Pavla | ABM0166 | C | KOB Moira Brno | 35:07 | + 7:13 |
8. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:10 | + 8:16 |
9. | Kyslingerová Marie | ABM0171 | C | KOB Moira Brno | 37:28 | + 9:34 |
10. | Minxová Agáta | PTE0151 | C | TJ Sokol Ptení | 45:03 | + 17:09 |
11. | Radová Kateřina | ABM0199 | B | KOB Moira Brno | 71:30 | + 43:36 |
12. | Vysloužilová Tereza | STE0254 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:30 | + 51:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 30:17 | |
2. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 31:10 | + 0:53 |
3. | Krejčířová Lucie | ABM0052 | B | KOB Moira Brno | 39:27 | + 9:10 |
4. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 41:11 | + 10:54 |
5. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 42:01 | + 11:44 |
6. | Pukyšová Anežka | KSU9999 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:58 | + 14:41 |
7. | Lugrová Natalie | JPV0066 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 48:26 | + 18:09 |
8. | Baštařová Anna | ZBM0059 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:45 | + 29:28 |
9. | Benešová Barbora | ASU | C | Magnus Orienteering | 62:27 | + 32:10 |
10. | Čížková Eliška | ADA0051 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 68:12 | + 37:55 |
MS | Granátová Kateřina | C | 50:22 | + 20:05 | ||
MS | Váchová Eliška | C | 62:33 | + 32:16 | ||
MS | Doležalová Adéla | C | 39:48 | + 9:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 37:21 | |
2. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 40:19 | + 2:58 |
3. | Paličková Agáta | UOL9750 | C | SK UP Olomouc | 41:40 | + 4:19 |
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 46:48 | + 9:27 |
5. | Sklenská Aneta | BBM9750 | C | BETA URSUS Orienteering | 49:17 | + 11:56 |
6. | Skoumalová Barbora | UOL9851 | C | SK UP Olomouc | 49:41 | + 12:20 |
7. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:00 | + 16:39 |
MS | Jirásková Dora | 5706 | C | 61:19 | + 23:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | A | SK Žabovřesky Brno | 53:39 | |
2. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:19 | + 17:40 |
3. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB TJ Spartak Adamov | 74:41 | + 21:02 |
Štěpánková Martina | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tužilová Magdaléna | RBK9452 | R | SK Radioklub Blansko | 49:39 | 7813 | |
2. | Šimková Johanka | UOL9355 | R | SK UP Olomouc | 51:02 | + 1:23 | 7606 |
3. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 52:02 | + 2:23 | 7456 |
4. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 53:11 | + 3:32 | 7284 |
5. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 53:14 | + 3:35 | 7276 |
6. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 53:55 | + 4:16 | 7174 |
7. | Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:02 | + 4:23 | 7157 |
8. | Beržinská Soňa | SBK8554 | C | KOB Start Blansko | 55:19 | + 5:40 | 6964 |
9. | Rábová Zuzana | RBK8556 | C | SK Radioklub Blansko | 55:50 | + 6:11 | 6887 |
10. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:53 | + 6:14 | 6879 |
11. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 57:36 | + 7:57 | 6622 |
12. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | B | SK Severka Šumperk | 58:05 | + 8:26 | 6550 |
13. | Koporová Petra | ZBM9353 | R | SK Žabovřesky Brno | 58:58 | + 9:19 | 6417 |
14. | Dosedělová Jana | CEL8686 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 59:57 | + 10:18 | 6270 |
15. | Adamová Eva | VBM8772 | C | VSK Mendelu Brno | 62:15 | + 12:36 | 5926 |
16. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 62:55 | + 13:16 | 5826 |
17. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 64:14 | + 14:35 | 5628 |
18. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 65:14 | + 15:35 | 5479 |
19. | Ukolova Anastasia | UOL8850 | C | SK UP Olomouc | 65:33 | + 15:54 | 5431 |
20. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:26 | + 20:47 | 4699 |
21. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:25 | + 21:46 | 4552 |
22. | Ševčíková Petra | SOP9152 | C | OOB TJ Slezan Opava | 71:30 | + 21:51 | 4540 |
23. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 72:20 | + 22:41 | 4415 |
24. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 72:37 | + 22:58 | 4372 |
25. | Tesařová Eva | 111 | C | Neregistrovaní | 73:40 | + 24:01 | |
26. | Šaffková Blanka | CHA8350 | C | OK Chrastava | 74:05 | + 24:26 | 4153 |
27. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 74:19 | + 24:40 | 4118 |
28. | Kočová Hana | ZBM8676 | C | SK Žabovřesky Brno | 74:58 | + 25:19 | 4020 |
29. | Smětáková Ivana | HLV8153 | C | KČT - OB Holešov | 76:06 | + 26:27 | 3850 |
30. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 76:25 | + 26:46 | 3803 |
31. | Turzová Margareta | ZLH8450 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 76:26 | + 26:47 | 3801 |
32. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 80:23 | + 30:44 | 3209 |
33. | Šestáková Petra | RBK9357 | B | SK Radioklub Blansko | 81:37 | + 31:58 | 3024 |
34. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 88:17 | + 38:38 | 2025 |
35. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | KOB Start Blansko | 92:47 | + 43:08 | 1351 |
Pilcová Barbora | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | |||
MS | Poštulka Zdenek | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 112:07 | + 62:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:51 | |
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 48:59 | + 0:08 |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 51:42 | + 2:51 |
4. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB Moira Brno | 55:47 | + 6:56 |
5. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:34 | + 7:43 |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:43 | + 9:52 |
7. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:04 | + 11:13 |
8. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB Moira Brno | 60:48 | + 11:57 |
9. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:46 | + 12:55 |
10. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB Moira Brno | 62:42 | + 13:51 |
11. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 62:51 | + 14:00 |
12. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 63:15 | + 14:24 |
13. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 64:42 | + 15:51 |
14. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 65:00 | + 16:09 |
15. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:29 | + 16:38 |
16. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 67:49 | + 18:58 |
16. | Boumová Irena | VSP7751 | C | USK Praha | 67:49 | + 18:58 |
18. | Blažková Hana | RBK6957 | C | SK Radioklub Blansko | 67:59 | + 19:08 |
19. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | C | KOB Start Blansko | 69:46 | + 20:55 |
20. | Tesařová Jitka | RBK6451 | C | SK Radioklub Blansko | 69:47 | + 20:56 |
21. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:00 | + 23:09 |
22. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | 72:44 | + 23:53 |
23. | Krčová Martina | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:13 | + 25:22 |
24. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:44 | + 28:53 |
25. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:23 | + 34:32 |
26. | Velešíková Monika | C | 84:55 | + 36:04 | ||
27. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 112:41 | + 63:50 |
Doskočilová Anna | 112 | C | PSÍ TÝM | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:59 | |
2. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:07 | + 0:08 |
3. | Eklová Ilona | LBM6759 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:29 | + 3:30 |
4. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SK UP Olomouc | 57:16 | + 9:17 |
5. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 57:58 | + 9:59 |
6. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 58:08 | + 10:09 |
7. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:01 | + 11:02 |
8. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 59:33 | + 11:34 |
9. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 60:40 | + 12:41 |
10. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 60:58 | + 12:59 |
11. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 68:46 | + 20:47 |
12. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:21 | + 21:22 |
13. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 73:39 | + 25:40 |
14. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 73:51 | + 25:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 32:48 | |
2. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB Start Blansko | 35:57 | + 3:09 |
3. | Štáblová Jitka | SSU5350 | C | SK Severka Šumperk | 44:21 | + 11:33 |
4. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 48:02 | + 15:14 |
5. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:17 | + 15:29 |
6. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 53:46 | + 20:58 |
7. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 55:58 | + 23:10 |
8. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 67:12 | + 34:24 |
9. | Ohnoutková Ludmila | ZPV5077 | C | KOB ZPV Prostějov | 69:44 | + 36:56 |
Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:19 | |
2. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | Klub orientačního běhu Konice | 17:30 | + 2:11 |
3. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:41 | + 2:22 |
4. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | C | UBM orienteering Brno | 19:12 | + 3:53 |
5. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:35 | + 4:16 |
5. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 19:35 | + 4:16 |
7. | Urbánek Adam | ZBM0302 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:39 | + 4:20 |
8. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 20:05 | + 4:46 |
9. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 20:52 | + 5:33 |
10. | Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:09 | + 7:50 |
11. | Štorek David | C | 23:31 | + 8:12 | ||
12. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:47 | + 8:28 |
13. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 24:12 | + 8:53 |
14. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ Sokol Plumlov | 24:37 | + 9:18 |
15. | Petřivalský Arnau | OOL0501 | C | SK Haná orienteering | 25:15 | + 9:56 |
16. | Rada Štěpán | ABM0404 | C | KOB Moira Brno | 25:35 | + 10:16 |
17. | Hájek Marek | STE0400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:54 | + 10:35 |
18. | Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 27:06 | + 11:47 |
19. | Černík David | DOB0303 | C | KOB Dobruška | 30:01 | + 14:42 |
20. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:22 | + 17:03 |
21. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 33:22 | + 18:03 |
22. | Štorek Jan | C | 67:08 | + 51:49 | ||
23. | Hromek Viliam | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:58 | + 68:39 |
24. | Polášek Vít | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:38 | + 76:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hartmann Matouš | PLU0101 | C | TJ Sokol Plumlov | 20:00 | |
2. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:47 | + 1:47 |
3. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 21:53 | + 1:53 |
4. | Valenta Mikuláš | KSU0107 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:01 | + 6:01 |
5. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:06 | + 6:06 |
6. | Soška Petr | ZBM0211 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:18 | + 6:18 |
7. | Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:38 | + 6:38 |
8. | Lukašák Šimon | STE0202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:59 | + 6:59 |
9. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 27:01 | + 7:01 |
10. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:07 | + 7:07 |
11. | Stryk Štěpán | KSU0306 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:06 | + 8:06 |
12. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | C | UBM orienteering Brno | 28:19 | + 8:19 |
13. | Svoboda Radek | STE0207 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:15 | + 11:15 |
14. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 32:55 | + 12:55 |
15. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:24 | + 14:24 |
16. | Květoň Adam | C | 36:28 | + 16:28 | ||
17. | Holusek Jiří | 111 | C | Neregistrovaní | 45:13 | + 25:13 |
18. | Beneš Jan | ASU0249 | C | Magnus Orienteering | 45:37 | + 25:37 |
19. | Halabrín Petr | PLU0100 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:41 | + 25:41 |
20. | Ruda Miroslav | UBM0203 | C | UBM orienteering Brno | 49:33 | + 29:33 |
21. | Reichl Martin | KSU0202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:45 | + 33:45 |
MS | Novák Pavel | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 34:31 | + 14:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | A | KOB ZPV Prostějov | 38:08 | |
2. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 38:46 | + 0:38 |
3. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 42:13 | + 4:05 |
4. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:28 | + 4:20 |
5. | Kašpar Petr | SSU9911 | A | SK Severka Šumperk | 44:14 | + 6:06 |
6. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | Klub orientačního běhu Konice | 48:28 | + 10:20 |
7. | Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | 48:30 | + 10:22 |
8. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 49:24 | + 11:16 |
9. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:45 | + 16:37 |
10. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 56:58 | + 18:50 |
11. | Gedeon Dominik | KSU9900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:02 | + 18:54 |
12. | Grulich Ondřej | KSU0049 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:41 | + 19:33 |
13. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | SK UP Olomouc | 59:58 | + 21:50 |
14. | Rajnoha David | UBM0003 | C | UBM orienteering Brno | 62:27 | + 24:19 |
15. | Janečka Viktor | JPV9917 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 69:23 | + 31:15 |
16. | Dostál Pavel | KSU9910 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:57 | + 33:49 |
17. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:04 | + 40:56 |
18. | Kaprál Jan | SSU | C | SK Severka Šumperk | 90:16 | + 52:08 |
19. | Tureček Vojtěch | 97C0000 | C | No register | 92:18 | + 54:10 |
20. | Minx Vítek | PTE0011 | C | TJ Sokol Ptení | 111:42 | + 73:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 44:58 | |
2. | Šplíchal Marek | ZBM9710 | B | SK Žabovřesky Brno | 54:02 | + 9:04 |
3. | Peřinka Šimon | BBM9700 | C | BETA URSUS Orienteering | 55:08 | + 10:10 |
4. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 59:57 | + 14:59 |
5. | Soška Marek | ZBM9807 | B | SK Žabovřesky Brno | 61:06 | + 16:08 |
6. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 71:53 | + 26:55 |
7. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:15 | + 28:17 |
8. | Hubáček Filip | CEL9800 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 75:30 | + 30:32 |
9. | Sobotka Jan | BBM9703 | C | BETA URSUS Orienteering | 77:13 | + 32:15 |
10. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | 87:35 | + 42:37 |
Pekárek Michal | RBK9015 | C | SK Radioklub Blansko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikula Jan | SSU9609 | B | SK Severka Šumperk | 57:13 | |
2. | Auermuller David | C | 86:43 | + 29:30 | ||
3. | Staněk Martin | UBM9601 | C | UBM orienteering Brno | 98:57 | + 41:44 |
Pelikán Ondřej | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbranek Roman | ASU8808 | E | Magnus Orienteering | 55:33 | 8965 | |
2. | Fučík Karel | VBM7246 | R | VSK Mendelu Brno | 56:34 | + 1:01 | 8805 |
3. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 56:54 | + 1:21 | 8753 |
4. | Tomanek Daniel | STE7401 | R | SK SKI-OB Šternberk | 57:32 | + 1:59 | 8654 |
5. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:58 | + 3:25 | 8429 |
6. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 59:20 | + 3:47 | 8371 |
7. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:36 | + 5:03 | 8172 |
8. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:19 | + 5:46 | 8060 |
9. | Skoupý Jan | STE9411 | A | SK SKI-OB Šternberk | 62:04 | + 6:31 | 7942 |
10. | Doležel Ondřej | STE9202 | R | SK SKI-OB Šternberk | 62:09 | + 6:36 | 7929 |
11. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:28 | + 6:55 | 7879 |
12. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:37 | + 8:04 | 7699 |
13. | Ráb Martin | RBK8307 | C | SK Radioklub Blansko | 65:23 | + 9:50 | 7422 |
14. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 65:46 | + 10:13 | 7361 |
15. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | A | KOB Moira Brno | 66:14 | + 10:41 | 7288 |
16. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 66:23 | + 10:50 | 7265 |
17. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | R | KOB Moira Brno | 67:56 | + 12:23 | 7021 |
18. | Přikryl Petr | ABM6708 | C | KOB Moira Brno | 68:37 | + 13:04 | 6914 |
19. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 69:20 | + 13:47 | 6802 |
20. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 70:23 | + 14:50 | 6637 |
21. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 72:12 | + 16:39 | 6352 |
22. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB Moira Brno | 72:49 | + 17:16 | 6255 |
23. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 74:43 | + 19:10 | 5957 |
24. | Sáňka Ondřej | 96C8400 | C | Přátele OB | 74:51 | + 19:18 | |
25. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 76:01 | + 20:28 | 5753 |
26. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 76:18 | + 20:45 | 5708 |
27. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 78:41 | + 23:08 | 5334 |
28. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 79:04 | + 23:31 | 5274 |
29. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 79:40 | + 24:07 | 5180 |
30. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | A | KOB Moira Brno | 80:36 | + 25:03 | 5033 |
31. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 80:50 | + 25:17 | 4997 |
32. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 82:05 | + 26:32 | 4800 |
33. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 82:50 | + 27:17 | 4683 |
34. | Sklenář Martin | SBR9501 | A | SKOB Bruntál | 84:29 | + 28:56 | 4424 |
35. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 84:37 | + 29:04 | 4403 |
36. | Klimánek Martin | ABM7703 | C | KOB Moira Brno | 86:42 | + 31:09 | 4076 |
37. | Buřt Vladimír | C | 87:53 | + 32:20 | |||
38. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 88:24 | + 32:51 | 3809 |
39. | Karásek Michal | 37C7900 | C | Bez registrace | 101:30 | + 45:57 | |
40. | Dvořák Martin | ZBM8425 | C | SK Žabovřesky Brno | 103:03 | + 47:30 | 1509 |
41. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 116:16 | + 60:43 | 0 |
42. | Neckař Jan | 5706 | C | 123:01 | + 67:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Otakar | VBM9801 | A | VSK Mendelu Brno | 47:11 | 6801 | |
2. | Rygl Miroslav | TBM7205 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:55 | + 4:44 | |
3. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 53:36 | + 6:25 | 6034 |
4. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 55:19 | + 8:08 | 5828 |
5. | Fátor Jan | DOB7907 | C | KOB Dobruška | 55:47 | + 8:36 | 5773 |
6. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 56:19 | + 9:08 | 5709 |
7. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 57:23 | + 10:12 | 5581 |
8. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:07 | + 14:56 | 5015 |
9. | Kuchař Jiří | 112 | C | PSÍ TÝM | 62:23 | + 15:12 | |
10. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:28 | + 15:17 | 4974 |
11. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ Sokol Plumlov | 62:55 | + 15:44 | 4920 |
12. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 63:04 | + 15:53 | 4902 |
13. | Watson Kevin | RBK8101 | C | SK Radioklub Blansko | 65:39 | + 18:28 | 4593 |
14. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 67:50 | + 20:39 | 4332 |
15. | Patterman Pavel | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:11 | + 28:00 | |
16. | Pecka Vlastimil | TJN7502 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:50 | + 29:39 | 3256 |
17. | Šarlej Marek | 4NC8100 | C | Paprika | 95:02 | + 47:51 | |
18. | Kožoušek Adam | 111 | C | Neregistrovaní | 98:44 | + 51:33 | |
19. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 116:57 | + 69:46 | 0 |
Fichna Jakub | SOP9149 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:59 | |
2. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 53:02 | + 0:03 |
3. | Maťátko Miloslav | STE6703 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:35 | + 3:36 |
4. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:57 | + 6:58 |
5. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 60:38 | + 7:39 |
6. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 63:33 | + 10:34 |
7. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:29 | + 11:30 |
8. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:51 | + 12:52 |
9. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 67:07 | + 14:08 |
10. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:35 | + 15:36 |
11. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 69:23 | + 16:24 |
12. | Polouček Pavel | ABM7100 | C | KOB Moira Brno | 72:01 | + 19:02 |
13. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 72:35 | + 19:36 |
14. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 75:36 | + 22:37 |
15. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 78:24 | + 25:25 |
16. | Musil Radek | 1DC7600 | C | Musilovi | 78:33 | + 25:34 |
17. | Mokrý Pavel | ABM6801 | C | KOB Moira Brno | 78:43 | + 25:44 |
18. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB Moira Brno | 79:57 | + 26:58 |
19. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 80:52 | + 27:53 |
20. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 82:12 | + 29:13 |
21. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | UBM orienteering Brno | 91:30 | + 38:31 |
22. | Prudík Jiří | ASU7001 | C | Magnus Orienteering | 101:22 | + 48:23 |
23. | Habiger Petr | KSU7001 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:35 | + 49:36 |
24. | Hrubý Lukáš | C | 109:58 | + 56:59 | ||
25. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 114:06 | + 61:07 |
Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 46:10 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 49:23 | + 3:13 |
3. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 49:37 | + 3:27 |
4. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 50:07 | + 3:57 |
5. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 52:03 | + 5:53 |
6. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 52:45 | + 6:35 |
7. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 53:16 | + 7:06 |
8. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:31 | + 9:21 |
9. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 56:51 | + 10:41 |
10. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 57:21 | + 11:11 |
11. | Auermueller Vít | 111 | C | Neregistrovaní | 58:53 | + 12:43 |
12. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | C | OOB SK Chrast | 59:09 | + 12:59 |
13. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 60:21 | + 14:11 |
14. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 61:16 | + 15:06 |
15. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:25 | + 15:15 |
16. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 62:48 | + 16:38 |
17. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 65:20 | + 19:10 |
18. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 66:09 | + 19:59 |
19. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 66:12 | + 20:02 |
20. | Vrábel Jaromír | SBR6102 | C | SKOB Bruntál | 67:46 | + 21:36 |
21. | Tužil Petr | 111 | C | Neregistrovaní | 72:46 | + 26:36 |
22. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 73:20 | + 27:10 |
23. | Lukašák Štefan | C | 75:33 | + 29:23 | ||
24. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SK UP Olomouc | 77:48 | + 31:38 |
25. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 78:15 | + 32:05 |
Kazda Bohumil | RBK6201 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | ||
Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 43:30 | |
2. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB Start Blansko | 45:50 | + 2:20 |
3. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:05 | + 4:35 |
4. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:36 | + 8:06 |
5. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 53:31 | + 10:01 |
6. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:42 | + 10:12 |
7. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 54:36 | + 11:06 |
8. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 55:10 | + 11:40 |
9. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 56:17 | + 12:47 |
10. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Baník Havířov | 58:07 | + 14:37 |
11. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:12 | + 14:42 |
12. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:07 | + 15:37 |
13. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 59:55 | + 16:25 |
14. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:32 | + 17:02 |
15. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 60:38 | + 17:08 |
16. | Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 62:38 | + 19:08 |
17. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 63:37 | + 20:07 |
18. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:19 | + 27:49 |
19. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 71:38 | + 28:08 |
20. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 74:39 | + 31:09 |
21. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 74:45 | + 31:15 |
22. | Potěšil Václav | VBM5613 | C | VSK Mendelu Brno | 77:30 | + 34:00 |
23. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 83:11 | + 39:41 |
MS | Pecka Lukáš | 5706 | C | 59:54 | + 16:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 40:25 | |
2. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:14 | + 20:49 |
3. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Baník Havířov | 72:22 | + 31:57 |
4. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | 73:45 | + 33:20 |
5. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 80:30 | + 40:05 |
6. | Hynek Vladimír | ZPV3511 | C | KOB ZPV Prostějov | 88:44 | + 48:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hošťálek Ondřej | 97C0300 | C | No register | 23:05 | |
2. | Zelený Vladan | ZBM0405 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:04 | + 0:59 |
3. | Kurečková Klára | ABM0657 | C | KOB Moira Brno | 25:43 | + 2:38 |
4. | Dvořák Štěpán | 5706 | C | 27:42 | + 4:37 | |
5. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:54 | + 7:49 |
6. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:53 | + 13:48 |
7. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:08 | + 16:03 |
8. | Pavelka Ondřej | C | 44:35 | + 21:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dostálová Tereza | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 34:36 | |
2. | Strýček Jan | ADA0505 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 35:06 | + 0:30 |
3. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 35:10 | + 0:34 |
4. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 38:21 | + 3:45 |
5. | Pattermanová Magdaléna | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:16 | + 4:40 |
6. | Šnajdr Jakub | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 39:31 | + 4:55 |
7. | Pekárek Martin | RBK0501 | C | SK Radioklub Blansko | 39:37 | + 5:01 |
8. | Fajstl Vojtěch | PTE0501 | C | TJ Sokol Ptení | 39:39 | + 5:03 |
9. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 41:09 | + 6:33 |
10. | Nádeníčková Anna | ABM1066 | C | KOB Moira Brno | 43:46 | + 9:10 |
11. | Kočová Klára | ZBM | C | SK Žabovřesky Brno | 45:35 | + 10:59 |
12. | Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:38 | + 14:02 |
13. | Benc Štěpán | C | 50:08 | + 15:32 | ||
14. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 50:14 | + 15:38 |
15. | Dvořáková Ema | 5706 | C | 52:25 | + 17:49 | |
16. | Strýčková Barbora | C | 52:42 | + 18:06 | ||
17. | Nečasová Markéta | 111 | C | Neregistrovaní | 52:50 | + 18:14 |
18. | Střelická Alena | 111 | C | Neregistrovaní | 52:56 | + 18:20 |
19. | Jiřikovský Martin | 74C0401 | C | NER | 54:18 | + 19:42 |
20. | Velešík David | 74C0601 | C | NER | 54:25 | + 19:49 |
21. | Jílková Pavla | C | 57:27 | + 22:51 | ||
22. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:28 | + 23:52 |
23. | Mlček Vincenc | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:48 | + 28:12 |
24. | Jágrová Aneta | C | 63:30 | + 28:54 | ||
25. | Klíčová Soňa | C | 63:40 | + 29:04 | ||
26. | Janků Michaela | 5706 | C | 67:05 | + 32:29 | |
27. | Štábl Vít | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:50 | + 37:14 |
28. | Nováková Anežka | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 73:11 | + 38:35 |
29. | Petrová Daniela | PET | C | 76:53 | + 42:17 | |
30. | Klíčová Tereza | C | 77:44 | + 43:08 | ||
31. | Marková Marek | C | 83:48 | + 49:12 | ||
32. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 85:53 | + 51:17 |
33. | Kratochvíl David | 5706 | C | 93:15 | + 58:39 | |
Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Velešíková Markéta | 74C0850 | C | NER | DISK | ||
Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelený Pavel | 111 | C | Neregistrovaní | 40:33 | |
2. | Šulerová Hana | C | 46:54 | + 6:21 | ||
3. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 49:05 | + 8:32 |
4. | Mikuš Oldřich | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 49:57 | + 9:24 |
5. | Fecko Miroslav | C | 50:02 | + 9:29 | ||
6. | Šulerová Pavlína | C | 51:24 | + 10:51 | ||
7. | Cintula Lukáš | C | 53:13 | + 12:40 | ||
8. | Dušek Václav | PTE7619 | C | TJ Sokol Ptení | 54:18 | + 13:45 |
9. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:19 | + 16:46 |
10. | Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB Moira Brno | 57:32 | + 16:59 |
11. | Střelická Jana | 111 | C | Neregistrovaní | 57:58 | + 17:25 |
12. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 59:14 | + 18:41 |
13. | Obdržálek Milan | 111 | C | Neregistrovaní | 59:21 | + 18:48 |
14. | Otrusina David | ABM8201 | C | KOB Moira Brno | 61:53 | + 21:20 |
15. | Jílková Hana | C | 63:00 | + 22:27 | ||
16. | Glassová Ester | C | 63:50 | + 23:17 | ||
17. | Kříž Pavel | 4GC8000 | C | OB HB Hůrka | 64:41 | + 24:08 |
18. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 65:30 | + 24:57 |
19. | Sláma Jiří | C | 66:37 | + 26:04 | ||
20. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 67:21 | + 26:48 |
21. | Nováková Alice | C | 69:23 | + 28:50 | ||
22. | Glass Jáchym | C | 70:31 | + 29:58 | ||
23. | Langerová Linda | C | 70:42 | + 30:09 | ||
24. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:58 | + 31:25 |
25. | Langerová Lucie | C | 73:12 | + 32:39 | ||
26. | Melymuk Lisa | 96C8150 | C | Přátele OB | 73:42 | + 33:09 |
27. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 73:52 | + 33:19 |
28. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 74:30 | + 33:57 |
29. | Štorek Petr | +ST | C | 74:39 | + 34:06 | |
30. | Staněk Mojmír | UBM6701 | C | UBM orienteering Brno | 76:14 | + 35:41 |
31. | Zbořil Ctirad | UOL2222 | C | SK UP Olomouc | 76:49 | + 36:16 |
32. | Mančíková Markéta | PTE7375 | C | TJ Sokol Ptení | 83:43 | + 43:10 |
33. | Štorková Simona | C | 84:10 | + 43:37 | ||
34. | Poločková Vilma | 111 | C | Neregistrovaní | 86:09 | + 45:36 |
35. | Tužilová Michaela | 111 | C | Neregistrovaní | 90:09 | + 49:36 |
36. | Dosedělová Klára | STE9851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:24 | + 50:51 |
37. | Holusek Milan | 111 | C | Neregistrovaní | 92:18 | + 51:45 |
38. | Obdržálková Radmila | 111 | C | Neregistrovaní | 93:24 | + 52:51 |
39. | Otrusinová Olga | ABM8651 | C | KOB Moira Brno | 96:57 | + 56:24 |
40. | Ruda Miroslav | UBM7106 | C | UBM orienteering Brno | 99:11 | + 58:38 |
41. | Polášková Jana | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 100:48 | + 60:15 |
42. | Chmelařová Blanka | 25C | C | péčkaři | 100:52 | + 60:19 |
43. | Rudová Hana | UBM7252 | C | UBM orienteering Brno | 105:37 | + 65:04 |
44. | Vrtalová Gabriela | UOL1111 | C | SK UP Olomouc | 110:21 | + 69:48 |
45. | Klimešová Lucie | C | 113:27 | + 72:54 | ||
46. | Vaculová Jana | C | 113:46 | + 73:13 | ||
47. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | UBM orienteering Brno | 115:38 | + 75:05 |
48. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | C | UBM orienteering Brno | 115:44 | + 75:11 |
49. | Smolková Vlaďka | C | 119:29 | + 78:56 | ||
50. | Staňková Jana | UBM9451 | C | UBM orienteering Brno | 122:12 | + 81:39 |
51. | Staňková Martina | UBM6751 | C | UBM orienteering Brno | 122:29 | + 81:56 |
52. | Minx Roman | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 125:13 | + 84:40 |
53. | Minxová Markéta | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 125:14 | + 84:41 |
54. | Auermuellerová Lenka | 111 | C | Neregistrovaní | 125:26 | + 84:53 |
Stejskal Ondřej | LBMXXXX | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |