Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, veřejný závod

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Mapa:
RAVELIN XVIII, 1 : 4 000, E 2m, stav XI/2012, autor T. Babický, A4
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš
Stavitel tratí:
Babický Tomáš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     N    
D10
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 28:27
2. Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:52 + 10:25
3. Šimšová Pavla MFP0551 MFP VŠSK MFF UK Praha 39:43 + 11:16
4. Janečková Josefína EKP0351 EKP VŠTJ Ekonom Praha 43:26 + 14:59
5. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 49:43 + 21:16
6. Nehasilová Veronika LDC0350 LDC KOB Děčín 49:56 + 21:29
Tichá Dorotea DKP0351 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:28
2. Kalousková Marie DKP0151 DKP Oddíl OB Kotlářka 26:41 + 0:13
3. Fantová Kateřina EKP0256 EKP VŠTJ Ekonom Praha 26:45 + 0:17
4. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 27:06 + 0:38
5. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 27:57 + 1:29
6. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 41:44 + 15:16
7. Podrábská Marie VLI0251 VLI Slavia Liberec orienteerin 47:28 + 21:00
8. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 47:59 + 21:31
Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Šimšová Barbora MFP0150 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
Hornychová Karolína TJN0254 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
D14
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ Turnov 18:03
2. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 22:14 + 4:11
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:26 + 7:23
4. Janoušková Lucie BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 27:12 + 9:09
5. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 27:40 + 9:37
6. Nejezchlebová Martina TUR9951 TUR OOB TJ Turnov 30:43 + 12:40
7. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:01 + 14:58
8. Pelikánová Máša MFP0050 MFP VŠSK MFF UK Praha 39:34 + 21:31
9. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:01 + 22:58
D16
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Dorothea TUR9758 TUR OOB TJ Turnov 29:04
2. Kohoutová Barbora BOR9850 BOR OK Jiskra Nový Bor 30:21 + 1:17
2. Staňová Karolína BOR9853 BOR OK Jiskra Nový Bor 30:21 + 1:17
4. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 30:29 + 1:25
5. Nejezchlebová Barbora TUR9755 TUR OOB TJ Turnov 30:33 + 1:29
6. Janovská Kateřina PGP9850 PGP SK Praga 31:17 + 2:13
7. Kameníková Andrea BOR9751 BOR OK Jiskra Nový Bor 32:10 + 3:06
8. Nováková Lucie BOR9854 BOR OK Jiskra Nový Bor 32:16 + 3:12
9. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 33:31 + 4:27
10. Platovská Kristýna LBE9850 LBE TJ Lokomotiva Beroun 47:21 + 18:17
11. Růžičková Aneta LBE9851 LBE TJ Lokomotiva Beroun 47:22 + 18:18
Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga DISK
Doubková Petra VLI9853 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
D18
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nieke Patricia 33D9551 33D USV TU Dresden 22:59
2. Haniszewska Angelika STB9998 STB TJ Stadion Nový Bor 27:05 + 4:06
3. Pavlů Kateřina PGP9554 PGP SK Praga 31:30 + 8:31
D20
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nieke Corinna 33D9352 33D USV TU Dresden 28:56
2. Mikulášová Helena PGP9353 PGP SK Praga 35:37 + 6:41
3. Drechsel Elisabeth 33D9351 33D USV TU Dresden 40:42 + 11:46
Charousková Lucie DOK9450 DOK OK Doksy DISK
D21
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 22:56
2. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 24:03 + 1:07
3. Eckardt Cornelia 33D6951 33D USV TU Dresden 24:16 + 1:20
4. Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR OK Jiskra Nový Bor 24:45 + 1:49
5. Šákrová Michaela BOR8850 BOR OK Jiskra Nový Bor 25:01 + 2:05
6. Dlouhá Marie DKP8756 DKP Oddíl OB Kotlářka 26:15 + 3:19
7. Dlouhá Hana DKP9450 DKP Oddíl OB Kotlářka 26:54 + 3:58
8. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:10 + 4:14
9. Rickmeyer Tina 33D8651 33D USV TU Dresden 27:39 + 4:43
10. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 27:55 + 4:59
11. Szeliga Małgorzata STB9997 STB TJ Stadion Nový Bor 28:12 + 5:16
11. Foglarová Kamila DKP8655 DKP Oddíl OB Kotlářka 28:12 + 5:16
13. Křivancová Zdeňka LBE9450 LBE TJ Lokomotiva Beroun 28:14 + 5:18
14. Jiřištová Zuzana DKP8254 DKP Oddíl OB Kotlářka 28:54 + 5:58
15. Marková Anna LBE9250 LBE TJ Lokomotiva Beroun 28:58 + 6:02
16. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 29:52 + 6:56
17. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 30:15 + 7:19
18. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 30:29 + 7:33
19. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 30:58 + 8:02
20. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 31:05 + 8:09
21. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 32:58 + 10:02
22. Fólová Martina TJN8853 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 33:25 + 10:29
23. Nehasilová Zuzana LDC7150 LDC KOB Děčín 34:50 + 11:54
24. Jaunsproge Mara 33D8751 33D USV TU Dresden 35:56 + 13:00
25. Posseltová Tereza TJN9252 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:43 + 14:47
26. Králová Michaela CTB7959 CTB SK OB Chotěboř 38:01 + 15:05
27. Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteerin 38:54 + 15:58
28. Flašarová Kristýna PGP9054 PGP SK Praga 39:04 + 16:08
29. Blahutová Hanka MFP7953 MFP VŠSK MFF UK Praha 40:36 + 17:40
30. Chmelíková Tereza PGP8754 PGP SK Praga 40:49 + 17:53
31. Dubnová Kateřina LDC8250 LDC KOB Děčín 45:50 + 22:54
32. Zítová Pavla LDC8151 LDC KOB Děčín 46:54 + 23:58
33. Stachovičová Romana 44C9159 44C Neregistrovaní 54:51 + 31:55
34. Lhotová Zuzana 44C9158 44C Neregistrovaní 55:42 + 32:46
Hradecká Petra DOK6850 DOK OK Doksy DISK
Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga DISK
D35
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 MFP VŠSK MFF UK Praha 27:16
2. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 29:18 + 2:02
3. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 29:31 + 2:15
4. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 33:00 + 5:44
5. Podrábská Marie VLI7451 VLI Slavia Liberec orienteerin 33:43 + 6:27
6. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 35:14 + 7:58
7. Brettlová Marta PGP7557 PGP SK Praga 37:33 + 10:17
8. Skobová Tereza VIP7855 VIP SK VIPrahlo 39:26 + 12:10
9. Kameníková Kateřina BOR7758 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:51 + 14:35
10. Dastychová Alexandra PEN7450 PEN OK RECO Sport 53:11 + 25:55
Janoušková Iveta BOR BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
D40
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:58
2. Pelikánová Lucie MFP6950 MFP VŠSK MFF UK Praha 41:33 + 6:35
3. Posseltová Romana TJN7050 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 43:23 + 8:25
4. Berková Květa TJN7350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 46:16 + 11:18
5. Tichá Dagmar DKP7250 DKP Oddíl OB Kotlářka 47:11 + 12:13
6. Hornychová Helena TJN5099 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 54:15 + 19:17
Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
Pavlů Veronika PGP6950 PGP SK Praga DISK
D45
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:09
2. Fantová Libuše EKP5650 EKP VŠTJ Ekonom Praha 39:34 + 4:25
3. Dudová Hana DKP5752 DKP Oddíl OB Kotlářka 39:45 + 4:36
4. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 45:37 + 10:28
Drechsel Ines 33D6851 33D USV TU Dresden DISK
Němcová Jana DKP6650 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
Pecková Ivana EKP6252 EKP VŠTJ Ekonom Praha DISK
D50
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 PGP SK Praga 23:11
2. Juckelandt Sabine 33D6351 33D USV TU Dresden 24:15 + 1:04
3. Leideck Heike 33D6251 33D USV TU Dresden 30:28 + 7:17
4. Dlouhá Jana DKP5950 DKP Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 10:08
5. Stibalová Věra LDC6051 LDC KOB Děčín 33:31 + 10:20
6. Leníková Jana DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:28 + 23:17
7. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteerin 46:47 + 23:36
D55
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Radana PGP5851 PGP SK Praga 31:25
2. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK Jiskra Nový Bor 37:42 + 6:17
3. Matoušková Marie LJN5550 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad N 62:17 + 30:52
D60
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Jana TUR5150 TUR OOB TJ Turnov 32:24
2. Křížová Zdenka PZR5051 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 33:41 + 1:17
3. Bednaříková Olga Marie VLI5151 VLI Slavia Liberec orienteerin 62:21 + 29:57
H10
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 33:32
2. Šimša Martin MFP0300 MFP VŠSK MFF UK Praha 36:47 + 3:15
3. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 49:22 + 15:50
4. Pachnik Stanisław STB9995 STB TJ Stadion Nový Bor 62:55 + 29:23
5. Král Adam CTB0501 CTB SK OB Chotěboř 74:44 + 41:12
Clark Arthur LTP0401 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Forst Albert MFP0901 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
H12
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 28:40
2. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:00 + 4:20
3. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 33:33 + 4:53
4. Víteček Jáchym DKP0204 DKP Oddíl OB Kotlářka 46:29 + 17:49
5. Šubrt Matěj DKP0205 DKP Oddíl OB Kotlářka 46:30 + 17:50
6. Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:31 + 27:51
Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
Clark Oskar William LTP0103 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H14
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 BOR OK Jiskra Nový Bor 24:35
2. Mareš Vít BOR0000 BOR OK Jiskra Nový Bor 24:42 + 0:07
3. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ Turnov 24:51 + 0:16
4. Ullrich Jakub BOR9900 BOR OK Jiskra Nový Bor 33:00 + 8:25
5. Buk Petr ROU0001 ROU SKOB Roudnice nad Labem 34:13 + 9:38
6. Karatsiolis Kryštof TUR9901 TUR OOB TJ Turnov 36:34 + 11:59
7. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:05 + 12:30
8. Pohořalý Hugo ROU ROU SKOB Roudnice nad Labem 39:13 + 14:38
9. Kameník David BOR0003 BOR OK Jiskra Nový Bor 40:09 + 15:34
10. Kdýr Matěj ODV0000 ODV TJ Aero Odolena Voda 59:10 + 34:35
H16
1.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wieczorek Marcin STB9993 STB TJ Stadion Nový Bor 25:53
2. Salzmann Heinrich 33D9701 33D USV TU Dresden 30:15 + 4:22
3. Goj Tomáš LBE9700 LBE TJ Lokomotiva Beroun 35:42 + 9:49
4. Brázdil Petr ODV9700 ODV TJ Aero Odolena Voda 37:08 + 11:15
5. Novák Aleš ODV9805 ODV TJ Aero Odolena Voda 40:32 + 14:39
6. Šopejstal Jan LBE9702 LBE TJ Lokomotiva Beroun 43:04 + 17:11
7. Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA OK Chrastava 43:51 + 17:58
8. Birnbaum Adam BOR9802 BOR OK Jiskra Nový Bor 46:08 + 20:15
9. Ondřejček Jiří ODV9800 ODV TJ Aero Odolena Voda 50:46 + 24:53
Pelikán Lukáš MFP9800 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
H18
1.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 24:11
2. Szeliga Bartłomiej STB9994 STB TJ Stadion Nový Bor 26:51 + 2:40
3. Posselt Martin TJN9501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 33:21 + 9:10
4. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 41:14 + 17:03
5. Hradecký Jaroslav DOK9600 DOK OK Doksy 44:13 + 20:02
H20
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteerin 28:16
H21
2.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Šimon PGP9702 PGP SK Praga 21:52
2. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 21:53 + 0:01
3. Oma Jakub TUR8002 TUR OOB TJ Turnov 22:29 + 0:37
4. Flašar Jan PGP8610 PGP SK Praga 23:17 + 1:25
5. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 23:35 + 1:43
6. Šákr Vít BOR9301 BOR OK Jiskra Nový Bor 24:25 + 2:33
7. Albl Miloslav LME7600 LME SK Los Mělník 25:27 + 3:35
8. Pospíšil Ondřej DKP8717 DKP Oddíl OB Kotlářka 25:51 + 3:59
9. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 25:54 + 4:02
10. Pavlovec Jan BOR9503 BOR OK Jiskra Nový Bor 26:25 + 4:33
11. Šimon Jakub LBE8801 LBE TJ Lokomotiva Beroun 26:34 + 4:42
11. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 26:34 + 4:42
13. Podrábský Ctibor VLI7001 VLI Slavia Liberec orienteerin 26:37 + 4:45
14. Vlach Martin SCP8605 SCP OK Sparta Praha 26:39 + 4:47
15. Landovský Tomáš PGP9103 PGP SK Praga 26:54 + 5:02
16. Průcha Pavel BOR9304 BOR OK Jiskra Nový Bor 27:17 + 5:25
17. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 27:34 + 5:42
18. Nehasil Vladislav LDC7101 LDC KOB Děčín 27:39 + 5:47
19. Buzek Martin PGP8401 PGP SK Praga 27:41 + 5:49
20. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteerin 27:51 + 5:59
21. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 28:11 + 6:19
22. Řada Jakub DKP9401 DKP Oddíl OB Kotlářka 29:06 + 7:14
23. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 29:10 + 7:18
24. Šimon Václav LBE9100 LBE TJ Lokomotiva Beroun 29:44 + 7:52
25. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 30:09 + 8:17
26. Johanovský Tomáš DKP8500 DKP Oddíl OB Kotlářka 31:08 + 9:16
27. Duben Jiří LDC8101 LDC KOB Děčín 31:16 + 9:24
28. Pachnik Wojciech STB9992 STB TJ Stadion Nový Bor 31:32 + 9:40
29. Wagner Libor DKP8511 DKP Oddíl OB Kotlářka 31:38 + 9:46
29. Víteček Jan DKP7201 DKP Oddíl OB Kotlářka 31:38 + 9:46
31. Illner Jakub DKP6601 DKP Oddíl OB Kotlářka 32:13 + 10:21
32. Unger Jan 44C8911 44C Neregistrovaní 33:07 + 11:15
33. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 11:27
34. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 33:34 + 11:42
35. Buk Michal ROU9601 ROU SKOB Roudnice nad Labem 33:48 + 11:56
36. Hejl Jakub DKP8900 DKP Oddíl OB Kotlářka 33:54 + 12:02
37. Kolman Jan LTP8501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:45 + 15:53
38. Kalenský Pavel SUL7600 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 38:13 + 16:21
39. Hýbl Lukáš PGP7504 PGP SK Praga 39:22 + 17:30
40. Borák Michal EKP8304 EKP VŠTJ Ekonom Praha 39:32 + 17:40
41. Vokál Vojtěch CHA7900 CHA OK Chrastava 39:40 + 17:48
42. Moutvička Ondtřej LIT 40:47 + 18:55
43. Hulha Lukáš LTP9405 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:35 + 22:43
44. Charousek Jakub DOK9200 DOK OK Doksy 47:50 + 25:58
45. Zít Jan LDC8200 LDC KOB Děčín 52:33 + 30:41
46. Šmidt Evžen 44C8913 44C Neregistrovaní 73:11 + 51:19
Neumann Josef 33D8401 33D USV TU Dresden DISK
Kretzschmar Matthias 18D0001 18D Post SV Dresden DISK
Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec DISK
Fišer Jiří SLP8503 SLP OOB Slavia Praha DISK
Hradecký Jaroslav DOK6300 DOK OK Doksy DISK
Ramba Jiří DKP8606 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy DISK
Jansa Jiří CHT8402 CHT OOB SK Chrast DISK
Zaoral Pedros TJN7904 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Kolín Jan DKP7701 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
Jirásek Ondřej 44C9209 44C Neregistrovaní DISK
Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Duben Jan LDC8501 LDC KOB Děčín DISK
H35
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 CHC K.O.B. Choceň 20:26
2. Král Aleš CTB7801 CTB SK OB Chotěboř 22:57 + 2:31
3. Pecka Jan EKP6800 EKP VŠTJ Ekonom Praha 28:02 + 7:36
4. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:36 + 9:10
5. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:43 + 10:17
6. Dvořák Pavel LPM7805 LPM OK Lokomotiva Plzeň 33:49 + 13:23
7. Kašpárek Jan LME7700 LME SK Los Mělník 34:43 + 14:17
8. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 35:24 + 14:58
9. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 40:36 + 20:10
H40
1.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmann Torsten 33D7101 33D USV TU Dresden 23:28
2. Blahuta Marek MFP7301 MFP VŠSK MFF UK Praha 24:21 + 0:53
3. Žejdlík Michal LTP7001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:36 + 2:08
4. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 28:23 + 4:55
5. Mička Jan LTP7201 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:43 + 6:15
6. Pachnik Dariusz STB9990 STB TJ Stadion Nový Bor 30:11 + 6:43
7. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 30:20 + 6:52
8. Bejvl Jakub LME7100 LME SK Los Mělník 30:33 + 7:05
9. Šimša Jaromír MFP7100 MFP VŠSK MFF UK Praha 31:42 + 8:14
10. Kalousek Jiří DKP6901 DKP Oddíl OB Kotlářka 32:43 + 9:15
11. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 36:55 + 13:27
12. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 41:25 + 17:57
13. Ondřejček Jiří ODV7000 ODV TJ Aero Odolena Voda 53:21 + 29:53
14. Tichý Ondřej DKP7000 DKP Oddíl OB Kotlářka 56:33 + 33:05
Šubrt Antonín DKP7100 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
H45
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 BOR OK Jiskra Nový Bor 25:09
2. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:27 + 2:18
3. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 28:20 + 3:11
4. Gossel Heiko1 33D6502 33D USV TU Dresden 29:51 + 4:42
5. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 30:22 + 5:13
6. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:23 + 5:14
7. Drechsel Michael 33D6501 33D USV TU Dresden 30:26 + 5:17
8. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 31:31 + 6:22
9. Müller Rico 33D6401 33D USV TU Dresden 32:40 + 7:31
10. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 34:16 + 9:07
11. Posselt Martin TJN6802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:38 + 12:29
Bruner Luboš LTP6501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias 33D6201 33D USV TU Dresden 21:32
2. Nieke Hagen 33D6301 33D USV TU Dresden 25:18 + 3:46
3. Slavík Viktor PGP6300 PGP SK Praga 25:26 + 3:54
4. Leibiger Jens 18D5900 18D Post SV Dresden 28:42 + 7:10
5. Pavlovec Petr BOR6303 BOR OK Jiskra Nový Bor 28:59 + 7:27
6. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteerin 29:48 + 8:16
7. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 31:12 + 9:40
8. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE KOB Dobřichovice 31:39 + 10:07
9. Hulha Karel LTP6001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:09 + 31:37
Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník DISK
H55
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 BOR OK Jiskra Nový Bor 23:48
2. Zenker Norbert 33D5802 33D USV TU Dresden 28:15 + 4:27
3. Táborský Ondřej TJN5605 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:35 + 6:47
4. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 31:06 + 7:18
5. Dlouhý Jiří DKP5700 DKP Oddíl OB Kotlářka 33:03 + 9:15
6. Fanta Miroslav EKP5800 EKP VŠTJ Ekonom Praha 34:25 + 10:37
7. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:09 + 13:21
8. Gerhardt Joachim 33D5801 33D USV TU Dresden 40:48 + 17:00
9. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 41:26 + 17:38
10. Riby Andrew LTP5501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:19 + 32:31
Stibal Ivan LDC5701 LDC KOB Děčín DISK
Tomaščin Jaroslav MKP5800 MKP SK Meteor Kačerov Praha DISK
H60
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 33D4001 33D USV TU Dresden 28:21
2. Jelínek Martin PGP5103 PGP SK Praga 34:18 + 5:57
3. Toušek Miloslav MKP5000 MKP SK Meteor Kačerov Praha 38:03 + 9:42
4. Bednařík Libor VLI5200 VLI Slavia Liberec orienteerin 49:28 + 21:07
Kolorenč Pavel LDC5101 LDC KOB Děčín DISK
Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
H65
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 MKP SK Meteor Kačerov Praha 35:08
2. Kříž Pavel PZR4800 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 42:03 + 6:55
3. Nosál Stanislav LBE4600 LBE TJ Lokomotiva Beroun 42:29 + 7:21
4. Müller Rainer 33D4501 33D USV TU Dresden 52:00 + 16:52
5. Matoušek Luboš LJN4700 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad N 85:44 + 50:36
Novák Miloš SCP4600 SCP OK Sparta Praha DISK
H70
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 BOR OK Jiskra Nový Bor 51:20
2. Novotný František PUL4200 PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. 56:02 + 4:42
N
1.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Libich Martin LTP LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:49
2. Nápravník Jiří LME LME SK Los Mělník 16:18 + 4:29
3. Pavlová Petra CHC CHC K.O.B. Choceň 16:38 + 4:49
4. Riby Filip LTP LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:51 + 7:02
5. Hanzl František NER 44C Neregistrovaní 21:14 + 9:25
6. Podrábská Alžběta VLI0451 VLI Slavia Liberec orienteerin 21:16 + 9:27
7. Dombrovská Aiga LTTC 44C Neregistrovaní 21:58 + 10:09
8. Krasulová Renata NER 44C Neregistrovaní 22:38 + 10:49
9. Semerádová Anežka NER 44C Neregistrovaní 24:00 + 12:11
10. Hanzl Jáchym NER 44C Neregistrovaní 24:11 + 12:22
11. Beníšková Klára LME LME SK Los Mělník 27:25 + 15:36
12. Ondřejčková Tereza ODV ODV TJ Aero Odolena Voda 31:58 + 20:09
13. Moutvičková Jitka LIT 32:27 + 20:38
Blahutová Martina MFP MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
Hanzl Vincent NER 44C Neregistrovaní DISK
Tichý Hubert DKP0600 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK