Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
20.07.2013
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Holas Tomáš
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D35     D45     D55     D60     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H35     H45     H55     H60     H65     HDR     TK     TL    
D10N
0.50 km, 29 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 7:06
2. Pilná Klára LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice 9:17 + 2:11
3. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 11:09 + 4:03
4. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:13 + 10:07
5. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 21:11 + 14:05
6. Vláčilová Barbora JPV0456 C Oddíl OS SK Prostějov 36:55 + 29:49
D10
0.50 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 10:34
2. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 19:38 + 9:04
3. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 35:33 + 24:59
D12
0.50 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 11:44
2. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 12:52 + 1:08
3. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 13:33 + 1:49
4. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 14:46 + 3:02
5. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 18:11 + 6:27
6. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 18:12 + 6:28
7. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 20:07 + 8:23
8. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 20:09 + 8:25
9. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:09 + 9:25
D14
0.80 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 13:13
2. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 17:34 + 4:21
3. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 18:32 + 5:19
4. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 18:55 + 5:42
5. Foltýnová Markéta TRI0050 C TJ TŽ Třinec 20:33 + 7:20
6. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 21:04 + 7:51
7. Bergdahl Julia 12S9951 C Sävedalens AIK 24:12 + 10:59
8. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:55 + 14:42
D16
1.00 km, 50 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 17:28
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 19:37 + 2:09
3. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 21:23 + 3:55
4. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 21:44 + 4:16
5. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 23:34 + 6:06
6. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:23 + 14:55
D18
1.50 km, 80 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 25:31
2. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 27:23 + 1:52
3. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 37:06 + 11:35
4. Hausenblasová Karolína KAM9650 A SK Kamenice 38:37 + 13:06
D21E
1.70 km, 95 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 23:02
2. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 24:23 + 1:21
3. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 24:58 + 1:56
4. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 25:14 + 2:12
5. Vávrová Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 27:23 + 4:21
6. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 28:05 + 5:03
7. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 28:07 + 5:05
8. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:49 + 5:47
9. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 28:58 + 5:56
10. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 29:18 + 6:16
11. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 29:20 + 6:18
12. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 30:01 + 6:59
13. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 30:50 + 7:48
14. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 31:18 + 8:16
15. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 31:44 + 8:42
16. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 36:37 + 13:35
17. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 47:40 + 24:38
18. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 58:10 + 35:08
D21A
1.60 km, 80 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 26:45
2. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 27:27 + 0:42
3. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 29:12 + 2:27
4. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 29:58 + 3:13
5. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 31:50 + 5:05
6. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:51 + 8:06
7. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 38:28 + 11:43
8. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 40:28 + 13:43
9. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 41:34 + 14:49
10. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 42:29 + 15:44
11. Trojecka Marta 45P8051 C AZS Wat Warszawa 44:07 + 17:22
12. Puternicka Joanna 21P8751 C Orientop Wroclaw 46:01 + 19:16
13. Rozkosna Tatana 97C8100 C No register 52:07 + 25:22
14. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:42 + 29:57
15. Prouzová Jitka DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka 61:44 + 34:59
16. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 70:15 + 43:30
D35
1.50 km, 80 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 24:58
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 26:34 + 1:36
3. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 28:33 + 3:35
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 28:47 + 3:49
5. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 32:08 + 7:10
6. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 32:49 + 7:51
7. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 33:09 + 8:11
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:35 + 9:37
9. Ženčáková Marie 47C6851 C ASPV OA Šumperk 35:42 + 10:44
10. Biolik Agnieszka 28P7850 C UNTS Warszawa 37:49 + 12:51
11. Szymanska Zuzanna 53P7551 C Team 360 38:17 + 13:19
12. Trykozko Urszula 53P7552 C Team 360 49:38 + 24:40
13. Nitsch Joanna 28P7351 C UNTS Warszawa 50:11 + 25:13
D45
1.10 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 21:10
2. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 25:43 + 4:33
3. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 26:03 + 4:53
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:06 + 4:56
5. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 26:18 + 5:08
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 30:18 + 9:08
7. Bergdahl Karin 12S6551 C Sävedalens AIK 30:38 + 9:28
8. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 30:45 + 9:35
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 36:39 + 15:29
10. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 43:46 + 22:36
11. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 54:06 + 32:56
12. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 54:07 + 32:57
13. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 68:38 + 47:28
D55
0.80 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 14:37
2. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 16:38 + 2:01
3. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 16:42 + 2:05
4. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 18:44 + 4:07
5. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 21:47 + 7:10
6. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 23:05 + 8:28
7. Kühnel Radka 49S5551 C Trollhättans SOK 23:09 + 8:32
8. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 30:41 + 16:04
9. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 32:09 + 17:32
D60
0.80 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 22:55
2. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 26:02 + 3:07
3. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 34:12 + 11:17
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:14 + 14:19
H10N
0.50 km, 20 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 8:17
2. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 9:41 + 1:24
3. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 13:47 + 5:30
4. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 28:46 + 20:29
H10
0.50 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 6:46
2. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 7:08 + 0:22
3. Biolik Emil 28P0300 C UNTS Warszawa 11:17 + 4:31
4. Balogh Michal 43S0300 C ŠK Sandberg Bratislava 12:02 + 5:16
H12
0.50 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 13:38
2. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 14:16 + 0:38
3. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 14:23 + 0:45
4. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 16:24 + 2:46
5. Balogh Matúš 43S0100 C ŠK Sandberg Bratislava 23:02 + 9:24
6. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 25:11 + 11:33
H14
0.90 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 16:19
2. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:55 + 0:36
3. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 17:23 + 1:04
4. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:52 + 3:33
5. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 21:28 + 5:09
6. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 22:41 + 6:22
7. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 25:51 + 9:32
8. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 28:05 + 11:46
9. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:13 + 12:54
10. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 31:06 + 14:47
H16
1.10 km, 70 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 15:14
2. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 17:15 + 2:01
3. Novák Pavel AOV9801 C OOB TJ Baník Ostrava 22:06 + 6:52
4. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 22:21 + 7:07
5. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 24:00 + 8:46
6. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 26:23 + 11:09
7. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 40:07 + 24:53
H18
1.60 km, 95 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 21:23
2. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:13 + 1:50
3. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 25:06 + 3:43
4. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 25:18 + 3:55
5. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 26:16 + 4:53
6. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 29:20 + 7:57
7. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 35:00 + 13:37
8. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 41:01 + 19:38
9. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 51:36 + 30:13
H21E
1.80 km, 100 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 18:10
2. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 18:33 + 0:23
3. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 18:43 + 0:33
4. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 19:00 + 0:50
5. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 19:03 + 0:53
6. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 19:11 + 1:01
7. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 19:20 + 1:10
8. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 19:55 + 1:45
9. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 20:12 + 2:02
10. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 20:22 + 2:12
11. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 20:48 + 2:38
12. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 20:49 + 2:39
13. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 21:15 + 3:05
14. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 22:15 + 4:05
15. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:52 + 4:42
16. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 22:55 + 4:45
17. Nycz Petr AOP7701 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:44 + 5:34
18. Neumann Josef 33D C USV TU Dresden 23:47 + 5:37
19. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 24:58 + 6:48
20. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 25:08 + 6:58
21. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 25:22 + 7:12
22. Dutkowski Mikolaj 31P9201 C UKS ARKADY Raszkow 25:26 + 7:16
23. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 26:53 + 8:43
24. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 27:02 + 8:52
25. Krasuski Marcin 53P8003 C Team 360 27:08 + 8:58
26. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 29:11 + 11:01
27. GROTE Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 32:43 + 14:33
28. Swierczynski Hubert 52P8002 C Hoffmann 37:31 + 19:21
29. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 41:15 + 23:05
H21A
1.60 km, 80 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 19:40
2. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 19:58 + 0:18
3. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 20:55 + 1:15
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 21:38 + 1:58
5. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 23:27 + 3:47
6. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 24:04 + 4:24
7. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 24:40 + 5:00
8. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 25:39 + 5:59
9. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 25:44 + 6:04
10. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 27:38 + 7:58
11. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 27:42 + 8:02
12. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 28:10 + 8:30
13. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 28:57 + 9:17
14. Mazan Bartlomiej 17P9201 C WKS Slask Wroclaw 29:41 + 10:01
15. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 30:44 + 11:04
16. Hoffmann Marcin 52P8001 C Hoffmann 31:01 + 11:21
17. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 32:28 + 12:48
18. Zeman Radek NNN8005 C Neregistrovaní 33:58 + 14:18
19. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 34:15 + 14:35
20. Wieszaczewski Jacek 21P8501 C Orientop Wroclaw 34:25 + 14:45
21. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 36:19 + 16:39
22. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 36:49 + 17:09
23. Valík Ondřej PHK7801 C OK 99 Hradec Králové 38:22 + 18:42
24. Ticháček Jan 44C9001 C Neregistrovaní 38:26 + 18:46
25. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 42:25 + 22:45
26. Peterek Vít 44C9002 C Neregistrovaní 47:13 + 27:33
27. Haptar Artur 18P C KOS GRYF Szczecin 56:24 + 36:44
H35
1.50 km, 75 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 22:01
2. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:52 + 1:51
3. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 27:50 + 5:49
4. Staszak Artur 28P7001 C UNTS Warszawa 29:39 + 7:38
5. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 29:51 + 7:50
6. Furucz Ján 27S7200 C Farmaceut Bratislava 29:58 + 7:57
7. Nemec Ondrej SOP C OOB TJ Slezan Opava 31:14 + 9:13
8. Biolik Grzegorz 28P7800 C UNTS Warszawa 31:16 + 9:15
9. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:54 + 9:53
10. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 32:22 + 10:21
11. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 32:38 + 10:37
12. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 34:08 + 12:07
13. Štolfa Jaromír ZBM7506 C SK Žabovřesky Brno 38:17 + 16:16
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 38:34 + 16:33
15. Balogh Richard 43S6900 C ŠK Sandberg Bratislava 38:48 + 16:47
16. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 40:42 + 18:41
17. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 42:32 + 20:31
18. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:28 + 21:27
19. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:09 + 22:08
20. Nitsch Tomasz 28P7105 C UNTS Warszawa 44:58 + 22:57
21. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 45:10 + 23:09
22. Ligienza Krzysztof 21P7701 C Orientop Wroclaw 45:42 + 23:41
23. Herman-Izycki Leszek 54P5801 C Izycki 51:26 + 29:25
H45
1.30 km, 70 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 18:39
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 18:43 + 0:04
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 19:48 + 1:09
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 20:52 + 2:13
5. Carlsson Christer 12S6501 C Sävedalens AIK 22:28 + 3:49
6. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 26:09 + 7:30
7. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 28:16 + 9:37
8. Kööhler Hans 49S6501 C Trollhättans SOK 28:17 + 9:38
9. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 28:38 + 9:59
10. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 28:43 + 10:04
11. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 30:28 + 11:49
12. Foltýn Jiří TRI6400 C TJ TŽ Třinec 31:22 + 12:43
13. Trocha Roman 21P C Orientop Wroclaw 31:51 + 13:12
14. Ďurčo Peter 17S6101 C Ekonom Banska Bystrica 34:07 + 15:28
15. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 35:24 + 16:45
16. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 37:28 + 18:49
17. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 37:32 + 18:53
18. Bláha Leoš JHB6207 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:54 + 31:15
H55
1.00 km, 45 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 18:30
2. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 19:48 + 1:18
3. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 21:02 + 2:32
4. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 23:04 + 4:34
5. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:32 + 5:02
6. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 23:49 + 5:19
7. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 25:13 + 6:43
8. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:26 + 6:56
9. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 27:02 + 8:32
10. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 9:47
11. Sypula Slawomir 28P5501 C UNTS Warszawa 41:51 + 23:21
H60
0.80 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 13:38
2. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 16:48 + 3:10
3. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 17:58 + 4:20
4. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 18:11 + 4:33
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:56 + 5:18
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 18:57 + 5:19
7. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 18:58 + 5:20
8. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 19:33 + 5:55
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 19:57 + 6:19
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 23:33 + 9:55
11. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 23:57 + 10:19
12. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 24:42 + 11:04
13. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 26:01 + 12:23
H65
0.80 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 20:56
2. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:05 + 20:09
3. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 44:02 + 23:06
HDR
0.50 km, 20 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 6:27
2. Kundrata Vit JZL C TJ Jižní svahy Zlín 8:00 + 1:33
3. Cech Viktor AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 10:02 + 3:35
4. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:29 + 4:02
5. Pachmannová Katka SOP0551 C OOB TJ Slezan Opava 10:54 + 4:27
6. Rozkosny David EKP C VŠTJ Ekonom Praha 11:19 + 4:52
7. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 11:38 + 5:11
8. Baloghová Zora 43S0750 C ŠK Sandberg Bratislava 12:05 + 5:38
9. Vláčilová Anna JPV0666 C Oddíl OS SK Prostějov 12:39 + 6:12
10. Blahova Jana JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12:53 + 6:26
11. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 12:59 + 6:32
12. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 14:06 + 7:39
13. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:41 + 9:14
14. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:19 + 9:52
15. Kotulkova Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 16:28 + 10:01
16. Valíková Saša PHK7953 C OK 99 Hradec Králové 17:18 + 10:51
17. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:43 + 11:16
18. Hůlková Amálie MFP0851 C VŠSK MFF UK Praha 17:44 + 11:17
19. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 18:52 + 12:25
20. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 19:01 + 12:34
21. Škovroňová Alexandra 54C0250 C neregistrovaní Dolní Lutyně 19:38 + 13:11
22. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 21:27 + 15:00
23. Pachmannová Iva SOP0851 C OOB TJ Slezan Opava 30:55 + 24:28
TK
0.90 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 30:03
2. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 30:06 + 0:03
3. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 34:25 + 4:22
4. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 38:28 + 8:25
5. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 41:09 + 11:06
6. Good Martin SBR C SKOB Bruntál 92:39 + 62:36
TL
1.50 km, 80 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 24:06
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 25:38 + 1:32
3. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 26:47 + 2:41
4. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 32:05 + 7:59
5. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 34:04 + 9:58
6. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 34:43 + 10:37
7. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 39:34 + 15:28
8. Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 42:27 + 18:21
9. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 42:35 + 18:29
10. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 42:58 + 18:52
11. Janečková Lenka MFP8250 C VŠSK MFF UK Praha 48:19 + 24:13
12. Škovroňová Anežka 54C8450 C neregistrovaní Dolní Lutyně 54:33 + 30:27
13. Minarčík Tomáš 44C7001 C Neregistrovaní 56:01 + 31:55
14. Hudecek Tomas OOP C TJ Opava 58:15 + 34:09
15. Polewski Dariusz 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 58:37 + 34:31
16. Slažanský Martin 2VC9049 C N-Slažanský 60:06 + 36:00
17. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:34 + 37:28
18. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62:01 + 37:55
19. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 63:35 + 39:29
20. Hyjek Adam 47P6102 C LUKS Azymek Zdzieszowice 65:11 + 41:05
21. Škovroňová Hana 54C8150 C neregistrovaní Dolní Lutyně 86:40 + 62:34