Výsledky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
16.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr
Hlavní rozhodčí:
Mrázek Jan
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 85:55
2. Poborská Eliška EKP0350 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 105:40 + 19:45
3. Chvátilová Johana PHK0450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 108:04 + 22:09
4. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč TTR 121:09 + 35:14
Malečková Hana PGP0550 PGP PGP - SK Praga DISK
D10F
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 STH STH - SK Studenec 76:35
2. Šimšová Pavla MFP0551 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 105:25 + 28:50
3. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec 140:48 + 64:13
Zemková Pavlína SLA0551 SLA SLA - SKOB Slaný DISK
Šemberová Anděla SJC0451 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
D12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 54:24
2. Kochová Anna SJC0153 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 55:34 + 1:10
3. Martanová Elin VLI0252 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 76:40 + 22:16
4. Vejražková Róza SJC0151 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 76:50 + 22:26
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 100:49 + 46:25
6. Tumová Adela SJC0154 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 103:53 + 49:29
7. Šimšová Barbora MFP0150 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 105:45 + 51:21
8. Šimonová Klára SJC0155 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 123:48 + 69:24
9. Kubíčková Iva ZAM0151 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 130:29 + 76:05
Valterová Adéla KBP0150 KBP KBP - KBP Praha DISK
D14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 76:17
2. Jezdinská Natálie STH9954 STH STH - SK Studenec 81:45 + 5:28
3. Vojtíšková Viktorie LPU0051 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 87:02 + 10:45
4. Dubská Veronika SJC9952 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 130:06 + 53:49
Zahradníková Denisa SJC0053 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
Ash Kristina OCB0051 OCB OCB - OC České Budějovice DISK
D16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 88:13
2. Jansová Doubravka ZAM9751 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 97:29 + 9:16
3. Zábranská Kristýna SLA9852 SLA SLA - SKOB Slaný 152:49 + 64:36
Zábranský Luboš SLA7400 SLA SLA - SKOB Slaný DISK
Zemko Zdeněk SLA7300 SLA SLA - SKOB Slaný DISK
D18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladíková Gábina STH9551 STH STH - SK Studenec 335:37
D21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolínová Kristýna DKP8450 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 122:19
2. Hermanová Zuzana LPU8752 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 130:27 + 8:08
3. Heczková Bohdana VLI7750 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 130:47 + 8:28
4. Karochová Simona DKP8853 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 139:41 + 17:22
5. Janatová Lucie DKP8154 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 144:20 + 22:01
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 144:36 + 22:17
7. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 145:06 + 22:47
8. Plochová Dominika DKP8651 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 146:37 + 24:18
9. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 148:33 + 26:14
10. Píšová Monika NPA8151 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 162:42 + 40:23
11. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA CHA - OK Chrastava 169:22 + 47:03
12. Kopáčková Iva CHT8851 CHT CHT - OOB SK Chrast 182:26 + 60:07
13. Choutková Magdalena SOB8851 SOB SOB - SOBSA 188:28 + 66:09
14. Matějková Hana TBM8954 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 188:59 + 66:40
Kochová Nikola TUR9358 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
Hrstková Vladěna PGP8753 PGP PGP - SK Praga DISK
Knoblochová Kamila VRL8353 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Záveská Anna DOB8851 DOB DOB - KOB Dobruška DISK
Ducháčková Kateřina STH9356 STH STH - SK Studenec DISK
Horová Magda VSP5450 VSP VSP - USK Praha DISK
Janovská Petra PGP7355 PGP PGP - SK Praga DISK
Peterová Alena DOB8953 DOB DOB - KOB Dobruška DISK
Setínková Eva DKP8759 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Rufferová Iva TUR8354 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Lenka TUV8151 TUV TUV - SOK TJ Turnov 120:50
2. Pokorná Kristýna EKP8351 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 127:40 + 6:50
3. Puchernová Zuzana TAP8453 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 135:33 + 14:43
4. Pekárková Monika RBK9252 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 139:14 + 18:24
5. Havlíčková Nikola JIL9352 JIL JIL - OK Jilemnice 139:40 + 18:50
6. Vobořilová Markéta SJC8854 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 166:50 + 46:00
7. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC CHC - K.O.B. Choceň 180:55 + 60:05
8. Csakvaryová Lenka SBK8383 SBK SBK - KOB Start Blansko 184:33 + 63:43
9. Zemanová Lenka KTA8851 KTA KTA - SK Kotnov Tábor 261:22 + 140:32
Brzáková Kristýna VLI8650 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Uhrová Zuzana VSP8050 VSP VSP - USK Praha DISK
Podlipná Veronika NPA8152 NPA NPA - SK LOB Nová Paka DISK
Myslivečková Zuzana NER NER DISK
Zamrzlová Eva NER 64C CZ - Ekonom Praha Outdoor DISK
Gavendová Hana 2XC8400 2XC CZ - Neregistrovaní - Haven Te DISK
Volfová Julie VLI8051 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Novotná Martina PHK8255 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 123:52
2. Kučerová Marie VSP7551 VSP VSP - USK Praha 125:13 + 1:21
3. Malá Věra JIL7752 JIL JIL - OK Jilemnice 126:45 + 2:53
4. Čivrná Karolína VRL7355 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 153:22 + 29:30
5. Mrskočová Dana LPU7356 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 165:49 + 41:57
6. Šimšová Jana MFP7651 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 167:10 + 43:18
7. Šimková Markéta LME7755 LME LME - SK Los Mělník 168:05 + 44:13
8. Vojtíšková Erika LPU7651 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 183:26 + 59:34
9. Pipková Táňa LPU7156 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 194:14 + 70:22
10. Krejčiříková Nikol BBM7850 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 194:47 + 70:55
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 195:36 + 71:44
12. Krpatová Zuzana LPU7558 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 205:27 + 81:35
13. Vyhnálková Eva MFP75 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 222:38 + 98:46
14. Zemková Helena SLA7450 SLA SLA - SKOB Slaný 240:50 + 116:58
15. Janderová Markéta DVP7751 DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov 276:03 + 152:11
Šedivá Petra STH7751 STH STH - SK Studenec DISK
Martanová Daniela VLI7452 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Ševčíková Pavla TBM7355 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno DISK
Zlámalová Zdena SJC7253 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
Brabencová Alena SOB7150 SOB SOB - SOBSA DISK
Asterová Jana SLA7451 SLA SLA - SKOB Slaný DISK
Weberová Zuzana PHK6961 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Kolářová Michaela SLA7351 SLA SLA - SKOB Slaný DISK
D40
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forstová Lenka MFP6850 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 134:44
2. Hudečková Helena KTA6951 KTA KTA - SK Kotnov Tábor 136:50 + 2:06
3. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč TTR 146:15 + 11:31
4. Votočková Jaroslava JIL7255 JIL JIL - OK Jilemnice 146:49 + 12:05
5. Kalenská Kateřina STH7351 STH STH - SK Studenec 150:21 + 15:37
6. Hančová Alice VRL7052 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 166:49 + 32:05
7. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy 206:45 + 72:01
Zobaníková Vladimíra RAD6850 RAD RAD - TJ Sokol Radslavice DISK
D45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 SJI SJI - OK Jihlava 124:24
2. Kosová Michaela SRK6752 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 134:31 + 10:07
3. Kavková Dana SCP6150 SCP SCP - OK Sparta Praha 139:04 + 14:40
4. Klašková Kateřina DKP6750 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 156:06 + 31:42
5. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 156:55 + 32:31
6. Procházková Miluše DCE5450 DCE DCE - KOB Dobřichovice 158:29 + 34:05
7. Mrázová Pavla DCE5550 DCE DCE - KOB Dobřichovice 167:00 + 42:36
8. Kulová Jana VAM6550 VAM VAM - OOB Vamberk 179:27 + 55:03
9. Kašparová Irena SLA6852 SLA SLA - SKOB Slaný 196:12 + 71:48
Bochenková Jana EKP6150 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha DISK
Pičmanová Jana JIL6352 JIL JIL - OK Jilemnice DISK
Peřinková Irena BBM6550 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering DISK
D50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajčová Věra TZL5856 TZL TZL - SKOB Zlín 112:45
2. Gabrielová Šárka ONO5950 ONO ONO - SKOB Ostrov 172:13 + 59:28
3. Kábrtová Iva PEN6350 PEN PEN - OK RECO Sport 173:02 + 60:17
Jansová Alena CHT5852 CHT CHT - OOB SK Chrast DISK
Nožičková Libuše LPU5751 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Zemanová Alena KTA6351 KTA KTA - SK Kotnov Tábor DISK
D55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 103:36
2. Doležalová Vlasta PGP5550 PGP PGP - SK Praga 109:25 + 5:49
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlov SKV 114:58 + 11:22
4. Konopáčová Jana TUR5650 TUR TUR - OOB TJ Turnov 115:43 + 12:07
5. Novotná Jiřina LPU5654 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 118:22 + 14:46
6. Hušková Eva NPA5754 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 121:07 + 17:31
7. Dudová Hana DKP5752 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 123:04 + 19:28
8. Štrossová Jiřina DCE5650 DCE DCE - KOB Dobřichovice 131:19 + 27:43
9. Pokorná Eva TCB5751 TCB TCB - SK Technik České Budějov 139:28 + 35:52
10. Mrštíková Hana LPU5552 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 165:33 + 61:57
Opavová Stanislava MLA5451 MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně DISK
Zavadilová Naďa SCP5450 SCP SCP - OK Sparta Praha DISK
D60
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 120:30
2. Dohnalová Dana VSP5050 VSP VSP - USK Praha 121:53 + 1:23
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL JIL - OK Jilemnice 128:37 + 8:07
4. Křížová Zdenka PZR5051 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza 128:52 + 8:22
5. Oudin Marie Reine COC COC CO - Colmar 136:01 + 15:31
Pachnerová Jaroslava VLI5152 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
D65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 UVP UVP - Slovan Praha 126:09
2. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP SCP - OK Sparta Praha 138:35 + 12:26
3. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 164:47 + 38:38
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 171:07 + 44:58
5. Boučková Ludmila OCB4351 OCB OCB - OC České Budějovice 255:05 + 128:56
6. Hudečková Alena KTA4351 KTA KTA - SK Kotnov Tábor 272:13 + 146:04
Urbancová Marcela EZL4656 EZL EZL - PEV Zlín DISK
Suchánková Libuše SOP4851 SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava DISK
Kopřivová Jitka 38A4850 38A AU - Uringa Sydney DISK
H10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 59:59
2. Tkáč Matěj TJN0401 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 65:15 + 5:16
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 67:33 + 7:34
4. Sedlak Michal OKI OKI OKI Sport 81:04 + 21:05
5. Krpata Michal LPU0403 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 101:56 + 41:57
Kolář Šimon HOR0400 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice DISK
H10F
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Jakub KVS0310 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 78:55
2. Hasman Jakub VPM0501 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 97:13 + 18:18
3. Dejnožka Martin TJN0600 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 108:36 + 29:41
Votoček Michal JIL0601 JIL JIL - OK Jilemnice DISK
Čivrný Jan VRL0501 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Mencl Josef VSP0602 VSP VSP - USK Praha DISK
Tesař Zdeněk SJC0401 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
Hora David PGP0601 PGP PGP - SK Praga DISK
Valter Ondřej KBP0400 KBP KBP - KBP Praha DISK
H12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 82:42
2. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč TTR 91:56 + 9:14
3. Hasman Marek VPM0201 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 93:15 + 10:33
4. Štefan Vít STH0202 STH STH - SK Studenec 96:30 + 13:48
5. Klaška Martin DKP0100 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 103:42 + 21:00
6. Pipek Ondřej LPU0203 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 140:09 + 57:27
7. Břeň Daniel SJC0102 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 141:43 + 59:01
8. Zobaník Radek RAD0201 RAD RAD - TJ Sokol Radslavice 162:42 + 80:00
Mrskoč Marek LPU0205 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Zalaba Tomáš SJC0101 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
Doskočil Vilém NER NER DISK
H14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hajný Vojtěch JIL9902 JIL JIL - OK Jilemnice 115:32
2. Zobaník Michal RAD9901 RAD RAD - TJ Sokol Radslavice 130:18 + 14:46
3. Tryzna Matěj VRL0004 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 146:50 + 31:18
4. Urbanec Hugo EZL9915 EZL EZL - PEV Zlín 150:06 + 34:34
5. Semiginovský Šimon SJC0005 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 174:27 + 58:55
6. Dubský Vojtěch SJC0006 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 195:39 + 80:07
H16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Břeň Lukáš SJC9805 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 146:17
2. Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA CHA - OK Chrastava 153:11 + 6:54
3. Švestka Vít KVS9700 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 159:03 + 12:46
4. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 168:05 + 21:48
Ash Adam OCB9701 OCB OCB - OC České Budějovice DISK
Peřinka Šimon BBM9700 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering DISK
H18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aster Tomáš SLA9602 SLA SLA - SKOB Slaný 121:51
2. Dušek Martin ZAM9602 ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 190:44 + 68:53
3. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 197:40 + 75:49
4. Bouček Jakub OCB9501 OCB OCB - OC České Budějovice 219:10 + 97:19
H21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Losman Petr PHK7901 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 120:50
2. Janata Martin DKP8306 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 125:05 + 4:15
3. Škoda Jakub VLI8800 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 130:07 + 9:17
4. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Lu LCE 135:27 + 14:37
5. Novák Jiří NPA7502 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 142:07 + 21:17
6. Kučera Jan VSP7302 VSP VSP - USK Praha 146:47 + 25:57
7. Kolín Jan DKP7701 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 149:39 + 28:49
8. Váňa Martin TUR8401 TUR TUR - OOB TJ Turnov 151:21 + 30:31
9. Kadavý Petr CHA7800 CHA CHA - OK Chrastava 152:04 + 31:14
10. Grundman Vojtěch CHC8801 CHC CHC - K.O.B. Choceň 152:23 + 31:33
11. Janda Martin DOB8002 DOB DOB - KOB Dobruška 152:50 + 32:00
12. Janovský Tomáš PGP6401 PGP PGP - SK Praga 154:53 + 34:03
13. Pátek Michal CHC8603 CHC CHC - K.O.B. Choceň 155:03 + 34:13
14. Martan Jiří VLI7300 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 156:33 + 35:43
15. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 164:24 + 43:34
16. Mazal Zdeněk VBM8103 VBM VBM - VSK Mendelu Brno 165:40 + 44:50
17. Pachner Pavel VLI7503 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 166:37 + 45:47
18. Novák Zdeněk NPA7701 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 171:51 + 51:01
19. Sháněl Jan CHC9402 CHC CHC - K.O.B. Choceň 172:37 + 51:47
20. Pucherna Jan TAP7701 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 174:11 + 53:21
21. Šístek Daniel SCP7507 SCP SCP - OK Sparta Praha 174:42 + 53:52
22. Klaška Pavel DKP9301 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 175:07 + 54:17
23. Semrád Ladislav CHC9701 CHC CHC - K.O.B. Choceň 178:15 + 57:25
24. Anděl Robert VPM8001 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 181:43 + 60:53
25. Bejr Zdeněk NPA8401 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 185:45 + 64:55
26. Fiala Petr LPU8701 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 187:46 + 66:56
27. Kasal Vít SBK7540 SBK SBK - KOB Start Blansko 188:34 + 67:44
28. Schröter Pavel CHA7203 CHA CHA - OK Chrastava 190:58 + 70:08
29. Lepšík Petr BOR8202 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 191:05 + 70:15
30. Pešek Ondřej CHC8502 CHC CHC - K.O.B. Choceň 198:47 + 77:57
31. Nývlt Petr SNA8004 SNA SNA - TJ START Náchod 203:47 + 82:57
32. Pátek Richard ZBM7609 ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno 204:46 + 83:56
33. Klaška Pavel DKP6500 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 206:14 + 85:24
34. Sedlák Radek SNA7501 SNA SNA - TJ START Náchod 212:15 + 91:25
35. Wagner Libor DKP8511 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 251:05 + 130:15
Horák Jan NPA8902 NPA NPA - SK LOB Nová Paka DISK
Matějka Zbyněk NER NER DISK
Kamenický Jakub PHK9104 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Kořínek Jindřich TUR8406 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
Jansa Jiří CHT8402 CHT CHT - OOB SK Chrast DISK
Kafka Miloš LPU8608 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kovář Miroslav SCP8103 SCP SCP - OK Sparta Praha DISK
Svoboda Jakub 64C8700 64C CZ - Ekonom Praha Outdoor DISK
Fiala Jan BBM7205 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering DISK
Veselý Ondřej PHK8505 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Hora Vladimír VSP5100 VSP VSP - USK Praha DISK
Lenner Miroslav LPU8605 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Zelenka Tomáš PHK9001 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Větrovský Tomáš 65C7901 65C CZ - Ekonom Praha Outdoor DISK
Hora Zbyněk PGP8000 PGP PGP - SK Praga DISK
Jíra Tomáš KAM9802 KAM KAM - SK Kamenice DISK
Blahuta Marek MFP7301 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha DISK
Novotný Tomáš PHK8101 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Baier Martin TUR7603 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlov SKV 139:24
2. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC CHC - K.O.B. Choceň 148:53 + 9:29
3. Havlíček Lukáš JIL9003 JIL JIL - OK Jilemnice 149:07 + 9:43
4. Srb Tomáš BOR8801 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 152:56 + 13:32
5. Andrej Patras HBB8201 HBB 156:04 + 16:40
6. Joxeba Agirre HBB7902 HBB 171:55 + 32:31
7. Kučera Jiří 26C8700 26C CZ - Sobotka 176:55 + 37:31
8. Šimša Jaromír MFP7100 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 179:23 + 39:59
9. Kašpar Ludvík ZAK7200 ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy 193:54 + 54:30
10. Forst Libor MFP6301 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 194:14 + 54:50
11. Urbaník Robert VLI7002 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 207:29 + 68:05
12. Havlůj František DKP8308 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 234:12 + 94:48
Vaněk Petr ZBP7302 ZBP ZBP - OOB SK Zbraslav DISK
Pitra Martin CHT9204 CHT CHT - OOB SK Chrast DISK
Zeman Jaroslav DOB8844 DOB DOB - KOB Dobruška DISK
Hopanyuk Anatoliy DKP7900 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
Filičko Marek LPU7102 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Drobník Lukáš SCP8500 SCP SCP - OK Sparta Praha DISK
Beránek Petr 2XC8100 2XC CZ - Neregistrovaní - Haven Te DISK
Hlaváč Ondra NER NER DISK
Dneboský František 24C8000 24C CZ - OK Vršovice DISK
Kolaja Jan VLI8100 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Šimík Daniel ROZ6900 ROZ ROZ - OK Roztoky DISK
Mokrý Pavel NER NER DISK
H35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 118:27
2. Pecka Jan EKP6800 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 148:38 + 30:11
3. Poborský Petr EKP7500 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 167:21 + 48:54
4. Votoček Tomáš JIL7041 JIL JIL - OK Jilemnice 188:21 + 69:54
5. Kvapil Petr TUV7402 TUV TUV - SOK TJ Turnov 197:07 + 78:40
6. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB SOB - SOBSA 200:47 + 82:20
7. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles 211:23 + 92:56
8. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 216:56 + 98:29
9. Zlesák Ondřej JIL7601 JIL JIL - OK Jilemnice 338:58 + 220:31
H40
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jan VPM6901 VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 129:26
2. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec 147:34 + 18:08
3. Švestka Vítězslav KVS7301 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 148:34 + 19:08
4. Mencl Miloslav VSP6505 VSP VSP - USK Praha 155:26 + 26:00
5. Kolář Viktor HOR7300 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 167:45 + 38:19
6. Kalousek Jiří DKP6901 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 170:05 + 40:39
7. Chvátil Jiří PHK7200 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 205:41 + 76:15
8. Kolář Tomáš SLA7103 SLA SLA - SKOB Slaný 205:52 + 76:26
Urbanec Vít EZL7010 EZL EZL - PEV Zlín DISK
Sedlak Kristian OKI OKI OKI Sport DISK
Jandera Tomáš DVP7304 DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov DISK
Valter Petr KBP4500 KBP KBP - KBP Praha DISK
Sykorka Ivan NER NER DISK
Valter Dalibor KBP6900 KBP KBP - KBP Praha DISK
H45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan PEN6600 PEN PEN - OK RECO Sport 128:00
2. Kos Michal SRK6802 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 166:17 + 38:17
3. Aster Vladimír SLA6500 SLA SLA - SKOB Slaný 208:50 + 80:50
Hostaš Zdeněk VAM6403 VAM VAM - OOB Vamberk DISK
Tryzna Pavel VRL6801 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Ježek Ladislav VLI4900 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Hanč Jaroslav VRL6702 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 97:32
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč TTR 128:50 + 31:18
3. Malý Evžen JIL6102 JIL JIL - OK Jilemnice 139:38 + 42:06
4. Vydra Pavel PEN6200 PEN PEN - OK RECO Sport 150:33 + 53:01
5. Kavka Jiří SCP5900 SCP SCP - OK Sparta Praha 152:48 + 55:16
6. Zeman Jaroslav CHT5901 CHT CHT - OOB SK Chrast 154:31 + 56:59
7. Novotný Miroslav LPU5905 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 171:31 + 73:59
8. Šimek Miroslav LME6300 LME LME - SK Los Mělník 175:09 + 77:37
9. Čivrný Pavel VRL6306 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 195:32 + 98:00
Havlíček Libor JIL6103 JIL JIL - OK Jilemnice DISK
Krajča Pavel TZL5705 TZL TZL - SKOB Zlín DISK
Vykysalý Miroslav PHK5902 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Řehák Pavel SJC6001 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
H55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 VSP VSP - USK Praha 108:29
2. Konopáč Jiří TUR5803 TUR TUR - OOB TJ Turnov 121:33 + 13:04
3. Bochenek Milan EKP5601 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 132:41 + 24:12
4. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE DCE - KOB Dobřichovice 140:43 + 32:14
5. Adrián Petr EKP5600 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 145:35 + 37:06
6. Doležal Miroslav PGP5501 PGP PGP - SK Praga 164:39 + 56:10
7. Borák Stanislav EKP5212 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 166:48 + 58:19
Hrstka Vladislav JHB5702 JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Nožička Miroslav LPU5405 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Junek Petr STH5501 STH STH - SK Studenec DISK
H60
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 TJP TJP - TJ Sokol Troja 113:11
2. Erlebach Josef JIL5201 JIL JIL - OK Jilemnice 115:54 + 2:43
3. Škoda Přemek VLI5301 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 131:07 + 17:56
4. Oudin Bernard COC COC CO - Colmar 150:36 + 37:25
5. Mrštík Václav LPU5002 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 152:11 + 39:00
6. Ptáček Ladislav BBM5300 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering 167:07 + 53:56
7. Procházka Jan TBM4907 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno 194:00 + 80:49
Farář Václav LPU5201 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BBM - BETA URSUS Orienteering DISK
Přinda Oldřich VLI5101 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
H65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP SCP - OK Sparta Praha 114:21
2. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 117:49 + 3:28
3. Novák Miloš SCP4600 SCP SCP - OK Sparta Praha 128:47 + 14:26
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL JIL - OK Jilemnice 134:21 + 20:00
5. Kříž Pavel PZR4800 PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza 135:39 + 21:18
6. Fišák Jan MLA4401 MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně 139:56 + 25:35
7. Paul Josef DCE4401 DCE DCE - KOB Dobřichovice 148:32 + 34:11
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 163:27 + 49:06
9. Fejk Zbyněk HOR4801 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 171:53 + 57:32
10. Čepelka Petr LPU4701 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 174:54 + 60:33
11. Rakovec Miloš SCP4500 SCP SCP - OK Sparta Praha 184:46 + 70:25
Nosál Stanislav LBE4600 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun DISK
Pospíšil Jiří TUV4701 TUV TUV - SOK TJ Turnov DISK
Pokorný Karel TCB4701 TCB TCB - SK Technik České Budějov DISK
H70
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec 132:25
2. Dohnal Josef VSP4300 VSP VSP - USK Praha 141:00 + 8:35
3. Kohout Tomáš UVP3700 UVP UVP - Slovan Praha 148:12 + 15:47
4. Bouček Václav OCB4101 OCB OCB - OC České Budějovice 158:30 + 26:05
5. Hlavatý Karel SJP4200 SJP SJP - KČT Slavoj Praha 186:43 + 54:18
6. Vykysalý František PHK3002 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 187:18 + 54:53
7. Sedlář Vladimír AOP4201 AOP AOP - Přátelé orientačního běh 205:22 + 72:57
Zábranský Emil SLA4200 SLA SLA - SKOB Slaný DISK
HDR
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Jan STH0500 STH STH - SK Studenec 73:30
2. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč TTR 74:07 + 0:37
3. Jíra Filip ROZ0500 ROZ ROZ - OK Roztoky 88:12 + 14:42
4. Nešporová Terezie TTR0851 OOB Třebíč TTR 91:15 + 17:45
5. Mrskočová Markéta LPU0553 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 105:42 + 32:12
6. Kvapilová Kristýna TUV0999 TUV TUV - SOK TJ Turnov 107:06 + 33:36
7. Šedivý Josef STH0802 STH STH - SK Studenec 116:11 + 42:41
8. Čivrná Eliška VRL0851 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 139:38 + 66:08
9. Ševčíková Magdalena NER NER 170:40 + 97:10
Urbanec Bruno EZL EZL EZL - PEV Zlín DISK
Kučerová Kateřina VSP0950 VSP VSP - USK Praha DISK
Ševčík Daniel TBM0508 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno DISK
Janatová Violka DKP0950 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
Pipková Karolína NER NER DISK
Uhlířová Marie LBE0950 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun DISK
Vařeková Anna TUV0651 TUV TUV - SOK TJ Turnov DISK
Zimová Veronika DCE0650 DCE DCE - KOB Dobřichovice DISK
Votočková Amélie JIL JIL JIL - OK Jilemnice DISK
Brabencová Anna SOB0450 SOB SOB - SOBSA DISK
Albert Vojtíšek NER NER DISK
Kučera Jakub VSP0900 VSP VSP - USK Praha DISK
Zobaník Tomáš NER NER DISK
Hora Jan PGP0901 PGP PGP - SK Praga DISK
Hyxa Jan VLI VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Stauch Daniel 3LC0600 NER DISK
Kubátová Marie NER NER DISK
Ritschel Adam NER NER DISK
Stránská Eliška NER NER DISK
Novotná Vendulka NER NER DISK
Koubová Johana NER NER DISK
Malečková Pavlína PGP0850 PGP PGP - SK Praga DISK
Koubová Apolenka NER NER DISK
Kazdová Rozárie SJC1350 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
Alblová Zuzana LME0660 LME LME - SK Los Mělník DISK
P
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Jiří KVS6802 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 85:54
2. Tkáč Jan TJN TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 96:29 + 10:35
3. Sedlak Eva OKI OKI OKI Sport 117:11 + 31:17
4. Dejnožková Blanka TJN7651 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 118:21 + 32:27
5. Švestková Jana KVS7051 KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín 149:22 + 63:28
6. Klašková Josefina DKP9651 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 155:54 + 70:00
7. Veselá Kateřina NNN9250 NNN CZ - Neregistrovaní 179:16 + 93:22
8. Pekárek Michal RBK9015 RBK RBK - SK Radioklub Blansko 179:23 + 93:29
9. Kovářová Milena TJH5351 TJ OK Tolar Jind TJH 183:02 + 97:08
10. Novotná Barbora NER NER 233:19 + 147:25
Jílková Radka ZBP7751 ZBP ZBP - OOB SK Zbraslav DISK
Zítková Michaela TUV8551 TUV TUV - SOK TJ Turnov DISK
Štrossová Veronika DCE8250 DCE DCE - KOB Dobřichovice DISK
Ševčík Robert TBM7010 TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno DISK
Novák Jan NER NER DISK
Ječná Tereza NER NER DISK
Švarc Tomáš NER NER DISK
Švarcová Lenka NER NER DISK
Kazdová Dana 24C8150 24C CZ - OK Vršovice DISK
Drobník Michal SJC8709 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
Kalošová Terka NER NER DISK
Arnold Jindřich HOR4701 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice DISK
Hyxová Radka VLI7755 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Pachner Jan NER NER DISK
Peteráč Zdeněk VLI VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Tesař Zdeněk SJC7401 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK
Bartoň Zdeněk NPA NPA NPA - SK LOB Nová Paka DISK
Stauchová Iva 3LC7450 NER DISK
Skochová Jitka NER NER DISK
Krakorová Iva NER NER DISK
Melicharová Kateřina ml. NER NER DISK
Červenka Jiří MLA5804 MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně DISK
Melicharová Kateřina st. NER NER DISK
T
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladík František STH9203 STH STH - SK Studenec 126:26
2. Kovář Jaroslav TJH8901 TJ OK Tolar Jind TJH 160:43 + 34:17
3. Menclová Silvie VSP7050 VSP VSP - USK Praha 171:51 + 45:25
4. Trýzna Aleš STH STH STH - SK Studenec 201:16 + 74:50
5. Uhlíř Patrik LBE7000 LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun 207:44 + 81:18
6. Kovářová Lenka TJH8652 TJ OK Tolar Jind TJH 210:27 + 84:01
7. Jirásková Dora NER NER 289:53 + 163:27
8. Viková Vendula STH8951 STH STH - SK Studenec 312:14 + 185:48
Neckař Jan NER NER DISK
Nymsa Zdeněk TYN8502 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic DISK
Drobníková Markéta TAP8463 TAP TAP - KOB TRETRA Praha DISK
Oma Jakub TUR8002 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
Píša Pavel NNN7101 NNN CZ - Neregistrovaní DISK
Ledvina Tomáš 66C6300 66C CZ - Amateri DISK
Francke Karel NER NER DISK
Ledvinová Jana 66C6350 66C CZ - Amateri DISK
Straka Lukáš SLA7002 SLA SLA - SKOB Slaný DISK
Švarc Jiří NER NER DISK
Hančová Petra VRL9652 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kaňka Vladimír NER NER DISK
Francke Jan NER NER DISK
Kubát Petr NER NER DISK
Albl Slávek LME7600 LME LME - SK Los Mělník DISK
Souček Tomáš PHK PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
Jirků Martina TUR8750 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
Alblová Lucie LME7555 LME LME - SK Los Mělník DISK
Procházková Soňa LPU LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK