Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN - mikrosprint

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Terezín
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Mapa:
SOKOLOVNA, 1:250 + 1:2 000, E ---, stav III/2013, autor T. Babický, A4
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš
Stavitel tratí:
Babický Tomáš
Kategorie:
-100 kg     -40 kg     -60 kg     -80 kg     100- kg    
-100 kg
0.56 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Antonín DKP7100 DKP Oddíl OB Kotlářka 14:11
2. Dlouhý Jiří DKP5700 DKP Oddíl OB Kotlářka 15:08 + 0:57
3. Nieke Hagen 33D6301 33D USV TU Dresden 16:07 + 1:56
4. Zít Jan LDC8200 LDC KOB Děčín 16:59 + 2:48
5. Kaufmann Torsten 33D7101 33D USV TU Dresden 18:33 + 4:22
6. Unger Jan 44C8911 44C Neregistrovaní 22:23 + 8:12
7. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:34 + 8:23
8. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:41 + 9:30
9. Nosál Stanislav LBE4600 LBE TJ Lokomotiva Beroun 29:46 + 15:35
Duben Jiří LDC8101 LDC KOB Děčín DISK
-40 kg
0.56 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:32
2. Víteček Jáchym DKP0204 DKP Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 2:31
3. Šubrt Matěj DKP0205 DKP Oddíl OB Kotlářka 17:11 + 2:39
4. Pachnik Stanisław STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 17:20 + 2:48
5. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 18:50 + 4:18
6. Kalousková Marie DKP0151 DKP Oddíl OB Kotlářka 19:45 + 5:13
7. Šimša Martin MFP0300 MFP VŠSK MFF UK Praha 20:22 + 5:50
7. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:22 + 5:50
9. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:34 + 8:02
10. Šimšová Barbora MFP0150 MFP VŠSK MFF UK Praha 25:16 + 10:44
Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
-60 kg
0.56 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 11:04
2. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 12:35 + 1:31
3. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 12:55 + 1:51
4. Dlouhá Hana DKP9450 DKP Oddíl OB Kotlářka 13:40 + 2:36
5. Pavlů Kateřina PGP9554 PGP SK Praga 13:54 + 2:50
6. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 14:18 + 3:14
7. Jaunsproge Mara 33D8751 33D USV TU Dresden 14:25 + 3:21
8. Nieke Patricia 33D9551 33D USV TU Dresden 14:34 + 3:30
9. Hradecká Petra DOK6850 DOK OK Doksy 15:52 + 4:48
10. Salzmann Heinrich 33D9701 33D USV TU Dresden 15:58 + 4:54
11. Haniszewska Angelika STB9995 STB TJ Stadion Nový Bor 16:02 + 4:58
12. Nieke Corinna 33D9352 33D USV TU Dresden 16:36 + 5:32
13. Kolín Jan DKP7701 DKP Oddíl OB Kotlářka 18:13 + 7:09
13. Rickmeyer Tina 33D8651 33D USV TU Dresden 18:13 + 7:09
15. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 19:19 + 8:15
16. Šimšová Jana MFP7651 MFP VŠSK MFF UK Praha 20:15 + 9:11
17. Pelikánová Lucie MFP6950 MFP VŠSK MFF UK Praha 20:52 + 9:48
18. Pelikánová Máša MFP0050 MFP VŠSK MFF UK Praha 21:17 + 10:13
19. Brázdil Petr ODV9700 ODV TJ Aero Odolena Voda 30:17 + 19:13
20. Ondřejček Jiří ODV9800 ODV TJ Aero Odolena Voda 30:26 + 19:22
21. Kdýr Matěj ODV0000 ODV TJ Aero Odolena Voda 31:30 + 20:26
22. Pelikán Lukáš MFP9800 MFP VŠSK MFF UK Praha 31:56 + 20:52
Eckardt Cornelia 33D6951 33D USV TU Dresden DISK
Szeliga Bartłomiej STB9994 STB TJ Stadion Nový Bor DISK
Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga DISK
Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín DISK
Charousková Lucie DOK9450 DOK OK Doksy DISK
Lhotová Zuzana 44C9158 44C Neregistrovaní DISK
Pavlů Veronika PGP6950 PGP SK Praga DISK
Novák Aleš ODV9805 ODV TJ Aero Odolena Voda DISK
Szeliga Małgorzata STB9997 STB TJ Stadion Nový Bor DISK
Křivancová Zdeňka LBE9450 LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Marková Anna LBE9250 LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Růžičková Aneta LBE9851 LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Platovská Kristýna LBE9850 LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Stibalová Věra LDC6051 LDC KOB Děčín DISK
-80 kg
0.56 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 10:36
2. Kretzschmar Matthias 18D0001 18D Post SV Dresden 10:41 + 0:05
3. Žejdlík Michal LTP7001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:46 + 0:10
4. Vlach Martin SCP8605 SCP OK Sparta Praha 10:51 + 0:15
5. Šimon Václav LBE9100 LBE TJ Lokomotiva Beroun 10:58 + 0:22
6. Neumann Josef 33D8401 33D USV TU Dresden 11:11 + 0:35
7. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 11:18 + 0:42
8. Wagner Libor DKP8511 DKP Oddíl OB Kotlářka 11:31 + 0:55
9. Pospíšil Ondřej DKP8717 DKP Oddíl OB Kotlářka 11:44 + 1:08
10. Švadlena Pavel CHC7502 CHC K.O.B. Choceň 11:45 + 1:09
11. Šimon Jakub LBE8801 LBE TJ Lokomotiva Beroun 11:59 + 1:23
11. Řada Jakub DKP9401 DKP Oddíl OB Kotlářka 11:59 + 1:23
13. Koštejn Vít DOK5500 DOK OK Doksy 12:00 + 1:24
14. Dlouhá Marie DKP8756 DKP Oddíl OB Kotlářka 12:03 + 1:27
15. Johanovský Tomáš DKP8500 DKP Oddíl OB Kotlářka 12:09 + 1:33
16. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteerin 12:14 + 1:38
17. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 12:16 + 1:40
18. Jiřištová Zuzana DKP8254 DKP Oddíl OB Kotlářka 13:24 + 2:48
19. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 14:04 + 3:28
20. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 15:18 + 4:42
21. Kalousek Jiří DKP6901 DKP Oddíl OB Kotlářka 15:25 + 4:49
22. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin 15:43 + 5:07
23. Müller Rico 33D6401 33D USV TU Dresden 16:08 + 5:32
24. Drechsel Elisabeth 33D9351 33D USV TU Dresden 16:36 + 6:00
25. Koč Zdeněk MKP4700 MKP SK Meteor Kačerov Praha 17:04 + 6:28
26. Šimša Jaromír MFP7100 MFP VŠSK MFF UK Praha 17:22 + 6:46
27. Drechsel Michael 33D6501 33D USV TU Dresden 17:30 + 6:54
28. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 17:53 + 7:17
29. Gossel Heiko1 33D6502 33D USV TU Dresden 18:09 + 7:33
30. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 19:43 + 9:07
31. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteerin 22:32 + 11:56
32. Novák Miloš SCP4600 SCP OK Sparta Praha 27:03 + 16:27
33. Bednaříková Olga Marie VLI5151 VLI Slavia Liberec orienteerin 31:18 + 20:42
34. Matoušková Marie LJN5550 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad N 31:21 + 20:45
35. Šmidt Evžen 44C8913 44C Neregistrovaní 31:33 + 20:57
36. Dlouhá Jana DKP5950 DKP Oddíl OB Kotlářka 31:45 + 21:09
Hradecký Jaroslav DOK6300 DOK OK Doksy DISK
Hradecký Jaroslav DOK9600 DOK OK Doksy DISK
Ramba Jiří PGP8610 PGP SK Praga DISK
Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
Wieczorek Marcin STB9996 STB TJ Stadion Nový Bor DISK
Goj Tomáš LBE9700 LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Fišer Jiří SLP8503 SLP OOB Slavia Praha DISK
Charousek Jakub DOK9200 DOK OK Doksy DISK
Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín DISK
Jirásek Ondřej 44C9209 44C Neregistrovaní DISK
Víteček Jan DKP7201 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
Dubnová Božena LDC LDC KOB Děčín DISK
Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA OK Chrastava DISK
Tomaščin Jaroslav MKP5800 MKP SK Meteor Kačerov Praha DISK
Stachovičová Romana 44C9159 44C Neregistrovaní DISK
Kříž Pavel PZR4800 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo DISK
Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava DISK
Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga DISK
Pachnik Wojciech STB9991 STB TJ Stadion Nový Bor DISK
Zenker Norbert 33D5802 33D USV TU Dresden DISK
Stibal Ivan LDC5701 LDC KOB Děčín DISK
Hýbl Lukáš PGP7504 PGP SK Praga DISK
100- kg
0.56 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Libor VLI5200 VLI Slavia Liberec orienteerin 24:55
2. Matoušek Luboš LJN4700 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad N 47:04 + 22:09
Gerhardt Joachim 33D5801 33D USV TU Dresden DISK
Pachnik Dariusz STB9990 STB TJ Stadion Nový Bor DISK