Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček

Kategorie: D20

Datum:
08.05.2014
Místo konání:
Znojmo, Základní škola Mládeže 3
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Znojmo, 1 : 4 000, ekvidistance 2,5 m
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R2
JURY:
Janata Martin, Kubát Pavel, Mrázek Jan
D20
1.80 km, 85 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8067
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 15:37 8930
2. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 15:46 + 0:09 8845
2. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 15:46 + 0:09 8845
4. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 15:58 + 0:21 8732
5. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 16:05 + 0:28 8666
6. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 16:19 + 0:42 8535
7. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 16:51 + 1:14 8233
8. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 17:16 + 1:39 7998
9. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 17:17 + 1:40 7989
10. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 17:24 + 1:47 7923
11. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 1:58 7819
12. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 17:41 + 2:04 7763
13. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 17:44 + 2:07 7735
14. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 17:45 + 2:08 7725
15. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 17:49 + 2:12 7688
16. Kosová Štěpánka LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 2:19 7622
17. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 18:00 + 2:23 7584
18. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 18:14 + 2:37 7452
19. Haltof Ewa VRB9499 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18:30 + 2:53 7302
20. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 18:45 + 3:08 7161
21. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 18:46 + 3:09 7151
22. Lehárová Alžběta LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice 18:59 + 3:22 7029
23. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 19:13 + 3:36 6897
24. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 19:40 + 4:03 6643
25. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 20:05 + 4:28 6408
26. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 20:22 + 4:45 6248
27. Brožová Aneta TUR9453 A OOB TJ Turnov 20:49 + 5:12 5994
28. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 21:19 + 5:42 5712
29. Brajer Dominika DOB9550 C KOB Dobruška 21:33 + 5:56 5580
30. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 32:11 + 16:34 0