Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček

Kategorie: H20

Datum:
08.05.2014
Místo konání:
Znojmo, Základní škola Mládeže 3
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Znojmo, 1 : 4 000, ekvidistance 2,5 m
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R2
JURY:
Janata Martin, Kubát Pavel, Mrázek Jan
H20
2.00 km, 115 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 15:47 9871
2. Semík Ondřej KAM9401 R SK Kamenice 16:08 + 0:21 9659
3. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 16:09 + 0:22 9648
4. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 16:28 + 0:41 9456
4. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 16:28 + 0:41 9456
6. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 16:33 + 0:46 9406
7. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 16:48 + 1:01 9254
8. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 17:07 + 1:20 9062
9. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 17:20 + 1:33 8930
10. Hraboš Matěj ASU9547 B Magnus Orienteering 18:05 + 2:18 8475
11. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 18:09 + 2:22 8434
12. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 18:10 + 2:23 8424
13. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 18:39 + 2:52 8131
14. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 18:56 + 3:09 7959
15. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 19:08 + 3:21 7837
16. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 19:09 + 3:22 7827
17. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 19:16 + 3:29 7757
18. Zvoníček Josef SKM9404 A KOB Směr Kroměříž 19:30 + 3:43 7615
19. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 19:57 + 4:10 7342
20. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 20:05 + 4:18 7261
21. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 20:27 + 4:40 7038
22. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 20:29 + 4:42 7018
23. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 20:32 + 4:45 6988
23. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 20:32 + 4:45 6988
25. Valášek Jan KAM9400 A SK Kamenice 20:56 + 5:09 6745
26. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 21:16 + 5:29 6542
27. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 21:24 + 5:37 6462
28. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:56 + 6:09 6138
29. Nejman Stanislav TUR9500 B OOB TJ Turnov 22:46 + 6:59 5632
30. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 23:25 + 7:38 5237
MS Berger Xander AUT C 15:31 +
MS Pauser Jakob C 20:18 + 4:31
MS Reinen Matthias C 15:20 +
Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno PRUM 0