Logo

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček

Klubové výsledky : SJI (17)

Datum:
08.05.2014
Místo konání:
Znojmo, Základní škola Mládeže 3
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Mapa:
Znojmo, 1 : 4 000, ekvidistance 2,5 m
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R2
JURY:
Janata Martin, Kubát Pavel, Mrázek Jan
Kategorie:
D16     D45     H12C     H14C     H16     H18     H20     H21B     H35     H40     H50     HDR     P    
Nahrávám data...

D16 1.60 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 11:47

D45 1.60 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 20:24 + 3:27

H12C 1.10 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 21:36 + 14:15

H14C 1.40 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 13:12 + 0:32

H16 1.80 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
30. Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 16:32 + 4:43

H18 1.80 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 13:00 + 0:09
10. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 14:05 + 1:14
16. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 14:32 + 1:41
35. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 19:23 + 6:32

H20 2.00 km, 115 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8842

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
26. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 21:16 + 5:29 6542

H21B 1.90 km, 100 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7157

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
9. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 16:16 + 2:16 6466

H35 1.90 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 23:11 + 6:32

H40 1.80 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 16:35 + 1:55

H50 1.80 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 19:23 + 4:13
18. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 19:38 + 4:28

HDR 1.10 km, 15 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava DISK

P 1.70 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 13:27