Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Hana | LLI0450 | TJ Loko Liberec | 15:14 | ||
2. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | SK Kamenice | 19:40 | + 4:26 | |
3. | Mellanová Judita | TUV0559 | SOK TJ Turnov | 19:58 | + 4:44 | |
4. | Hájková Tereza | TUV0558 | SOK TJ Turnov | 20:34 | + 5:20 | |
5. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 22:19 | + 7:05 | |
6. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 24:24 | + 9:10 | |
7. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:16 | + 10:02 | |
8. | Vlašímská Bára | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:45 | + 11:31 | |
9. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 26:56 | + 11:42 | |
10. | Baldriánová Eva | VSP0751 | USK Praha | 28:05 | + 12:51 | |
11. | Pecková Tereza | EKP0551 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:06 | + 12:52 | |
12. | Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem | 28:16 | + 13:02 | |
13. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 29:21 | + 14:07 | |
14. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 29:31 | + 14:17 | |
15. | Jedličková Josefína | VSP0651 | USK Praha | 33:34 | + 18:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 15:29 | ||
2. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 17:21 | + 1:52 | |
3. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:37 | + 3:08 | |
4. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 19:21 | + 3:52 | |
5. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 20:24 | + 4:55 | |
6. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 20:33 | + 5:04 | |
7. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 21:55 | + 6:26 | |
8. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:29 | + 7:00 | |
9. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:05 | + 7:36 | |
10. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 24:23 | + 8:54 | |
11. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 24:48 | + 9:19 | |
12. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 25:34 | + 10:05 | |
13. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 25:55 | + 10:26 | |
14. | Zaňková Natálie | TJN0450 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:31 | + 20:02 | |
15. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 43:59 | + 28:30 | |
16. | Synková Barbora | DOK0450 | OK Doksy | 52:06 | + 36:37 | |
17. | Havlová Kateřina | VRL0552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:03 | + 39:34 | |
Škáchová Viktorie | KAM0650 | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 21:35 | ||
2. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 22:13 | + 0:38 | |
3. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:26 | + 0:51 | |
4. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:56 | + 1:21 | |
5. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | USK Praha | 23:01 | + 1:26 | |
6. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 23:10 | + 1:35 | |
7. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 23:47 | + 2:12 | |
8. | Hankovcová Helena | KAM0350 | SK Kamenice | 24:06 | + 2:31 | |
9. | Podrábská Marie | VLI0251 | Slavia Liberec orienteering | 24:14 | + 2:39 | |
10. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:29 | + 2:54 | |
11. | Staňková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:07 | + 3:32 | |
12. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 26:02 | + 4:27 | |
13. | Janků Anna | SJC0252 | TJ Sportcentrum Jičín | 26:21 | + 4:46 | |
14. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:50 | + 5:15 | |
15. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:27 | + 5:52 | |
16. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:56 | + 6:21 | |
17. | Linková Lucie | TUR0251 | OOB TJ Turnov | 28:27 | + 6:52 | |
18. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 30:12 | + 8:37 | |
19. | Suchá Simona | SHK0351 | TJ Slavia Hradec Králové | 30:26 | + 8:51 | |
20. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 30:45 | + 9:10 | |
21. | Boskovská Tereza | DOK0250 | OK Doksy | 30:55 | + 9:20 | |
22. | Novotná Viktorie | TJN0250 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:14 | + 10:39 | |
23. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 32:49 | + 11:14 | |
24. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 34:56 | + 13:21 | |
25. | Nováková Marie | TJN0351 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:07 | + 15:32 | |
26. | Slámová Barbora | NEJ0251 | TJ Jiskra Nejdek | 37:38 | + 16:03 | |
27. | Ďoubalíková Lenka | CHT0351 | OOB SK Chrast | 38:12 | + 16:37 | |
28. | Schacherlová Anna | DOK0350 | OK Doksy | 39:01 | + 17:26 | |
29. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 40:52 | + 19:17 | |
30. | Kopecká Tamara | TJN0352 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:33 | + 19:58 | |
31. | Hornychová Karolína | TJN0254 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:51 | + 31:16 | |
32. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:16 | + 57:41 | |
Budská Anna | TJN0253 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterová Jana | DOB0051 | KOB Dobruška | 22:25 | ||
2. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | SK Kamenice | 24:26 | + 2:01 | |
3. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 24:45 | + 2:20 | |
4. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 25:19 | + 2:54 | |
5. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 26:10 | + 3:45 | |
6. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 26:40 | + 4:15 | |
7. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 26:41 | + 4:16 | |
8. | Plhalová Šárka | ASU0097 | Magnus Orienteering | 26:52 | + 4:27 | |
9. | Thýnová Nikola | SHK0051 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:58 | + 4:33 | |
10. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 27:00 | + 4:35 | |
11. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:10 | + 4:45 | |
12. | Šrámková Hana | RIC0051 | OB Říčany | 27:11 | + 4:46 | |
13. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 27:22 | + 4:57 | |
14. | Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 27:23 | + 4:58 | |
15. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 27:28 | + 5:03 | |
16. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK OS Nové Město n. M. | 27:33 | + 5:08 | |
17. | Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 27:48 | + 5:23 | |
18. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 28:12 | + 5:47 | |
19. | Kochová Anna | SJC0153 | TJ Sportcentrum Jičín | 28:17 | + 5:52 | |
20. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK OS Nové Město n. M. | 28:47 | + 6:22 | |
21. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:17 | + 6:52 | |
22. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:33 | + 7:08 | |
22. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 29:33 | + 7:08 | |
24. | Šafková Sofie | KAM0153 | SK Kamenice | 31:03 | + 8:38 | |
24. | Černá Kateřina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 31:03 | + 8:38 | |
26. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 31:19 | + 8:54 | |
27. | Kováříková Marie | KAM0050 | SK Kamenice | 31:27 | + 9:02 | |
28. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:31 | + 9:06 | |
29. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 32:20 | + 9:55 | |
30. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:30 | + 10:05 | |
31. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 32:41 | + 10:16 | |
32. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:55 | + 10:30 | |
33. | Zahradníková Denisa | STH0052 | SK Studenec | 33:05 | + 10:40 | |
34. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 33:09 | + 10:44 | |
35. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 33:17 | + 10:52 | |
36. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 33:35 | + 11:10 | |
37. | Zimová Barbora | SHK0151 | TJ Slavia Hradec Králové | 33:47 | + 11:22 | |
38. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 33:48 | + 11:23 | |
39. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 33:49 | + 11:24 | |
40. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | SK Kamenice | 34:02 | + 11:37 | |
41. | Hájková Anna | TUR0051 | OOB TJ Turnov | 34:17 | + 11:52 | |
42. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 34:28 | + 12:03 | |
43. | Borovičková Valerie | ZAM0051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 36:03 | + 13:38 | |
44. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 36:18 | + 13:53 | |
45. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 38:16 | + 15:51 | |
46. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:19 | + 16:54 | |
47. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 39:31 | + 17:06 | |
48. | Rydlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:46 | + 17:21 | |
49. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 40:08 | + 17:43 | |
50. | Vejražková Róza | SJC0151 | TJ Sportcentrum Jičín | 41:10 | + 18:45 | |
51. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 42:01 | + 19:36 | |
52. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | OOB SK Chrast | 42:30 | + 20:05 | |
53. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:52 | + 20:27 | |
54. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:39 | + 25:14 | |
55. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | TJ Slavia Hradec Králové | 48:53 | + 26:28 | |
56. | Ďoubalíková Marie | CHT0153 | OOB SK Chrast | 50:08 | + 27:43 | |
57. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:33 | + 28:08 | |
58. | Stuchlíková Katka | TJN0156 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:58 | + 28:33 | |
59. | Zapalačová Petra | DOK0154 | OK Doksy | 50:59 | + 28:34 | |
60. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 70:50 | + 48:25 | |
61. | Horová Eliška | BSO0150 | KOB Baník Sokolov | 81:25 | + 59:00 | |
62. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:55 | + 60:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 25:20 | ||
2. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 25:41 | + 0:21 | |
3. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | SK UP Olomouc | 26:29 | + 1:09 | |
4. | Čechová Tereza | SJI9852 | OK Jihlava | 26:44 | + 1:24 | |
4. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:44 | + 1:24 | |
6. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | TJ TŽ Třinec | 27:30 | + 2:10 | |
7. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:48 | + 2:28 | |
8. | Větříčková Andrea | SHK9951 | TJ Slavia Hradec Králové | 28:26 | + 3:06 | |
9. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 28:27 | + 3:07 | |
10. | Janoušková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 28:36 | + 3:16 | |
11. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 28:49 | + 3:29 | |
12. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 28:56 | + 3:36 | |
13. | Soldánová Tereza | JPV9899 | Oddíl OS SK Prostějov | 29:26 | + 4:06 | |
14. | Vývodová Jana | MOV9852 | SKOB Ostrava | 30:12 | + 4:52 | |
15. | Jezdinská Natálie | STH9954 | SK Studenec | 30:13 | + 4:53 | |
16. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 30:19 | + 4:59 | |
17. | Waňková Martina | VRL9951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:38 | + 5:18 | |
18. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 31:09 | + 5:49 | |
19. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 31:32 | + 6:12 | |
20. | Fukalová Hana | AOV9850 | OOB TJ Baník Ostrava | 32:04 | + 6:44 | |
21. | Odehnalová Klára | ABM9956 | KOB Moira Brno | 32:21 | + 7:01 | |
22. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 32:24 | + 7:04 | |
23. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:44 | + 7:24 | |
24. | Čechová Klára | AOP9951 | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:50 | + 7:30 | |
25. | Kalenská Dominika | STH9958 | SK Studenec | 33:34 | + 8:14 | |
26. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | OK Jiskra Nový Bor | 35:00 | + 9:40 | |
27. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 35:06 | + 9:46 | |
28. | Poláková Tereza | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 36:56 | + 11:36 | |
29. | Doubková Petra | VLI9853 | Slavia Liberec orienteering | 40:35 | + 15:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 24:02 | ||
2. | Malinová Apolena | SHK9952 | TJ Slavia Hradec Králové | 25:08 | + 1:06 | |
3. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 27:49 | + 3:47 | |
4. | Poláková Kateřina | TAP9854 | KOB TRETRA Praha | 27:59 | + 3:57 | |
5. | Urbanová Markéta | STH9953 | SK Studenec | 28:06 | + 4:04 | |
6. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 28:07 | + 4:05 | |
7. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 28:08 | + 4:06 | |
8. | Hojná Dominika | SJH9852 | SJH Jindřichův Hradec | 28:24 | + 4:22 | |
9. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | TJ Sportcentrum Jičín | 28:33 | + 4:31 | |
10. | Kroupová Eliška | VPM9853 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:30 | + 5:28 | |
11. | Mikešová Adéla | VPM9852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:39 | + 5:37 | |
12. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:02 | + 6:00 | |
13. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 30:13 | + 6:11 | |
13. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 30:13 | + 6:11 | |
15. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 30:43 | + 6:41 | |
16. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 31:53 | + 7:51 | |
17. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 32:25 | + 8:23 | |
18. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:34 | + 8:32 | |
19. | Hájková Eliška | ZVO9851 | OB SK Zvole | 33:40 | + 9:38 | |
20. | Zimmerová Kateřina | ZVO9852 | OB SK Zvole | 34:07 | + 10:05 | |
21. | Kopecká Eliška | KNC9850 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 34:29 | + 10:27 | |
22. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 34:51 | + 10:49 | |
23. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 35:37 | + 11:35 | |
24. | Poláková Tereza | TAP9853 | KOB TRETRA Praha | 36:19 | + 12:17 | |
25. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 38:05 | + 14:03 | |
26. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:39 | + 14:37 | |
27. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 39:18 | + 15:16 | |
28. | Čiháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 40:28 | + 16:26 | |
29. | Šrenkelová Ilona | LPU9955 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:19 | + 19:17 | |
30. | Lišková Hana | KPY9951 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:36 | + 22:34 | |
31. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | Slavia Liberec orienteering | 49:58 | + 25:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:49 | ||
2. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:23 | + 1:34 | |
3. | Štičková Anna | LLI9651 | TJ Loko Liberec | 24:26 | + 1:37 | |
4. | Nováková Tereza | DKP9751 | Oddíl OB Kotlářka | 25:35 | + 2:46 | |
5. | Chládková Simona | LPU9658 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:47 | + 2:58 | |
6. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 26:45 | + 3:56 | |
7. | Hančová Petra | VRL9652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:03 | + 4:14 | |
8. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 27:14 | + 4:25 | |
9. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 27:34 | + 4:45 | |
10. | Šádková Martina | PHK9653 | OK 99 Hradec Králové | 28:07 | + 5:18 | |
11. | Fenclová Tereza | LPU9752 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:12 | + 5:23 | |
12. | Slavíková Silvie | PGP9751 | SK Praga | 28:13 | + 5:24 | |
13. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 28:20 | + 5:31 | |
14. | Novotná Klára | PHK9751 | OK 99 Hradec Králové | 28:32 | + 5:43 | |
15. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 28:45 | + 5:56 | |
16. | Tesařová Jana | TRI9751 | TJ TŽ Třinec | 29:13 | + 6:24 | |
17. | Smrčková Dominika | KSU9799 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:51 | + 7:02 | |
18. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 30:17 | + 7:28 | |
19. | Sabelová Markéta | TRI9656 | TJ TŽ Třinec | 30:21 | + 7:32 | |
20. | Petrasová Zuzana | ASU9695 | Magnus Orienteering | 30:56 | + 8:07 | |
21. | Koderičová Tereza | LTU9651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:44 | + 8:55 | |
22. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | SK Severka Šumperk | 32:01 | + 9:12 | |
23. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 32:04 | + 9:15 | |
24. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 32:18 | + 9:29 | |
25. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | KOB Moira Brno | 32:20 | + 9:31 | |
26. | Horvátová Hana | ASU9797 | Magnus Orienteering | 32:34 | + 9:45 | |
27. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:06 | + 10:17 | |
28. | Machačová Michaela | PHK9656 | OK 99 Hradec Králové | 33:07 | + 10:18 | |
29. | Zemánková Tereza | SRK9752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 33:37 | + 10:48 | |
30. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 34:03 | + 11:14 | |
31. | Peňázová Veronika | SJH9752 | SJH Jindřichův Hradec | 34:26 | + 11:37 | |
32. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 37:57 | + 15:08 | |
33. | Vališová Martina | OSN9696 | SK OS Nové Město n. M. | 40:50 | + 18:01 | |
Starke Paula | 33D9651 | USV TU Dresden | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roškotová Lucie | TUR9753 | OOB TJ Turnov | 26:15 | ||
2. | Nejezchlebová Barbora | TUR9755 | OOB TJ Turnov | 27:26 | + 1:11 | |
3. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 28:04 | + 1:49 | |
4. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | TJ Slavia Hradec Králové | 28:08 | + 1:53 | |
5. | Hlinovská Johana | VPM9751 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:12 | + 2:57 | |
6. | Obytová Kateřina | VPM9752 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:53 | + 3:38 | |
7. | Pustaiová Zuzana | TJN9650 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:19 | + 5:04 | |
8. | Balcarová Barbora | LLI9751 | TJ Loko Liberec | 31:56 | + 5:41 | |
9. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 32:04 | + 5:49 | |
10. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 34:44 | + 8:29 | |
11. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:16 | + 14:01 | |
12. | Šádková Lucie | PHK9654 | OK 99 Hradec Králové | 41:17 | + 15:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:54 | 8965 | ||
2. | Svobodová Lenka | PHK9551 | OK 99 Hradec Králové | 25:08 | + 1:14 | 8545 | |
3. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Brno | 26:19 | + 2:25 | 8142 | |
4. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH Jindřichův Hradec | 26:34 | + 2:40 | 8057 | |
5. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:49 | + 2:55 | 7972 | |
6. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 27:50 | + 3:56 | 7626 | |
7. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:19 | + 4:25 | 7461 | |
8. | Bořánková Karolína | KAM9550 | SK Kamenice | 28:29 | + 4:35 | 7404 | |
9. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | SK Žabovřesky Brno | 29:48 | + 5:54 | 6956 | |
10. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:52 | + 5:58 | 6934 | |
11. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:56 | + 6:02 | 6911 | |
12. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | TJ Loko Liberec | 31:16 | + 7:22 | 6457 | |
13. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 32:05 | + 8:11 | 6179 | |
14. | Otrusinová Jana | ABM9560 | KOB Moira Brno | 33:41 | + 9:47 | 5634 | |
15. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:12 | + 11:18 | 5118 | |
16. | Tesařová Marcela | AOP9450 | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:18 | + 11:24 | 5084 | |
17. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 36:08 | + 12:14 | 4800 | |
18. | Voborníková Alena | LPU9458 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:15 | + 13:21 | 4420 | |
19. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | 38:32 | + 14:38 | 3983 | |
20. | Končáková Klára | LCE9555 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:52 | + 15:58 | 3529 | |
21. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 46:05 | + 22:11 | 1413 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuberková Lucie | LPM9451 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:38 | 0 | ||
2. | Košková Anna | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 30:48 | + 6:10 | 0 | |
3. | Šmejcová Anna | SJC9552 | TJ Sportcentrum Jičín | 34:51 | + 10:13 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duchová Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:49 | 10654 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:08 | + 0:19 | 10562 | |
3. | Knapová Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:12 | + 2:23 | 9960 | |
4. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:34 | + 2:45 | 9854 | |
5. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:45 | + 2:56 | 9800 | |
6. | Indráková Adélka | ZBM9153 | SK Žabovřesky Brno | 37:47 | + 2:58 | 9791 | |
7. | Doležalová Monika | KAM8851 | SK Kamenice | 38:36 | + 3:47 | 9553 | |
8. | Spurná Martina | PGP8556 | SK Praga | 38:50 | + 4:01 | 9485 | |
8. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 38:50 | + 4:01 | 9485 | |
10. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 38:55 | + 4:06 | 9461 | |
11. | Brožková Radka | SJC8456 | TJ Sportcentrum Jičín | 38:59 | + 4:10 | 9441 | |
12. | Hlavová Hana | ZBM8888 | SK Žabovřesky Brno | 39:07 | + 4:18 | 9403 | |
13. | Šimková Johanka | UOL9355 | SK UP Olomouc | 39:45 | + 4:56 | 9218 | |
14. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 39:50 | + 5:01 | 9194 | |
15. | Hepnerová Martina | SHK8152 | TJ Slavia Hradec Králové | 39:55 | + 5:06 | 9170 | |
16. | Košárková Iva | AOP8152 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:57 | + 5:08 | 9160 | |
17. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | TJ Slavia Hradec Králové | 40:03 | + 5:14 | 9131 | |
18. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:27 | + 5:38 | 9015 | |
19. | Przyczková Michaela | LPU8499 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:37 | + 5:48 | 8966 | |
20. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 40:43 | + 5:54 | 8937 | |
21. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | 41:01 | + 6:12 | 8850 | |
22. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 41:20 | + 6:31 | 8758 | |
23. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 41:51 | + 7:02 | 8607 | |
24. | Svobodná Šárka | DKP8850 | Oddíl OB Kotlářka | 42:07 | + 7:18 | 8530 | |
25. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 42:08 | + 7:19 | 8525 | |
26. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 43:19 | + 8:30 | 8181 | |
27. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 43:38 | + 8:49 | 8088 | |
28. | Mechlová Lenka | SHK9051 | TJ Slavia Hradec Králové | 43:39 | + 8:50 | 8084 | |
29. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 44:10 | + 9:21 | 7933 | |
30. | Valešová Jana | PHK9154 | OK 99 Hradec Králové | 44:47 | + 9:58 | 7754 | |
31. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 44:56 | + 10:07 | 7710 | |
32. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 45:04 | + 10:15 | 7671 | |
33. | Jakobová Adélka | UOL9052 | SK UP Olomouc | 45:41 | + 10:52 | 7492 | |
34. | Topinková Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 48:31 | + 13:42 | 6668 | |
35. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 48:35 | + 13:46 | 6648 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazdová Lenka | SJC8484 | TJ Sportcentrum Jičín | 33:57 | 8676 | ||
2. | Krejčíková Marie | TZL9252 | SKOB Zlín | 34:20 | + 0:23 | 8580 | |
3. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:26 | + 0:29 | 8555 | |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:37 | + 0:40 | 8508 | |
5. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | TJ Slavia Hradec Králové | 34:45 | + 0:48 | 8475 | |
6. | Burdová Adéla | BOR9161 | OK Jiskra Nový Bor | 34:55 | + 0:58 | 8433 | |
7. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 35:09 | + 1:12 | 8374 | |
8. | Palasová Petra | ZBM8658 | SK Žabovřesky Brno | 35:23 | + 1:26 | 8316 | |
9. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 35:45 | + 1:48 | 8224 | |
10. | Svobodná Tereza | DKP9350 | Oddíl OB Kotlářka | 36:47 | + 2:50 | 7964 | |
11. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 37:08 | + 3:11 | 7876 | |
12. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 37:18 | + 3:21 | 7834 | |
13. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 37:19 | + 3:22 | 7830 | |
14. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 37:42 | + 3:45 | 7734 | |
15. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 37:51 | + 3:54 | 7696 | |
16. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 37:59 | + 4:02 | 7662 | |
17. | Staňková Lucie | ASU8756 | Magnus Orienteering | 38:03 | + 4:06 | 7646 | |
17. | Horčičková Eva | UOL7051 | SK UP Olomouc | 38:03 | + 4:06 | 7646 | |
19. | Doležalová Vendula | VPM8787 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:22 | + 4:25 | 7566 | |
20. | Králová Michaela | MFP7959 | VŠSK MFF UK Praha | 38:36 | + 4:39 | 7508 | |
21. | Rusá Šárka | KAM9157 | SK Kamenice | 38:37 | + 4:40 | 7503 | |
22. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 38:51 | + 4:54 | 7445 | |
23. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 39:04 | + 5:07 | 7390 | |
24. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 39:05 | + 5:08 | 7386 | |
24. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 39:05 | + 5:08 | 7386 | |
26. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 39:17 | + 5:20 | 7336 | |
27. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 39:50 | + 5:53 | 7198 | |
28. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:58 | + 6:01 | 7164 | |
29. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 40:24 | + 6:27 | 7055 | |
30. | Šrámková Michaela | SJH9352 | SJH Jindřichův Hradec | 40:55 | + 6:58 | 6925 | |
31. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 40:57 | + 7:00 | 6917 | |
32. | Kamererová Klára | KAM9154 | SK Kamenice | 41:03 | + 7:06 | 6892 | |
33. | Neradová Alena | LIT8551 | KOB Chemopetrol Litvínov | 41:09 | + 7:12 | 6867 | |
34. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 41:12 | + 7:15 | 6854 | |
35. | Azebová Nina | PHK8855 | OK 99 Hradec Králové | 41:46 | + 7:49 | 6712 | |
36. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:51 | + 7:54 | 6691 | |
37. | Szeliga Malgorzata | STB9399 | TJ Stadion Nový Bor | 42:14 | + 8:17 | 6595 | |
38. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 42:40 | + 8:43 | 6486 | |
39. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 42:52 | + 8:55 | 6435 | |
40. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 43:14 | + 9:17 | 6343 | |
41. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:35 | + 9:38 | 6255 | |
42. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:19 | + 10:22 | 6071 | |
43. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | SK Žabovřesky Brno | 44:37 | + 10:40 | 5996 | |
44. | Schütznerová Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 44:53 | + 10:56 | 5929 | |
45. | Hnilicová Šárka | KSU9493 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:25 | + 11:28 | 5795 | |
46. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 45:39 | + 11:42 | 5736 | |
47. | Soukupová Lucie | SJC8951 | TJ Sportcentrum Jičín | 47:17 | + 13:20 | 5326 | |
48. | Foglarová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 47:48 | + 13:51 | 5196 | |
49. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 48:34 | + 14:37 | 5003 | |
50. | Fundová Eliška | SHK9351 | TJ Slavia Hradec Králové | 48:44 | + 14:47 | 4961 | |
51. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 49:31 | + 15:34 | 4764 | |
52. | Mrázová Pavla | KAM9350 | SK Kamenice | 50:49 | + 16:52 | 4438 | |
53. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:51 | + 17:54 | 4178 | |
54. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 53:34 | + 19:37 | 3747 | |
55. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:56 | + 20:59 | 3403 | |
56. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 93:36 | + 59:39 | 0 | |
Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | TJ Slavia Hradec Králové | 34:34 | 6738 | ||
2. | Veselá Anna | VPM9250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:47 | + 0:13 | 6696 | |
3. | Petrová Daniela | LPU8454 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:24 | + 0:50 | 6578 | |
4. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | OK Chrastava | 35:59 | + 1:25 | 6467 | |
5. | Wurzelová Hana | OSN8972 | SK OS Nové Město n. M. | 36:10 | + 1:36 | 6432 | |
6. | Tichovská Hana | PGP8251 | SK Praga | 36:20 | + 1:46 | 6400 | |
7. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 37:00 | + 2:26 | 6273 | |
8. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 37:19 | + 2:45 | 6212 | |
9. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 37:20 | + 2:46 | 6209 | |
10. | Musilová Vendula | SJC8355 | TJ Sportcentrum Jičín | 37:25 | + 2:51 | 6193 | |
11. | Setínková Eva | DKP8759 | Oddíl OB Kotlářka | 38:20 | + 3:46 | 6018 | |
12. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 38:24 | + 3:50 | 6005 | |
13. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | OK Chrastava | 38:26 | + 3:52 | 5999 | |
14. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | SK Žabovřesky Brno | 38:34 | + 4:00 | 5973 | |
15. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 39:21 | + 4:47 | 5824 | |
16. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 40:24 | + 5:50 | 5623 | |
17. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 40:35 | + 6:01 | 5588 | |
18. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 41:01 | + 6:27 | 5505 | |
19. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 41:18 | + 6:44 | 5451 | |
20. | Fólová Martina | TJN8853 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:23 | + 6:49 | 5435 | |
21. | Bohunská Jana | KRN8651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:48 | + 7:14 | 5356 | |
22. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | 42:27 | + 7:53 | 5232 | |
23. | Haltof Ewa | VRB9499 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 42:42 | + 8:08 | 5184 | |
24. | Petrová Tereza | AOV8750 | OOB TJ Baník Ostrava | 42:49 | + 8:15 | 5162 | |
25. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:52 | + 8:18 | 5152 | |
26. | Volfová Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 43:03 | + 8:29 | 5117 | |
27. | Hanušová Petra | STB8297 | TJ Stadion Nový Bor | 43:11 | + 8:37 | 5091 | |
28. | Lankašová Barbora | CHA8050 | OK Chrastava | 43:32 | + 8:58 | 5025 | |
29. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:41 | + 11:07 | 4614 | |
30. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 45:45 | + 11:11 | 4601 | |
31. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:38 | + 12:04 | 4432 | |
32. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:45 | + 12:11 | 4410 | |
33. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 48:21 | + 13:47 | 4104 | |
34. | Flašarová Kristýna | KCK9054 | KOB Český Krumlov | 48:27 | + 13:53 | ||
35. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:32 | + 15:58 | 3687 | |
36. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 50:53 | + 16:19 | 3620 | |
37. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 51:03 | + 16:29 | 3589 | |
38. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 51:20 | + 16:46 | 3534 | |
39. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 52:40 | + 18:06 | 3280 | |
40. | Černíková Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 53:08 | + 18:34 | 3191 | |
41. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 55:37 | + 21:03 | 2716 | |
42. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56:13 | + 21:39 | 2601 | |
43. | Viková Vendula | STH8951 | SK Studenec | 56:55 | + 22:21 | 2468 | |
44. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 56:58 | + 22:24 | 2458 | |
45. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 60:05 | + 25:31 | 1863 | |
46. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 60:19 | + 25:45 | 1818 | |
47. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Chemopetrol Litvínov | 66:08 | + 31:34 | 707 | |
Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krafková Ita | BOR8156 | OK Jiskra Nový Bor | 26:22 | 4672 | ||
2. | Řezníčková Tereza | SJI9056 | OK Jihlava | 30:03 | + 3:41 | 4158 | |
3. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 33:20 | + 6:58 | 3699 | |
4. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:03 | + 8:41 | 3460 | |
5. | Žandová Monika | SKV8751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:05 | + 8:43 | 3455 | |
6. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:46 | + 11:24 | 3080 | |
7. | Blahutová Hanka | MFP7953 | VŠSK MFF UK Praha | 37:48 | + 11:26 | 3076 | |
8. | Kudrnáčová Lucie | KAM8850 | SK Kamenice | 38:39 | + 12:17 | 2957 | |
9. | Králová Tereza | JIL8751 | OK Jilemnice | 40:58 | + 14:36 | 2634 | |
10. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:12 | + 14:50 | 2601 | |
11. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 41:59 | + 15:37 | 2492 | |
12. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | KOB TRETRA Praha | 42:43 | + 16:21 | 2389 | |
13. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:08 | + 16:46 | 2331 | |
14. | Erbanová Karolína | JIL8851 | OK Jilemnice | 44:05 | + 17:43 | 2199 | |
15. | Vejrostová Lenka | KPY | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:05 | + 20:43 | ||
16. | Dančáková Michaela | VRL8052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:17 | + 29:55 | 496 | |
17. | Gottliebová Petra | KPY8752 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:17 | + 36:55 | 0 | |
18. | Brzáková Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 68:38 | + 42:16 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | TJ OB České Budějovice | 37:39 | ||
2. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 38:56 | + 1:17 | |
3. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 39:12 | + 1:33 | |
4. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 40:27 | + 2:48 | |
5. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 40:38 | + 2:59 | |
6. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 41:46 | + 4:07 | |
7. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:32 | + 4:53 | |
8. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:56 | + 6:17 | |
9. | Škáchová Petra | KAM7054 | SK Kamenice | 44:09 | + 6:30 | |
10. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 44:39 | + 7:00 | |
11. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK OS Nové Město n. M. | 44:58 | + 7:19 | |
12. | Čečrdlová Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:10 | + 8:31 | |
13. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 46:18 | + 8:39 | |
14. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:31 | + 8:52 | |
15. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:35 | + 10:56 | |
16. | Širůčková Daniela | 73C7650 | xxx | 48:54 | + 11:15 | |
17. | Brettlová Marta | PGP7557 | SK Praga | 50:07 | + 12:28 | |
18. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:15 | + 12:36 | |
19. | Fejková Marcela | SJC7751 | TJ Sportcentrum Jičín | 51:26 | + 13:47 | |
20. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 52:11 | + 14:32 | |
21. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 52:36 | + 14:57 | |
22. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:50 | + 17:11 | |
23. | Dobiášová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:12 | + 17:33 | |
24. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 55:51 | + 18:12 | |
25. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 57:19 | + 19:40 | |
26. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 57:34 | + 19:55 | |
27. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 65:23 | + 27:44 | |
28. | Fukalová Radmila | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 66:40 | + 29:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpilová Jana | SJC7451 | TJ Sportcentrum Jičín | 34:20 | ||
2. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 34:38 | + 0:18 | |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 35:34 | + 1:14 | |
4. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | SK Kamenice | 37:11 | + 2:51 | |
5. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 37:17 | + 2:57 | |
6. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 37:50 | + 3:30 | |
7. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:53 | + 3:33 | |
8. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 38:08 | + 3:48 | |
9. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK OS Nové Město n. M. | 38:27 | + 4:07 | |
10. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 38:42 | + 4:22 | |
11. | Ďoubalíková Veronika | CHT7351 | OOB SK Chrast | 39:17 | + 4:57 | |
12. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:38 | + 5:18 | |
13. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | K.O.B. Choceň | 40:34 | + 6:14 | |
14. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 40:46 | + 6:26 | |
15. | Hanušová Zdena | SJC7253 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:47 | + 6:27 | |
16. | Staňková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:49 | + 6:29 | |
17. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 41:44 | + 7:24 | |
18. | Švecová Iva | CHT7151 | OOB SK Chrast | 41:47 | + 7:27 | |
19. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 42:21 | + 8:01 | |
20. | Kašparová Ivana | SSU6951 | SK Severka Šumperk | 42:33 | + 8:13 | |
21. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 43:07 | + 8:47 | |
22. | Procházková Alexandra | VLI7051 | Slavia Liberec orienteering | 43:12 | + 8:52 | |
23. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 43:35 | + 9:15 | |
24. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 44:45 | + 10:25 | |
25. | Semíková Iva | KAM6850 | SK Kamenice | 44:59 | + 10:39 | |
26. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:03 | + 11:43 | |
27. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:10 | + 11:50 | |
28. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 46:27 | + 12:07 | |
29. | Paroulková Iva | LLI7151 | TJ Loko Liberec | 46:33 | + 12:13 | |
30. | Kalenská Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 46:49 | + 12:29 | |
31. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 47:24 | + 13:04 | |
32. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 47:41 | + 13:21 | |
33. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 49:42 | + 15:22 | |
34. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 49:45 | + 15:25 | |
35. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 50:01 | + 15:41 | |
36. | Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | 50:44 | + 16:24 | |
37. | Azebová Martina | PHK6757 | OK 99 Hradec Králové | 50:59 | + 16:39 | |
38. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | SK Kamenice | 51:50 | + 17:30 | |
39. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 51:52 | + 17:32 | |
40. | Kaplanová Iva | LPU6859 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:33 | + 18:13 | |
41. | Dolejší Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 53:28 | + 19:08 | |
42. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 54:39 | + 20:19 | |
43. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 56:29 | + 22:09 | |
44. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 58:24 | + 24:04 | |
45. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 58:29 | + 24:09 | |
46. | Langrová Monika | SHK7251 | TJ Slavia Hradec Králové | 58:30 | + 24:10 | |
47. | Černá Monika | MLA7451 | MLOK Mariánské Lázně | 58:32 | + 24:12 | |
48. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:51 | + 24:31 | |
49. | Svobodová Lucie | BOR7151 | OK Jiskra Nový Bor | 59:39 | + 25:19 | |
50. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:45 | + 26:25 | |
51. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 62:19 | + 27:59 | |
52. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:38 | + 29:18 | |
53. | Waňková Dita | VRL7151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:46 | + 29:26 | |
54. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 64:11 | + 29:51 | |
55. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 64:31 | + 30:11 | |
56. | Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | 64:39 | + 30:19 | |
57. | Novotná Jana | VLI7350 | Slavia Liberec orienteering | 65:53 | + 31:33 | |
58. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:18 | + 36:58 | |
59. | Mellanová Veronika | TUV7251 | SOK TJ Turnov | 72:28 | + 38:08 | |
60. | Nosková Pavla | VSP7261 | USK Praha | 75:20 | + 41:00 | |
61. | Marešová Marcela | NEJ7450 | TJ Jiskra Nejdek | 75:45 | + 41:25 | |
62. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 101:34 | + 67:14 | |
Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | DISK | |||
Vlkanova Hana | PHK7050 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Zuzana | SJI6951 | OK Jihlava | 34:24 | ||
2. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 35:51 | + 1:27 | |
3. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | SK Praga | 38:07 | + 3:43 | |
4. | Rydlová Magda | TJN6850 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:26 | + 4:02 | |
5. | Komersová Jana | KNC6550 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 38:46 | + 4:22 | |
6. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 38:58 | + 4:34 | |
7. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 39:38 | + 5:14 | |
8. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:14 | + 5:50 | |
9. | Šmausová Dana | TJN6750 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:58 | + 6:34 | |
10. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 41:07 | + 6:43 | |
11. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 41:24 | + 7:00 | |
12. | Čiháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 41:26 | + 7:02 | |
13. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 41:28 | + 7:04 | |
14. | Pustaiová Romana | TJN6851 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:55 | + 7:31 | |
15. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 42:05 | + 7:41 | |
16. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 42:56 | + 8:32 | |
17. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:36 | + 9:12 | |
18. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:42 | + 9:18 | |
19. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 44:11 | + 9:47 | |
20. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 44:24 | + 10:00 | |
21. | Leideck Heike | 33D6250 | USV TU Dresden | 44:41 | + 10:17 | |
22. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 44:48 | + 10:24 | |
23. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 44:57 | + 10:33 | |
24. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 45:30 | + 11:06 | |
25. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 45:56 | + 11:32 | |
26. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:01 | + 12:37 | |
27. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 47:09 | + 12:45 | |
28. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 47:12 | + 12:48 | |
29. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 47:24 | + 13:00 | |
30. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:28 | + 13:04 | |
31. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:36 | + 13:12 | |
32. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:02 | + 14:38 | |
33. | Marešová Pavlína | BOR6651 | OK Jiskra Nový Bor | 49:14 | + 14:50 | |
34. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 49:55 | + 15:31 | |
35. | Zalabová Martina | SJC6657 | TJ Sportcentrum Jičín | 52:35 | + 18:11 | |
36. | Kulová Jana | VAM6550 | OOB Vamberk | 53:03 | + 18:39 | |
37. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:17 | + 18:53 | |
38. | Šmausová Gabriela | TJN6951 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:53 | + 20:29 | |
39. | Šafková Petra | KAM6650 | SK Kamenice | 56:10 | + 21:46 | |
40. | Šebková Helena | SCP6750 | OK Sparta Praha | 57:10 | + 22:46 | |
41. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 57:40 | + 23:16 | |
42. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 58:08 | + 23:44 | |
43. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Sokol Hostivice | 58:14 | + 23:50 | |
44. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 58:44 | + 24:20 | |
45. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 61:11 | + 26:47 | |
46. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 62:24 | + 28:00 | |
47. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:31 | + 28:07 | |
Gorčicová Ivana | CHA6550 | OK Chrastava | DISK | |||
Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:58 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 40:21 | + 1:23 | |
3. | Vejvodová Mirka | LPM95 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:58 | + 5:00 | |
4. | Červinková Jitka | OKP6451 | SK OK 24 Praha | 44:27 | + 5:29 | |
5. | Michálková Jiřina | VSP6151 | USK Praha | 47:36 | + 8:38 | |
6. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | OK 99 Hradec Králové | 48:58 | + 10:00 | |
7. | Hejnalová Hana | PHK6151 | OK 99 Hradec Králové | 49:00 | + 10:02 | |
8. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 50:27 | + 11:29 | |
9. | Benešová Iva | SJC6151 | TJ Sportcentrum Jičín | 51:14 | + 12:16 | |
10. | Bouchalová Zdena | VPM5757 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:53 | + 13:55 | |
11. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 53:31 | + 14:33 | |
12. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 53:51 | + 14:53 | |
13. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:02 | + 15:04 | |
14. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 55:18 | + 16:20 | |
15. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 56:15 | + 17:17 | |
16. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:37 | + 17:39 | |
17. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 57:59 | + 19:01 | |
18. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 62:46 | + 23:48 | |
19. | Jermanová Eva | TJN6150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:24 | + 24:26 | |
20. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 64:58 | + 26:00 | |
21. | Kohlová Alena | KPY6051 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:19 | + 29:21 | |
22. | Jeřábková Jana | PGP6151 | SK Praga | 69:23 | + 30:25 | |
23. | Hartlová Blanka | ODV6350 | TJ Aero Odolena Voda | 70:37 | + 31:39 | |
24. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:45 | + 32:47 | |
25. | Rajnošková Marie | BZR6051 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 71:53 | + 32:55 | |
26. | Krákorová Iva | TUR | OOB TJ Turnov | 86:14 | + 47:16 | |
Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | DISK | |||
Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:52 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:07 | + 2:15 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 38:04 | + 3:12 | |
4. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 38:55 | + 4:03 | |
5. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 38:58 | + 4:06 | |
6. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 39:36 | + 4:44 | |
7. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 42:15 | + 7:23 | |
8. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:00 | + 9:08 | |
9. | Žemličková Jindra | CHT5751 | OOB SK Chrast | 44:07 | + 9:15 | |
10. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 44:32 | + 9:40 | |
11. | Bradnová Věra | CHA5550 | OK Chrastava | 45:03 | + 10:11 | |
12. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:24 | + 10:32 | |
13. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:58 | + 12:06 | |
14. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 47:06 | + 12:14 | |
15. | Kadavá Eva | CHA5750 | OK Chrastava | 47:13 | + 12:21 | |
16. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 50:25 | + 15:33 | |
17. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 54:49 | + 19:57 | |
18. | Bláhová Luba | SHK5852 | TJ Slavia Hradec Králové | 57:11 | + 22:19 | |
19. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 59:09 | + 24:17 | |
20. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 63:49 | + 28:57 | |
21. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 64:05 | + 29:13 | |
22. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 66:07 | + 31:15 | |
23. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 68:21 | + 33:29 | |
24. | Matoušková Marie | LJN5550 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 70:11 | + 35:19 | |
25. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 74:36 | + 39:44 | |
26. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 75:34 | + 40:42 | |
Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | DISK | |||
Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | TJ OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 33:39 | ||
2. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 34:36 | + 0:57 | |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Chemopetrol Litvínov | 37:34 | + 3:55 | |
4. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 38:48 | + 5:09 | |
5. | Jiranová Alena | PHK5351 | OK 99 Hradec Králové | 39:33 | + 5:54 | |
6. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 40:02 | + 6:23 | |
7. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:56 | + 7:17 | |
8. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:40 | + 10:01 | |
9. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 44:04 | + 10:25 | |
10. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 46:33 | + 12:54 | |
11. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 67:09 | + 33:30 | |
12. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 77:10 | + 43:31 | |
13. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 79:11 | + 45:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 37:29 | ||
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 38:53 | + 1:24 | |
3. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 43:01 | + 5:32 | |
4. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:09 | + 5:40 | |
5. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 43:22 | + 5:53 | |
6. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:57 | + 7:28 | |
7. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 45:25 | + 7:56 | |
8. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 45:54 | + 8:25 | |
9. | Kubíková Hela | LLI4851 | TJ Loko Liberec | 47:16 | + 9:47 | |
10. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 64:46 | + 27:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | TJ Baník Ostrava OKD | 36:19 | ||
2. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 40:12 | + 3:53 | |
3. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 50:36 | + 14:17 | |
4. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 61:39 | + 25:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:21 | ||
2. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 20:16 | + 3:55 | |
3. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | 21:05 | + 4:44 | |
4. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 21:59 | + 5:38 | |
5. | Mairich Filip | TJN0603 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:30 | + 6:09 | |
6. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 25:17 | + 8:56 | |
7. | Krumlovský Tomáš | RIC0507 | OB Říčany | 25:19 | + 8:58 | |
8. | Míka Bertík | TJN0601 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:59 | + 9:38 | |
9. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 27:14 | + 10:53 | |
10. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 27:35 | + 11:14 | |
11. | Řehoř Hynek | TJN0700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:36 | + 13:15 | |
11. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 29:36 | + 13:15 | |
13. | Jiroušek Šimon | RIC0502 | OB Říčany | 31:06 | + 14:45 | |
14. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:54 | + 21:33 | |
15. | Karban | NNN | Neregistrovaní | 56:30 | + 40:09 | |
16. | Jedlička Aleš | VSP0800 | USK Praha | 79:49 | + 63:28 | |
Dolejší Jan | STB0601 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Šimon | HOR0605 | TJ Jiskra Hořice | 16:02 | ||
2. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:04 | + 1:02 | |
3. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 17:07 | + 1:05 | |
4. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:30 | + 1:28 | |
5. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 18:11 | + 2:09 | |
6. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 19:26 | + 3:24 | |
7. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 21:38 | + 5:36 | |
8. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | SK Netopýr Zákupy | 22:33 | + 6:31 | |
9. | Hejna Viktor | VSP0408 | USK Praha | 22:38 | + 6:36 | |
10. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK OS Nové Město n. M. | 22:59 | + 6:57 | |
11. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 23:51 | + 7:49 | |
12. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 23:58 | + 7:56 | |
13. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 24:08 | + 8:06 | |
14. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 26:10 | + 10:08 | |
15. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:15 | + 15:13 | |
16. | Kalous Tomáš | EKP0601 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:00 | + 18:58 | |
17. | Rokos Marek | TJN0500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:06 | + 20:04 | |
18. | Hejna Igor | VSP0407 | USK Praha | 36:36 | + 20:34 | |
19. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 37:12 | + 21:10 | |
20. | Bohuslav Pepík | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:55 | + 24:53 | |
21. | Houžvička David | TUR0501 | OOB TJ Turnov | 41:09 | + 25:07 | |
22. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 47:24 | + 31:22 | |
23. | Pokorný Jan | TJN0400 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:21 | + 46:19 | |
24. | Šašek Martin | SOB0501 | SOBSA | 64:42 | + 48:40 | |
Král Adam | MFP0507 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | |||
Kužel Jan | FSP0400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | |||
Košina Tobiáš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 14:34 | ||
2. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:20 | + 1:46 | |
3. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:21 | + 2:47 | |
4. | Škácha Vít | KAM0309 | SK Kamenice | 17:49 | + 3:15 | |
5. | Pachnik Stanislaw | STB0303 | TJ Stadion Nový Bor | 18:11 | + 3:37 | |
6. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 18:40 | + 4:06 | |
7. | Hájek Kryštof | TUV0203 | SOK TJ Turnov | 18:47 | + 4:13 | |
8. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | TJ Loko Liberec | 18:50 | + 4:16 | |
9. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 18:51 | + 4:17 | |
10. | Novotný Jaromír | VLI0300 | Slavia Liberec orienteering | 18:59 | + 4:25 | |
11. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 19:05 | + 4:31 | |
11. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 19:05 | + 4:31 | |
13. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 19:19 | + 4:45 | |
14. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:30 | + 4:56 | |
15. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 19:57 | + 5:23 | |
16. | Zátka Josef | MBM0200 | O-mikron | 20:02 | + 5:28 | |
17. | Gajda Martin | KAM0405 | SK Kamenice | 20:13 | + 5:39 | |
18. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:32 | + 5:58 | |
19. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 20:48 | + 6:14 | |
20. | Waněk Hubert | VRL0302 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:31 | + 7:57 | |
21. | Tichý Lubomír | SHK0303 | TJ Slavia Hradec Králové | 22:56 | + 8:22 | |
22. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 23:02 | + 8:28 | |
23. | Bolehovský Michal | EKP0200 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:06 | + 8:32 | |
24. | Rind Matyáš | LLI0400 | TJ Loko Liberec | 23:11 | + 8:37 | |
25. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:27 | + 10:53 | |
26. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | TJ Slavia Hradec Králové | 27:27 | + 12:53 | |
27. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | USK Praha | 28:04 | + 13:30 | |
28. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 28:24 | + 13:50 | |
29. | Ekert Tomáš | VLI0302 | Slavia Liberec orienteering | 30:10 | + 15:36 | |
30. | Mellan Jonáš | TUV0308 | SOK TJ Turnov | 30:35 | + 16:01 | |
31. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 31:47 | + 17:13 | |
32. | Kříž Petr | LTP0205 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:05 | + 17:31 | |
33. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:01 | + 22:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusin Jan | BRU0001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 17:51 | ||
2. | Lejbl Ladislav | LBE0000 | TJ Lokomotiva Beroun | 18:18 | + 0:27 | |
3. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 18:51 | + 1:00 | |
4. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:07 | + 1:16 | |
5. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | SKOB Zlín | 19:18 | + 1:27 | |
5. | Gajda Jan | KAM0105 | SK Kamenice | 19:18 | + 1:27 | |
7. | Volák Ondřej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 19:34 | + 1:43 | |
8. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 20:02 | + 2:11 | |
9. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 20:16 | + 2:25 | |
10. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 20:21 | + 2:30 | |
11. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 20:55 | + 3:04 | |
12. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:59 | + 3:08 | |
12. | Němeček Josef | TJN0002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:59 | + 3:08 | |
12. | Šafka Sebastian | KAM0101 | SK Kamenice | 20:59 | + 3:08 | |
15. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 21:11 | + 3:20 | |
16. | Longin Jan | TAP0103 | KOB TRETRA Praha | 21:42 | + 3:51 | |
17. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 21:46 | + 3:55 | |
18. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 22:05 | + 4:14 | |
19. | Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:34 | + 4:43 | |
20. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:46 | + 4:55 | |
21. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 22:47 | + 4:56 | |
22. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | SJH Jindřichův Hradec | 23:11 | + 5:20 | |
23. | Tichý Radomír | SHK0000 | TJ Slavia Hradec Králové | 23:32 | + 5:41 | |
24. | Šmol David | DOK0100 | OK Doksy | 23:52 | + 6:01 | |
25. | Siegl Matyáš | MFP0103 | VŠSK MFF UK Praha | 24:22 | + 6:31 | |
25. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:22 | + 6:31 | |
27. | Vecko Jan | NEJ0002 | TJ Jiskra Nejdek | 24:48 | + 6:57 | |
28. | Aschermann Martin | VSP0001 | USK Praha | 24:59 | + 7:08 | |
29. | Šimša Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | 25:01 | + 7:10 | |
30. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 25:23 | + 7:32 | |
31. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB TRETRA Praha | 25:28 | + 7:37 | |
32. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 25:42 | + 7:51 | |
33. | Lejbl Jakub | LBE0200 | TJ Lokomotiva Beroun | 26:05 | + 8:14 | |
34. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 26:08 | + 8:17 | |
35. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:25 | + 8:34 | |
36. | Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | 26:26 | + 8:35 | |
37. | Víšek Martin | KAM0102 | SK Kamenice | 27:19 | + 9:28 | |
38. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 27:24 | + 9:33 | |
39. | Škvor Adam | KAM0202 | SK Kamenice | 27:26 | + 9:35 | |
40. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:11 | + 10:20 | |
41. | Langr Jan | SHK0101 | TJ Slavia Hradec Králové | 28:43 | + 10:52 | |
42. | Dědek Matěj | TAP0001 | KOB TRETRA Praha | 29:02 | + 11:11 | |
43. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 29:10 | + 11:19 | |
44. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | TJ Sportcentrum Jičín | 30:05 | + 12:14 | |
45. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | TJ Sportcentrum Jičín | 30:19 | + 12:28 | |
46. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:30 | + 12:39 | |
47. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:50 | + 12:59 | |
48. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 31:00 | + 13:09 | |
49. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:01 | + 13:10 | |
50. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:10 | + 13:19 | |
51. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:50 | + 13:59 | |
52. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:54 | + 14:03 | |
53. | Šmaus Antonín | TJN0001 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:43 | + 14:52 | |
54. | Tachezy Jan | DCE0100 | KOB Dobřichovice | 33:43 | + 15:52 | |
55. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 33:58 | + 16:07 | |
56. | Vávra Pavel | BOR0101 | OK Jiskra Nový Bor | 34:48 | + 16:57 | |
57. | Tuma Matěj | SJC0202 | TJ Sportcentrum Jičín | 34:59 | + 17:08 | |
58. | Václavů Jan | TJN0005 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:00 | + 18:09 | |
59. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 36:45 | + 18:54 | |
60. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:16 | + 21:25 | |
61. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 43:10 | + 25:19 | |
62. | Rokos Michal | TJN0107 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:08 | + 26:17 | |
63. | Štěpo Matěj | DOR0001 | OK Dobříš | 45:39 | + 27:48 | |
64. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 49:52 | + 32:01 | |
65. | Kdýr Matěj | ODV0000 | TJ Aero Odolena Voda | 55:52 | + 38:01 | |
66. | Pavel Martin | TJN0004 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:31 | + 53:40 | |
Porkert Jan | SHK0100 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 20:34 | ||
2. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 21:36 | + 1:02 | |
3. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 21:40 | + 1:06 | |
4. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:07 | + 1:33 | |
5. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | SK Kamenice | 22:35 | + 2:01 | |
6. | Škvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 22:42 | + 2:08 | |
7. | Bendák Jan | LTU9801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:52 | + 2:18 | |
8. | Starý Ondra | VRL9802 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:58 | + 2:24 | |
9. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:00 | + 2:26 | |
10. | Pek Daniel | SHK9803 | TJ Slavia Hradec Králové | 23:11 | + 2:37 | |
11. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 23:30 | + 2:56 | |
12. | Šiška Petr | TZL9801 | SKOB Zlín | 23:38 | + 3:04 | |
13. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | KOS TJ Tesla Brno | 24:15 | + 3:41 | |
14. | Cienciala Jan | TRI9801 | TJ TŽ Třinec | 24:42 | + 4:08 | |
15. | Gebrt Jan | SHK9801 | TJ Slavia Hradec Králové | 25:27 | + 4:53 | |
16. | Hájek Jakub | SHK9802 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:23 | + 5:49 | |
17. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 26:38 | + 6:04 | |
18. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 26:50 | + 6:16 | |
19. | Černocký Libor | LCE9803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:54 | + 6:20 | |
20. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 27:06 | + 6:32 | |
21. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 27:36 | + 7:02 | |
22. | Horčička Vít | UOL9919 | SK UP Olomouc | 28:22 | + 7:48 | |
23. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 28:30 | + 7:56 | |
24. | Lanc Vojtěch | TRI9807 | TJ TŽ Třinec | 28:33 | + 7:59 | |
25. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 29:03 | + 8:29 | |
26. | Ullrich Jakub | BOR9900 | OK Jiskra Nový Bor | 29:22 | + 8:48 | |
27. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 30:13 | + 9:39 | |
28. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 30:26 | + 9:52 | |
29. | Kašpar Petr | SSU9911 | SK Severka Šumperk | 31:36 | + 11:02 | |
30. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:43 | + 16:09 | |
31. | Vopařil Jan | LCE9911 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:41 | + 17:07 | |
32. | Müller Jonáš | KSU9906 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:41 | + 19:07 | |
33. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:40 | + 22:06 | |
34. | Jiroušek Matyáš | RIC9901 | OB Říčany | 65:08 | + 44:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:03 | ||
2. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 26:48 | + 0:45 | |
3. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 28:19 | + 2:16 | |
4. | Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | 29:02 | + 2:59 | |
5. | Birnbaum Adam | BOR9802 | OK Jiskra Nový Bor | 30:57 | + 4:54 | |
6. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 31:02 | + 4:59 | |
7. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 31:42 | + 5:39 | |
8. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:53 | + 5:50 | |
9. | Lauterbach David | ZAM9801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:54 | + 5:51 | |
10. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 32:34 | + 6:31 | |
11. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 32:38 | + 6:35 | |
12. | Ondřejček Jiří | ODV9800 | TJ Aero Odolena Voda | 32:54 | + 6:51 | |
13. | Doležal Vít | SJC9802 | TJ Sportcentrum Jičín | 34:24 | + 8:21 | |
14. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 34:37 | + 8:34 | |
15. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:21 | + 10:18 | |
16. | Varga Ondřej | KNC9900 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 36:35 | + 10:32 | |
17. | Novák Aleš | ODV9805 | TJ Aero Odolena Voda | 36:59 | + 10:56 | |
18. | Kalenský Aleš | STH9801 | SK Studenec | 37:25 | + 11:22 | |
19. | Macko Lukáš | SJC9901 | TJ Sportcentrum Jičín | 37:55 | + 11:52 | |
20. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 37:59 | + 11:56 | |
21. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 38:18 | + 12:15 | |
22. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 38:30 | + 12:27 | |
23. | Hůlek Matěj | PHK9904 | OK 99 Hradec Králové | 38:51 | + 12:48 | |
24. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:14 | + 13:11 | |
25. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 39:44 | + 13:41 | |
26. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 40:01 | + 13:58 | |
27. | Michek David | TJN9802 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:21 | + 14:18 | |
28. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 79:24 | + 53:21 | |
Novák Filip | TJN9801 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Kašpar Ludvík | BOR9805 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:49 | ||
2. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 23:09 | + 0:20 | |
3. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | TJ Slavia Hradec Králové | 23:36 | + 0:47 | |
4. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 24:03 | + 1:14 | |
5. | Fürst Matouš | LLI9603 | TJ Loko Liberec | 24:08 | + 1:19 | |
6. | Wolf Filip | TUR9701 | OOB TJ Turnov | 25:07 | + 2:18 | |
7. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 25:11 | + 2:22 | |
8. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 25:21 | + 2:32 | |
9. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 25:45 | + 2:56 | |
9. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 25:45 | + 2:56 | |
11. | Slíva Jan | LCE9602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:01 | + 3:12 | |
12. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:15 | + 3:26 | |
13. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 26:58 | + 4:09 | |
14. | Salzmann Heinrich | 33D9702 | USV TU Dresden | 27:48 | + 4:59 | |
15. | Glonek Jakub | AOP9602 | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:56 | + 5:07 | |
16. | Kanta Martin | LPU9705 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:10 | + 5:21 | |
17. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 28:11 | + 5:22 | |
18. | Štál Jan | SJC9601 | TJ Sportcentrum Jičín | 28:26 | + 5:37 | |
18. | Valášek Jiří | KAM9700 | SK Kamenice | 28:26 | + 5:37 | |
20. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 29:11 | + 6:22 | |
21. | Picek Štěpán | TJN9601 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:44 | + 6:55 | |
22. | Ježek Ondřej | PGP9706 | SK Praga | 30:00 | + 7:11 | |
23. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 30:16 | + 7:27 | |
24. | Aster Tomáš | PGP9604 | SK Praga | 30:21 | + 7:32 | |
25. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 30:54 | + 8:05 | |
26. | Horáček Petr | PHK9602 | OK 99 Hradec Králové | 31:15 | + 8:26 | |
27. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:30 | + 8:41 | |
28. | Růžička Adam | PHK9704 | OK 99 Hradec Králové | 31:43 | + 8:54 | |
29. | Brázdil Petr | ODV9700 | TJ Aero Odolena Voda | 33:52 | + 11:03 | |
30. | Wieczorek Marcin | STB9701 | TJ Stadion Nový Bor | 34:03 | + 11:14 | |
31. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | TJ Sportcentrum Jičín | 34:11 | + 11:22 | |
32. | Mikula Jan | SSU9609 | SK Severka Šumperk | 34:40 | + 11:51 | |
33. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 35:47 | + 12:58 | |
34. | Sova František | LPM9702 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:04 | + 13:15 | |
35. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | KČT - OB Holešov | 38:04 | + 15:15 | |
Podmolík Josef | TZL9701 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:56 | ||
2. | Zlámal David | SJC9603 | TJ Sportcentrum Jičín | 27:17 | + 1:21 | |
3. | Werner Michal | PGP9705 | SK Praga | 30:18 | + 4:22 | |
4. | Trejbal Václav | SHK9604 | TJ Slavia Hradec Králové | 31:18 | + 5:22 | |
5. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:16 | + 6:20 | |
6. | Janáč Vašek | TAP9602 | KOB TRETRA Praha | 33:20 | + 7:24 | |
7. | Čermák Adam | PGP9701 | SK Praga | 34:05 | + 8:09 | |
8. | Kaplan Martin | LPU9609 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:23 | + 8:27 | |
9. | Míča Tomáš | LPU9707 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:07 | + 15:11 | |
10. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 42:00 | + 16:04 | |
Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | SK Kamenice | 22:56 | 9772 | ||
2. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:21 | + 2:25 | 8870 | |
3. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 25:23 | + 2:27 | 8857 | |
4. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 25:45 | + 2:49 | 8720 | |
5. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 25:58 | + 3:02 | 8639 | |
6. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:28 | + 3:32 | 8453 | |
7. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:31 | + 3:35 | 8434 | |
8. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 27:12 | + 4:16 | 8179 | |
9. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 27:21 | + 4:25 | 8123 | |
10. | Sklenář Martin | SBR9501 | SKOB Bruntál | 28:32 | + 5:36 | 7681 | |
11. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK OS Nové Město n. M. | 29:49 | + 6:53 | 7202 | |
12. | Dollgast Moritz | 18D | Post SV Dresden | 30:01 | + 7:05 | ||
13. | Záděra Pavel | BBM9500 | BETA URSUS Orienteering | 30:30 | + 7:34 | 6947 | |
14. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 32:37 | + 9:41 | 6157 | |
15. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:52 | + 9:56 | 6064 | |
16. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 33:48 | + 10:52 | 5715 | |
17. | Málek Jan | PZR9505 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:44 | + 11:48 | 5367 | |
18. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 40:49 | + 17:53 | 3096 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Martin | SRK9509 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:40 | 2555 | ||
2. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:57 | + 1:17 | 2447 | |
3. | Vaniš Ondřej | TJN9500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:01 | + 1:21 | 2441 | |
4. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 30:28 | + 1:48 | 2404 | |
5. | Koumar František | SJI9501 | OK Jihlava | 32:27 | + 3:47 | 2237 | |
6. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:42 | + 10:02 | 1712 | |
7. | Backes Robert | 33D | USV TU Dresden | 49:26 | + 20:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | SK Severka Šumperk | 35:51 | 10515 | ||
2. | Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | 36:34 | + 0:43 | 10313 | |
3. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:20 | + 1:29 | 10097 | |
4. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 37:41 | + 1:50 | 9998 | |
5. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:12 | + 2:21 | 9853 | |
6. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 38:26 | + 2:35 | 9787 | |
7. | Kamenický Jakub | PHK9104 | OK 99 Hradec Králové | 38:57 | + 3:06 | 9641 | |
8. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:05 | + 3:14 | 9604 | |
9. | Hubáček Michal | LCE9301 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:10 | + 3:19 | 9580 | |
10. | Hadač Filip | AOP9301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:17 | + 3:26 | 9547 | |
11. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 39:18 | + 3:27 | 9543 | |
12. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 39:19 | + 3:28 | 9538 | |
13. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 39:20 | + 3:29 | 9533 | |
14. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 40:04 | + 4:13 | 9327 | |
15. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 40:07 | + 4:16 | 9313 | |
16. | Kodeda Štěpán | SJC8818 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:09 | + 4:18 | 9303 | |
17. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 40:50 | + 4:59 | 9111 | |
18. | Beneš Jan | SJC8703 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:51 | + 5:00 | 9106 | |
19. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:05 | + 5:14 | 9040 | |
20. | Mrázek Jan | SJC8102 | TJ Sportcentrum Jičín | 41:07 | + 5:16 | 9031 | |
21. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 41:08 | + 5:17 | 9026 | |
22. | Kazda Ondřej | SJC8202 | TJ Sportcentrum Jičín | 42:01 | + 6:10 | 8777 | |
22. | Kolařík Tomáš | BOR7809 | OK Jiskra Nový Bor | 42:01 | + 6:10 | 8777 | |
24. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 42:06 | + 6:15 | 8754 | |
25. | Klapal Jan | LPU9006 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:07 | + 6:16 | 8749 | |
26. | Hepner David | SHK7601 | TJ Slavia Hradec Králové | 42:33 | + 6:42 | 8627 | |
27. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:46 | + 6:55 | 8566 | |
28. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:05 | + 7:14 | 8477 | |
29. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 43:21 | + 7:30 | 8402 | |
30. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 43:22 | + 7:31 | 8397 | |
31. | Klusáček Jan | ZBM9301 | SK Žabovřesky Brno | 43:29 | + 7:38 | 8364 | |
32. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:41 | + 7:50 | 8308 | |
33. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:53 | + 8:02 | 8251 | |
34. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | KOB Moira Brno | 44:12 | + 8:21 | 8162 | |
35. | Košárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:11 | + 9:20 | 7885 | |
36. | Kundisch Wieland | 33D8500 | USV TU Dresden | 46:02 | + 10:11 | ||
37. | Fučík Karel | VBM7246 | VSK Mendelu Brno | 47:02 | + 11:11 | 7364 | |
38. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:11 | + 11:20 | 7321 | |
39. | Navrátil Boris | AOP9202 | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:36 | + 11:45 | 7204 | |
40. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | OK Jiskra Nový Bor | 47:54 | + 12:03 | 7120 | |
Prášil Marek | TTR7301 | OOB Třebíč | DISK | 0 | |||
Komanec Václav | SHK8406 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:55 | 9385 | ||
2. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:07 | + 1:12 | 9086 | |
3. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 37:18 | + 1:23 | 9040 | |
4. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 37:22 | + 1:27 | 9023 | |
5. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 37:27 | + 1:32 | 9002 | |
6. | Argaláš Michal | TRI9301 | TJ TŽ Třinec | 37:33 | + 1:38 | 8978 | |
7. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 37:36 | + 1:41 | 8965 | |
8. | Balcar Aleš | PHK8602 | OK 99 Hradec Králové | 38:04 | + 2:09 | 8849 | |
9. | Procházka Pavel | PGP9002 | SK Praga | 38:10 | + 2:15 | 8824 | |
10. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 38:27 | + 2:32 | 8753 | |
11. | Kozák Petr | KAM6501 | SK Kamenice | 38:45 | + 2:50 | 8678 | |
12. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | Magnus Orienteering | 38:50 | + 2:55 | 8658 | |
13. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | SK Žabovřesky Brno | 38:52 | + 2:57 | 8649 | |
14. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 39:21 | + 3:26 | 8529 | |
15. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 39:30 | + 3:35 | 8491 | |
16. | Kovář Miroslav | SJC8104 | TJ Sportcentrum Jičín | 39:33 | + 3:38 | 8479 | |
17. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 39:36 | + 3:41 | 8466 | |
18. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 39:53 | + 3:58 | 8396 | |
19. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:03 | + 4:08 | 8354 | |
19. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 40:03 | + 4:08 | 8354 | |
21. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 40:06 | + 4:11 | 8342 | |
22. | Paclík Roman | SHK7801 | TJ Slavia Hradec Králové | 40:14 | + 4:19 | 8308 | |
23. | Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:15 | + 4:20 | 8304 | |
24. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 40:19 | + 4:24 | 8288 | |
25. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:41 | + 4:46 | 8196 | |
26. | Kolovský František | LPM9202 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:42 | + 4:47 | 8192 | |
27. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 40:46 | + 4:51 | 8175 | |
28. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:52 | + 4:57 | 8151 | |
29. | Palas Jan | ZBM8507 | SK Žabovřesky Brno | 40:58 | + 5:03 | 8126 | |
30. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 41:07 | + 5:12 | 8088 | |
31. | Žaloudek Petr | SJC8309 | TJ Sportcentrum Jičín | 41:27 | + 5:32 | 8005 | |
31. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 41:27 | + 5:32 | 8005 | |
33. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:45 | + 5:50 | 7930 | |
34. | Benroth Martin | TZL9206 | SKOB Zlín | 41:49 | + 5:54 | 7914 | |
35. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 41:52 | + 5:57 | 7901 | |
36. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 41:57 | + 6:02 | 7880 | |
37. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 41:58 | + 6:03 | 7876 | |
38. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 42:11 | + 6:16 | 7822 | |
39. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 42:17 | + 6:22 | 7797 | |
40. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | Magnus Orienteering | 42:22 | + 6:27 | 7777 | |
41. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 42:40 | + 6:45 | 7702 | |
42. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 42:41 | + 6:46 | 7698 | |
43. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 42:51 | + 6:56 | 7656 | |
44. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 43:00 | + 7:05 | 7619 | |
45. | Kobr Tomáš | VLI8901 | Slavia Liberec orienteering | 43:09 | + 7:14 | 7581 | |
46. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:10 | + 7:15 | 7577 | |
47. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 43:11 | + 7:16 | 7573 | |
48. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:15 | + 7:20 | 7556 | |
49. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 43:29 | + 7:34 | 7498 | |
50. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | 44:00 | + 8:05 | 7369 | |
50. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 44:00 | + 8:05 | 7369 | |
52. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | SK Žabovřesky Brno | 44:04 | + 8:09 | 7353 | |
53. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:07 | + 8:12 | 7340 | |
54. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 44:27 | + 8:32 | 7257 | |
55. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 44:35 | + 8:40 | 7224 | |
56. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 44:49 | + 8:54 | 7166 | |
57. | Rusý Tomáš | KAM9301 | SK Kamenice | 44:59 | + 9:04 | 7124 | |
58. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:24 | + 9:29 | 7020 | |
59. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 45:27 | + 9:32 | 7008 | |
60. | Žemlík Pavel | TUV7135 | SOK TJ Turnov | 45:46 | + 9:51 | 6929 | |
61. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 45:59 | + 10:04 | 6875 | |
62. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 46:00 | + 10:05 | 6871 | |
63. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB Moira Brno | 46:09 | + 10:14 | 6833 | |
64. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 46:36 | + 10:41 | 6721 | |
65. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | SK Žabovřesky Brno | 47:26 | + 11:31 | 6513 | |
66. | Rossmanith Vojta | AOP9302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:44 | + 11:49 | 6438 | |
67. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 52:17 | + 16:22 | 5304 | |
68. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 52:32 | + 16:37 | 5242 | |
Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujáček Jan | SCP7506 | OK Sparta Praha | 32:59 | 7974 | ||
2. | Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 33:15 | + 0:16 | 7910 | |
3. | Hanč Petr | DOB8022 | KOB Dobruška | 33:27 | + 0:28 | 7863 | |
4. | Kazda Jiří | SJC8006 | TJ Sportcentrum Jičín | 33:47 | + 0:48 | 7783 | |
5. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 34:06 | + 1:07 | 7708 | |
6. | Škvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 34:09 | + 1:10 | 7696 | |
7. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 34:25 | + 1:26 | 7632 | |
8. | Procházka Tomáš | SCP8200 | OK Sparta Praha | 34:43 | + 1:44 | 7561 | |
9. | Žaloudík Jiří | LOV8601 | lepus.cz | 34:44 | + 1:45 | 7557 | |
10. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:08 | + 2:09 | 7462 | |
10. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK OS Nové Město n. M. | 35:08 | + 2:09 | 7462 | |
12. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 35:37 | + 2:38 | 7347 | |
13. | Antoš Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 35:42 | + 2:43 | 7327 | |
14. | Vodrážka Jakub | VLI7604 | Slavia Liberec orienteering | 35:50 | + 2:51 | 7295 | |
15. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 36:23 | + 3:24 | 7164 | |
16. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 36:37 | + 3:38 | 7108 | |
17. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 36:42 | + 3:43 | 7088 | |
18. | Hošek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 36:43 | + 3:44 | 7085 | |
19. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:49 | + 3:50 | 7061 | |
20. | Pachnik Wojciech | STB9101 | TJ Stadion Nový Bor | 37:02 | + 4:03 | 7009 | |
21. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 37:07 | + 4:08 | 6989 | |
22. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 37:23 | + 4:24 | 6926 | |
23. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 37:30 | + 4:31 | 6898 | |
24. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 37:33 | + 4:34 | 6886 | |
25. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:54 | + 4:55 | 6803 | |
26. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 38:21 | + 5:22 | 6695 | |
27. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 38:32 | + 5:33 | 6652 | |
28. | Šákr Vít | BOR9301 | OK Jiskra Nový Bor | 38:41 | + 5:42 | 6616 | |
29. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 39:07 | + 6:08 | 6513 | |
30. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | TJ Slavia Hradec Králové | 39:12 | + 6:13 | 6493 | |
31. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:13 | + 6:14 | 6489 | |
32. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 39:19 | + 6:20 | 6465 | |
33. | Nývlt Petr | DKP8004 | Oddíl OB Kotlářka | 39:20 | + 6:21 | 6461 | |
34. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:21 | + 6:22 | 6457 | |
35. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 39:31 | + 6:32 | 6417 | |
35. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | TJ Sportcentrum Jičín | 39:31 | + 6:32 | 6417 | |
37. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 39:47 | + 6:48 | 6354 | |
38. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 39:57 | + 6:58 | 6314 | |
39. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 40:09 | + 7:10 | 6267 | |
40. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:12 | + 7:13 | 6255 | |
41. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:31 | + 7:32 | 6179 | |
42. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 40:40 | + 7:41 | 6144 | |
43. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 41:06 | + 8:07 | 6040 | |
44. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 41:19 | + 8:20 | 5989 | |
45. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:45 | + 8:46 | 5885 | |
46. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Chemopetrol Litvínov | 41:59 | + 9:00 | 5830 | |
47. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | TJ START Náchod | 42:01 | + 9:02 | 5822 | |
48. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 42:19 | + 9:20 | 5750 | |
49. | Vondra Jiří | FSP7600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:01 | + 10:02 | 5584 | |
50. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:17 | + 10:18 | 5520 | |
51. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 43:25 | + 10:26 | 5488 | |
52. | Schröter Pavel | CHA7203 | OK Chrastava | 43:32 | + 10:33 | 5461 | |
53. | Tomeš Petr | SJC7531 | TJ Sportcentrum Jičín | 43:34 | + 10:35 | 5453 | |
54. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 43:41 | + 10:42 | 5425 | |
55. | Čech Jan | FSP7900 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:57 | + 10:58 | 5361 | |
56. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 44:29 | + 11:30 | 5234 | |
57. | Lepšík Petr | BOR8202 | OK Jiskra Nový Bor | 44:54 | + 11:55 | 5135 | |
58. | Musil Pavel | SJC7705 | TJ Sportcentrum Jičín | 44:58 | + 11:59 | 5119 | |
59. | Potštejnský Jan | SRK7807 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 45:10 | + 12:11 | 5072 | |
60. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 45:32 | + 12:33 | 4984 | |
61. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | OOB SK Zbraslav | 46:55 | + 13:56 | 4655 | |
62. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 47:19 | + 14:20 | 4559 | |
63. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 48:00 | + 15:01 | 4397 | |
64. | Kasal Vít | ZBM7540 | SK Žabovřesky Brno | 48:22 | + 15:23 | 4309 | |
65. | Pavelka Jan | MBM8500 | O-mikron | 49:11 | + 16:12 | 4115 | |
66. | Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | 50:41 | + 17:42 | 3757 | |
67. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:27 | + 19:28 | 3336 | |
68. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 55:12 | + 22:13 | 2681 | |
69. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 61:06 | + 28:07 | 1276 | |
70. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:15 | + 28:16 | 1240 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlažný Jan | LCE8901 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:27 | 6089 | ||
2. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 29:31 | + 1:04 | 5876 | |
3. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:28 | + 2:01 | 5686 | |
4. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 31:29 | + 3:02 | 5483 | |
5. | Kapal Tomáš | KAM9402 | SK Kamenice | 31:50 | + 3:23 | 5413 | |
6. | Voráček Michal | PGP8009 | SK Praga | 32:02 | + 3:35 | 5373 | |
7. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 32:21 | + 3:54 | 5310 | |
8. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:25 | + 3:58 | 5297 | |
9. | Semík Luboš | KAM6201 | SK Kamenice | 32:55 | + 4:28 | 5197 | |
10. | Černý Martin | JIL8703 | OK Jilemnice | 33:22 | + 4:55 | 5107 | |
11. | Al Murshdi Ahmed | OOL8506 | SK Haná orienteering | 33:42 | + 5:15 | 5041 | |
12. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 33:50 | + 5:23 | 5014 | |
13. | Krtička Jan | KON7931 | KOB Konice | 33:51 | + 5:24 | 5011 | |
14. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 34:16 | + 5:49 | 4928 | |
15. | Tesař Daniel | VPM8203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:20 | + 5:53 | 4914 | |
16. | Kutílek Jakub | LPU8609 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:25 | + 5:58 | 4898 | |
17. | Jedlička Lukáš | SHK8100 | TJ Slavia Hradec Králové | 34:59 | + 6:32 | 4785 | |
18. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 36:00 | + 7:33 | 4582 | |
19. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:17 | + 7:50 | 4525 | |
20. | Štemberg Milan | EKP8608 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:52 | + 8:25 | 4409 | |
21. | Al Mansoori Abdulaziz | OOL8906 | SK Haná orienteering | 37:00 | + 8:33 | 4382 | |
22. | Koldinský Jan | KPY8506 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:27 | + 9:00 | 4292 | |
23. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:32 | + 9:05 | 4276 | |
24. | Večeřa Martin | TJN9105 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:38 | + 9:11 | 4256 | |
25. | Kučerka Jan | LIT8002 | KOB Chemopetrol Litvínov | 37:55 | + 9:28 | 4199 | |
26. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 38:09 | + 9:42 | 4153 | |
27. | Benda Lukáš | EKP7705 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:28 | + 10:01 | ||
28. | Bernášek Jiří | STB8101 | TJ Stadion Nový Bor | 38:32 | + 10:05 | 4076 | |
29. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 39:08 | + 10:41 | 3956 | |
30. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:15 | + 10:48 | 3933 | |
31. | Gorčica Pavel | CHA6200 | OK Chrastava | 39:27 | + 11:00 | 3893 | |
32. | Al Kaabi Salem | OOL8006 | SK Haná orienteering | 40:13 | + 11:46 | 3740 | |
33. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 40:21 | + 11:54 | 3713 | |
34. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:17 | + 12:50 | 3527 | |
35. | Abdalla Khamis | OOL8806 | SK Haná orienteering | 41:37 | + 13:10 | 3461 | |
36. | Al Mazrouei Rashed | OOL8807 | SK Haná orienteering | 41:39 | + 13:12 | 3454 | |
37. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | KOB TRETRA Praha | 41:59 | + 13:32 | 3387 | |
38. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 42:59 | + 14:32 | 3188 | |
39. | Rozkošný Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:05 | + 14:38 | 3168 | |
40. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 43:07 | + 14:40 | 3161 | |
41. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK Meteor Kačerov Praha | 44:24 | + 15:57 | 2905 | |
42. | Al Shehhi Mohammed | OOL8106 | SK Haná orienteering | 45:51 | + 17:24 | 2616 | |
43. | Al Yamahi Salem | OOL8306 | SK Haná orienteering | 47:10 | + 18:43 | 2353 | |
44. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:28 | + 19:01 | 2293 | |
45. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 48:24 | + 19:57 | 2107 | |
46. | Vokál Vojtěch | CHA7900 | OK Chrastava | 48:53 | + 20:26 | 2010 | |
47. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 48:57 | + 20:30 | 1997 | |
48. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 49:36 | + 21:09 | 1867 | |
49. | Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | 50:13 | + 21:46 | 1744 | |
50. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 51:48 | + 23:21 | 1428 | |
51. | Al Ktebi Khalid | OOL8406 | SK Haná orienteering | 51:50 | + 23:23 | 1422 | |
52. | Al Zeyoudi Seed | OOL7306 | SK Haná orienteering | 52:13 | + 23:46 | 1345 | |
52. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 52:13 | + 23:46 | 1345 | |
54. | Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:47 | + 24:20 | 1232 | |
55. | Al Mteiri Ahmed | OOL8207 | SK Haná orienteering | 53:13 | + 24:46 | 1145 | |
56. | Al Abduli Jamal | OOL7406 | SK Haná orienteering | 55:19 | + 26:52 | 726 | |
57. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 64:46 | + 36:19 | 0 | |
58. | Al Kaabi Mubark | OOL8206 | SK Haná orienteering | 67:06 | + 38:39 | 0 | |
59. | Al Qaydi Ali | OOL7706 | SK Haná orienteering | 72:16 | + 43:49 | 0 | |
60. | Mencl Pavel | DKP7912 | Oddíl OB Kotlářka | 90:41 | + 62:14 | 0 | |
Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 | |||
Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB TJ Spartak Adamov | DISK | 0 | |||
Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | |||
Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 36:54 | ||
2. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 38:11 | + 1:17 | |
3. | Král Aleš | MFP7808 | VŠSK MFF UK Praha | 39:07 | + 2:13 | |
4. | Hain Jan | SJC7502 | TJ Sportcentrum Jičín | 41:02 | + 4:08 | |
5. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:04 | + 4:10 | |
6. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:08 | + 4:14 | |
7. | Binar Robert | UOL7500 | SK UP Olomouc | 44:36 | + 7:42 | |
8. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:51 | + 7:57 | |
9. | Koťátko Zdeněk | SJC7701 | TJ Sportcentrum Jičín | 45:05 | + 8:11 | |
10. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 47:38 | + 10:44 | |
11. | Kraus Petr | SJC7303 | TJ Sportcentrum Jičín | 48:46 | + 11:52 | |
12. | Slovák Miroslav | SHK7704 | TJ Slavia Hradec Králové | 51:05 | + 14:11 | |
13. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 54:31 | + 17:37 | |
14. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:07 | + 19:13 | |
15. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 56:15 | + 19:21 | |
16. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 56:30 | + 19:36 | |
17. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 62:05 | + 25:11 | |
18. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:50 | + 25:56 | |
19. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:02 | + 28:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 33:19 | ||
2. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 33:41 | + 0:22 | |
3. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK OS Nové Město n. M. | 34:08 | + 0:49 | |
4. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:51 | + 1:32 | |
5. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 36:06 | + 2:47 | |
6. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:56 | + 3:37 | |
7. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 37:14 | + 3:55 | |
8. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:28 | + 4:09 | |
9. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 38:31 | + 5:12 | |
10. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 38:50 | + 5:31 | |
11. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 39:26 | + 6:07 | |
12. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 40:09 | + 6:50 | |
13. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 40:49 | + 7:30 | |
14. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 40:51 | + 7:32 | |
15. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | SK Kamenice | 41:20 | + 8:01 | |
16. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:21 | + 9:02 | |
17. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 43:00 | + 9:41 | |
18. | Mareš Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | 43:08 | + 9:49 | |
19. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 43:25 | + 10:06 | |
20. | Rydl Jiří | TJN7000 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:27 | + 10:08 | |
21. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:30 | + 10:11 | |
22. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 43:43 | + 10:24 | |
23. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 44:41 | + 11:22 | |
24. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:51 | + 11:32 | |
25. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 46:00 | + 12:41 | |
26. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:03 | + 12:44 | |
27. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 46:20 | + 13:01 | |
27. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 46:20 | + 13:01 | |
29. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 48:08 | + 14:49 | |
29. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 48:08 | + 14:49 | |
31. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:18 | + 14:59 | |
32. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 48:21 | + 15:02 | |
33. | Lederer Pavel | DOK6600 | OK Doksy | 50:22 | + 17:03 | |
34. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 51:07 | + 17:48 | |
35. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | TJ Jiskra Nejdek | 51:08 | + 17:49 | |
36. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK OS Nové Město n. M. | 51:39 | + 18:20 | |
37. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 52:06 | + 18:47 | |
38. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 52:57 | + 19:38 | |
39. | Hošťálek Dan | KRN6808 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:06 | + 21:47 | |
40. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 55:18 | + 21:59 | |
41. | Šašek Luděk | SOB6901 | SOBSA | 55:43 | + 22:24 | |
42. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | OB SK Zvole | 59:04 | + 25:45 | |
43. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 60:48 | + 27:29 | |
44. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 71:01 | + 37:42 | |
45. | Šmol Marcel | DOK7300 | OK Doksy | 71:27 | + 38:08 | |
46. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 80:34 | + 47:15 | |
Koštejn Pavel | DOK7100 | OK Doksy | DISK | |||
Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 33:49 | ||
2. | Vydra Ivan | PEN6600 | OK RECO Sport | 37:00 | + 3:11 | |
3. | Pachnik Dariusz | STB6901 | TJ Stadion Nový Bor | 37:14 | + 3:25 | |
4. | Langr Jan | SHK6701 | TJ Slavia Hradec Králové | 38:24 | + 4:35 | |
5. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:26 | + 5:37 | |
6. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 39:50 | + 6:01 | |
7. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 40:04 | + 6:15 | |
8. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 41:42 | + 7:53 | |
9. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 41:57 | + 8:08 | |
10. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:20 | + 8:31 | |
11. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 42:25 | + 8:36 | |
12. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:48 | + 8:59 | |
13. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 43:16 | + 9:27 | |
14. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 43:21 | + 9:32 | |
15. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 43:29 | + 9:40 | |
16. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 43:43 | + 9:54 | |
17. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 43:46 | + 9:57 | |
18. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:02 | + 10:13 | |
19. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:05 | + 10:16 | |
20. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 44:07 | + 10:18 | |
21. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 44:22 | + 10:33 | |
22. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:08 | + 11:19 | |
23. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 45:12 | + 11:23 | |
24. | Hostaš Petr | TJN6601 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:15 | + 11:26 | |
25. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:47 | + 11:58 | |
26. | Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:50 | + 12:01 | |
27. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:07 | + 12:18 | |
28. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 46:26 | + 12:37 | |
29. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 47:06 | + 13:17 | |
30. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:16 | + 14:27 | |
31. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 49:09 | + 15:20 | |
32. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 49:28 | + 15:39 | |
33. | Šebek Martin | SCP6700 | OK Sparta Praha | 49:45 | + 15:56 | |
34. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:48 | + 15:59 | |
35. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:35 | + 16:46 | |
36. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 50:42 | + 16:53 | |
37. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 50:47 | + 16:58 | |
38. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:25 | + 19:36 | |
39. | Procházka Pavel | KUO6901 | KOB Ústí nad Orlicí | 54:03 | + 20:14 | |
40. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:04 | + 21:15 | |
41. | Liška Jindřich | KPY6700 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:13 | + 22:24 | |
42. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 56:26 | + 22:37 | |
43. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:42 | + 22:53 | |
44. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 57:06 | + 23:17 | |
45. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:05 | + 24:16 | |
46. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:52 | + 26:03 | |
47. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 63:47 | + 29:58 | |
48. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:56 | + 42:07 | |
49. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 78:17 | + 44:28 | |
50. | Šafka Jan | KAM6604 | SK Kamenice | 83:03 | + 49:14 | |
51. | Dobeš Václav | KPY5701 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 101:08 | + 67:19 | |
Krausz Milan | FSP6700 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:23 | ||
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 30:59 | + 0:36 | |
3. | Šmaus Ivan | TJN6249 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:49 | + 3:26 | |
4. | Nieke Hagen | 33D4400 | USV TU Dresden | 34:35 | + 4:12 | |
5. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK OS Nové Město n. M. | 34:54 | + 4:31 | |
6. | Havel Leoš | VRL6401 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:43 | + 5:20 | |
7. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:51 | + 5:28 | |
8. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 36:08 | + 5:45 | |
9. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 37:14 | + 6:51 | |
10. | Bartovský Pavel | VPM6101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:15 | + 6:52 | |
11. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 37:26 | + 7:03 | |
12. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 38:04 | + 7:41 | |
13. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 38:19 | + 7:56 | |
14. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 38:35 | + 8:12 | |
15. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 39:30 | + 9:07 | |
16. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 39:46 | + 9:23 | |
17. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 40:42 | + 10:19 | |
18. | Růžička Miloslav | HCE6300 | TJ Sokol Hostivice | 41:00 | + 10:37 | |
19. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 41:23 | + 11:00 | |
20. | Ročejdl Marek | KAM6400 | SK Kamenice | 41:51 | + 11:28 | |
21. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:28 | + 13:05 | |
22. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:29 | + 13:06 | |
23. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK OS Nové Město n. M. | 44:19 | + 13:56 | |
24. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 44:23 | + 14:00 | |
25. | Širůček Jaromír | 73C6200 | xxx | 44:24 | + 14:01 | |
26. | Kohl Jiří | KPY6201 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:51 | + 17:28 | |
27. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 49:18 | + 18:55 | |
28. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | OB SK Zvole | 49:22 | + 18:59 | |
29. | Bořil Petr | SJI6207 | OK Jihlava | 49:38 | + 19:15 | |
30. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:27 | + 20:04 | |
31. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 51:20 | + 20:57 | |
32. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 51:58 | + 21:35 | |
33. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 54:12 | + 23:49 | |
34. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 59:17 | + 28:54 | |
35. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | OK RECO Sport | 60:28 | + 30:05 | |
36. | Borovička Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 61:03 | + 30:40 | |
37. | Hartl Zdeněk | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 64:38 | + 34:15 | |
38. | Müller Ota | BOR6101 | OK Jiskra Nový Bor | 68:11 | + 37:48 | |
39. | Pustai Josef | TJN6300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:56 | + 39:33 | |
40. | Petr Josef | VLI6300 | Slavia Liberec orienteering | 77:40 | + 47:17 | |
Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 29:02 | ||
2. | Zdráhal Robert | OOL5707 | SK Haná orienteering | 30:06 | + 1:04 | |
3. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 32:33 | + 3:31 | |
4. | Hejzlar Josef | VCB5601 | TJ OB České Budějovice | 33:00 | + 3:58 | |
5. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 33:14 | + 4:12 | |
6. | Hausvater Karel | SHK5801 | TJ Slavia Hradec Králové | 35:02 | + 6:00 | |
7. | Novotný Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:22 | + 6:20 | |
8. | Gazdačko Milan | SHK5702 | TJ Slavia Hradec Králové | 35:25 | + 6:23 | |
9. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 36:32 | + 7:30 | |
10. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:31 | + 8:29 | |
11. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 37:41 | + 8:39 | |
12. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:04 | + 9:02 | |
13. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 38:09 | + 9:07 | |
14. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 38:35 | + 9:33 | |
15. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 38:47 | + 9:45 | |
16. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:31 | + 10:29 | |
17. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 40:35 | + 11:33 | |
18. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | OOB SK Chrast | 40:44 | + 11:42 | |
19. | Beneš Josef | SJC5801 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:59 | + 11:57 | |
20. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:02 | + 12:00 | |
21. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:03 | + 12:01 | |
22. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:05 | + 15:03 | |
23. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 44:41 | + 15:39 | |
24. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 45:04 | + 16:02 | |
25. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 45:26 | + 16:24 | |
26. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:22 | + 17:20 | |
27. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:44 | + 17:42 | |
28. | Janovič Ondřej | SKV5901 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:26 | + 18:24 | |
29. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 47:30 | + 18:28 | |
30. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 47:36 | + 18:34 | |
31. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:26 | + 19:24 | |
32. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 49:04 | + 20:02 | |
33. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:40 | + 21:38 | |
34. | Doležal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 50:44 | + 21:42 | |
35. | Kudrnáč Martin | KAM5901 | SK Kamenice | 51:42 | + 22:40 | |
36. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 51:53 | + 22:51 | |
37. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 52:29 | + 23:27 | |
38. | Žemlička Zbyněk | CHT5501 | OOB SK Chrast | 52:47 | + 23:45 | |
39. | Balcar Aleš | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 52:56 | + 23:54 | |
40. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:16 | + 30:14 | |
41. | Svobodný Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 60:20 | + 31:18 | |
42. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 73:55 | + 44:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 30:59 | ||
2. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 32:17 | + 1:18 | |
3. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:14 | + 2:15 | |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 34:36 | + 3:37 | |
5. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 34:37 | + 3:38 | |
6. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 35:28 | + 4:29 | |
7. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 35:36 | + 4:37 | |
8. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 38:10 | + 7:11 | |
9. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 38:12 | + 7:13 | |
10. | Wald František | FSP5300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 38:49 | + 7:50 | |
11. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:51 | + 7:52 | |
12. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 39:08 | + 8:09 | |
13. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 39:30 | + 8:31 | |
14. | Polák Zdeněk | VSP5203 | USK Praha | 39:34 | + 8:35 | |
15. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:41 | + 9:42 | |
16. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:44 | + 11:45 | |
17. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:19 | + 12:20 | |
18. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 43:44 | + 12:45 | |
19. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:29 | + 13:30 | |
20. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 45:03 | + 14:04 | |
21. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 45:37 | + 14:38 | |
22. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 46:32 | + 15:33 | |
23. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 47:42 | + 16:43 | |
24. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:57 | + 17:58 | |
25. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | OB Jenišovice | 50:45 | + 19:46 | |
26. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 53:34 | + 22:35 | |
27. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 55:54 | + 24:55 | |
28. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 56:53 | + 25:54 | |
29. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 56:55 | + 25:56 | |
30. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 62:18 | + 31:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:10 | ||
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 27:54 | + 1:44 | |
3. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:59 | + 1:49 | |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 30:29 | + 4:19 | |
5. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 30:51 | + 4:41 | |
6. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 32:09 | + 5:59 | |
7. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:10 | + 7:00 | |
8. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 33:26 | + 7:16 | |
9. | Bílek Vratislav | SJC4801 | TJ Sportcentrum Jičín | 33:44 | + 7:34 | |
10. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 34:05 | + 7:55 | |
11. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 34:15 | + 8:05 | |
12. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 34:57 | + 8:47 | |
13. | Smetana Radim | CHA4700 | OK Chrastava | 36:10 | + 10:00 | |
14. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 36:18 | + 10:08 | |
15. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 36:47 | + 10:37 | |
16. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:14 | + 11:04 | |
17. | Rychtecký Josef | VCB4801 | TJ OB České Budějovice | 37:16 | + 11:06 | |
18. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | OK Chrastava | 38:22 | + 12:12 | |
19. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 39:24 | + 13:14 | |
20. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 39:50 | + 13:40 | |
21. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:49 | + 15:39 | |
22. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 42:53 | + 16:43 | |
23. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 44:17 | + 18:07 | |
24. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:52 | + 18:42 | |
25. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 46:07 | + 19:57 | |
26. | Lukáš Zdeněk | LLI4502 | TJ Loko Liberec | 46:50 | + 20:40 | |
27. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:16 | + 23:06 | |
28. | Pokorný Karel | TCB4701 | SK Technik České Budějovice | 57:13 | + 31:03 | |
29. | Jiran Václav | PHK4701 | OK 99 Hradec Králové | 60:08 | + 33:58 | |
30. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 63:38 | + 37:28 | |
31. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 64:11 | + 38:01 | |
32. | Matoušek Luboš | LJN4700 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 75:15 | + 49:05 | |
Müller Rainer | 33D4500 | USV TU Dresden | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 30:05 | ||
2. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 33:20 | + 3:15 | |
3. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 34:21 | + 4:16 | |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 35:50 | + 5:45 | |
5. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 36:28 | + 6:23 | |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 38:15 | + 8:10 | |
7. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 38:50 | + 8:45 | |
8. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 39:39 | + 9:34 | |
9. | Zakouřil Václav | TUV4301 | SOK TJ Turnov | 39:56 | + 9:51 | |
10. | Rychlý Rudolf | PHK4101 | OK 99 Hradec Králové | 40:24 | + 10:19 | |
11. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 45:07 | + 15:02 | |
12. | Máslo Miroslav | SHK4001 | TJ Slavia Hradec Králové | 50:33 | + 20:28 | |
13. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 52:02 | + 21:57 | |
Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:41 | ||
2. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 44:38 | + 3:57 | |
3. | Semorád Miloš | SCP3300 | OK Sparta Praha | 47:34 | + 6:53 | |
4. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 54:13 | + 13:32 | |
5. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 58:27 | + 17:46 | |
6. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 72:01 | + 31:20 | |
Zemánek Bohumil | VRL3601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Petrželka Pavel | TJN3800 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 16:48 | ||
2. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 17:05 | + 0:17 | |
3. | Heřmánková Bára | TUR0850 | OOB TJ Turnov | 18:40 | + 1:52 | |
4. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 18:58 | + 2:10 | |
5. | Dušková Adéla | TUR | OOB TJ Turnov | 19:01 | + 2:13 | |
6. | Tolar Ondrej | RIC0701 | OB Říčany | 20:33 | + 3:45 | |
7. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 21:43 | + 4:55 | |
8. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 23:25 | + 6:37 | |
9. | Skálová Jolana | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:31 | + 7:43 | |
10. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 24:59 | + 8:11 | |
11. | Tůma Lukáš | SJC | TJ Sportcentrum Jičín | 27:56 | + 11:08 | |
12. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:36 | + 12:48 | |
13. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 29:49 | + 13:01 | |
14. | Blahutová Lucie | MFP0950 | VŠSK MFF UK Praha | 31:00 | + 14:12 | |
15. | Budská Anna | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:06 | + 15:18 | |
16. | Krumlovský Vojtěch | RIC0703 | OB Říčany | 32:08 | + 15:20 | |
17. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 32:39 | + 15:51 | |
17. | Synková Elena | NNN | Neregistrovaní | 32:39 | + 15:51 | |
19. | Jiroušková Barbora | RIC0650 | OB Říčany | 32:58 | + 16:10 | |
20. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 33:27 | + 16:39 | |
21. | Žemlík Eduard | TUV0901 | SOK TJ Turnov | 33:40 | + 16:52 | |
22. | Kruliš Janek | VLI | Slavia Liberec orienteering | 33:58 | + 17:10 | |
23. | Míková Sofie | TJN0950 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:08 | + 17:20 | |
24. | Blažková Petra | TUR0650 | OOB TJ Turnov | 35:12 | + 18:24 | |
25. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 35:36 | + 18:48 | |
26. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 35:38 | + 18:50 | |
27. | Krejzová Markéta | TUR0854 | OOB TJ Turnov | 36:10 | + 19:22 | |
28. | Blažková Karolína | TUR0851 | OOB TJ Turnov | 36:34 | + 19:46 | |
29. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:45 | + 19:57 | |
30. | Vlašímská Karolína | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:16 | + 20:28 | |
31. | Vondrová Eliška | FSP | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 37:41 | + 20:53 | |
32. | Bradáč Václav | LLI0600 | TJ Loko Liberec | 38:39 | + 21:51 | |
33. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 39:56 | + 23:08 | |
34. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:00 | + 27:12 | |
35. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:17 | + 32:29 | |
36. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 51:28 | + 34:40 | |
37. | Kalinová Ella | EKP0961 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:40 | + 41:52 | |
38. | Kalinová Lisa | EKP1150 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:14 | + 42:26 | |
39. | Bozděch Vojtěch | PGP | SK Praga | 59:56 | + 43:08 | |
40. | Nedbalová Klára | MFP0850 | VŠSK MFF UK Praha | 60:35 | + 43:47 | |
41. | ,Daník | TUR | OOB TJ Turnov | 64:56 | + 48:08 | |
42. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 68:21 | + 51:33 | |
Pokorná Linda | PGP0350 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míková Markéta | TJN7351 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:54 | ||
2. | Dohnálková Jana | SHK7252 | TJ Slavia Hradec Králové | 19:39 | + 0:45 | |
3. | Beran Pavel | TZL | SKOB Zlín | 20:59 | + 2:05 | |
4. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:28 | + 5:34 | |
5. | Vydrová Markéta | PEN8950 | OK RECO Sport | 24:41 | + 5:47 | |
5. | Zítková Michaela | TUV8551 | SOK TJ Turnov | 24:41 | + 5:47 | |
7. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 27:37 | + 8:43 | |
8. | Hornychová Helena | TJN7150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:42 | + 9:48 | |
9. | Majdáková Martina | NNN1 | Neregistrovaní | 30:59 | + 12:05 | |
10. | Havlová Klára | VRL0152 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:19 | + 12:25 | |
11. | Vitebská Lenka | TJN7051 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:44 | + 12:50 | |
12. | Jiráková Ludmila | NNN | Neregistrovaní | 31:55 | + 13:01 | |
13. | Pavel Jiří | TJN7100 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:03 | + 13:09 | |
14. | Bradáčová Marie | LLI7550 | TJ Loko Liberec | 32:15 | + 13:21 | |
15. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:28 | + 16:34 | |
16. | Paulová Mirka | DCE5250 | KOB Dobřichovice | 37:32 | + 18:38 | |
17. | Danko Štěpán | CHA0301 | OK Chrastava | 39:32 | + 20:38 | |
18. | Havrdlíková Ivana | TUV | SOK TJ Turnov | 43:53 | + 24:59 | |
19. | Zemánek Jakub | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:14 | + 30:20 | |
20. | Balcarová Alena | LLI7150 | TJ Loko Liberec | 50:55 | + 32:01 | |
21. | Augusta Jiří | VSP7421 | USK Praha | 62:40 | + 43:46 | |
22. | Machučová Jaroslava | CHA8250 | OK Chrastava | 67:05 | + 48:11 | |
23. | Kopecká Mirka | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:06 | + 49:12 | |
24. | Vilhumová Lucie | KAM7056 | SK Kamenice | 72:11 | + 53:17 | |
25. | Adamcová Jana | PGP | SK Praga | 95:20 | + 76:26 | |
Dohnálek Pavel | SHK7100 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurga Vojtěch | NNN3 | Neregistrovaní | 32:30 | ||
2. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 32:34 | + 0:04 | |
3. | Netuka Jan | SHK7001 | TJ Slavia Hradec Králové | 32:47 | + 0:17 | |
4. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | OK Chrastava | 36:11 | + 3:41 | |
5. | Buriánek Vojta | SMR | SK SNS Smržovka | 37:29 | + 4:59 | |
6. | Sýkora Ivan | SMB | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 38:21 | + 5:51 | |
7. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 40:14 | + 7:44 | |
8. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 40:27 | + 7:57 | |
9. | Al Matroosh Omar | OOL | SK Haná orienteering | 41:04 | + 8:34 | |
10. | Jurga Václav | NNN2 | Neregistrovaní | 41:14 | + 8:44 | |
11. | Hojný Jaroslav | SJH7002 | SJH Jindřichův Hradec | 41:34 | + 9:04 | |
12. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:37 | + 9:07 | |
13. | Mairich Vít | TJN7200 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:49 | + 9:19 | |
14. | Marková Jana | LLI7152 | TJ Loko Liberec | 42:18 | + 9:48 | |
15. | Marek Martin | LLI7000 | TJ Loko Liberec | 42:37 | + 10:07 | |
16. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 42:50 | + 10:20 | |
17. | Jančová Jana | VRB9450 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 43:22 | + 10:52 | |
18. | Rind Pavel | LLI7400 | TJ Loko Liberec | 45:59 | + 13:29 | |
19. | Rindová Kateřina | LLI7450 | TJ Loko Liberec | 46:00 | + 13:30 | |
20. | Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:07 | + 14:37 | |
21. | Junek Vladimír | NNN4 | Neregistrovaní | 48:33 | + 16:03 | |
22. | Hanč Pavel | VRL5601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:03 | + 16:33 | |
23. | Brázdilová Radka | ODV6950 | TJ Aero Odolena Voda | 49:32 | + 17:02 | |
24. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:01 | + 17:31 | |
25. | Smrček Petr | KSU7401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:12 | + 17:42 | |
26. | THOŘ MILOŠ | TUV7302 | SOK TJ Turnov | 50:19 | + 17:49 | |
27. | Zamrzlová Eva | EKP | VŠTJ Ekonom Praha | 51:12 | + 18:42 | |
28. | Juhász Matěj | LTU9900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:02 | + 19:32 | |
29. | Polívka Petr | NNN | Neregistrovaní | 52:25 | + 19:55 | |
30. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:37 | + 22:07 | |
31. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 54:47 | + 22:17 | |
32. | Hnídek Stanislav | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:52 | + 22:22 | |
33. | Malačka Milan | DVP60 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 55:28 | + 22:58 | |
34. | Václavů Tomáš | TJN7005 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:45 | + 24:15 | |
35. | Švihovská Eva | SJC | TJ Sportcentrum Jičín | 58:13 | + 25:43 | |
36. | Mellan Martin | TUV6304 | SOK TJ Turnov | 58:18 | + 25:48 | |
37. | Malačková Jana | DVP6151 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 59:12 | + 26:42 | |
38. | Winter Luboš | LTU9904 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:19 | + 26:49 | |
39. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:22 | + 26:52 | |
40. | Mikuláš Radek | PGP6404 | SK Praga | 59:49 | + 27:19 | |
41. | Kahoun Adam | LTU9903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:55 | + 27:25 | |
42. | Moutvička Ondřej | LIT8301 | KOB Chemopetrol Litvínov | 60:09 | + 27:39 | |
43. | Zahradníček Petr | DKP8747 | Oddíl OB Kotlářka | 61:59 | + 29:29 | |
44. | Radek Holata | TAP8100 | KOB TRETRA Praha | 62:06 | + 29:36 | |
45. | Řehoř Jiří | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:19 | + 30:49 | |
46. | Nosek Jan | VSP6910 | USK Praha | 63:20 | + 30:50 | |
47. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 64:24 | + 31:54 | |
48. | Jakoubová Ivka | SMR | SK SNS Smržovka | 65:15 | + 32:45 | |
49. | Dvořáková Anna | JIL0154 | OK Jilemnice | 65:27 | + 32:57 | |
50. | Stískalová Eva | LOV | lepus.cz | 66:44 | + 34:14 | |
51. | Peterková Viktorie | LLI7551 | TJ Loko Liberec | 67:43 | + 35:13 | |
52. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:14 | + 36:44 | |
53. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:34 | + 38:04 | |
54. | Hejna Vladimír | VSP7404 | USK Praha | 73:37 | + 41:07 | |
55. | Metelka Jiří | NNN | Neregistrovaní | 75:17 | + 42:47 | |
56. | Dolešová Kateřina | KPY | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:39 | + 45:09 | |
57. | Sehnal Tomáš | 6UC6700 | K.O.Poděbrady | 79:38 | + 47:08 | |
58. | Paldus Petr | KAM5200 | SK Kamenice | 82:22 | + 49:52 | |
59. | Jírová Monika | ROZ | OK Roztoky | 83:11 | + 50:41 | |
60. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:54 | + 57:24 | |
61. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 90:23 | + 57:53 | |
62. | Šinovská Kristýna | ROU9351 | SKOB Roudnice nad Labem | 92:46 | + 60:16 | |
63. | Urban Jan | ZAK8600 | SK Netopýr Zákupy | 93:33 | + 61:03 | |
64. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 113:10 | + 80:40 | |
65. | Mesiarkinová Eva | MBM | O-mikron | 133:20 | + 100:50 | |
Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Rozmarová Alena | DKP8050 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Janasová Barbora | XBM7150 | PELL’S MTBO TEAM | DISK |