Logo

Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: D20A

Datum:
24.05.2014
Místo konání:
Česká Třebová
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Javorka, 1:4000, E = 2 m
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fátor Jan - R1
JURY:
Janata Martin, Zbranek Roman, Zháňal Jan
Protokol:
Byl podán protest Filipa Wolfa, TUR9701 na Diskvalifikaci v závodě. Po kontrole ražení v SI kontrolách bylo ražení nalezeno, protest uznán a diskvalifikace zrušena.
Jury doporučuje odeslat čip a logy z SI jednotek firmě Sportident k prošetření události.
Hlavní rozhodčí uznal závod v plném rozsahu.

D20A 2.20 km, 35 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8067

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 12:41 8896
2. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 13:26 + 0:45 8410
3. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 13:32 + 0:51 8346
4. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 13:33 + 0:52 8335
5. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 13:39 + 0:58 8270
6. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 13:40 + 0:59 8259
7. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 13:41 + 1:00 8249
8. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 13:48 + 1:07 8173
9. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 13:55 + 1:14 8098
10. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 14:00 + 1:19 8044
11. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 14:13 + 1:32 7904
12. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 14:14 + 1:33 7893
13. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 14:17 + 1:36 7861
14. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 14:29 + 1:48 7731
14. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:29 + 1:48 7731
16. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 14:48 + 2:07 7526
16. Brožová Aneta TUR9453 OOB TJ Turnov 14:48 + 2:07 7526
18. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 14:54 + 2:13 7462
19. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 14:56 + 2:15 7440
20. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 15:00 + 2:19 7397
21. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 15:10 + 2:29 7289
22. Galatíková Lucie SBR9550 SKOB Bruntál 15:32 + 2:51 7052
23. Otrusinová Jana ABM9560 KOB Moira Brno 15:59 + 3:18 6761
24. Brajer Dominika DOB9550 KOB Dobruška 18:12 + 5:31 5327
25. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 21:09 + 8:28 3418