Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: H21E

Datum:
24.05.2014
Místo konání:
Česká Třebová
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Javorka, 1:4000, E = 2 m
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fátor Jan - R1
JURY:
Janata Martin, Zbranek Roman, Zháňal Jan
Protokol:
Byl podán protest Filipa Wolfa, TUR9701 na Diskvalifikaci v závodě. Po kontrole ražení v SI kontrolách bylo ražení nalezeno, protest uznán a diskvalifikace zrušena. Jury doporučuje odeslat čip a logy z SI jednotek firmě Sportident k prošetření události. Hlavní rozhodčí uznal závod v plném rozsahu.
H21E
2.60 km, 40 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9688
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 12:09 10353
1. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 12:09 10353
3. Kodeda Štěpán SJC8818 TJ Sportcentrum Jičín 12:27 + 0:18 10102
4. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 12:38 + 0:29 9948
5. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 12:47 + 0:38 9822
6. Hadač Filip AOP9301 Přátelé orientačního běhu Opava 12:58 + 0:49 9668
7. Schuster Marek AOP9303 Přátelé orientačního běhu Opava 13:00 + 0:51 9641
7. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 13:00 + 0:51 9641
9. Mrázek Jan SJC8102 TJ Sportcentrum Jičín 13:03 + 0:54 9599
10. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 13:04 + 0:55 9585
11. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 13:06 + 0:57 9557
12. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 13:11 + 1:02 9487
13. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 13:12 + 1:03 9473
13. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:12 + 1:03 9473
15. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 13:14 + 1:05 9445
16. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 13:17 + 1:08 9403
17. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 13:27 + 1:18 9263
18. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 13:34 + 1:25 9166
19. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 13:35 + 1:26 9152
20. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 13:42 + 1:33 9054
20. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 13:42 + 1:33 9054
22. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:46 + 1:37 8998
23. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 13:47 + 1:38 8984
24. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 13:48 + 1:39 8970
25. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 13:52 + 1:43 8914
26. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 13:57 + 1:48 8844
27. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 14:12 + 2:03 8635
28. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 14:19 + 2:10 8537
29. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 14:29 + 2:20 8397
30. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 14:30 + 2:21 8383
31. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 14:41 + 2:32 8229
32. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 14:49 + 2:40 8118
33. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 14:50 + 2:41 8104
34. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 14:56 + 2:47 8020
35. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 14:59 + 2:50 7978
36. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 15:02 + 2:53 7936
37. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 15:10 + 3:01 7824
38. Navrátil Boris AOP9202 Přátelé orientačního běhu Opava 15:11 + 3:02 7810
39. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 16:20 + 4:11 6846