Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava

Kategorie: D21A

Datum:
08.06.2014
Místo konání:
Věcov, Odranec
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Křišťálová studánka (1:10 000, e=5 m)
Ředitel závodu:
Strejček Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R2
JURY:
Jedlička Michal, Venhoda Milan, Turczer Petr
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 1033 závodníků. Závod proběhl bez problémů, za pěkného slunného počasí. U několika závodníků byly ošetřeny drobné oděrky. Vklady v rozpise závodu byly stanoveny ve výši 40/80/90/110/150/160 Kč, na základě výsledků činí odvod pořadatele závodu ČSOS 13.726 Kč.
D21A
4.60 km, 80 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7723
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 38:44 8348
2. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 39:36 + 0:52 8168
3. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 40:12 + 1:28 8044
4. Novotná Tereza PHK9255 E OK 99 Hradec Králové 40:46 + 2:02 7926
5. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 41:26 + 2:42 7788
6. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 41:48 + 3:04 7712
7. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:59 + 3:15 7674
8. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 42:34 + 3:50 7553
9. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 42:35 + 3:51 7550
10. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 42:47 + 4:03 7508
11. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 43:45 + 5:01 7308
12. Petráčková Klára LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 5:33 7198
13. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 45:33 + 6:49 6935
14. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 45:49 + 7:05 6880
15. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 45:54 + 7:10 6863
16. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 46:16 + 7:32 6787
17. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 46:53 + 8:09 6659
18. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 47:21 + 8:37 6562
19. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 47:30 + 8:46 6531
20. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:50 + 9:06 6462
21. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 48:37 + 9:53 6300
22. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 48:44 + 10:00 6276
23. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 49:05 + 10:21 6203
24. Kolešová Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 49:18 + 10:34 6158
25. Papugová Katarína LCE9255 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:04 + 11:20 5999
25. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 50:04 + 11:20 5999
27. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 50:17 + 11:33 5954
28. Hnilicová Šárka KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:53 + 13:09 5623
29. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 53:11 + 14:27 5354
30. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 53:31 + 14:47 5285
31. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 54:16 + 15:32 5129
32. Doležalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia VŠ Plzeň 55:10 + 16:26 4943
33. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:06 + 17:22 4749
34. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové 57:24 + 18:40 4480
35. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 59:31 + 20:47 4041
36. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 61:05 + 22:21 3717
37. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 62:13 + 23:29 3482
38. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 62:18 + 23:34 3465
39. Wurzelová Hana OSN8972 C SK OS Nové Město n. M. 62:42 + 23:58 3382
40. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:28 + 24:44 3223
41. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 63:42 + 24:58 3175
42. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 67:27 + 28:43 2398
43. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:50 + 29:06 2318
44. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 72:46 + 34:02 1296
Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Dittrichová Petra KON8787 R KOB Konice DISK 0