Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava

Kategorie: H21E

Datum:
08.06.2014
Místo konání:
Věcov, Odranec
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Křišťálová studánka (1:10 000, e=5 m)
Ředitel závodu:
Strejček Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R2
JURY:
Jedlička Michal, Venhoda Milan, Turczer Petr
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 1033 závodníků. Závod proběhl bez problémů, za pěkného slunného počasí. U několika závodníků byly ošetřeny drobné oděrky. Vklady v rozpise závodu byly stanoveny ve výši 40/80/90/110/150/160 Kč, na základě výsledků činí odvod pořadatele závodu ČSOS 13.726 Kč.
H21E
6.60 km, 115 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9521
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 35:57 10275
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 36:33 + 0:36 10109
3. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 37:20 + 1:23 9893
4. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 38:48 + 2:51 9489
5. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 40:01 + 4:04 9153
6. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 40:02 + 4:05 9149
7. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 40:27 + 4:30 9034
8. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 41:08 + 5:11 8846
9. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 41:33 + 5:36 8731
10. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 42:32 + 6:35 8460
11. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 42:41 + 6:44 8418
12. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 42:42 + 6:45 8414
13. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 42:49 + 6:52 8382
14. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 43:01 + 7:04 8326
15. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 7:17 8267
16. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:20 + 7:23 8239
17. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 43:30 + 7:33 8193
18. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:32 + 7:35 8184
19. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 43:39 + 7:42 8152
20. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 43:45 + 7:48 8124
21. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 44:23 + 8:26 7950
22. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 8:37 7899
23. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:49 + 8:52 7830
24. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 45:27 + 9:30 7656
25. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 45:41 + 9:44 7591
26. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 45:42 + 9:45 7587
27. Hrobař Štěpán ASU9106 R Magnus Orienteering 45:47 + 9:50 7564
28. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:08 + 10:11 7467
29. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 46:22 + 10:25 7403
30. Klusáček Matěj ZBM8923 R SK Žabovřesky Brno 46:35 + 10:38 7343
31. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 46:36 + 10:39 7339
32. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 46:54 + 10:57 7256
33. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 11:07 7210
34. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 47:23 + 11:26 7123
35. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 49:46 + 13:49 6466
36. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 50:08 + 14:11 6365
37. Tomta Trygve 18N8201 C Raumar orientering 50:37 + 14:40
38. Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 53:08 + 17:11 5538
39. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 54:43 + 18:46 5101
40. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 56:19 + 20:22 4660
Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0