Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

Kategorie: H21A

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Hubertka - 1 : 15 000, E=5m, 2014; Malá Hvězda - 1 : 10 000, E=5m, 2014
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
H21A
12.00 km, 370 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8080
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rusý Tomáš KAM9301 C SK Kamenice 83:05 8724
2. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 83:55 + 0:50 8639
3. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 86:57 + 3:52 8332
4. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 87:44 + 4:39 8253
5. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 88:34 + 5:29 8169
6. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 89:18 + 6:13 8095
7. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 91:14 + 8:09 7899
8. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 91:22 + 8:17 7885
9. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 92:15 + 9:10 7796
10. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 95:09 + 12:04 7503
11. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 96:12 + 13:07 7396
12. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 96:17 + 13:12 7388
13. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 96:42 + 13:37 7346
14. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 96:44 + 13:39 7342
15. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 97:21 + 14:16 7280
16. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 98:45 + 15:40 7138
17. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 99:12 + 16:07 7093
18. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 100:07 + 17:02 7000
19. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 101:24 + 18:19 6870
20. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 103:46 + 20:41 6631
21. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 103:57 + 20:52 6612
22. Rossmanith Vojta AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 106:48 + 23:43 6324
23. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 107:15 + 24:10 6278
24. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 110:01 + 26:56 5998
25. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:58 + 27:53 5902
26. Masztalski Pawel 11P8500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 131:52 + 48:47
27. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 137:59 + 54:54 3169
Simeon Venev 17B9301 C NSA-SIVEN DISK
Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0