Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava

Kategorie: H21A

Datum:
07.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Podlesí, 1 : 10 000, E=5m, 2014
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí, žádný ze závodníků nepotřeboval lékařské ošetření.
H21A
5.50 km, 155 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7934
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 42:26 8544
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 43:23 + 0:57 8358
3. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 43:32 + 1:06 8329
4. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 45:34 + 3:08 7933
5. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 46:24 + 3:58 7770
6. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 46:26 + 4:00 7764
7. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 46:58 + 4:32 7659
8. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 47:10 + 4:44 7620
9. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 47:30 + 5:04 7555
10. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 47:32 + 5:06 7549
11. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 47:42 + 5:16 7516
12. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 47:46 + 5:20 7503
13. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 49:04 + 6:38 7250
14. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 49:31 + 7:05 7162
15. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:34 + 7:08 7152
16. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:45 + 7:19 7117
16. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 49:45 + 7:19 7117
18. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 49:48 + 7:22 7107
19. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 50:14 + 7:48 7022
20. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:07 + 8:41 6850
21. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:57 + 9:31 6687
22. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 52:54 + 10:28 6502
23. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 53:20 + 10:54 6418
24. Rossmanith Vojta AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 55:13 + 12:47 6050
25. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 56:41 + 14:15 5764
26. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 57:36 + 15:10 5585
27. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 57:51 + 15:25 5537
28. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:43 + 17:17 5172
29. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 61:09 + 18:43 4893
30. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 61:34 + 19:08 4812
31. Masztalski Pawel 11P8500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 80:22 + 37:56
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0