Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
22.06.2014
Místo konání:
Adršpach
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Aleš David - R1
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Aleš David - R1, Hrobař Štěpán - R1
JURY:
Janata Martin, Kořínek Jindřich, Jedlička Michal
Protokol:
Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D16D     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D20C     D21A     D21B     D21C     D21D     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D45C     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70A     H16A     H16B     H16C     H16D     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21E     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H40C     H45A     H45B     H45C     H50A     H50B     H50C     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H75B     P2     T4    
D16A
2.20 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 28:21
2. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 30:11 + 1:50
3. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 30:27 + 2:06
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 30:40 + 2:19
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 31:43 + 3:22
6. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:05 + 4:44
7. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 33:38 + 5:17
8. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 34:08 + 5:47
9. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 34:10 + 5:49
10. Větříčková Andrea SHK9951 A TJ Slavia Hradec Králové 34:49 + 6:28
11. Sokolářová Šárka TUR9999 B OOB TJ Turnov 34:50 + 6:29
12. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 36:20 + 7:59
13. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 36:34 + 8:13
14. Malinová Apolena SHK9952 B TJ Slavia Hradec Králové 36:41 + 8:20
15. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 38:13 + 9:52
16. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 38:23 + 10:02
17. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 40:00 + 11:39
18. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 40:48 + 12:27
D16B
2.00 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 35:06
2. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 35:12 + 0:06
3. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 35:20 + 0:14
4. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 37:15 + 2:09
5. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 38:09 + 3:03
6. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 38:34 + 3:28
7. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 38:42 + 3:36
8. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 40:46 + 5:40
9. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 41:59 + 6:53
10. Kopecká Johana VSP9950 C USK Praha 42:31 + 7:25
11. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 42:49 + 7:43
12. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 43:19 + 8:13
13. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:34 + 10:28
14. Cych Agnieszka PHK9966 B OK 99 Hradec Králové 45:55 + 10:49
15. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 46:45 + 11:39
16. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 47:54 + 12:48
17. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 49:41 + 14:35
18. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 50:41 + 15:35
D16C
2.00 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 37:02
2. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 39:32 + 2:30
3. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 40:01 + 2:59
4. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 41:20 + 4:18
5. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 41:47 + 4:45
6. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 41:48 + 4:46
7. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 42:28 + 5:26
8. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 43:21 + 6:19
9. Nechanická Klára OSN0050 A SK OS Nové Město n. M. 46:50 + 9:48
10. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 47:13 + 10:11
11. Zlámalová Nikola SJC9951 C TJ Sportcentrum Jičín 47:28 + 10:26
12. Thýnová Nikola SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové 47:41 + 10:39
13. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 47:59 + 10:57
14. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 48:35 + 11:33
15. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 48:47 + 11:45
16. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 49:02 + 12:00
17. Pelcová Tereza MAS9853 C KČT Aš 49:14 + 12:12
18. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 50:11 + 13:09
19. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 50:27 + 13:25
20. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 53:19 + 16:17
21. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 54:41 + 17:39
22. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 54:58 + 17:56
23. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 55:13 + 18:11
24. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 57:04 + 20:02
25. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 57:55 + 20:53
26. Marek Wiktoria 28P9950 C UNTS Warszawa 58:10 + 21:08
27. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:00 + 24:58
28. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 64:03 + 27:01
29. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:44 + 27:42
30. Svobodová Jana KTA9951 B SK Kotnov Tábor 86:08 + 49:06
D16D
1.90 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikešová Adéla VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň 61:58
2. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 72:20 + 10:22
3. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:11 + 17:13
4. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 90:37 + 28:39
D18A
2.40 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 28:28
2. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:00 + 1:32
3. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 30:27 + 1:59
4. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 31:31 + 3:03
5. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 31:38 + 3:10
6. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 31:46 + 3:18
7. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:06 + 3:38
8. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 32:57 + 4:29
9. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 33:02 + 4:34
10. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 33:37 + 5:09
11. Veljačiková Hana SCP9750 A OK Sparta Praha 34:35 + 6:07
12. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 34:44 + 6:16
13. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 35:52 + 7:24
14. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 37:13 + 8:45
15. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 37:49 + 9:21
16. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 43:28 + 15:00
17. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 19:28
Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering DISK
D18B
2.20 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 36:22
2. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 36:28 + 0:06
3. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 36:44 + 0:22
4. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 37:46 + 1:24
5. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 38:04 + 1:42
6. Vališová Martina OSN9696 A SK OS Nové Město n. M. 38:11 + 1:49
7. Hošeková Vanda ASU9696 B Magnus Orienteering 41:54 + 5:32
8. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 41:57 + 5:35
9. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 43:27 + 7:05
10. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 44:06 + 7:44
11. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 44:48 + 8:26
12. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 45:20 + 8:58
13. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 45:38 + 9:16
14. Žandová Marcela SKV9653 B TJ Slovan Karlovy Vary 48:41 + 12:19
15. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 50:07 + 13:45
16. Petrasová Zuzana ASU9695 A Magnus Orienteering 50:16 + 13:54
17. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 51:09 + 14:47
18. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 56:21 + 19:59
19. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 58:22 + 22:00
D18C
2.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 32:41
2. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 50:51 + 18:10
3. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 50:56 + 18:15
4. Lavičková Michaela KRL9655 B Kometa Kralovice 51:55 + 19:14
5. Kavalírová Julie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 52:47 + 20:06
6. Myslivcová Markéta SHK9650 B TJ Slavia Hradec Králové 55:51 + 23:10
7. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 57:24 + 24:43
8. Machusová Karolína SSU9666 B SK Severka Šumperk 57:44 + 25:03
9. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 62:02 + 29:21
10. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 63:49 + 31:08
11. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 65:30 + 32:49
12. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 67:12 + 34:31
13. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 67:46 + 35:05
14. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:44 + 37:03
15. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 72:58 + 40:17
Koporová Lenka ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno DISK
MS Matyba Anna 31P9650 C UKS ARKADY Raszkow 37:49 + 5:08
D20A
2.50 km, 200 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 7868
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 33:03 8930
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 34:19 + 1:16 8609
3. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 35:02 + 1:59 8427
4. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 38:16 + 5:13 7607
5. Nieke Patricia TUR9552 B OOB TJ Turnov 38:51 + 5:48 7459
6. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 39:00 + 5:57 7421
7. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 39:50 + 6:47 7210
8. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 40:27 + 7:24 7054
9. Drągowska Maria 23P9550 C OK!Sport 40:56 + 7:53
10. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 41:45 + 8:42 6724
11. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 42:26 + 9:23 6551
12. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 43:04 + 10:01 6390
13. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 43:11 + 10:08 6360
14. Kosová Štěpánka LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice 48:21 + 15:18 5050
15. Voborníková Alena LPU9458 R OK Lokomotiva Pardubice 49:10 + 16:07 4843
16. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 49:13 + 16:10 4831
17. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 51:48 + 18:45 4175
18. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 56:09 + 23:06 3072
D20B
2.30 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7345
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 32:22 8374
2. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 35:50 + 3:28 7603
3. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 36:50 + 4:28 7380
4. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 39:52 + 7:30 6706
5. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 41:39 + 9:17 6309
6. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:56 + 9:34 6246
7. Haniszewska Angelika STB9599 A TJ Stadion Nový Bor 44:05 + 11:43 5768
8. Tesařová Marcela AOP9450 R Přátelé orientačního běhu Opava 44:17 + 11:55 5724
9. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 46:00 + 13:38 5342
10. Papugová Martina LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:17 + 14:55 5057
11. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 47:44 + 15:22 4957
12. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 49:19 + 16:57 4604
13. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 51:59 + 19:37
14. Kuberková Lucie LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň 53:47 + 21:25 3611
15. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:19 + 21:57 3493
16. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 61:43 + 29:21 1847
17. Šmejcová Anna SJC9552 B TJ Sportcentrum Jičín 64:13 + 31:51 1291
18. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 64:49 + 32:27 1158
D20C
2.10 km, 155 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3125
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brajer Dominika DOB9550 B KOB Dobruška 40:21 3557
2. Brožová Aneta TUR9453 A OOB TJ Turnov 45:22 + 5:01 3191
3. Hnilicová Šárka KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:57 + 7:36 3003
4. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 49:03 + 8:42 2923
5. Hanušová Michaela TUR9554 B OOB TJ Turnov 49:10 + 8:49 2914
6. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 55:23 + 15:02 2461
7. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:56 + 29:35 1399
D21A
3.20 km, 290 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9665
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 37:15 10891
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 38:26 + 1:11 10561
3. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 38:52 + 1:37 10441
4. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 39:04 + 1:49 10385
5. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 39:05 + 1:50 10380
6. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 39:44 + 2:29 10200
7. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 40:13 + 2:58 10065
8. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 41:20 + 4:05 9754
9. Heczková Bohdana VLI7750 R Slavia Liberec orienteering 41:27 + 4:12 9722
10. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 41:31 + 4:16 9703
11. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 41:56 + 4:41 9587
12. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 4:52 9536
13. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 42:09 + 4:54 9527
14. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 42:23 + 5:08 9462
15. Tichovská Martina PGP8658 C SK Praga 44:10 + 6:55 8965
16. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 45:12 + 7:57 8677
17. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 47:27 + 10:12 8051
18. Čepová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 47:58 + 10:43 7907
19. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 48:03 + 10:48 7884
20. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 48:04 + 10:49 7879
21. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 50:19 + 13:04 7253
22. Spurná Martina PGP8556 E SK Praga 53:07 + 15:52 6473
23. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 59:21 + 22:06 4738
D21B
3.00 km, 285 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8874
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 41:08 9730
2. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 42:36 + 1:28 9406
3. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 44:04 + 2:56 9083
4. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 3:03 9057
5. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 45:36 + 4:28 8744
6. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 46:16 + 5:08 8597
7. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 5:26 8531
8. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 46:48 + 5:40 8479
9. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 47:16 + 6:08 8376
10. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 47:49 + 6:41 8255
11. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 48:32 + 7:24 8096
12. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 9:20 7669
13. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 50:36 + 9:28 7640
14. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 51:04 + 9:56 7537
15. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 52:09 + 11:01 7298
16. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:17 + 11:09 7268
17. Kubátová Zuzka NPA9151 R SK LOB Nová Paka 53:02 + 11:54 7103
18. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 53:24 + 12:16 7022
19. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:15 + 14:07 6613
20. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 55:57 + 14:49 6459
21. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:21 + 15:13 6370
22. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 59:38 + 18:30 5645
23. Kochová Nikola TUR9358 R OOB TJ Turnov 67:22 + 26:14 3938
24. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 78:23 + 37:15 1505
D21C
2.80 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8407
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 43:59 8901
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 44:23 + 0:24 8823
3. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 46:00 + 2:01 8507
4. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 46:18 + 2:19 8449
5. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 47:16 + 3:17 8260
6. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:04 + 4:05 8104
7. Petráčková Klára LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 4:15 8071
8. Hrstková Vladěna ZBM8787 E SK Žabovřesky Brno 48:24 + 4:25 8039
9. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 48:36 + 4:37 8000
10. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 49:11 + 5:12 7886
11. Kolešová Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 49:21 + 5:22 7853
12. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 50:11 + 6:12 7691
13. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 51:55 + 7:56 7352
14. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 52:43 + 8:44 7196
15. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 53:06 + 9:07 7121
16. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 53:13 + 9:14 7098
17. Szeliga Malgorzata STB9399 R TJ Stadion Nový Bor 53:36 + 9:37 7024
18. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 53:43 + 9:44 7001
19. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:07 + 10:08 6923
20. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:21 + 10:22 6877
21. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 54:33 + 10:34 6838
22. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 54:54 + 10:55 6770
23. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 55:29 + 11:30 6656
24. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 55:54 + 11:55 6575
25. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 56:18 + 12:19 6496
26. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 56:19 + 12:20 6493
27. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 57:00 + 13:01 6360
28. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 57:34 + 13:35 6249
29. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 58:21 + 14:22 6096
30. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 58:25 + 14:26 6083
31. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 58:37 + 14:38 6044
32. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 59:18 + 15:19 5911
33. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 61:04 + 17:05 5566
34. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 61:28 + 17:29 5488
35. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 63:25 + 19:26 5107
36. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:56 + 21:57 4616
37. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:25 + 23:26 4326
38. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 68:32 + 24:33 4108
39. Krajčíková Kristína 25S9254 C ATU Kosice 69:40 + 25:41
D21D
2.70 km, 215 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6641
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:50 7176
2. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 44:54 + 2:04 6869
3. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové 48:53 + 6:03 6277
4. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 50:52 + 8:02 5982
5. Piastrouskaya Viola 28P9150 C UNTS Warszawa 52:55 + 10:05
6. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport 53:51 + 11:01
7. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 54:04 + 11:14 5505
8. Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov 55:11 + 12:21 5339
9. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 55:23 + 12:33 5310
10. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 60:03 + 17:13 4615
11. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 66:02 + 23:12 3725
12. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 66:40 + 23:50 3631
13. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 68:46 + 25:56 3319
14. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:09 + 26:19 3262
15. MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport 83:42 + 40:52
Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka DISK 0
MS Papugová Katarína 25S9255 C ATU Kosice 77:32 + 34:42
MS Dudzinska Paulina 31P9250 C UKS ARKADY Raszkow DISK
D35A
2.80 km, 210 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 46:01
2. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 47:08 + 1:07
3. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 47:36 + 1:35
4. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 48:03 + 2:02
5. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 48:17 + 2:16
6. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 51:59 + 5:58
7. Nechanická Daniela OSN7557 C SK OS Nové Město n. M. 53:33 + 7:32
8. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 54:17 + 8:16
9. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 56:10 + 10:09
10. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 57:42 + 11:41
11. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 60:02 + 14:01
12. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 61:34 + 15:33
13. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 63:51 + 17:50
14. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 75:25 + 29:24
D35B
2.70 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 49:39
2. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 51:11 + 1:32
3. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 60:14 + 10:35
4. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 66:56 + 17:17
5. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 69:07 + 19:28
6. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK OS Nové Město n. M. 70:41 + 21:02
7. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 74:57 + 25:18
8. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 76:51 + 27:12
9. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 81:47 + 32:08
10. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 84:47 + 35:08
11. Přibylová Jana OSN7853 C SK OS Nové Město n. M. 143:58 + 94:19
Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník DISK
Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov DISK
D40A
2.80 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 45:30
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 46:41 + 1:11
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 47:25 + 1:55
4. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 50:53 + 5:23
5. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 51:35 + 6:05
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 54:47 + 9:17
7. Čečrdlová Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 54:53 + 9:23
8. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 55:23 + 9:53
9. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 55:42 + 10:12
10. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 56:15 + 10:45
11. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 58:10 + 12:40
12. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 58:19 + 12:49
13. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:33 + 19:03
14. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:55 + 19:25
15. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 69:14 + 23:44
16. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 77:03 + 31:33
17. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 77:31 + 32:01
18. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 84:21 + 38:51
19. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 99:02 + 53:32
Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
D40B
2.60 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 47:44
2. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 48:12 + 0:28
3. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 54:15 + 6:31
4. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 54:27 + 6:43
5. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 55:37 + 7:53
6. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 55:54 + 8:10
7. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:36 + 8:52
8. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:45 + 11:01
9. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 60:01 + 12:17
10. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 62:18 + 14:34
11. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:52 + 17:08
12. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 69:47 + 22:03
13. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 70:09 + 22:25
14. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 70:19 + 22:35
15. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 72:15 + 24:31
16. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:19 + 27:35
17. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 85:50 + 38:06
18. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 86:08 + 38:24
19. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 91:02 + 43:18
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
D45A
2.60 km, 185 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 37:28
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 38:16 + 0:48
3. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 39:35 + 2:07
4. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 41:33 + 4:05
5. Klinkerová Jitka KAM6450 C SK Kamenice 43:18 + 5:50
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 46:06 + 8:38
7. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 46:09 + 8:41
8. Eckardt Cornelia 33D6950 C USV TU Dresden 48:42 + 11:14
9. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 48:53 + 11:25
10. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 51:02 + 13:34
11. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 51:08 + 13:40
12. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 52:18 + 14:50
13. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 53:31 + 16:03
14. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 54:53 + 17:25
15. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 55:20 + 17:52
16. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 55:56 + 18:28
17. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 58:31 + 21:03
18. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 59:51 + 22:23
19. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 61:01 + 23:33
20. Zalabová Martina SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín 62:20 + 24:52
21. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 63:40 + 26:12
22. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 70:05 + 32:37
23. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 70:12 + 32:44
24. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:23 + 34:55
Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk DISK
D45B
2.40 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 52:35
2. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 54:32 + 1:57
3. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 60:17 + 7:42
4. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 60:54 + 8:19
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 62:14 + 9:39
6. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 64:40 + 12:05
7. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 64:55 + 12:20
8. Cruse Katrin 24D6650 C SV Robotron Dresden 68:59 + 16:24
9. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 71:59 + 19:24
10. Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice 73:06 + 20:31
11. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 74:12 + 21:37
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 77:58 + 25:23
13. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 78:02 + 25:27
14. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 80:11 + 27:36
15. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 86:06 + 33:31
16. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 86:40 + 34:05
17. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 86:58 + 34:23
18. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 90:28 + 37:53
19. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 93:47 + 41:12
20. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:34 + 42:59
21. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 117:45 + 65:10
22. Šebková Helena SCP6750 C OK Sparta Praha 131:37 + 79:02
Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec DISK
Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D45C
2.30 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 105:24
2. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 113:22 + 7:58
3. Schusterová Martina AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opava 116:58 + 11:34
D50A
2.40 km, 175 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 42:11
2. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 46:23 + 4:12
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:34 + 8:23
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 50:51 + 8:40
5. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 12:47
6. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 55:08 + 12:57
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 56:34 + 14:23
8. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 61:41 + 19:30
9. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 65:45 + 23:34
10. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:37 + 24:26
11. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 67:31 + 25:20
12. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 68:58 + 26:47
13. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:52 + 28:41
14. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 71:48 + 29:37
15. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:41 + 35:30
16. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 84:22 + 42:11
Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava DISK
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
D50B
2.30 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 45:47
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 52:22 + 6:35
3. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 53:59 + 8:12
4. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 58:42 + 12:55
5. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 60:02 + 14:15
6. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 60:39 + 14:52
7. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 62:09 + 16:22
8. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 62:45 + 16:58
9. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 65:00 + 19:13
10. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:21 + 19:34
11. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:15 + 20:28
12. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 67:38 + 21:51
13. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 69:51 + 24:04
14. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 73:25 + 27:38
15. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 74:51 + 29:04
16. Žaloudíková Marie KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:13 + 30:26
17. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 98:35 + 52:48
D55A
2.20 km, 155 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:29
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 44:35 + 4:06
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 6:38
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:08 + 7:39
5. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 51:36 + 11:07
6. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 51:43 + 11:14
7. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:43 + 12:14
8. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 53:06 + 12:37
9. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 55:35 + 15:06
10. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 56:46 + 16:17
11. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 58:12 + 17:43
12. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 69:26 + 28:57
13. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 72:17 + 31:48
Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55B
2.10 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 49:19
2. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:53 + 8:34
3. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 64:16 + 14:57
4. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:56 + 15:37
5. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 74:41 + 25:22
6. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 75:05 + 25:46
7. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 78:23 + 29:04
8. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 82:40 + 33:21
9. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 86:19 + 37:00
10. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 87:48 + 38:29
11. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 95:55 + 46:36
12. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 124:53 + 75:34
D60A
2.20 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 33:16
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 43:49 + 10:33
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 55:28 + 22:12
4. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 56:06 + 22:50
5. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:49 + 24:33
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:42 + 28:26
7. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 64:07 + 30:51
D60B
2.00 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 44:56
2. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 55:01 + 10:05
3. Tvrdková Eva LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun 56:15 + 11:19
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 56:18 + 11:22
5. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 58:21 + 13:25
6. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 63:11 + 18:15
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 119:10 + 74:14
D65A
2.00 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 56:24
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 59:12 + 2:48
3. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 69:23 + 12:59
4. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 72:17 + 15:53
5. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 72:36 + 16:12
6. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:20 + 23:56
D65B
1.90 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 66:01
2. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 78:32 + 12:31
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 80:48 + 14:47
4. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 82:14 + 16:13
5. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 84:17 + 18:16
6. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 119:12 + 53:11
D70A
1.90 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 58:48
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 88:45 + 29:57
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 111:47 + 52:59
H16A
2.40 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 31:12
2. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 32:33 + 1:21
3. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 33:00 + 1:48
4. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 33:23 + 2:11
5. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 37:57 + 6:45
6. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 38:38 + 7:26
7. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 40:25 + 9:13
8. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:32 + 9:20
9. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 41:09 + 9:57
10. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:34 + 10:22
11. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 43:08 + 11:56
12. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 43:18 + 12:06
13. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 13:27
14. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 49:19 + 18:07
15. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 52:41 + 21:29
Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor DISK
Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec DISK
Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové DISK
H16B
2.30 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:14
2. Hájek Jakub SHK9802 A TJ Slavia Hradec Králové 31:53 + 4:39
3. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:24 + 5:10
4. Ullrich Jakub BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor 33:05 + 5:51
5. Besarab Genia 28P9801 C UNTS Warszawa 37:08 + 9:54
6. Maňák Michal PHK9801 B OK 99 Hradec Králové 37:56 + 10:42
7. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 42:39 + 15:25
8. Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně 42:50 + 15:36
9. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 43:08 + 15:54
10. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 43:34 + 16:20
11. Kavalír Jáchym PHK9901 B OK 99 Hradec Králové 44:15 + 17:01
12. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 44:52 + 17:38
13. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:00 + 17:46
14. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 46:31 + 19:17
15. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 46:53 + 19:39
16. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 48:49 + 21:35
17. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 59:43 + 32:29
H16C
2.10 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 25:48
2. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 31:03 + 5:15
3. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 32:42 + 6:54
4. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:57 + 8:09
5. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:32 + 8:44
6. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:20 + 12:32
7. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 38:48 + 13:00
8. Ondřejček Jiří ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda 39:16 + 13:28
9. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 40:41 + 14:53
10. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 41:30 + 15:42
11. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 41:38 + 15:50
12. Ludvík Matyáš STB9801 B TJ Stadion Nový Bor 42:22 + 16:34
13. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 43:23 + 17:35
14. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 43:53 + 18:05
15. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:33 + 19:45
16. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:10 + 20:22
17. Birnbaum Adam BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor 47:33 + 21:45
18. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 49:50 + 24:02
19. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 51:00 + 25:12
20. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 52:26 + 26:38
21. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:32 + 28:44
22. Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 55:13 + 29:25
23. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 56:07 + 30:19
24. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:21 + 41:33
25. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 67:45 + 41:57
Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec DISK
H16D
2.00 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:57
2. Hůlek Matěj PHK9904 B OK 99 Hradec Králové 49:24 + 4:27
3. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 60:27 + 15:30
4. Bek Ondřej CHA9904 C OK Chrastava 69:15 + 24:18
MS Niezgodka Piotr 31P9900 C UKS ARKADY Raszkow 47:30 + 2:33
H18A
2.80 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 29:10
2. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 31:01 + 1:51
3. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 33:42 + 4:32
4. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 34:35 + 5:25
5. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 36:48 + 7:38
6. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 36:53 + 7:43
7. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 37:25 + 8:15
8. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 38:21 + 9:11
9. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 38:23 + 9:13
10. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 39:18 + 10:08
11. Sova František LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň 41:18 + 12:08
12. Lucerski Maciek PHK9700 C OK 99 Hradec Králové 41:53 + 12:43
13. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 42:30 + 13:20
14. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 45:32 + 16:22
15. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 50:50 + 21:40
Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava DISK
Zikmund Zdeněk SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín DISK
Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové DISK
H18B
2.60 km, 205 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aster Tomáš PGP9604 A SK Praga 39:18
2. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 39:25 + 0:07
3. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 40:03 + 0:45
4. Štál Jan SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín 41:16 + 1:58
5. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 41:46 + 2:28
6. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 42:03 + 2:45
7. Zlámal David SJC9603 B TJ Sportcentrum Jičín 43:14 + 3:56
8. Werner Michal PGP9705 B SK Praga 43:49 + 4:31
9. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 45:24 + 6:06
10. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 45:51 + 6:33
11. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 45:53 + 6:35
12. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 46:26 + 7:08
13. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 47:25 + 8:07
14. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 49:01 + 9:43
15. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 49:59 + 10:41
16. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 55:47 + 16:29
17. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 81:56 + 42:38
H18C
2.60 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 35:18
2. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 38:40 + 3:22
3. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:36 + 4:18
4. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 40:04 + 4:46
5. Janeba Vladimír CHC9602 A K.O.B. Choceň 40:19 + 5:01
6. Picek Štěpán TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:25 + 5:07
7. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 41:48 + 6:30
8. Brázdil Petr ODV9700 A TJ Aero Odolena Voda 43:32 + 8:14
9. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44:43 + 9:25
10. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 46:29 + 11:11
11. Dvorský Petr SKM9601 B KOB Směr Kroměříž 47:07 + 11:49
12. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 47:14 + 11:56
13. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 47:33 + 12:15
14. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 49:22 + 14:04
15. Janáč Vašek TAP9602 B KOB TRETRA Praha 52:01 + 16:43
16. Mikula Jan SSU9609 A SK Severka Šumperk 52:13 + 16:55
17. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 54:12 + 18:54
18. Novák Radek PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák 57:27 + 22:09
Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk DISK
H20A
3.20 km, 300 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8849
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. BERGER Xander ZBM9431 C SK Žabovřesky Brno 30:02 10125
2. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 31:25 + 1:23 9695
3. Semík Ondřej KAM9401 R SK Kamenice 32:25 + 2:23 9383
4. Hubáček Jonáš LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice 32:32 + 2:30 9347
5. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 32:43 + 2:41
6. Dzioba Mateusz PHK9500 R OK 99 Hradec Králové 35:34 + 5:32 8403
7. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 35:46 + 5:44 8341
8. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 36:11 + 6:09 8212
9. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 36:44 + 6:42 8041
10. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 36:47 + 6:45 8025
11. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 37:26 + 7:24 7823
12. Záděra Pavel BBM9500 R BETA URSUS Orienteering 37:30 + 7:28 7802
13. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 37:49 + 7:47 7703
14. Parfianowicz Piotr 28P9400 C UNTS Warszawa 38:29 + 8:27
15. Döllgast Moritz 18D9500 C Post SV Dresden 41:06 + 11:04
16. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 11:22 6589
17. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 41:43 + 11:41 6490
18. Pauser Jakob ZBM9402 C SK Žabovřesky Brno 46:07 + 16:05 5121
H20B
3.00 km, 260 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7364
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 40:48 7870
2. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 41:15 + 0:27 7785
3. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 41:22 + 0:34 7762
4. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 42:41 + 1:53 7513
5. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 44:26 + 3:38
6. Hraboš Matěj ASU9547 R Magnus Orienteering 44:50 + 4:02 7105
7. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 47:25 + 6:37 6614
8. Sháněl Jan CHC9402 B K.O.B. Choceň 47:41 + 6:53 6564
9. Anc Kamil 28P9500 C UNTS Warszawa 48:12 + 7:24
10. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 49:16 + 8:28 6263
11. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 49:17 + 8:29 6260
12. Dvorský Vojtěch SKM9401 A KOB Směr Kroměříž 51:25 + 10:37 5856
13. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 13:46 5258
14. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:05 + 14:17 5160
15. Deml Tomáš LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 21:21 3819
16. Kamenický Ondřej PHK9401 A OK 99 Hradec Králové 65:34 + 24:46 3171
Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. DISK 0
H20C
2.60 km, 225 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5108
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nejman Stanislav TUR9500 B OOB TJ Turnov 40:02 5509
2. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 41:11 + 1:09 5362
3. Kučera Tomáš STH9402 B SK Studenec 43:30 + 3:28 5066
4. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 46:50 + 6:48 4640
5. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:56 + 6:54 4627
6. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 58:15 + 18:13 3181
7. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:18 + 19:16 3047
8. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 64:37 + 24:35 2367
9. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 70:45 + 30:43 1584
H21E
3.30 km, 290 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7895
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 36:31 8945
2. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 41:43 + 5:12 7925
3. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 44:58 + 8:27 7288
4. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 45:49 + 9:18 7121
5. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 46:32 + 10:01 6981
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 47:14 + 10:43 6843
7. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 52:22 + 15:51 5837
8. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 55:12 + 18:41 5281
Richter Friedmar 33D8100 C USV TU Dresden DISK
MS Al Ktebi Khalid 47A8406 C XUA UAE Military Team 76:52 + 40:21
MS Al Hashmi Abdula Aziz 47A8307 C XUA UAE Military Team 74:39 + 38:08
MS Al Yamahi Salem 47A8306 C XUA UAE Military Team 66:31 + 30:00
MS Al Mazrouei Rashed 47A8807 C XUA UAE Military Team 80:44 + 44:13
MS Al Zeyoudi Seed 47A7306 C XUA UAE Military Team 78:40 + 42:09
MS Al Rubaei Mohammed 47A8107 C XUA UAE Military Team 76:53 + 40:22
MS Al Sheraifi Suhail 47A6408 C XUA UAE Military Team 75:05 + 38:34
MS Neumann Josef 33D8400 C USV TU Dresden 40:19 + 3:48
MS Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 46:25 + 9:54
MS Al Kaabi Salem 47A8006 C XUA UAE Military Team 69:12 + 32:41
H21A
4.00 km, 395 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9682
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 37:13 10797
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 37:22 + 0:09 10755
3. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 38:38 + 1:25 10397
4. Kodeda Štěpán SJC8818 E TJ Sportcentrum Jičín 38:44 + 1:31 10369
5. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 38:48 + 1:35 10350
6. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 39:00 + 1:47 10294
7. Ridefelt Albin 14S1400 C OK Linné 39:20 + 2:07
8. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 39:49 + 2:36 10063
9. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 40:46 + 3:33 9795
10. Dwojak Wojciech SHK8101 C TJ Slavia Hradec Králové 41:01 + 3:48 9725
11. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 41:16 + 4:03 9654
12. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 41:25 + 4:12 9612
13. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 41:34 + 4:21 9570
14. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 4:39 9485
15. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 42:57 + 5:44 9179
16. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 43:11 + 5:58 9113
17. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 43:29 + 6:16 9029
18. Krajčík Michal 25S8704 C ATU Kosice 43:37 + 6:24
19. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 43:38 + 6:25 8986
20. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 43:55 + 6:42 8906
21. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 44:26 + 7:13 8761
22. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 44:42 + 7:29 8685
23. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 44:54 + 7:41 8629
24. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 46:18 + 9:05 8234
25. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 46:49 + 9:36 8088
26. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 46:56 + 9:43 8055
27. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 47:37 + 10:24 7862
28. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 47:43 + 10:30 7834
29. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 48:17 + 11:04 7674
30. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 48:27 + 11:14 7627
31. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 51:45 + 14:32 6696
32. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 57:14 + 20:01 5149
H21B
3.80 km, 350 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9292
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 40:36 10296
2. Klusáček Matěj ZBM8923 R SK Žabovřesky Brno 42:30 + 1:54 9856
3. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 44:29 + 3:53 9397
4. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 44:55 + 4:19 9297
5. Ogden Matt 14S9200 C OK Linné 44:58 + 4:22
6. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 45:16 + 4:40 9216
7. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 45:28 + 4:52 9169
8. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 45:34 + 4:58 9146
9. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 46:07 + 5:31 9019
10. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 46:23 + 5:47 8957
10. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 46:23 + 5:47 8957
12. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 46:32 + 5:56 8922
13. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 47:10 + 6:34 8776
14. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 47:52 + 7:16 8613
15. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 48:09 + 7:33 8548
16. Laciga Radek PGP8202 R SK Praga 48:13 + 7:37 8532
17. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 48:18 + 7:42 8513
18. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 48:20 + 7:44 8505
19. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:43 + 8:07 8417
20. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 49:37 + 9:01 8208
21. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 50:20 + 9:44 8042
22. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 50:48 + 10:12 7934
23. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 51:16 + 10:40 7826
24. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 51:31 + 10:55 7768
25. Dragowski Kuba 23P9000 C OK!Sport 52:41 + 12:05
26. Franko David ASU9347 R Magnus Orienteering 53:33 + 12:57 7297
27. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 54:09 + 13:33 7158
28. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 55:30 + 14:54 6845
29. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 59:44 + 19:08 5865
30. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 63:14 + 22:38 5054
31. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 63:57 + 23:21 4888
H21C
3.40 km, 315 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8986
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 34:59 9497
2. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 35:33 + 0:34 9349
3. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 36:09 + 1:10 9191
4. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:59 + 3:00 8709
5. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 38:03 + 3:04 8692
6. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 38:06 + 3:07 8678
7. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:09 + 3:10 8665
8. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 38:21 + 3:22 8613
9. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 38:23 + 3:24 8604
10. Kazda Ondřej SJC8202 R TJ Sportcentrum Jičín 39:21 + 4:22 8350
11. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 39:26 + 4:27 8328
12. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 40:09 + 5:10 8140
12. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 40:09 + 5:10 8140
14. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 41:55 + 6:56 7675
15. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 42:04 + 7:05 7636
16. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 42:12 + 7:13 7601
17. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 42:13 + 7:14 7597
17. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 42:13 + 7:14 7597
19. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 42:29 + 7:30 7526
20. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 42:51 + 7:52 7430
21. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 42:54 + 7:55 7417
22. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:24 + 8:25 7286
23. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 44:32 + 9:33 6988
24. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 44:59 + 10:00 6869
25. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 45:12 + 10:13 6812
26. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 45:17 + 10:18 6791
27. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 45:43 + 10:44 6677
28. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 46:08 + 11:09 6567
29. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 46:41 + 11:42 6423
30. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 47:30 + 12:31 6208
31. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 47:42 + 12:43 6155
32. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 48:16 + 13:17 6007
33. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 53:24 + 18:25 4657
34. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 67:47 + 32:48 877
Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
H21D
3.30 km, 315 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8447
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundisch Wieland 33D8500 C USV TU Dresden 39:20
2. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 2:43 8781
3. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 42:34 + 3:14 8677
4. Leibiger Janek 18D8500 C Post SV Dresden 43:17 + 3:57
5. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 44:00 + 4:40 8389
6. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 44:16 + 4:56 8336
7. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 44:26 + 5:06 8302
8. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:14 + 5:54 8141
9. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 45:34 + 6:14 8074
10. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 46:10 + 6:50 7954
11. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 46:12 + 6:52 7947
12. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 46:27 + 7:07 7897
13. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:50 + 7:30 7820
14. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 48:04 + 8:44 7572
15. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 48:26 + 9:06 7498
16. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 48:46 + 9:26 7431
17. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 50:41 + 11:21 7046
18. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 51:16 + 11:56 6929
19. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 51:32 + 12:12 6875
20. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 51:57 + 12:37 6792
21. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 52:08 + 12:48 6755
22. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 52:46 + 13:26 6627
23. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 53:24 + 14:04 6500
24. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 53:25 + 14:05 6497
25. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 53:53 + 14:33 6403
26. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 55:25 + 16:05 6095
27. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 55:28 + 16:08 6085
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 56:01 + 16:41 5974
29. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 56:35 + 17:15 5860
30. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 57:04 + 17:44 5763
31. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:00 + 20:40 5174
32. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 65:27 + 26:07 4079
33. Dr+gowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 67:46 + 28:26
34. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 69:01 + 29:41
Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Scott Toby 44D9100 C OLV Steinberg DISK
Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H35A
3.60 km, 260 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 41:21
2. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:55 + 0:34
3. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:44 + 2:23
4. Koťátko Zdeněk SJC7701 C TJ Sportcentrum Jičín 44:11 + 2:50
5. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 5:50
6. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 47:34 + 6:13
7. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 47:42 + 6:21
8. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 47:56 + 6:35
9. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 48:27 + 7:06
10. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 49:54 + 8:33
11. Pachner Pavel VLI7503 C Slavia Liberec orienteering 50:32 + 9:11
12. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 50:48 + 9:27
13. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 51:17 + 9:56
14. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:35 + 10:14
15. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 51:39 + 10:18
16. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 51:52 + 10:31
17. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 52:35 + 11:14
18. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 55:05 + 13:44
19. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 56:14 + 14:53
20. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 57:02 + 15:41
21. Jedlička Marek SHK7502 C TJ Slavia Hradec Králové 58:40 + 17:19
22. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 63:37 + 22:16
H35B
3.40 km, 220 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 56:20
2. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 60:38 + 4:18
3. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 61:05 + 4:45
4. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:32 + 5:12
5. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 61:53 + 5:33
6. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 63:37 + 7:17
7. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 64:16 + 7:56
8. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 64:28 + 8:08
9. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 68:03 + 11:43
10. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 69:49 + 13:29
11. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:36 + 14:16
12. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 72:24 + 16:04
13. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:24 + 18:04
14. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 77:25 + 21:05
15. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 77:44 + 21:24
16. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 85:37 + 29:17
17. Potůček Michal PHK7903 C OK 99 Hradec Králové 88:52 + 32:32
18. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 90:06 + 33:46
19. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 91:48 + 35:28
20. Přibyl Jan OSN7801 C SK OS Nové Město n. M. 99:17 + 42:57
Komín David PGP7405 C SK Praga DISK
H40A
3.40 km, 275 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 41:55
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 43:14 + 1:19
3. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 44:36 + 2:41
4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:47 + 3:52
5. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 47:03 + 5:08
6. Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 48:13 + 6:18
7. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 48:23 + 6:28
8. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 49:20 + 7:25
9. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 52:17 + 10:22
10. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 54:28 + 12:33
11. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 55:23 + 13:28
12. Zrník Tomáš OSN7118 C SK OS Nové Město n. M. 56:15 + 14:20
13. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:20 + 14:25
14. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 57:16 + 15:21
15. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 58:31 + 16:36
16. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:32 + 16:37
17. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 58:46 + 16:51
18. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 60:36 + 18:41
19. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 61:40 + 19:45
20. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 62:27 + 20:32
21. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 66:42 + 24:47
22. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 68:10 + 26:15
23. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 69:47 + 27:52
24. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:36 + 33:41
Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H40B
3.30 km, 230 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 58:36
2. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 60:34 + 1:58
3. Myslivec Tomáš SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové 62:50 + 4:14
4. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 63:46 + 5:10
5. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:08 + 6:32
6. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 65:46 + 7:10
7. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 66:11 + 7:35
8. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 67:06 + 8:30
9. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 68:22 + 9:46
10. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 68:40 + 10:04
11. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 69:09 + 10:33
12. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 70:17 + 11:41
13. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 71:44 + 13:08
14. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 71:47 + 13:11
15. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 72:06 + 13:30
16. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 75:40 + 17:04
17. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 81:57 + 23:21
18. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 84:41 + 26:05
19. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 84:51 + 26:15
20. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:10 + 27:34
21. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 86:37 + 28:01
22. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 91:23 + 32:47
23. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 92:04 + 33:28
24. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 101:41 + 43:05
Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
H40C
3.10 km, 215 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 69:37
2. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 71:34 + 1:57
3. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 72:04 + 2:27
4. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 81:41 + 12:04
5. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 90:22 + 20:45
6. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 107:31 + 37:54
7. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 120:39 + 51:02
H45A
3.20 km, 245 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef 25S6001 C ATU Kosice 42:45
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 43:06 + 0:21
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:30 + 2:45
4. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 45:36 + 2:51
5. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 47:22 + 4:37
6. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 47:38 + 4:53
7. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 50:29 + 7:44
8. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 50:39 + 7:54
9. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:59 + 8:14
10. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 51:07 + 8:22
11. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 51:27 + 8:42
12. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 52:23 + 9:38
13. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 52:32 + 9:47
14. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 53:03 + 10:18
15. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 55:00 + 12:15
16. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 57:32 + 14:47
17. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 58:23 + 15:38
18. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:34 + 17:49
19. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 64:10 + 21:25
20. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 65:11 + 22:26
21. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 80:03 + 37:18
22. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 84:50 + 42:05
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín DISK
H45B
3.00 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 51:04
2. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 51:43 + 0:39
3. Gossel Heiko 33D6500 C USV TU Dresden 51:58 + 0:54
4. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 53:09 + 2:05
5. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 53:19 + 2:15
6. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 54:44 + 3:40
7. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 54:54 + 3:50
8. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:07 + 4:03
8. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 55:07 + 4:03
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 55:47 + 4:43
11. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 56:01 + 4:57
12. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:48 + 5:44
13. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:15 + 6:11
14. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 58:55 + 7:51
15. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 59:05 + 8:01
16. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 59:47 + 8:43
17. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 60:50 + 9:46
18. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 67:42 + 16:38
19. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 69:07 + 18:03
20. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 70:22 + 19:18
21. Šebek Martin SCP6700 C OK Sparta Praha 73:37 + 22:33
22. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:54 + 22:50
23. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 75:25 + 24:21
24. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 121:25 + 70:21
H45C
3.00 km, 230 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cruse Kay 24D6600 C SV Robotron Dresden 68:52
2. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:26 + 12:34
3. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:36 + 18:44
4. Müller Rico 33D6400 C USV TU Dresden 92:51 + 23:59
5. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 95:43 + 26:51
6. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 97:56 + 29:04
7. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 103:20 + 34:28
8. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 106:25 + 37:33
9. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 116:28 + 47:36
10. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 121:45 + 52:53
H50A
3.10 km, 260 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:25
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 43:26 + 2:01
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 44:11 + 2:46
4. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 45:23 + 3:58
5. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 48:12 + 6:47
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 49:23 + 7:58
7. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 50:02 + 8:37
8. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 50:18 + 8:53
9. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:22 + 10:57
10. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 52:27 + 11:02
11. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 55:34 + 14:09
12. Ročejdl Marek KAM6400 C SK Kamenice 58:46 + 17:21
13. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:47 + 17:22
14. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 59:02 + 17:37
15. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 59:20 + 17:55
16. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 62:38 + 21:13
17. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 63:02 + 21:37
18. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 63:35 + 22:10
19. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 63:37 + 22:12
20. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 64:10 + 22:45
21. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 65:20 + 23:55
22. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 65:21 + 23:56
23. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 69:17 + 27:52
24. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 77:37 + 36:12
Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
H50B
3.00 km, 245 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:59
2. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 55:57 + 1:58
3. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 61:01 + 7:02
4. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 62:02 + 8:03
5. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 62:25 + 8:26
6. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 63:47 + 9:48
7. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:22 + 10:23
8. Papuga František 25S6302 C ATU Kosice 65:01 + 11:02
9. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 66:01 + 12:02
10. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 67:50 + 13:51
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 68:02 + 14:03
12. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 68:15 + 14:16
13. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 69:01 + 15:02
14. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:05 + 15:06
15. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 71:55 + 17:56
16. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 72:35 + 18:36
17. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 72:48 + 18:49
18. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 74:31 + 20:32
19. Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha 76:39 + 22:40
20. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 82:24 + 28:25
21. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 83:39 + 29:40
22. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 84:11 + 30:12
23. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:25 + 39:26
24. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 95:05 + 41:06
Přibík Jan PGP6301 C SK Praga DISK
H50C
2.90 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 65:36
2. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 67:09 + 1:33
3. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 74:57 + 9:21
4. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 78:30 + 12:54
5. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 82:45 + 17:09
6. Pędowski Wojciech 23P6400 C OK!Sport 85:29 + 19:53
7. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 86:58 + 21:22
8. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 87:38 + 22:02
9. Müller Ota BOR6101 C OK Jiskra Nový Bor 88:14 + 22:38
10. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 90:33 + 24:57
11. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 92:27 + 26:51
12. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 97:17 + 31:41
13. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 101:29 + 35:53
14. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 105:40 + 40:04
Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport DISK
H55A
2.90 km, 260 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 C Post SV Dresden 41:41
2. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 42:27 + 0:46
3. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 44:19 + 2:38
4. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 44:32 + 2:51
5. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 45:37 + 3:56
6. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 45:45 + 4:04
7. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:21 + 4:40
8. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 47:15 + 5:34
9. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 48:52 + 7:11
10. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 49:59 + 8:18
11. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 52:43 + 11:02
12. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 55:18 + 13:37
13. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 58:04 + 16:23
14. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 58:45 + 17:04
15. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 60:12 + 18:31
16. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:34 + 18:53
17. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 61:01 + 19:20
18. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 63:38 + 21:57
19. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 68:07 + 26:26
20. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 72:14 + 30:33
21. Vykysalý Miroslav PHK5902 C OK 99 Hradec Králové 78:12 + 36:31
22. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 84:49 + 43:08
Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice DISK
Hornik Zbigniew 75P5600 C Hornik DISK
Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H55B
2.90 km, 240 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drągowski Robert 23P5900 C OK!Sport 54:49
2. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 61:57 + 7:08
3. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 63:12 + 8:23
4. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 64:00 + 9:11
5. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:24 + 10:35
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 65:58 + 11:09
7. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 68:40 + 13:51
8. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 68:44 + 13:55
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 69:51 + 15:02
10. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 71:26 + 16:37
11. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 71:37 + 16:48
12. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 79:22 + 24:33
13. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 79:54 + 25:05
14. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 80:55 + 26:06
15. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 81:42 + 26:53
16. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 82:42 + 27:53
17. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 82:47 + 27:58
18. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 82:59 + 28:10
19. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:01 + 28:12
20. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 87:56 + 33:07
21. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 90:56 + 36:07
22. Kundisch Diethard 33D5400 C USV TU Dresden 96:07 + 41:18
23. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 96:57 + 42:08
24. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 125:26 + 70:37
H60A
2.70 km, 230 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 43:35
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 45:51 + 2:16
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 48:06 + 4:31
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 48:33 + 4:58
5. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 51:42 + 8:07
6. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 55:12 + 11:37
7. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 55:33 + 11:58
8. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 57:29 + 13:54
9. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 58:39 + 15:04
10. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:45 + 16:10
11. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 59:59 + 16:24
12. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 61:43 + 18:08
13. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 61:56 + 18:21
14. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 62:49 + 19:14
15. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 64:03 + 20:28
16. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 65:54 + 22:19
17. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 66:14 + 22:39
18. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 71:17 + 27:42
19. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 73:00 + 29:25
20. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:08 + 31:33
21. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 81:01 + 37:26
22. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 93:01 + 49:26
Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
H60B
2.60 km, 215 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 53:42
2. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 56:06 + 2:24
3. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 56:12 + 2:30
4. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 58:30 + 4:48
5. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 59:57 + 6:15
6. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 63:13 + 9:31
7. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 63:24 + 9:42
8. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 64:04 + 10:22
9. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 66:34 + 12:52
10. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 68:03 + 14:21
11. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:26 + 24:44
12. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 81:05 + 27:23
13. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 82:05 + 28:23
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 85:21 + 31:39
15. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 87:18 + 33:36
16. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 98:02 + 44:20
17. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 105:31 + 51:49
18. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 109:21 + 55:39
19. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 113:29 + 59:47
nechyba jiri 61C5300 C Stara Hut DISK
Liberský Mirko MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha DISK
Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65A
2.60 km, 200 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:52
2. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 47:43 + 0:51
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 48:35 + 1:43
4. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 50:03 + 3:11
5. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 50:29 + 3:37
6. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 52:28 + 5:36
7. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 53:20 + 6:28
8. Conrad Helmut 33D4000 C USV TU Dresden 53:23 + 6:31
9. Edward Bartkowiak 34P4800 C WKS Grunwald Poznań 53:36 + 6:44
10. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:42 + 7:50
11. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 55:36 + 8:44
12. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 56:52 + 10:00
13. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 58:22 + 11:30
14. Bílek Vratislav SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín 59:11 + 12:19
15. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 59:28 + 12:36
16. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 62:49 + 15:57
17. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 70:01 + 23:09
Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H65B
2.60 km, 195 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 55:42
2. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 64:00 + 8:18
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 66:10 + 10:28
4. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:23 + 11:41
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:58 + 12:16
6. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 70:52 + 15:10
7. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 74:05 + 18:23
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 75:27 + 19:45
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 77:50 + 22:08
10. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 78:00 + 22:18
11. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 80:27 + 24:45
12. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 89:57 + 34:15
13. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 90:19 + 34:37
14. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 95:01 + 39:19
15. Tvrdek Vojtěch LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 100:08 + 44:26
16. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 108:35 + 52:53
17. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 130:56 + 75:14
Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga DISK
Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava DISK
H70A
2.30 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 53:17
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 55:12 + 1:55
3. Šmelík Ĺudo 47S4300 C Rapid Bratislava 55:21 + 2:04
4. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:29 + 4:12
5. Rychlý Rudolf PHK4101 C OK 99 Hradec Králové 61:39 + 8:22
6. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 74:56 + 21:39
7. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 84:15 + 30:58
H70B
2.10 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 51:16
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 55:15 + 3:59
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 57:20 + 6:04
4. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 68:43 + 17:27
5. Máslo Miroslav SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové 90:42 + 39:26
H75A
2.10 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 44:42
2. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 47:49 + 3:07
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 49:37 + 4:55
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 60:51 + 16:09
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 64:52 + 20:10
6. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:21 + 38:39
H75B
2.00 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 68:17
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 79:18 + 11:01
3. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 91:27 + 23:10
4. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 94:37 + 26:20
5. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 207:15 + 138:58
P2
1.40 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 11:56
2. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 12:26 + 0:30
3. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 13:32 + 1:36
4. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 13:34 + 1:38
5. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 13:37 + 1:41
6. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 14:13 + 2:17
7. Vandasová Adéla C 14:27 + 2:31
8. Matulová Iva ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov 14:33 + 2:37
9. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 14:50 + 2:54
9. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 14:50 + 2:54
11. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:09 + 3:13
12. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 15:20 + 3:24
13. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 15:42 + 3:46
14. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 16:08 + 4:12
15. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 16:14 + 4:18
16. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 16:17 + 4:21
17. Thýnová Martina SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové 16:25 + 4:29
18. Peterka Jakub LLI0404 C TJ Loko Liberec 17:13 + 5:17
19. Vydrová Markéta PEN8950 C OK RECO Sport 17:25 + 5:29
20. Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 17:26 + 5:30
21. Horká Lucie C 17:33 + 5:37
22. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 17:49 + 5:53
23. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 17:54 + 5:58
24. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 18:28 + 6:32
25. Wysocka Olga 24P8750 C Slask O-Team 18:49 + 6:53
26. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 18:50 + 6:54
27. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 19:24 + 7:28
28. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 19:41 + 7:45
29. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 20:02 + 8:06
30. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 20:19 + 8:23
31. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 20:20 + 8:24
32. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:22 + 8:26
33. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 20:27 + 8:31
34. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 21:06 + 9:10
35. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 21:58 + 10:02
36. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 22:37 + 10:41
37. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 23:00 + 11:04
38. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 23:13 + 11:17
39. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 23:16 + 11:20
40. Širůček Jaromír 73C C xxx 23:40 + 11:44
41. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 25:32 + 13:36
42. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 25:51 + 13:55
43. Harazinová Radka VLI7650 C Slavia Liberec orienteering 27:03 + 15:07
44. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 27:11 + 15:15
45. Králová Lucie ABM C KOB Moira Brno 27:22 + 15:26
46. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 28:47 + 16:51
47. Zítková Michaela TUV8551 C SOK TJ Turnov 29:52 + 17:56
48. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 29:53 + 17:57
49. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:45 + 18:49
50. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 33:10 + 21:14
51. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:05 + 22:09
52. Žaloudík Jiří KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:22 + 22:26
53. Twaruszka Michał 24P8800 C Slask O-Team 38:33 + 26:37
54. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 45:18 + 33:22
55. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 47:12 + 35:16
56. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 49:14 + 37:18
57. Zvěřinová Darina XXX C 57:23 + 45:27
58. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 58:24 + 46:28
59. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:33 + 49:37
60. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 70:32 + 58:36
61. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 78:08 + 66:12
Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Širůčková Lenka XXX C DISK
Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál DISK
T4
2.80 km, 235 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 38:51
2. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:16 + 1:25
3. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:36 + 1:45
4. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:46 + 1:55
5. Chmelař Lukáš XHK9100 C GHOST RUBENA racing team 44:42 + 5:51
6. Hanč Petr DOB8022 C KOB Dobruška 44:52 + 6:01
7. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:44 + 6:53
8. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 45:49 + 6:58
9. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 46:13 + 7:22
10. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 48:16 + 9:25
11. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 48:38 + 9:47
12. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 49:19